gas gas ec 300 bazar - strana 38
Počet nalezených inzerátů GAS GAS EC 300 BAZAR: 1000 - strana 38

Sporák kombinovaný s plynovou deskou, šířka 50cm, 4 plynové hořáky s pojistkami STOP GAS, dvoudílná vařidlová mřížka STABIL PLUS, multifunkční trouba - MF6 spodní a horní ohřev, ventilátor, horkovzduch, rozmrazování, možnost pečení dva plechy najednou, digitální časovač, osvětlení trouby, drátěné vedení plechů, minutka.

Obytný přívěs karavan Bailey Olympus , r.v. 2010, čistý a suchý v krásném stavu. Karavan je ideální pro rodiny s dětmi. Je vybaven el. pohony . Pohodlné spaní: v přední části jsou dvě lůžka s možností rozložení na velké lůžko, zadní části možnost lůžka oddělitelné posuvnou stěnou. Uprostřed je velká koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem s teplou vodou, zrcadlo a kazetové WC. Naproti koupelně je kuchyně nerezový dřez s teplou vodou, plyn.sporák, lednice s mrazákem (230/12V/gas), topení , bojler, anténa, všechna okna jsou dvojitá včetně sítěk a termo rolet, velké střešní okno také se síťkou a termo roletou, dělené vstupní dveře, spousta úložného prostoru, ochranný kryt oje. Nájezdová brzda se stabilizátorem. Váha 1395/1618kg. Vše je odzkoušeno a plně funkční.

najeto: 20 000Km
rok: 2021
Podvozek: ABS, ESP, ASR, klimatizace, litá kola 16", 2x ele. okna, tempomat, 2x ele. Zrcátka vyhřívaná, couvací kamera s monitorem, centrál na dálku, pal. Počítač, servo, 2x airbag, pilotní sedačky, rádio/ DAB/USB/MP3/BLUETOOTH, denní svícení. ¨
Nástavba: Rozměry: D- 7450mm, Š- 2350mm, V-3200mm, 3x plotýnka, dřez, lednice 140L, WC 17L, oddělená sprcha, nádrž na vodu 100L, odpad 90L, markýza, nástavbová klimatizace, moskytiéry a žaluzie oken a dveří, Truma Combi Gas, LED osvětlení, solární panel 130w.
Výhradní zastoupení v ČR.
Možnost odpočet DPH.

najeto: 20 000Km
rok: 2021
Podvozek: ABS, ESP, ASR, klimatizace, litá kola 16", 2x ele. okna, tempomat, 2x ele. Zrcátka vyhřívaná, couvací kamera s monitorem, centrál na dálku, pal. Počítač, servo, 2x airbag, pilotní sedačky, rádio/ DAB/USB/MP3/BLUETOOTH, denní svícení.
Nástavba: Rozměry: D- 7450mm, Š- 2350mm, V-3200mm, 3x plotýnka, dřez, lednice 140L, WC 17L, oddělená sprcha, nádrž na vodu 100L, odpad 90L, markýza, nástavbová klimatizace, moskytiéry a žaluzie oken a dveří, Truma Combi Gas, LED osvětlení, solární panel 130w.
Výhradní zastoupení v ČR.
Možnost odpočet DPH.

Nabízím novou vložku na aku nářadí - vysavač, originál do kufru BOSCH.
Je pro GAS 10,8 V vysavač, původní cena 144 kč.
Je nová, nepoužitá.
Na obrázku jsou ještě vidět dvě a kufr, ale to už je prodané.
V Pardubicich a blizkem okoli mohu zdarma i dovezt. Dale take za mirny poplatek.
Na trase Pardubice - Praha lze take dorucit, pomerne casto tam jezdim. Bude to za max 100kc podle delky odchylky od trasy.
Dale lze i na trase Pce - Dvur Kralove.

Nově auto plně soběstačné netřeba připojovat na 220V a jezdit do kempu . Ideální na hory a tcesty mimo civilizaci.
Obytné auto pro 6 osob na jízdu, (pásy jen pro tři dospělé a jedna sedacka s pásem pro dítě) a 5 na spaní s velkou alkovnou. Ve výbavě kompletní zatemnění všech oken a síťky proti hmyzu, WC, sprcha, solární panel 200W,baterie 120Ah, zásuvky 220V,USB, 12V, 600 w měnič, velká garáž vytápěná, lednice s mrazákem, nádrž na pitnou vodu 100l, odpadní nádrž 100l, bojler, topení nezávislé Truma C, kuchyňské vybavení, markýza, držák kol, tempomat, posilovač řízení, campingový nábytek, dálniční známka ČR.Parkovaci senzory. Ohrádka pro děti, isofix. Gas alarm. Izolační deky kabiny, lamelové rošty a kvalitní matrace. 2 dvojlůžko, rozměr 200*140--_200*1400 jedno jednolůžko.
Auto je havarijně pojištěné.
Pro řízení stačí řidičský průkaz skupiny B. Délka auta 6,49m,výška 3,1m,šířka 2,2m.Spotreba velice nízká 10- 11l.Auto Mercedes-Benz, Sprinter 312, Dethlefs Globetrotte. Nový plynový Truma ventil,plynové topení lze používat i za jízdy. Auto vydrží vytápět jedna bomba v zimě cca 4 dny. Plyn v ceně. Možno vše přepnout na 220V.
slevy.
Dvě plné plynové lahve na topení, ohřev vody a vaření
Dálniční známka
Zimní pneumatiky a řetězy
Vyhřívaná garáž, vodní a odpadní nádrž,

Revize plynu pro obytný vůz, karavan a vestavbu..
Revizni Protokol...
Termín a doba provedení
termín lze objednat telefonicky
objednávky vyřizujeme rychle..
po domluvě lze revizi nebo kontrolu provést na počkání
,,,Bez revize,v pripade nehody,,,pojistovna neplni dle smlouvy,,,
INFO NA TEL: +420

Nová luxusní mikina (kardigan) Ralph Lauren
Tmavě modrá barva, jednořadové zapínání na stříbrné druky s reliéfním znakem, malý stojáček u krku na 2 druky, 2 boční kapsy na druk. Lze prát, 100% bavlna. Nová, včetně visaček a tašky.
Velikost L, délka 53 od krku + 7 cm nákrčník, šířka 53 cm v podpaždí, délka rukávu od ramene 58 cm (měřeno položené).
V nabídce další nové luxusní pánské i dámské oblečení (Diesel, Gant, GAS, Tommy Hilfiger, Napapijri, Ralph Lauren, Guess, Joop ...)

Luxusní mikina Moschino Cheap & Chic
Hnědo-vínová barva, zapínání na zip s ozdobou, kapuce, žluté vsadky na bocích, na zádech našité ozdobné srdce s logem, korálky a flitry. Sametový materiál, 80% bavlna, 20% polyester.
Velikost L, délka 61 cm + kapuce, šířka 52 cm v podpaždí, délka rukávu od ramene 59 cm (měřeno položené).
V nabídce další nové luxusní pánské i dámské oblečení (Diesel, Gant, GAS, Tommy Hilfiger, Napapijri, Ralph Lauren, Guess, Joop ...)

Prodám obytný karavan Dethleffs Beduin 510 V, r.v. 2004, čistý a suchý v krásném stavu, el. pojezd, pohodlné spaní pro 4 osoby, TV skříňka, wc s umyvadlem, nerez dřez, teplá voda, velká šatní skříň, digestoř, lednice Dometic s mrazákem 220/12V/gas, plynové+elektrické topení, el. bojler, nádrž na vodu, všechna okna dvojitá včetně sítěk a termo rolet, 4 střešní okna, dělené vstupní dveře se síťkou, origo obšité koberce, spousta úložného prostoru, klíny, schůtky, držák na 2 kola, kompletně uzavíratelná markýza 2,5 m, a velký předstan Isabella Commodore Gold 3 m včetně krytů kol a podvozku, 2 krát nová podlaha, hlinikový sušák, 2 klíče veškeré manuály a kompletní dokumentace. Váha 1075/1350 kg, max rychlost 100 km. Více rád sdělím po telefonu, možno více foto na email..

Glock 17 značky WE gas blow back polokov písková barva
Příslušenství:
Rychloplnička
Kuličky
GreenGas (plyn na doplňování)
Pouzdro na glocka