inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Drobní savci

Drobní savci - inzerce, prodej, prodám, bazar - strana 69

Sháním morče + klec
Dobrý den, sháním morčátko i s vybavením. Prosím jen sms, nebo whatsapp
Skinny morče s PP,VP
Registrovaná chs Skinny z Málkovského údolí nabízí skinny morčátka z našeho odchovu. Morčátka již k odběru. Lokalita Chomutov, nebo zvířecí přepravou. Při proplacení nafty můžu do 40 km dovézt osobně. Nettie ♀️ - čokoládová s bílou. Nar. 9.1. Navajo - ♂️ čokoládová s bílou. Nar. 9.1. Lola ♀️ - aguti čokoládová/oranžová s bílou . Nar.30.11. Muffin- ♂️ čokoládová s bílou. Nar. 27.12. Malvin- ♂️ čokoládová s bílou. Nar. 27.12. Frankie- ♂️aguti čokoládová/oranžová. Nar. 23.7. Opal - ♂️ blue s bílou - rezervace Cena: 1000,- - 1200,-
Kreček syrský/zlatý - samička 2
IHNED K ODBĚRU nabízím krásnou bílou (žlutě dominantně tečkovanou) samičku křečka syrského,nar.24.2.23 do dobrých rukou. Miminka jsou téměř od prvního dne brána do ruky. Maminka je skořicová saténová,tatínek je tmavě šedý(sobolí), oba jsou moc hodní kontaktní.Jsou krmení pestrou stravou ,vajíčko,ovoce,zelenina,granulky,tvaroh apod.Jsou učeni na záchůdek s pískem pro činčily. Pouze osobní odběr. Na posledních fotkách jsou rodiče. Byli bychom rádi za fotku ubikace, ve které bude miminko bydlet..NEVOLEJTE,pište SMS, WhatsApp, email.
Zakrslý beránek MINILOP
Prodám krásná narozená miminka. Jsou to zakrslý králíčci - Minilop beránci. Rodice jsou klidne povahy, mazlivé. Kralici jsou chovaný doma a se vší láskou. Sebou domu dostanou granulky na která jsou zvyklá, vojtěškové kroužky a rady do začatku. Před odchodem k Vám budou zkontrolovaný VETERINÁŘEM. Věřím, že Vám budou dělat radost. Určitě mi můžete zavolat a na další informace se zeptat.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Drobní savci