inzerce, prodej, prodám, bazar

Výjezdní tým na čištění potahů a koberců

Kategorie: Servis a služby

Ahoj, hledáme kolegy/ně na výjezdy k zákazníkům. Čistíme sedačky a koberce, a hledáme spolehlivého srdcaře s řidičákem, který rád vidí spokojeného zákazníka po své práci.

nabízíme:
start za 160,-, ukaž co je v tobě a přidáme ti.
firemní oblečení
ochranné pomůcky
skvělý kolektiv, zázemí, stroje
nabijeme tě vědomostmi o našem oboru
odměna za výkon a proaktivitu

Popis pozice tady:
Výjezdní tým na čištění potahů a koberců
Podobné inzeráty
Čistič koberců a čalouněného nábytku, zaškolíme
Informace o pracovním místě Firma s příjemným zázemím hledá do týmu parťáka na čištění koberců a čalouněného nábytku. Uděláme z Vás mistra v oboru díky KnowHow a technologiím. Pracujeme obvykle 5dnů v týdnu a působíme v domácnostech a firmách. Svou nabídku služeb obohacujeme o příjemné vystupování. Ceníme si zodpovědnosti, samostatnosti a smyslu pro čistotu i pořádek a zájem o práci. Pěkných výsledků si všímáme a neváháme je ohodnotit. Líbí se Vám to až potud? Pošlete nám životopis a stavte se na kafe. Náplň práce: - komunikace se zákazníky - příprava podkladů na zakázkový den, trasa rozvozů koberců - příprava techniky na zakázky a drobná údržba - práce na výjezdech, i v naší čistírně - nacenění zakázek, nabídka služeb navíc - čištění designového i běžného nábytku, koberců a kusových koberců - uvítáme blázna do postování příspěvků s výsledky prací Jak si Vás představujeme? vystudovanou alespoň SŠ AJ aktivně trestní bezúhonnost smysl pro čistotu a pořádek technické myšlení samostatný/á a je na Vás spoleh chuť sebevzdělávání chuť do práce zodpovědný aktivní řidič (sk.B) Nabízíme zázemí stabilní rostoucí firmy práci na zajímavých zakázkách práci s kvalitními technologiemi přátelský kolektiv školení v oboru firemní oblečení dlouhodobý pracovní poměr, možnost růstu odměny za výkon, pozitivní recenze a služby prodané navíc Pracoviště: Drnovská 63, Praha 6 Datum nástupu: Ihned Mzda: 25000 - 38000 Kč/měs. Počet míst: 2 Úvazek: Plný, Zkrácený Vhodné i pro: Absolventi, OSVČ Min. vzdělání: Středoškolské Firma: Špína Pryč s.r.o. Zadavatel: Jan Kvičera Lokalita: Praha Telefon: zavolat
Kancelářská pozice, zaškolíme
Informace o pracovním místě Firma s příjemným zázemím hledá do týmu parťáka do kanceláře společnosti na čištění koberců a čalouněného nábytku. Uděláme z Vás mistra v oboru díky KnowHow a technologiím. Pracujeme obvykle 5dnů v týdnu. Svou nabídku služeb obohacujeme o příjemné vystupování. Ceníme si zodpovědnosti, samostatnosti a smyslu pro čistotu i pořádek a zájem o práci. Pěkných výsledků si všímáme a neváháme je ohodnotit. Líbí se Vám to až potud? Pošlete nám životopis a stavte se na kafe. Náplň práce: - komunikace se zákazníky - příprava podkladů na zakázkový den, trasa rozvozů koberců - nacenění zakázek, nabídka služeb navíc - kancelářské práce (tisk dokumentů, úprava dokumentů…) - práce s tabulkami - marketing - uvítáme blázna do postování příspěvků na sociálních sítích Jak si Vás představujeme? vystudovanou alespoň SŠ AJ aktivně trestní bezúhonnost smysl pro čistotu a pořádek technické myšlení samostatný/á a je na Vás spoleh chuť sebevzdělávání chuť do práce Nabízíme zázemí stabilní rostoucí firmy práci na zajímavých zakázkách práci s kvalitními technologiemi přátelský kolektiv školení v oboru firemní oblečení dlouhodobý pracovní poměr, možnost růstu odměny za výkon, pozitivní recenze a služby prodané navíc Pracoviště: Drnovská 63, Praha 6 Datum nástupu: Ihned Mzda: 25000 - 38000 Kč/měs. Počet míst: 2 Úvazek: Plný, Zkrácený Vhodné i pro: Absolventi, OSVČ Min. vzdělání: Středoškolské Firma: Špína Pryč s.r.o. Zadavatel: Jan Kvičera Lokalita: Praha Telefon: +420
Franchisa AUTOČISTÍRNA - ruční čištění aut
Začni podnikat a vydělávej si pořádnej balík! Nebo už auta čistíš a nemáš moc zákazníků? Nabízíme franchisu pobočky ručního čištění interiérů vozidel a detailingu značky: AUTOČISTÍRNA - DETAILING CENTRUM, ve Tvém městě. Postaráme se ti o kompletní vybavení prostor, (zajistíme případný pronájem prostor, či výstavbu haly) kompletní školení, chemie, dodavatelé, marketing, fyzickou reklamu, správu objednávek, okamžité dodání klientely. Během jednoho týdne od podpisu smlouvy můžeš začít vydělávat. Objednávky se skládají 80% čištění interiérů 20% exteriér. Upřednostňujeme města 7-20tis obyvatel, ideálně se samoobslužnou WAP myčkou v dosahu. KONKURENCE NEVADÍ! Vhodné i pro detailery či automyčky které se potýkají s nedostatkem klientely. Vhodné pro ženy i muže. Ideálně pro pár. Objednávky nastavíme dle Vašich personálních možností. Můžeš pracovat i sám. Buďte pánem svého času a vydělávejte konečně krásné peníze pohodovou prací. Pronájem Automyčky, Automyčka, Detailing, nabídka práce, Autočistírna, čištění interiérů aut,
Pracovník péče o vozidla | čistá odměna 35.000 Kč-40.000 Kč
Přijmeme zodpovědného zaměstnance pro péči o vozy v profesionálním mycím a detailingovém centru v Praze. CO VÁM NABÍZÍME? ✅dlouhodobou a stabilní spolupráci a reálný karierní růst ✅čistou odměnu až 40.000 Kč (po zaškolení) + bonusy ✅mladý tým lidí se zápalem pro krásná auta ✅férové jednání ✅školení a novinky z oboru ✅možnost záloh ✅možnost práce na DPP nebo DPČ ✅zázemí 4 poboček v Praze CO POŽADUJEME? ✅zkušenosti s ručním mytím vozidel z provozovny mycího centra ✅spolehlivost a přípustnost ✅řidičské oprávnění skupiny B ✅obchodního ducha PROČ RUČNÍ MYTÍ PLUS? Protože v Ruční mytí Plus vám dáme možnost spolehnout se v práci sám na sebe. Dělat věci správně. A za to vám dáme slušné peníze, respekt a jistotu. KDO JSME? Ruční mytí Plus je síť autokosmetických center v Praze. Jsme tým lidí, kteří věří tomu, co dělají, a to nám dává energii. Je jí dost i pro vás. Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím na: hrant@ nebo na telefonním čísle.
PRACOVNÍK ČIŠTĚNÍ VZDUCHOTECHNIKY A GASTRO ZAŘÍZENÍ
PRACOVNÍK ČIŠTĚNÍ VZDUCHOTECHNIKY A GASTRO ZAŘÍZENÍ· Sháníme pracovníka na pozici technik - čištění vzduchotechniky a gastro zařízení na plný úvazek nebo brigádu, řidičský průkaz na os. automobil podmínkou + praxe v řízení, požadovaná manuální a technická zručnost. Více informací na nebo pište SZ.
Výjezdy k zákazníkům v týmu
Ahoj, hledáme kolegy/ně na výjezdy k zákazníkům. Čistíme sedačky a koberce, zpravidla začínáme v Praze 6 - Ruzyni. A rozhodně je zábavnější, než se na první pohled zdá. Naši zaměstnanci říkají, že je ta práce baví, protože u zákazníka pokaždé udělali velkou proměnu a zákazník to ihned ocení. Neváhej a pojď do toho s námi! Zveme Tě na kafe v kanclu. Pošli co jsi před tím dělal/a a jednou nohou v tom lítáš s námi. Víc info tady: