ktm 450 exc - strana 17
Počet nalezených inzerátů KTM 450 EXC: 1000 - strana 17

Nový nejetý nepřihlášený motocykl. KTM 250 EXC F je díky kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a skvělé ovladatelnosti špičkou ve své třídě! Motor s vyspělým systémem vstřikování paliva poskytuje nejvyšší výkon v dané třídě, dostatek točivého momentu v nízkých otáčkách a perfektně dávkovatelný výkon. Motocykl skladem ! Kompletně v ochranné fólii OpticShield™ aplikované fólie vynikají dlouhou životností, vysokým leskem a samoregeneračními shopnostmi a aplikována byla jedním z leadru fólii v ČR firmou Wrapstyle. CENA BEZ DPH 240.500,-KČ CENA S DPH 291000,-KČ

Prodám KTM 520 EXC 2002, plně funkční bez dalších investic, k moto jsou kompletní supermoto kola zapsaná v TP, STK do 09/2024. Nová řetězová sada enduro, nová řetězová sada supermoto, přední radialní brzdová pumpa supermoto, brzdové destičky supermoto, nástavec na přední kotouč 320mm, nová baterie, přední vidlice + zadní tlumič po servisu, nové náhradní plasty, orig. výfuk a mnoho dalšího.

KTM exc 250
Motor je po kompletní generálce ( spodek i vršek) s novým pístem a ojnicí. Nájezd 1Mth.
Nová spojka.
Nová zadní brzda kotouč + destičky.
Předni je Ok. Nové ložiska v kolech.
Přetěsněny předni tlumiče minulý rok podzim.
Nová vata ve výfuku. Nový plasty + blastery a nová přední maska.
Nový převodový olej. Nová chladící kapalina.
Nový potah sedla.
Motorka úplně bez problémů. Chytá na první nakopnutí. Ještě není zajetá. Není zapojeno přední světlo. Bez TP.
Motorka byla rozebrána do šroubků a vše poctivě uděláno nebo vyměněno za nové.
Vše možné doložit fakturami, fotkami a starými díly. Stále je mám včetně plastů ale nejsou zahrnuty v ceně.
O ceně se můžem bavit u motorky.

Prodám ktm exc 2017, motorka má 320 mth, před pár mth dělaný přední vidlice. Přídavný ventilátor, Nový ložiska v uložení tlumiče. Na motorce jsou kryty motoru, kryty kyvky, převleky na vidlicich, kryt rámu kryty na spodku vidlic, nový víčko chladiče a pod. přidám origo blastry a homologační sadu, více info po telefonu

Na prodej KTM exc 350 r.v 2017, s TP,Spz,Stk.
Příbal,najeto 156mth. pravidelný servis,troufám si říct,ze bez invesic. Dělané tlumiče,centrál,ventily,rětězová sada.Pravidelně měněny olej Motorex s filtrem.
Ježděná hobby. Pod polepy původní plasty.
Výztuhy chladičů,ventilátor,kryty motoru,blastry Cycra,Akrapovič včetně svodu,kryty ložisek a kývné vidlice.
Jasná historie.
Dohoda možná

Prodám KTM exc 300, na motocyklu nejeté plasty, nejetá kola včetně brzd, nejetá řetězovka, nejeté sedlo, kryty chladičů, ventilátor, kryt kolene výfuku, kryt motoru
Stav nové moto

Predám Ktm exc-f 350 six days chile ročnik 2019. Motorka je vo veľmi zachovalom stave. Ma najazdené 228mth na motorke su komplet six days doplnky ako ventilátor,frezované okuliare,kryt motora zapalovania a spojky, zosilnene ráfiky. Moto ma prepinač palivovych máp a trakčnej kontroly. K motorke je komplet pribal. Nova STK platna do 02/2025. Mam k moto novu cca 4mth jazdenú koncovku výfuku fmf hex 4 (za priplatok pridam k moto) cena 178000kč +dohoda

Dobrý den, prodám KTM 350 exc-f, sixdays argentina, rok výroby 2015, ventilátor, spodní kryt, nový olej a filtr, přibal, nová STK (ještě platná evidenční kontrola) neježděná závodně, slušný stav. Dohoda o ceně možná u moto.

prodám KTM exc 530 red bull racing 2011
jezdila pouze polní cesty
o motorku bylo dobře staráno
700km od nového pístu
na motorce silnější pružina
nové originální polepy ( na foto ještě není dolepený zadní blatník)
na motorce laděný výfuk akrapovič
tlumiče po repasu
k motu přidám měkčí pružinu a originál výfuk
pro více informací volejte
byla vedena i servisní knížka
vždy servisováno v autorizovaném servisu
důvod prodeje ze zdravotních důvodů

KTM 300 EXC TPi 2T
1ní registrace: 03/2020
CZ doklady + RZ, koupeno nové v ČR
Najeto: 196 moto/hod - 6050 km
Kompletní homologační příbal v ceně.
Zánovní přední + zadní pneu Mitas, zánovní řetězová sada, kryt spojkového víka + kryt zapalování, píst měněn ve 150 hodinách.
V ceně přidám krabici starších jetých, ale použitelných plastů.
Technicky dobrý stav - netřeba investic, moto ježděno v lese - má drobné oděrky a kosmetiku.
Cena: 160 000 Kč
Inzerát platí do smazání.
Nemám zájem o žádné výměny a jakékoliv nesmyslné nabídky.
Více info, foto na vyžádání.

Prodám KTM EXC 300 r.v.2002, motocykl je celkově ve velmi slušném tech.stavu.
SPZ a TP, nyní nová STK do 01/2027 a výměna oleje.

Prodám KTM EXC 300 r.v.2016. Motocykl ve výborném stavu i kondici, najeto 305MTH. Na motorce spousta doplňků. Zadní tlumič ÖHLINS, výztuhy chladičů, ventilátor, silný hliníkový kryt pod motorem, nerezové stupačky, kryty spojky a zapalování, klapky vforce4, na zakázku snížené a pošité sedlo. Přední blatník a světlo z nového modelu 17+, originální blatník a světlo přidám k tomu. Ve 190MTH kompletní GO motoru i celého motocyku. Na motorce se nikdy nešetřilo, vždy dostala co měla. Při prodeji budou na motorce originální brýle. Kompletní příbal + manuál samozřejmostí. Za příplatek mohu přidat velkou nádrž ACERBIS.

Prodám zánovní KTM EXC-F Factory Edition 2022. 29 mth.
Jedinečný stroj , který má o proti základní výbavě vzduchové přední tlumiče, kryt předního kotouče, ventilátor chladiče, přepínač map, kontrolu trakce a v neposlední řadě ráfky od DID. A další úpravy. PC 300 tis.
Nyní 230.
Pouze volat!

Prodám nevyužitou sadu motopolepů ze silné fólie, vyrobeno v CZ, žádná Čína, sedí na motorky KTM EXC 2020-2023

Prodám nevyužitou sadu motopolepů ze silné fólie, vyrobeno v CZ, žádná Čína, sedí na motorky KTM EXC 2017-2019

Prodám sadu plastů na KTM SX/EXC/XC/XCW 2016-2019.
Stav dle foto, zadní blatník má na sobě všechny čtyři úchyty na přichycení podblatniku se světlem u EXC.
Po dohodě možnost zaslání.
Cena 700kč za vše

KTM Exc-F 500 2021
70mth
FMF Powercore Carbon/titan koncovka
Kola Angelwheels
Vyvýšené sedlo Xgrip
Renthal 994 řidítka
Kontrola ventilových vůlí
Větrák
Zalamovací páčky
Kryt pod motor Acerbis