inzerce, prodej, prodám, bazar

Zahradnické práce Hradec Králové

Kategorie: Zemědělství

Hledáme šikovného zahradníka (BRIGÁDNÍKA) na občasnou výpomoc na realizace a údržby zahrad i na veškeré zahradnické práce v okolí Hradec Králové. Ať už máte praxi v oboru, nebo jste čerstvě vyučeni, možná právě Vaše nápady a dovednosti hledáme.

Firma: Miroslav Lejp – Zahrady Topol
Telefon: +420
Centrála pracoviště: Lochenice 168, Hradec Králové, 503 02
Místo pracoviště: Východní Čechy (Hradec Králové, Pardubice)
Pracovní poměr: brigádnické práce
Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo, dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou)

Co Ti nabídneme?
Dobré finanční ohodnocení
Dohodu o provedení práce s možností dlouhodobé spolupráce i na hlavní pracovní poměr
Kolegiální, otevřené a přátelské prostředí
Rozvoj schopností a dovedností v oboru zahradní architektura
Vše, co budeš ke své práci potřebovat ti poskytneme a také zaučíme

Co požadujeme?
Jsi zodpovědný a dovedeš pracovat s nasazením
Nebojíš se učit nové věci
Nevadí Ti fyzická práce
Jsi časově flexibilní
Budeš s námi táhnout za jeden provaz
Praxw v oboru zahradní architektura není podmínkou

Zaujala Tě naše nabídka o spolupráci? Neváhejte nás kontaktovat!

Pro informace volejte nebo napište
Telefon: +420 (Miroslav Lejp)
Email: info@
Zahradnické práce Hradec Králové
Podobné inzeráty
Nabídka práce - Zahradnické práce Hradec Králové
Hledáme šikovného zahradníka (BRIGÁDNÍKA) na občasnou výpomoc na realizace a údržby zahrad i na veškeré zahradnické práce v okolí Hradec Králové. Ať už máte praxi v oboru, nebo jste čerstvě vyučeni, možná právě Vaše nápady a dovednosti hledáme. Firma: Miroslav Lejp – Zahrady Topol Telefon: +420 Centrála pracoviště: Lochenice 168, Hradec Králové, 503 02 Místo pracoviště: Východní Čechy (Hradec Králové, Pardubice) Pracovní poměr: brigádnické práce Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo, dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou) Co Ti nabídneme? Dobré finanční ohodnocení Dohodu o provedení práce s možností dlouhodobé spolupráce i na hlavní pracovní poměr Kolegiální, otevřené a přátelské prostředí Rozvoj schopností a dovedností v oboru zahradní architektura Vše, co budeš ke své práci potřebovat ti poskytneme a také zaučíme Co požadujeme? Jsi zodpovědný a dovedeš pracovat s nasazením Nebojíš se učit nové věci Nevadí Ti fyzická práce Jsi časově flexibilní Budeš s námi táhnout za jeden provaz Praxw v oboru zahradní architektura není podmínkou Zaujala Tě naše nabídka o spolupráci? Neváhejte nás kontaktovat! Pro informace volejte nebo napište Telefon: +420 (Miroslav Lejp) Email: info@
OPRAVÁŘ / OPRAVÁŘKA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ
OPRAVÁŘ / OPRAVÁŘKA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ Agroslužby CZ, a.s. nabízí volné pracovní místo v oboru OPRAVÁŘ / OPRAVÁŘKA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). ŘP skupina B,C, výhodou E,T. Místem pracoviště je Agroslužby CZ a.s., okres Hradec Králové. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Zaměstnavatel: Agroslužby CZ, a.s. Místo výkonu práce: Hradec Králové Platové ohodnocení: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek Minimální počet hodin týdně: 37.5 Pracovní poměr: Na dobu neurčitou Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Poznámka zaměstnavatele Náplň práce: oprava řepných kombajnů Holmer v HK, v kampani jejich servis na poli; převážně zámečnická práce Pracovní doba leden až září 6 - 14:15, v kampani od září do prosince dle poruchovosti svěřených strojů. - Nabízíme: zaučení pro pracovníky bez předchozí praxe v oboru pod vedením zkušených spolupracovníků; stravenky, plat na dovolenou a na vánoce, 5 týdnů dovolená, příspěvek na penz. přip. aj. - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (7 - 14 hod), e-mailem nebo osobně (HK, Stavební 889, v době 6 - 14 hod)
Dělník v zahradnické firmě
Hledáme dělníka do zahradnické firmy v Ostravici. Náplň práce: realizace zahrad, úprava terénů, zakládání trávníkových ploch, výsadba rostlin a stromů, údržba zeleně (práce se sekačkou, křovinořezem, plotostřihem). Vzdělání v oboru není nutné. Pracovní dny pondělí - pátek, mzda 25000 - 30000 Kč.
Práce v sklenících / skladech v HOLANDSKU - pro ženy
Práce ve sklenících - zastřihování chryzantém a orchidejí, ale nabízíme i další práce s různými druhy květin ve sklenících, balení a třídění zeleniny a ovoce na halách. Práce na jednu změnu, aktuální volné pozice pro ženy na práci s květinami, třídění ovoce. Potřebná alespoň základní znalost angličtiny nebo se domluvit polsky. Dobrý zdravotní stav, nakolik se jedna o manuální práci. Mzda je vyplácena týdně na bankovní účet. Mzda závisí na věku: 18 let 8,00 € brutto / h 19 let 8,75 € brutto / h • 20 let 9,00 € brutto / h • 21 let a více 9,94 € brutto / h Tyto částky platí do 38 hod / týden. Nad 38 hod / týden je hrazen příplatek + 35% (celkově 135%) Ubytování zajištěno, plně vybavené s internetem, vybavenou kuchyní, pračkou, sušičkou. Na pokoji jsou 2-3 osoby. Cena ubytování 89,5 Eur / týden a je sráženy z výplaty. Ubytování jsou v lokalitě Westland. Zabezpečená doprava do práce a z práce Dopravu do práce a z práce zajišťují služební vozidla nebo kola v závislosti na vzdálenosti ubytování a pracoviště, jízda na kole je asi 7 km. Transport je poskytován zdarma. V případě zájmu je třeba nám zaslat životopis s fotkou a aktuálním tel. kontaktem na náš email.
PŘIJMEME IHNED ZAHRADNÍHO MISTRA
Náplň práce: • Realizace zahrad a sadových úprav, vedení projektu a provozu • Převzetí, kontrola a potvrzení dovezených materiálů • Vedení týmu, dohled, kontrola kvality práce • Evidence použitého materiálu a záznam vykonané práce • Znalost rostlin a zahradnické problematiky Ostatní požadavky: • řidičský průkaz skupiny B výhodou • Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, komunikativnost • Orientaci a znalost rostlinného materiálu • Čistý trestní rejstřík • Manuální zručnost • Zodpovědnost, důslednost • Znalost AJ výhodou Nabízíme: • Nástupní plat od 40.000 Kč • Zázemí stabilní, rostoucí společnosti, přátelský pracovní kolektiv • Služební vůz a telefon • Příspěvek na stravu • Zaškolení, další odborné školení apod. • Firemní oblečení • Práce s profesionálním vybavením a postupy • Pracovní smlouva: IČO nebo HPP Životopisy zasílejte na Gavenda.i@
Nabídka práce v zemědělství - traktorista práce na poli
Dobrý den, nabízíme pracovní pozice v zemědělství. Traktorista, práce na poli. Nabízíme pozice: 1) traktorista, pomocný dělník, 2) traktorista- specialista ( obsluha postřikovače, obsluha sklizňových kombajnů), 3) práce na poli Jaký je obsah nabízených pracovních pozic? 1) Obsluha traktoru (sklízeč brambor, sklízeč mrkve, sklízeč celeru, pluh, závlaha) , drobné opravy strojů, 2) Obsluha traktoru (přípojné zařízení postřikovač, diskový podmítač, kompaktor, sklizňový kombajn 3) Sadba a sběr plodin Jaké je hodinové finanční ohodnocení nabízených pozic? 1) traktorista, pomocný dělník, 120 Kč /h 2) traktorista- specialista (obsluha postřikovače, obsluha sklizňových kombajnů,..), 165 Kč/h 3) práce na poli, 105 Kč/h + Bonusy, hrazené ubytování Jaká je pracovní doba? Začínáme v 7:00 ráno, končíme 18:00- 20:00. Záleží na tom, jaké máme objednávky. Pracovní týden: pondělí až sobota. Ve výjimečných případech neděle. Ubytování zajištěno Doba práce: 1) Od března do listopadu 2) Od března do listopadu 3) Od května do srpna Lokalita výkonu práce: okres Praha východ, okres Mělník Případné dotazy či zájem o pozici pište na email