elektrický naviják 12v do lesa - strana 9
Počet nalezených inzerátů ELEKTRICKÝ NAVIJÁK 12V DO LESA: 1000 - strana 9

Nabízíme jako novinku prodej smíšeného vzrostlého lesa v obci Paceřice. Je to krásné místo, koupě lesa může být jako výhodná investice. Více info u makléře.
Lokalita: Paceřice
Evidenční číslo: 812806

Populární ediční řada "tajemství vrcholů" tentokrát mapuje na obou stranách česko-německé hranice 17 vrcholů nádherného, tajemného a zatím turisty příliš nevyhledávaného pohoří Českého lesa. Vrcholy v tomto dílu: Čerchov, Haltrava, Havran, Liščí hora, Nad Rašelinami, Na Skalkách, Sádek, Starý Herštejn, Svatá Anna, Škarmanka, Velký Zvon, Dieberg, Ebene, Entenbühl, Fahrenberg, Kreuzfelsen a Stückstein. Partnery publikace jsou Lasselesberger s.r.o., Zelená biomasa a.s., Agro Staňkov a.s., Opera Silvatica s.r.o., Toner RL spol.s r.o., Nakladatelství Českého lesa, Muzeum Chodska v Domažlicích a Správa CHKOP Český les.

Nabízíme Vám prodej lesa o ploše 5663 m², v katastrálním území obce Ratíškovice, okres Hodonín. Pozemek je dobře přístupný a nachází v blízkosti obydlené oblasti obce. Stáří porostu v tomto lese je 89 let. Zastoupení dřevin: Borovice 60 % a Topol 40 %. Zásoba dříví je zhruba 128 m3. Těžba lesa je možná. Ratíškovice disponují veškerým občanským vybavením. Vzdálenost do nedalekého Hodonína je 9 km. Do Kyjova pak 12 km. Cena nezahrnuje provizi RK. Prodej může probíhat formou aukce. Pro více informací a prohlídky kontaktujte makléře.
Lokalita: Ratíškovice
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Evidenční číslo: 804749
Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná

Prodej lesního pozemku v Dolních Heřmanicích v Čechách o celkové ploše 27.004 m2. Vytěžení lesa na 1 ha, kterou tvoří holina. Na zbytku lesa zůstává Smrk, Dub, Modřín, Javor ve věku 14-32 let.
Lokalita: Dolní Heřmanice v Čechách
včetně provize RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Evidenční číslo: 814509

Ekluzivně nabízíme krásný byt 2+1 o podlahové ploše 61 m2. Byt se nachází v oblíbené lokalitě brněnských Kohoutovic, na ulici Chopinova, v těsné blízkosti Kohoutovických lesů a obory Holedná. Byt je v domě, který byl zateplen, má novou fasádu, výtah a přesto nemá žádný úvěr. Prostorná předsíň (11,52 m2) zahrnuje vestavěnou užitečnou komoru. Z předsíně se dostaneme do koupelny ( 2,25m2) se sprchovým koutem, otopným žebříkem a umyvadlem a hned vedle na WC ( 1m2 ) Předsíň i navazující ložnice jsou příjemně prosvětlené, ložnice má (10,14m2). Obývací pokoj (20,36 m2) má stejně jako kuchyň ( 10,52 m2) s lodžií (3,75m2) výhled do lesa. V kuchyni je starší, ale pěkná kuchyňská linka a plynový sporák. Byt se prodává jako nevybavený pouze s kuchyňskou linkou včetně sporáku, vybavením koupelny a regálovým systémem v komoře. K bytu přináleží sklep ( 1,1m2) a podíl na společných prostorách domu. Topení a ohřev vody jsou ústřední. Měsíční platba na služby a zálohy, včetně úklidu domu, správy domu, společné elektřiny, pojištění domu, fondu oprav a údržby výtahu je v současnosti 9. Kč/měs. Zálohy na plyn a elektřinu z rozpisu činní 7.980 Kč/měs, což je způsobeno aktuální situací, přičemž lze očekávat, že bude vyučtován přeplatek, jako při každém vyučtování.
V těsné blízkosti bytu je veškerá občanská vybavenost, obchody, školy, školky, zájmová střediska a restaurace. Unikátní je poloha blízko lesa a obory Holedná, která je branou Kohoutovických lesů táhnoucích se přes Žebětín a Bystrc na Chocholu. Na své si zde přijdou turisticky zaměření lidé, co milují přírodu, ale i rodiny s dětmi, senioři či cyklisti. Přírodní prostředí nabízí procházky kolem rybníčků, různých pomníčků, potoka Vrbovce, návštěvu rozhledny Hobrtenky, je zde přítomna zvěř, tak si můžete aktuálně jít prohlédnout miminka kňourů, muflony a daňky. Je tady i mini ZOO, jungle park, restaurace a hotel myslivna, Farinova zatáčka s pomníkem a překrásná přírodní zajímavost koniklecová louka v přírodní rezervaci Kamený vrch.
Všude se pohodlně dostanete MHD, v rychle dojezdové blízkosti je i velkokapacitní nemocnice Bohunice, parkování je před domem. Tento byt je skvělá příležitost pro mladé páry či rodiny, stejně tak pro seniory, aby zde získali klidné, pěkné bydlení s mnohostranným využitím. Zároveň je byt i zajímavou příležitostí pro investory zabývající se pronájmem.
Financování zajistíme, s žádostí o prohlídku se obraťte na realitní makléřku. Byt je k dispozici ihned, cena je k jednání.
Vybavení:
Voda: Dálkový vodovod
Plyn: Plynovod
Komunikace: Asfaltová
Elektřina: 230V
Topení: Ústřední dálkové
Doprava: Autobus, MHD, Silnice
Energetická náročnost nemovitosti:
Energetická náročnost: C - Úsporná
Parametry nemovitosti:
RZ: 463/RZ/37
Kategorie: Byty
Podkategorie: 2+1
Vlastnictví: Osobní
Typ: Prodej
Stav objektu: Do

Najety pouze 2 KM .Záruka 5 let.Uplně nová nejetá.Byla vystavena na prodejně.Sleva 10 tisíc oproti nové a navíc za 6000kč kufr zdarma.Výkonný užitkový Linhai 500 4x4 EFI vstřikování USA delphi. Je dokonale vybavený, aby snadno zvládal i nejtěžší práce na farmách, chalupách, polích či v lesích. Při každodenním používání oceníte od základu nově vyvinutý podvozek s nezávislým zavěšením všech kol a komfortně naladěným pérováním, tichý spolehlivý kapalinou chlazený motor, elektricky přepínatelný pohon 4x4 s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu, vynikající hravou ovladatelnost, atraktivní design a vysokou spolehlivost, vaše peněženka zase ocení fakt, že jde o cenově nejdostupnější pracovní čtyřkolku této třídy na trhu.
LINHAI 500 4WD DIFF-LOCK
Toto je nejdostupnější kvalitní "pětistovka" 4x4 na českém trhu!
Pokud je vaší prioritou pracovní výkonnost a dostupná pořizovací cena, a pokud zároveň dokážete ocenit design, pak jste našli, co hledáte. LINHAI 500 4WD DIFF-LOCK vás příjemně překvapí vysokou užitnou hodnotou a řadou užitečných vlastností, které oceníte při každodenní práci. Připočítejte k tomu atraktivní alu disky(příplatek) s odolnými šestiplátnovými pneumatikami, elektrický naviják 3000lbs a poctivé dílenské zpracování, mimořádně zdařilý design, který v několika zemích získal ocenění „ATV design roku“, a dostanete čtyřkolku se zcela ojedinělým poměrem ceny a hodnoty. Kvalitou, konstrukcí a designem se vyrovnává standardům renomovaných výrobců.
Moderní motor 493 cm3
Od základu nově konstruovaný kapalinou chlazený jednoválcový motor má nejen dostatek síly, aby splnil všechny vaše požadavky, ale zároveň je i mimořádně ekonomický. Motor posílá sílu na kola přes robustní automatickou dvourychlostní CVT převodovku od prestižní kanadské firmy CVTech se silnou redukcí, neutrálem a zpátečkou. Při sjíždění prudkých svahů s těžkým nákladem oceníte účinnou motorovou brzdu.
Pohon 4x4 s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu
Spolehlivý elektricky přiřaditelný pohon 4x4 znamená spolehlivou trakci na jakémkoli povrchu. Stisknutím tlačítka 4x4 na řídítkách se výkon motoru rozdělí na obě nápravy, a tím se podstatně zlepší záběr. V extrémním terénu můžete navíc ještě zapnout elektricky ovládanou uzávěrku předního diferenciálu, a pro těžkou práci, v prudkých stoupáních a při tažení těžkých přívěsů je k dispozici i účinný redukovaný převod do pomala.
Podvozek s vynikající ovladatelností
Vysokou průchodnost a stabilitu v těžkém terénu zajišťuje vynikající podvozek s velkými zdvihy pérování, širokým rozchodem a nízkým těžištěm. K vysoké obratnosti této čtyřkolky přispívá takéi velmi malý poloměr otáčení. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena a odpružena pětipolohově nastavitelnými jednotkami. Výkonné hydraulické kotoučové brzdy brzdí všechna čtyři kola a poskytují přesvědčivou brzdnou sílu i při jízdě s těžkým přívěsem.
Bohatá výbava
Přes svoji více než konkurenceschopnou cenu se Linhai 500 4WD DIFF-

Vyvazeci vlek, vyvážečka do lesa nosnost 3T, vlek na drevo, pohon 4x4, dosah až 4.2m, navijak na
dalkove ovladani, power pack - samostatný motor a čerpadlo k dokoupeni, pohon 4WD, 4x4 -
pohon vsech kol, náhradní díly,záruka,připojení za kouli nebo tažné oko. Lze dokoupit dalsi par
klanic. Predvedu, vysvetlim. Pro veškeré informace ohledně ceny, dph, konfiguraci stroje je nutné
volat. Tato inzerce neni navrh na uzavreni kupni smlouvy dle zakona c. 89/2012 Sb, volejte prosim
321,320,060. Diky

Elektrický lanový naviják je perfektní pro zvedání a přemisťování těžkých břemen
Dlouhý ovládací kabel
Práškově lakovaný kovový kryt
Motor a skříň převodovky z tlakově litého hliníku
Nosnost:
Max. 250 kg při zdvihu max. 12 m
Max. 500 kg při zdvihu max. 6 m
Průměr lana: 4,2 mm, pevnost drátů: 1770 N/mm²
PARAMETRY:
Napětí 230 V 50 Hz
Hmotnost 16,5 kg
Rozměry balení 157 x 377 x 250 mm
Výkon motoru 900 W
Přepravní hmotnost 17 kg
Výstavní kus
Je možné zajistit dopravu po ČR a SK a zaslat i na dobírku

Prodám nový / nepoužitý elektrický naviják Parkside PSZ 250 A1.
Pouze osobní předání v Prostějově nebo v Holubicích (Ptení).

+++ ROZPIS DPH +++
* Cena pro plátce DPH – 1.190.000 Kč / pro fyzické osoby 1.439.900 Kč vč. DPH *
* Prodám obytný automobil obytné auto obytný vůz bydlík obytka obytňák *
* Vůz je na podvozku FIAT DUCATO s motorem 2,3 MultiJet 96kW/130k
* typ Polointegrál
* Značka nástavby - Challenger - model MAGEO 288
* Manuál - 6-ti rychlostní převodovka.
* Celková hmotnost 3500 kg
* Délka 6,97 m - šířka 2,30 m - výška cca 2,90 m.
* Registrace 6/2020
* najeto: cca 78.650 km
* Počet míst jízda - 4
* Spaní 4 – 2x zadní námořní dvojlůžko nad garáží – VÝŠKOVĚ STAVITELNÉ, 2x stropní elektricky sjížděcí postel, případně ještě rozložené sezení
* ZADNÍ GARÁŽ – dveře z obou stran (levá strana menší)
+++ VÝBAVA VOZU a NÁSTAVBY +++
* MOTOROVÁ KLIMATIZACE
* ABS + ASR
* tempomat
* kola 16´
* palubní počítač
* airbag řidiče a spolujezdce
* elektricky ovládaní předních oken
* elektricky ovládaní zrcátek vč. vyhřívání
* dálkové centrální zamykání předních dveří
* stavitelná sedačka řidiče + volant
* loketní opěrky předních sedadel
* PILOTNÍ - otočná obě přední sedadla
* posilovač řízení
* rádio s CD
* Horkovzdušné naftové topení TRUMA iNET (originální vestavba)
* 1x velké přední PANORAMA střešní okno + další 3 okna (1x nad kuchyní)
* SOLÁRNÍ panel
* Nádrž na bílou vodu + nádrž na šedou vodu
* Samostatný sprchový kout
* Samostatné WC
* 3 plotýnkový sporák
* VELKÁ lednička se samostatným mrazákem 150l - trojkombinace (plyn, 12V – jízda, 230V)
* moskytiéry + žaluzie na všech oknech
* 2x AKU - nástavbová + motorová (dobíjení přes solární panel)
* příprava pro upevnění držáku kol na zádi vozu
* Rozvod 12V, 230V při vnějším připojení
* a další (právo změny vyhrazeno)
+++ IHNED K DODÁNÍ +++
+++ ZACHOVALÝ STAV - pravidelný servis +++
+++ Praktický bydlík pro 4 osoby +++
* Více info, fyzické prohlídky po telefonické dohodě nebo do zpráv*

Balíček Renault
ABS
ESP
Airbag spolujezdce
Asistent rozjezdu v kopci
Autorádio MP3 Bluethooth hands-free systém (ovládání na volantu)
Loketní opěrky
Tempomat
Baterie nástavby AGM 100AH
Kontrola trakce
Přední lapače nečistot
El. okna
El. zrcátka
Klimatizace kabiny manuální
Design paket
Nárazníky v barvě vozu
Chromové doplňky exteriér/interiér
Potahy kabiny v barvě interiéru
143L Lednička automat záměnou za 89L
Plynové filtry
Markýza s led osvětlením
El. nástupní schůdek
Zadní parkovací kamera
Venkovní LED světlo
Elektricky sesuvné lůžko v jídelně
Renault Master 3.5t - 2.3dci 145k - Euro VI d
Barva bílá
6stupňová převodovka
Eko režim - režim úspory paliva
80L palivová nádrž
22L nádrž AdBlue
16 palcové kryty kol
Klimatizace
ABS,ESP
Kontrola trakce
Loketní opěrky
Autorádio Bluethooth, usb, Handsfree
Lapače nečistot
Elektricky ovládaná okna
Elektricky ovládaná zrcátka
Chromovaná mřížka chladiče
Chromové lišty interiéru
LED světle denního svícení
Dešťový a světelný senzor
Airbag řidiče
Držáky nápojů
Odkládací schránka
Prostorná police nad palubní dekou
Sluneční clony
2x 12V zásuvky v kabině
Sada na opravu pneumatik vč. zvedáku a tažného oka
Imobilizér
Centrální zamykání
Váha pohotovostní 3078Kg (ca)
Váha celková 3500Kg
Rozměry DxVxŠ 6998mm x 2960mm x 2340mm
Šířka podlaha/stěny/střecha - 44mm / 30mm / 30mm
Míst k sezení 4
Garážové dveře V x Š - 850mm x 750mm
Místa ke spaní 4
Moderní vnější optika s LED zadními světly
Zatížení garáže 200Kg
Střešní okna Dometic Heki 40x40
Panty skříněk Blum (softclose)
Konstrukce nábytku Tecnoform (robustní vysoce kvalitní)
Uzamykatelné zásuvky v kuchyni
Digestoř
Oddělená ložnice posuvnými dveřmi
Oddělený sprchový kout
Rámová okna Polivision, dvojitá, odolná proti vloupání
3-plotýnkový sporák s piezo zapalováním
Chladnička Thetford s integrovaným mrazákem
Nástavba GFK včetně podlahy
Plně LED osvětlení vč. Ambiente
Bezpečnostní vstupní dveře se 4 bodovým zámkem
WC Thetford kazetové
Topení Truma combi C4 s panelem CP Plus
Vyhřívaná garáž
Prostor pro 2x PB láhev
Rolety a moskytiéry v oknech a dveří
Plynový ventil Monocotrol CS
Potahy sedadel z Eko kůže
Matrace z paměťové pěny
Polohovací stolek
Nádrž čerstvé vody 85L
Nádrž odpadní vody 130L
2x zásuvka 230V
5x USB zásuvka
1x 12V zásuvka
Cena je uvedena bez DPH

prodám doma dělaný naviják do lesa s lanem průměr 12mm do ramen traktoru a třetího bodu. Cena 7000,- Kč dohoda možná

Naviják s ocel lanem 6000,-
Lano syntetika 2000,- (pouze k navijáku)
Plotna univerzální 1000,-
Kupováno 12/2022 prakticky nové
Pouze vyzkoušené leží mi to v garaži ,koupil jsem to do lesa a nakonec nebylo potřeba.

Lanový naviják Gude GSZ 200/400
Motor 750 W
Nosnost napřímo 200 kg
Nosnost s pomocnou kladkou 400 kg
Délka lana 12 m
Naviják je nikdy nepoužitý sloužil jako vystavený kus na výstavě a je ve 100 % stavu
Cena 2300 Kč
Mohu poslat na dobírku 280 Kč
tel.