Ostatní - inzerce, prodej, prodám, bazar - strana 3655
Prodám velmi kvalitní a precizně vyrobené dřevěné truhlíky na pěstování rajčat, paprik apod. Zvenčí ošetřené kvalitní lazurou, zevnitř vyložené nopovou folií a netkanou textilií. Hlína nepřijde do styku se dřevem, což znamená odolnost truhlíku po mnoho let. Celou dobu byla chráněna před deštěm. Cena za jeden truhlík 1.490,- Kč včetně kvalitní zeminy z místní kompostárny. Za všechny čtyři truhlíky jako komplet cena 5.400,- Kč.
Každý kus je jedinečný a originální.
Odstín dřeva se může od fotografie lišit.
Průměr výrobku se obvykle pohybuje 12-20 cm.
Dřevo je ošetřeno voskem a olejem.
Cena: nože - 570 Kč
váza - 370 Kč
svícen - 295 Kč
Doprava + 80 Kč zásilkovna nebo + 120 Kč na adresu.
Více výrobků na FB stránce:
Prodám úplně nový, nepoužitý granitový dřez. Kupovaný v únoru 2022, takže v záruce. Orientace: pravý.
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci - výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu. Rozměry ve fotogalerii.
PC 6500 Kč
Důvodem prodeje jsou změny v plánu kuchyně a zakoupená špatná strana odkapu.
Knížečka veršů.
Malá edice poezie.
Vydalo nakladatelství Československý spisovatel, Praha v r. 1982.
96 stran.
Rozměry: cca 10 x 13 cm
Ilustrace: Emilie Tomanová
Tvrdá vazba, s malým zlacením.
Knížečka je v dobrém stavu. Přiložené fotografie jsou autentické. Na požádání lze vyfotografovat více fotografií i sdělit více detailů.
Poštovné (doporučeně) činí 64 ,- Kč.
V případě zakoupení více předmětů slučuji poštovné dle váhy. Preferuji platbu na účet.
Bez přebalu.
Osobně Brno nebo se můžeme domluvit na poslání.
Nabízím více knih, podívejte se na mé další inzeráty.
Pokud máte nějaké otázky ohledně nabízených knih, ptejte se. Také není problém zaslat více fotek.
Prodám dřevo na topení různých rozměrů a délek. Jedná se převážně o prkna a trámy. Prkna jsou vhodná k nařezání a na topení, ale dají mezi nimi najít i dobré kousky k jinému využití.
Nutno odebrat komplet vše co je na obrázku. Nelze si vybírat. Potřebujeme uvolnit místo. Více než polovina je nařezaná na metrové kusy. Férová cena 4900 Kč za komplet. Je to přibližně 8m3.
Dřevo je k dispozici v obci Tchořovice (kousek od Blatné). Víceméně až k němu se dá zacouvat autem nebo vlekem. Nakládání tedy bez problému.
Boleslav Polívka Petr Hájek Andrej Šťastný PŘEDBĚŽNÝ PORTRÉT
Vydalo nakladatelství Československý spisovatel v Praze r. 1989.
Černobílé fotografie.
Počet číslovaných stran: 243
Tvrdá vazba.
Rozměry: cca 16,5 x 18 cm
Formou přerývaných rozhovorů, úryvků scénáře a textových odboček, spojených s fotografiemi, vznikla mozaika usilující o portrét mima, klauna, herce, režiséra, autora a člověka Boleslava Polívky.
Knížka Předběžný portrét nabízí pohled nejen do zákulisí tehdejšího avantgardního divadla (vydání z roku 1989), ale také trošku za kulisy světa.
Knížka je v dobrém stavu. Přiložené fotografie jsou autentické. Na požádání lze vyfotografovat více fotografií i sdělit více detailů.
Poštovné (doporučeně) činí 70,- Kč. Preferuji platbu na účet. V případě zakoupení více věcí slučuji poštovné dle váhy.
Puzzle kompletní, krabice nepoškozená.
Zasílám Zásilkovnou, v případě dobírky požaduji poštovné předem. Osobní předání Liberec
Čtvrtý díl toulek po minulosti světa přibližuje historii starých civilizací Číny, Indie, islámu, Japonska, Afriky a předkolumbovské Ameriky.