inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Počítačová literatura

Počítačová literatura - inzerce, prodej, prodám, bazar - strana 5

PC knihy
Top stav, většina nová, kus daruji za nějaké dobré alko pití, či je to na dohodě
Ajax: hotová řešení + CD (Luboslav Lacko)
Prodám knihu Ajax: hotová řešení + CD (Luboslav Lacko). Kniha je ve velice dobrém stavu. K ceně je třeba přičíst částku za dopravu.
AutoCAD LT pro Windows 95
AutoCAD LT pro Windows 95 (jako nová - jen párkrát otevřená) Ideálně s objednáním s další mnou nabízenou IT učebnicí. Osobní předání Praha/Brno, nebo Zásilkovna za 79 Kč.
Visual Basic 1001 tipů a triků
Visual Basic 101 tipů a triků Ideálně s objednáním s další mnou nabízenou IT učebnicí. Osobní předání Praha/Brno, nebo Zásilkovna za 79 Kč.
Mechanical Desktop 4
Mechanical Desktop 4 Možná bych našel originální krabici se SW a HW klíčem za cenu dohodou (z roku cca 1998). (jako nová - jen párkrát otevřená) Ideálně s objednáním s další mnou nabízenou IT učebnicí. Osobní předání Praha/Brno, nebo Zásilkovna za 79 Kč.
Mac OS  operační systémy, Steve Jobs,
Prodám knihy (manualy) na operační systémy Mac OS, editace videa, programování, Steeve Jobs
1001 tipů a triků pro PHP
Prodám knihu "1001 tipů a triků pro PHP" včetně CD se zdrojovými kódy. Jedná se o první vydání z roku 2010. Autorem knihy je Jakub Vrána. Kniha obsahuje krátké útržky kódu řešící konkrétní problém. Kniha má pouze mírné znaky používání. Součástí ceny není doprava.
Mistrovství C++ kompletní průvodce vývojáře
Mistrovství C++ kompletní průvodce vývojáře (jako nová - jen párkrát otevřená) Ideálně s objednáním s další mnou nabízenou IT učebnicí. Osobní předání Praha/Brno, nebo Zásilkovna za 79 Kč.
Sběratelům a nejen jim - spousta počítačové literatury
Prodám, nejen pro sběratele, spoustu (historické) počítačové literatury. Na obrázku je aktuální nabídka těch, co zůstaly po prodeji. Nejlépe osobní odběr a ideálně vše najednou. Cena dohodou - nabídněte.
Učebnice (nejen) na testy ECDL
Prodám tyto učebnice na testy ECDL: 1) Marie Franců: Jak zvládnout testy ECDL, 3. rozšířené vydání z roku 2009, nakladatelství CPress + CD 2) Tomáš Barvíř, Jiří Hampl, Šárka Melišová: ECDL Základy práce s počítačem a kancelářskými programy, rok vydání 2011, nakladatelství Grada 3) GOPAS počítačová škola - ECDL: Modul 5 Použití databází Učebnice jsou použité, v zachovalém stavu. Prodám všechny 3 učebnice za 200 Kč. V případě zájmu o jednotlivou učebnici - cena dohodou. Možnost předání v Praze, nebo zaslání poštou/zásilkovnou.
Různé učebnice, 1ks 20 Kč
Stav velmi dobrý. Obsluha počítače v kostce První kroky s počítačem
Různé
Bez vady. Lze i zásilkovnou.
AutoCAD 2000
Predám nepoužívanú učebnicu pre SŠ (platba na účet vo Fio banke - vnútroštátna platba v rámci ČR): AutoCAD 2000 (Fořt, Kletečka), Computer Press, Praha 1999.
Učebnice pro mírně pokročilé Microsoft Office
Autor: Jan Sobotka, Vladimír Bedřich, Luboš Knapík. Nepoužívaná. V případě odběru více zboží, které zde inzeruji, platíte pouze jedno poštovné - dle hmotnosti zásilky. Možný i osobní odběr v Karlových Varech.
Window Vista - základní průvodce
Prodám knihu "Window Vista - základní průvodce" v češtině od autorů Brian Livingston a Paul Thurrott. Kniha má 704 stran a původní cena byla 500 Kč.
Velká kniha PHP 5 a MySQL
Prodám knihu "Velká kniha PHP 5 a MySQL, kompendium znalostí pro začátečníky i profesionály". Jedná se o třetí vydání z roku 2011. AUtorem je W. Jason Gilmore. Kniha nese známky používání, ale stránky jsou stále čisté a jako nové. Tato kniha je skvělá pro naučení programovacího jazyku PHP od základů po frameworky, i když je mířena na starší PHP 5.6. Můžu doporučit. V ceně není zahrnuto poštovné.
J2ME v kostce
J2ME v kostce. Ideálně s objednáním s další mnou nabízenou IT učebnicí. Osobní předání Praha/Brno, nebo Zásilkovna za 79 Kč.
Martin Domes - Tvorba WWW stránek pro úplné začátečníky
Vlastní stránky snadno a na praktických cvičeních. Zkušený autor vás v této knize naučí, jak si rychle a snadno vytvořit své vlastní internetové stránky. Vše je vysvětleno přívětivou a zábavnou formou tak, aby se i naprostý začátečník rychle zorientoval. V mnoha komentovaných ukázkách z praxe se seznámíte se základními pravidly a osvědčenými postupy, kterými je vhodné se řídit, aby vaše webové stránky byly srozumitelné a atraktivní.
Deep learning v jazyku Python - Knihovny Keras, TensorFlow
Deep learning v jazyku Python - Knihovny Keras, TensorFlow (jako nová - jen párkrát otevřená) Ideálně s objednáním s další mnou nabízenou IT učebnicí. Osobní předání Praha/Brno, nebo Zásilkovna za 79 Kč.
Použitelnost domovských stránek
pěkný stav Autor: Jakob Nielsen a Marie Tahir očet stran: 324 Americký bestseller Homepage Usability od dvojice světoznámých expertů na použitelnost webových stránek Jakoba Nielsena a Marie Tahir konečně vychází i v českém jazyce pod názvem Použitelnost domovských stránek. Tato celobarevná kniha obsahuje ohromné množství informací, které vám ve všech ohledech pomohou vylepšit vaši domovskou stránku. Kniha obsahuje 50 podrobných recenzí světoznámých domovských stránek, 113 podrobně rozepsaných doporučení ohledně použitelnosti webů, díky nimž se podstatně posunete vpřed a celkem 1 135 různých komentářů, rad a praktických doporučení. Pomocí této knihy vytvoříte pevné základy, na nichž můžete vystavět domovskou stránku, která bude dobře sloužit vám i vašim zákazníkům.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Počítačová literatura