gsxr 750 bazar - strana 6
Počet nalezených inzerátů GSXR 750 BAZAR: 1000 - strana 6

Prodám Suzuki GSXR 1100, rok 89/90, najeto 80 tis. km, v TP 74 kw, jinak otevřená 140 koní. Plně funkční moto v původním originálním lakování. Nějaké kosmetické vady má, není nejmladší. Motorka je po prvním majiteli. kompletní SRN doklady pro přihlášení na české SPZ.

prodam suzuki gsxr 1000.r.v.2001je na ty roky zachovala a porad v supr kondici.velmi malo najeto pouze 47tis.STK jeste pres 3 roky.pneu nove,retezova sada nova.oleje filtry meneny pravidelne po 6 tis. i mene

Prodám suzuki gsxr 600 rok 1998 velice pěkném stavu nava STK olej filtr nebo výměna za fabia oktavia volkswagen auto nebo výmením za moto 125 řizeni od 16 let. cena dohodou tel .

Prodám použitý -originální výfuk,na Suzuki gsxr 600..K 06/07.Drobné oděrky a stopy používání.Vhodný,na TK.Cena 3000kč.

gsxr 1000 -2005-2008 kryt statoru alternátoru kryt motoru.Nepoužité.....kryt nepoužitý nepoškozený 1290kč platí při osobním převzetí dobírka zásilkovna 100kč.........platba předem doprava zdarma reálné fotky.....možno přikoupit těsnění plus 100kč

Prodám kompletní výfuk,na Suzuki gsxr 1100.Použitelný od 88-92.Díl určený,na renovaci,či zdroj n.d.Svody:špatný výstupní hrdla..nutná oprava.A provozní oděrky a jedno promáčknutí.Běžná věc u 30 letého výfuku.Pujdou rozleštit..kousek jsem zkoušel.Výfuky:provozní oděry,škrábance a drobné poškození.Každopádně komplet jezdil doposud.Cena 5500kč

Prodam suzuki gsxr ve vyjímečném originálním stavu s nájezdem pouhých 28tis (doloženy Tüv protokoly) rv 89. Jedná se o sbirkovou motorku která se již v tomto stavu těžko shání. V loni proběhl velký servis, nové pneu, karburátory, vidlice atd více

Prodám téměř veškeré náhradní díly z plně pojízdné Suzuki GSX-R 1000 model K1, rok výroby 2001. Na moto je rok stará řetězovka DID Gold (sériový převod) a zánovní brzdové destičky, v airboxu je K/N filtr, delší pancéřové brzdové hadičky HEL pro rovná řidítka. Vidlice jsou rovné a netečou, přední kotouče bez vůlí v nýtech a nekopou. Rám (rovný v ok stavu) je s českým TP, STK propadlá. Mimo fotky mám ještě originální podsedlový rám a budíky. Už nemám: motor, vstřikování, mezisvod výfuku s koncovkou, horní brýle s rovnými řidítky.
GSX-R, GSXR, gsxr, gsx-r

Prodám díly na gsxr 1000 K3. Přední maska 700,- podsedlák 800,-zadní světlo 1000,- sedla 600, - kus. Vše v pořádku, nepoškozené.

Prodam 2x Suzuki GSXR 1100, cerna s tp a zadrenym motorem, cervena bez tr a funkcnim motorem. Cena za obe.

suzuki gsxr 1000 09až14, Kvalitní vstřikované plasty ABS určené k lakování, cena po dílech dohoda , dobírka kurýr 190kč menší díly zásilkovna 100kč....po dílech ceny dohodou cca předek 2500kč zadek 2500 boky 1500kč poslední foto co ještě mám.

Prodá Suzuki gsxr 1000,K2,r.v-2002,vše plně funkční, cnc páčky, ladeny vyfuk,origo výfuk k moto,kryt sedla k moto, led blinkry. Rychle jednání sleva

kryt na motor pro gsxr 1000 07 08 nepoškozené viz foto cena 990kč platí při osobním převzetí nebo platbě předem doprava dobírka zásilkovna 100kč

Prodám originalni homologovany pravy výuk na Suzuki SV 1000S, 2003. Mel by snad pasovat i na GSXR. Lehce praskly na konci viz foto. Na funkci nema vliv. Možno dovést Tabor, Praha, České Budejovice.