hodinky prim 15 rubínů - strana 50
Počet nalezených inzerátů HODINKY PRIM 15 RUBÍNŮ: 1000 - strana 50

Nabízím krásné hodinky ze švýcarské dílny Tissot. Ocelové pouzdro, safírové sklíčko a krásný modrý číselník. Vodotěsnost 300 m, průměr pouzdra 45,5 mm.
Hodinky jsou téměř nenošené a byly zakoupeny v hodinářství Koscom v Praze. Na hodinky stále platí prodloužená záruka (ještě necelé dva roky). K dispozici je kompletní příslušenství, krabička, účtenka, dokumenty k záruce, návody atp.
Jedná se opravdu o krásné hodinky, prodávám je z důvodu zakoupení vyšší řady.
Pouze osobní předání Pardubice, Hradec Králové, nebo Praha.

Luxusní značkové hodinky Gtup s mega velkým ciferníkem o průměru 52 mm a třemi funkčními ciferníky osazeny strojky MIYOTA, hodinky mají řemínek z pravé kůže o šířce 24 mm, délka řemínku 190 - 240 mm, spodní kryt hodinek je z nerez oceli. Hodinky opravdu nikdo nepřehlédne.
PC:1500,-Kč
NC:1000,-Kč

Prodám svoje překrásné Primky, které jsou po servisu a výměně baterie. Sklíčko je jako nové. Pár oděrek se samozřejmě najde, ale to se asi dá očekávat po zhruba 40 letech nošení :)

koupím pozůstalost po hodináři, hodinky kapesní i náramkové ( Prim, Glashutte GUB, Omega, Zenith aj.)i jejich části, součástky, díly, nářadí ( nýtovačky, kleště, držáky, sklíčka, části k hodinkam a hodinám) prostě vše co pomůže k opravám hodin a hodinek, děkuji předem za nabídku
Přijedu a ihned zaplatím, slušné jednání.
Tel.

Prodám igeny, koupeno přes nejmenovaný aukční portál bez informace, že se jedná o upravované hodinky - není vhodné do sbírky. Koupeno za 4 500 + 590 řemínek.
Prodám komplet za 3000 Kč. Originály mám jedny doma a je pro mě zbytečné mít doma tyhle.
V případě dotazů pište, volejte.

Prodám viz foto! Z pozůstalosti po dědečkovi, Po natažení funkční, na řemínku nápis Kovotex Trenčín, Cena s poštovným 3.580,-kč Při rychlém a vážném zájmu sleva....

Prodám kovový rám dvojpostele dle foto. Šířka 150 cm, výška hlavového rámu ve středu 110 cm, na krajích 120 cm. Rám v nohách rovněž 150 cm široký, výška ve středu 60 cm, na krajích 90 cm.
cena 1500,- Kč, nebo možnost výměny za mechanické hodinky a hodiny PRIM, případně jiných značek, či keramiku Royal Dux (Brusel).

koupím pozůstalost po hodináři, hodinky kapesní i náramkové ( Prim, Glashutte GUB, Omega, Zenith aj.)i jejich části, součástky, díly, nářadí ( nýtovačky, kleště, držáky, sklíčka, části k hodinkam a hodinám) prostě vše co pomůže k opravám hodin a hodinek, děkuji předem za nabídku
Přijedu a ihned zaplatím, slušné jednání.
Tel.

Jdoucí ,drží dlouho čas , přesnost nesledována . možno s páskem nebo bez. Číselník má nádhernou a zajímavou patinu - v reálu vypadá lépe

Nálezový stav viz foto. Po výměně baterie nějakou dobu běžely, ale nyní se zastavily. Prodávám tedy jako nefunkční, vhodné na opravu nebo díly.
Osobní odběr nebo zásilkovna, na SMS neodpovídám.

Prodám Steinhart Ocean automatic GMT black/red ceramic ve stavu nových hodinek viz. foto. Zakoupené u výrobce v říjnu 2022, od té doby pouze párkrát na ruce. Hodinky dělají dvě vteřiny denně do mínusu. Kompletní balení včetně odebraných článku tahu a dokupovaného NATOstrapu. Pořizovací cena hodinek 17000 Kč. Rozumné dohodě se nebráním. ( Certina, Tissot, Festina, Citizen, Edox, Fortis, Victorinox, Wenger, Prim )