inzerce, prodej, prodám, bazar

Velký jednoložnicový apartmán v Byala - Bulharsko

Kategorie: Byty

Okouzlující jednoložnicové apartmány s obytnou plochou 69 m2 a celkovou plochou 79 m2. Byt se nachází v moderním apartmánovém komplexu v centru města Byala, 50 km jižně od Varny a 70 km severně od Burgasu. Byt je jen 15 minut chůze od pláže.

Byt se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, jídelny a kuchyňského koutu s vestavěnou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří, dřezem, lednicí, kávovarem, myčkou, příbory, nádobím, hrnky. Apartmány jsou vybaveny kabelovou TV, klimatizací, bezdrátovým připojením k internetu, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, velkou terasou s panoramatickým výhledem a zahradním nábytkem.

V horní části budovy je společná střešní terasa s panoramatickým výhledem na moře.

Byala je okouzlující rybářská vesnice pouhých šest kilometrů od známého přímořského letoviska Obzor, kde se nachází staré městské jádro, které stojí za návštěvu.

Pláž v Byale, známá pro svou křišťálově čistou vodu a jemný bílý písek. Na pláži najdete mnoho restaurací a barů za rozumné ceny. Kromě hlavní pláže se v oblasti nachází řada nedotčených pláží jako Kara, Dere a Irakli. Nedaleko Byaly jsou známé Bílé skály.

V docházkové vzdálenosti do centra Byala, kde jsou skvělé obchody a několik místních restaurací a barů. V okolí je také mnoho malých vinařství, kde jsou příležitosti k degustaci vín.

V areálu máme na prodej 15 studií, dvou a třípokojových apartmánů

Žádná další provize
Velký jednoložnicový apartmán v Byala - Bulharsko