letní shakespearovské slavnosti brno 2021 - strana 34
Počet nalezených inzerátů LETNÍ SHAKESPEAROVSKÉ SLAVNOSTI BRNO 2021: 1000 - strana 34

Prodám VW T4 California Westfalia.standartně se jedná o rok 92,barva karibská zelená LP6M,motor 2.4D 57kw AAB,najeto 442tis.km,s vysokou střechou,spaní a jízda pro 4,kuchyňka,nezávislé horkovzdušné topení,otočné přední sedadla,markýza Thule Omnistor,160w solar victron energy,držák na 4 kola fiamma,tažné zařízení atd.garážované a mnou v zimě nejeté.nic nechybí,vše funkční,veškerá dokumentace k vozu,dbáno na udržování originality.bez ztráty kapalin,nežere olej,nekouří.téčko v hezkém stavu na 30let stáří,nečekejte samozřejmě nové auto,nějaká koroze se najde nic hrozného,ale jak píšu,na 30let opravdu pěkné!předchozím majitelem opravováno pár míst na karoserii,nová spojka,rozvody,repas cerpadla a vstřikovačů atd viz screen jeho inzerátu na foto.na voze dulek na leve straně pátých dveří a pod ridicem zmačklý práh,již jsem takto koupil.mnou vyměněno též spoustu věcí za dost peněz...
Pedalovka
Izolace kapoty
Blikna levá
Rozleštění karoserie
09/2020 438000km
Olej prevodovka,manzety rizen+tahla a cepy,geometrie, Ulozeni stabiku a tycky
Gufero pod levou poloosu
Leva poloosa
Spodni cepy
Horni cepy
Predni loziska naboju
Vyveva + valecek
Predni koberecky
Zadni koberec california
Ventil topení
03/2021
Kohoutek wesfalia
Ropro do vestavby
Remeny,chl.kapalina,filtr+olej,palivovy filtr,vzduch.filtr,hydrostely,gufera vacky,tesneni vika
05/2021
Ofuky oken
Zhavici svicky
Prepady
09/2021
Lista pravého okna
Sterace předek a zadek
1/2022
Nové akumulátory do vestavby
03/2022
Nové přední a zadní tlumiče Sachs
Motorový olej a filtr
04/2022
nová technická a emise
prodej je na plechových discích s origo poklicemi a origo volantem.
případná možnost s obutými alu koly + 12000kč
náhradní ovládací jednotka westfalia + 6000kč
náhradní budíky + 1500kč
dohoda u auta možná.prosím jen vážný zajemci,co ví o co jde a co kupují a mají k tomu vztah.ptejte se na cokoliv případně vyfotím.

Prodám harvestor John Deere 1470E IT4
Rok výroby 2013
14 200 MTH
Hlavice H480C
Stroj je ve velmi dobrém stavu, pravidelně servisován. Velmi spolehlivý a udržovaný stroj.
Zcela bez vůlí, solanka v pneu, extra LED rampa.
Nový sloup - 2019
Nový motor - srpen 2021
Nová čerpadla - září 2021
Nové pneu TRS - říjen 2021
Stroj v ČR, ihned k dispozici.
Cena k jednání: 170 000 Euro

Škoda Octavia IV 2,0 TDi Ambition – 2021 – Automatická klimatizace, ALU KOLA,TEMPOMAT
Uvedení do provozu: 2/2021
Najeto: 5 743km – GARANCE STAVU TACHOMETRU
Barva: tmavě šedá metalíza
Karoserie: kombi - combi
Země původu: Francie
Palivo: Diesel
Výkon: 85kW
Plní Euro: Euro 6 – BEZ EKOPOPLATKU
STK: 02/2025
Výbava: 6 RYCHLOSTNÍ PŘEVODOVKA, AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE, 6x AIRBAG, ABS, ESP, ASR, AUX , USB, 4 x elektrická okna, palubní PC - originální autorádio s NAVIGACÍ, elektrická vyhřívaná zrcátka, centrální zamykání na dálkové ovládání, posilovač řízení, LED SVĚTLA, vypínatelný airbag spolujezdce, tónovaná skla, výškově nastavitelný volant a přední sedadla, isofix, imobilizér.
Celkově velmi zachovalé a udržované, čistý nepoškozený interiér. Auto po prvním majiteli opravené po lehké havarii l.p. světlo, narazník a blatník.
GARANCE PŮVODU A STAVU TACHOMETRU.
MOŽNOST PROTIÚČTU VAŠIM VOZEM – OKAMŽITÝ ODPOČET Z KUPNÍ CENY NOVÉHO VOZU.
S AUTEM JE MOŽNO IHNED ODJET A NA KTERÉMKOLIV ÚŘADĚ PŘIHLÁSIT. PŘIHLÁŠENÍ PO EVIDENČNÍ KONTROLE JEN 800KČ!!!
POVINNÉ I HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ IHNED ZA NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU.
INZERÁT PLATNÝ DO SMAZÁNÍ, DOKUD INZERÁT VIDÍTE, JE 100% AKTUÁLNÍ.

Tento Kamiq stal novy 600 tis.Kc,takže ušetříte 100 tis.Kca má najeto pouze 111450 km.Vyroben byl 11/2021 do provozu rovněž 11/2021. nejvyšší výbava na export Perfect- všechna okna v elektrice,Lanex a Front asistent,couvaci asistent,couvaci kamera,tempomat,hlídání únavy řidiče,počítač,kožený volant s ovládáním na volantu a další.Auto je jako nove,nebourane.Šedá metalíza+ chrom.Bazary s nabidkou pod 470 tis.Kc nevolat!!!

Sleva 590.000 Kč z původní ceny 3.390.000 Kč!
Exkluzivně nabízíme k prodeji byt v klidné lokalitě v ulici Družstevní 489 ve Strakonicích. Byt o dispozici 2+1 a rozloze 62,5 m2 (včetně sklepní kóje, čistá plochy bytové jednotky činí 60 m2) je v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v 4.NP panelového, bytového domu s výtahem. Klidná část města s veškerou občanskou vybaveností. Prostorný byt je v dobrém stavu a je velmi pěkně dispozičně řešen. Skládá se z obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, prostorné chodby s komorou, koupelny s vanou, samostatné toalety, lodžie a jedné sklepní kóje. Ve vchodě (č.p. 489) je celkem 13 bytů. Byt má plastová okna. Součástí prodeje je kuchyňská linka a další vybavení (postele, skříně). Dům je zateplený a je ve velmi dobrém stavu. Předpis služeb pro tento byt od 1. 1. 2021 činil celkem 3.747 Kč měsíčně. Z toho 1.791 Kč za správu a údržbu domu a 1.856 Kč zálohy na užívání bytu (otop, teplá a studená voda, el. energie společných prostor a ostatní služby). V této částce nejsou započteny náklady na elektřinu (samostatný elektroměr) a plyn (samostatný plynoměr). Stav Fondu oprav SVJ činil k 30. 6. 2021 452.482,27 Kč, stav úvěrů činil k 31. 10. 2021 6.062.918,62 Kč (úvěr byl čerpán na zateplení a výstavbu nových výtahů). Byt je vhodný jako investiční příležitost. V okolí domu se nachází dostatek parkovacích míst. Skvělá poloha! Blízkost autobusového i vlakového nádraží, školy, školky, polikliniky, obchodů a restaurací. Byt je ihned k dispozici. Doporučuji prohlídku. Financování hypotéčním úvěrem či úvěrem ze stavebního spoření je možné, rádi Vám pomůžeme najít nejvýhodnější financování.

Prodam zlate slitky komplet:
1. Rok krysy 2020, 10g
2. Rok buvola 2021, 10g
3. Rok tygra 2022, 10g
4. Rok buvola 2021, 1g
Celkova cena 70.000 Kc.
Lze prodat i jednotlive. Cena 10g slitku 22.500 Kc.
Dohoda o cene mozna, vcetne kombinace slitku.
Osobni prevzeti mozne po dohode: Praha, Kralupy nad Vltavou, Lovosice, Usti nad Labem
Mozne i zaslat na adresu jako cenne psani po predchozi platbe. Cena postovneho 199 Kc.

Nepoužívané auto. Dovezeno z Autohaus Preuss Deutschland, kde si to objednal a nevyzvedl německý zákazník. V německém TP je od 11/2021 uveden pouze jeden držitel - výše uvedený německý prodejce "Škoda". Najeto jen 300 km. Plná záruka.
Stav: zánovní
Vyrobeno: 2019
V provozu dle něm. TP od: 11/2021
Specifikace vozu
Karosérie: Hatchback
Barva: BÍLÁ PERLEŤ
Klimatizace: Manuální
Počet airbagů: 6
Počet dveří: 5
Počet míst: 5
Pohon
Palivo: Benzín
Objem: 999 ccm
Výkon: 85 kW (116 koní)
Převodovka: Manuální 6 stupňová
Plní EURO 6
Start/Stop systém
Historie a dokumenty
1. majitel: Ano zástupce Škoda Auto
Serv. knížka: Ano elektronická
Olej vyměněn v r. 2021 kvůli časovému proběhu
Země původu: Německo
STK: 8/2023
Výbava vozu
Bezpečnostní systémy:
ABS, ESP, Protiprokluzový systém kol (ASR), Sledování únavy řidiče
Asistenční systémy:
Asistent rozjezdu do kopce, Parkovací asistent, Tempomat, Parkovací senzory přední, Parkovací senzory zadní
Zabezpečení vozidla:
Dálkové centrální zamykání, Imobilizér
Vnitřní výbava a komfort:
Deaktivace airbagu spolujezdce, El. sklopná zrcátka, Klimatizovaná přihrádka, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Posilovač řízení, Senzor opotřebení brzd. destiček, Senzor tlaku v pneumatikách, Venkovní teploměr, Vyhřívaná zrcátka
Palubní systémy a konektivita:
Android Auto, Apple Car Play, Autorádio, Bluetooth, Digitální příjem rádia (DAB), Palubní počítač, Dotykové ovládání palubního počítače, Hlasové ovládání palubního počítače, USB
Sedadla:
Dělená zadní sedadla, Isofixy, Sportovní sedačky, vyhřívané obě přední, výškově nastavitelné přední levé
Světelná technika:
LED adaptivní světlomety plnohodnotné, Mlhovky, Denní svícení
Vnější výbava:
Litá kola, Zadní stěrač, Zatmavená zadní skla, Rezervní kolo plnohodnotné.

Mgr. Ing. Petra Hýsková, insolvenční správce dlužníka Mladá fronta, a.s., Mezi Vodami 1952/9, Praha 4, IČ: 49240315, vyhlašuje výběrové řízení o koupi pohledávky z majetkové podstaty dlužníka, a to:
Pohledávka za spol. UNILEGAL, s.r.o., IČ: 24740551, Živanice 236, 533 42, ve výši 51.631.253,65 Kč, z neúčinného právního úkonu dlužníka dle rozsudku Krajského soudu v Českých Budějovicích ze dne 15.4.2021, č.j. 42 Icm 416/2021-19, který nabyl právní moci dne 16.12.2021.
Podmínky prodeje:
- úplata za postoupení bude uhrazena nejpozději při podpisu smlouvy o postoupení pohledávky;
- úplata za postoupení činí minimálně 50.000,- Kč;
- prodej podléhá souhlasu věřitelského výboru;
- IS je oprávněn kdykoliv výběrové řízení bez uvedení důvodu zrušit anebo nevybrat žádnou z obdržených nabídek.
Mgr. Ing. Petra Hýsková, insolvenční správce
Tyršova 1835/13, 120 00 Praha 2
insolvence@
DS: n7d2bd8

Škoda Scala 1,0 TSi AMBITION 2021 Automatická klimatizace, ALU KOLA,TEMPOMAT, NAVIGACE, VYHŘÍVÁNA SEDADLA
Uvedení do provozu: 3/2021
Najeto: 8 939km GARANCE STAVU TACHOMETRU
Barva: tmavě šedá metalíza
Karoserie: hatchback
Země původu: Belgie
Palivo: Benzín
Výkon: 81kW
Plní Euro: Euro 6 BEZ EKOPOPLATKU
STK: 03/2025
Výbava: 6 RYCHLOSTNÍ PŘEVODOVKA, AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE, 6x AIRBAG, ABS, ESP, ASR, AUX , USB, 4 x elektrická okna, palubní PC - originální autorádio s navigací, elektrická vyhřívaná př. sedadla a zrcátka, centrál na DO.
Zánovní auto dovezené z Belgie před první garanční prohlídkou a po opravě přední části.
GARANCE PŮVODU A STAVU TACHOMETRU.
MOŽNOST PROTIÚČTU VAŠIM VOZEM OKAMŽITÝ ODPOČET Z KUPNÍ CENY NOVÉHO VOZU.
S AUTEM JE MOŽNO IHNED ODJET A NA KTERÉMKOLIV ÚŘADĚ PŘIHLÁSIT. PŘIHLÁŠENÍ JEN 800KČ A EVIDENČNÍ KONTROLA!!!
POVINNÉ I HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ IHNED ZA NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU.
INZERÁT PLATNÝ DO SMAZÁNÍ, DOKUD INZERÁT VIDÍTE, JE 100% AKTUÁLNÍ.

Prodam.
Škoda Fabia Combi 1.0TSI 70Kw Rok: 10/2021, 10.000KM !!!
provoz - 5.10.2021
STK do : 10 / 2025
najeto - 10000 km
objem - 1,0 Tsi
výkon - 70 Kw
palivo - Benzín
karoserie - combi
Poč. míst - 5
barva - Černá
cena - 330 000 Kč
výbava: Manualni převodovka 5 rychlosti, vyhřívana sedadla, elektricke okna, elektricke zrcatka, digitalní klimatizace, isofixove sedadla,radio+SD,3xUSB, kontrola tlaku pneu,10x Airbag,ABS,ESP,palubní počítač, mutifunkč.volant denni sviceni, adaptativní tempomat, hlidání rychlosti, senzor deště, couvací senzory + kamera, asistent rozjezdu do kopce, Vyhřívané trysky ostřikovačů skla…
Pouze volat tel : 100 505

Prodám sadu pružin původně z BMW M340i
číslo dílu:
112004503FA
112001603HA
COMPATIBILITY
BMW
BMW 3 Saloon (G20) (Year of Construction 03.2019 - ..., 265 - 387 PS, Diesel, Petrol)
BMW 3 Touring (G21) (Year of Construction 07.2019 - ..., 265 - 374 PS, Diesel, Diesel/Electro, Petrol)
BMW 4 Coupe (G22, G82) (Year of Construction 03.2021 - ..., 286 - 340 PS, Diesel/Electro)
BMW 4 Convertible (G23) (Year of Construction 11.2021 - ..., 340 PS, Diesel/Electro)
BMW 4 Gran Coupe (G26) (Year of Construction 07.2021 - ..., 374 PS, Petrol/Electric)

Na prodej náhradní díly ze SUZUKI IGNIS III rok výroby 2016-2021 (MF). Motor 1.2 66 kW K12C. Foto je ilustrační. Přední zadní nárazník, zrcátka máme ve verzi s blinkrem i bez blinkru. Další díly na dotaz Možnost dopravy na dobírku po ČR i SK, doručení do 1-2 pracovních dnů.
rv 2016 - 2021
Sada kol již prodaná!

------- DOVOZ na TRASE: TEPLICE PRAHA
PRODÁM ORIGINÁLNÍ SADU KOL : ford kuga
----------------------------
- dohoda na ceně
STAV: NEPOUŽITÉ 2021
-----
ROZMĚR: 7,5J ET50 5X108 R18
-------
PNEU: 225/60/18 NOKIAN SUV 4 104H XL 2021 ZIMNÍ
-----
ČÍSLO DÍLU: LV4J-1007-A1A
-----------
- ODESLÁNÍ ZBOŽÍ PŘES PŘEPRAVNÍ SLUŽBU.
- OSOBNÍ PŘEDÁNÍ V TEPLICÍCH (NONSTOP).
- DOVOZ NA TRASE (TEPLICE-PRAHA)
- BLIŽŠÍ INFO PŘES TELEFON (WHATS APP - VIBER) NEBO EMAIL.

Prodám zadní pravé 2021 vnější led animované světlo s dynamickým blinkrem na škoda kadiaq facelift r. v. 2021 v perfektním stavu jako nové. Cena je pevná. Na dobírku bohužel neposílám.Mohu poslat i na Slovensko.

Díly pro Jeep - Wrangler 2021 JL a starší
Prodám díly specifikované v kusovníku viz fotodokumentace.
Jedná se o nové díly na Jeep Wrangler JL 2021. Díly pochází z mého auta, které jsem ihned po zakoupení upravil. Všechny prodávané komponenty se měnily ihned po dodání auta.
Ceny uvedené v kusovníku, jsou doplněné ze strany autorizovaného servisu. Cena uvedena celková ve výši pořizovací ceny v autorizovaném servisu. Finální cena bude upravena po dohodě s konečným zájemcem dle vybraných komponentů.
Díly předám pouze osobně v Karlových Varech a Praze.

Prodám řídící jendotku KESSY - řídící jednotka pro přístup a oprávnění ke startu z vozu Škoda Octavia 3 r.v. 2015
Řídící jednotka KESSY: 5Q0959435A - 490,-Kč
Vhodné pro vozy:
Škoda Fabia r.v. 2015 - doposud
Škoda Octavia r.v. 2013 - 2017
Škoda Rapid r.v. 2013 - doposud
VW Golf r.v. 2016
Audi A3 r.v. 2013 - 2016
Seat Toledo r.v. 2016 - 2019
Řídící jednotka KESSY: 5Q0959435B - 790,-Kč
- náhrada: 5Q0959435C
Vhodné pro vozy:
Škoda Fabia r.v. 2015 - doposud
Škoda Octavia r.v. 2013 - 2021
Škoda Rapid r.v. 2013 - doposud
VW e-Golf r.v. 2014 - 2021
VW Golf r.v. 2013 - 2020
Audi A3 r.v. 2013 - 2021
Seat Leon r.v. 2017 - 2020
Seat Toledo r.v. 2016 - 2019
Cena bez DPH. Možnost odpočtu DPH.
Sklad: S5VX3T22619 S5VX3T22625

Prodám 4 ks letní pneu Bridgestone 215/45 R18 89W, vyrobené 20. týden roku 2021. Vzorek cca 7 mm, nejmenší naměřený 6,6 mm viz foto.
Cena jedné pneu 2000,- (celá sada 8000,-).
Předání nejlépe osobně v Brně, ale mohu dovézt na trase Brno-Mikulov. Jinak zaslání přepravní společností.

1x ubacs (vel. 194/100) 900,-/ks
1x ubacs (vel. 194/92) 900,-/ks
1x ubacs (vel 182/100) 900,-/ks
1x ubacs (vel. 182/100) 900,-/ks
1x svetr (vel. 194/104-108) 650,-/ks
1x svetr (vel. 194/112-116) 650,-/ks
2x kukla zelená 80,-/ks
1x blůza 95 celoroční (vel. 188/108) 850,-/ks
1x blůza 95 celoroční (vel. 188/100) 850,-/ks
1x blůza 95 celoroční (vel. 194/100) 850,-/ks
1x blůza 95 celoroční (vel. 182/100) 850,-/ks
2x kalhoty 95 celoroční (vel. 194/100) 1000,-/ks
1x kalhoty 95 celoročníR (vel. 194/112) 1000,-/ks
1x kalhoty 95 letní RIP-STOP (vel. 194/112) 750,-/ks
1x blůza 95 letní RIP-STOP (vel. 188/108) 800,-/ks
1x blůza 95 letní RIP-STOP (vel. 188/100) 800,-/ks
1x košile 95 (vel. 170/37-38) 150,-/ks
1x košile 95 (vel. 194/100) 150,-/ks
1x košile 95 (vel. 182/41-42) 150,-/ks
6x natelnik khaki dl. rukáv (vel. 96-100) 150,-/ks
2x natelnik khaki dl. rukáv (vel. 104-108) 150,-/ks
1x natelnik khaki dl. rukáv (vel. 88-84) 150,-/ks
5x natelnik khaki letní (vel. 96-100) 100,-/ks
1x Kongo 95 (vel. 188/108) 900,-/ks
1x Kongo 95 (vel. 182/114) 900,-/ks
3x triko dl. rukáv pouštní (vel. 96-100) 150,-/ks
1x triko kr. rukáv pouštní (vel. 96-100) 100,-/ks
1x triko dl. rukáv pouštní (vel. 88-92) 150,-/ks
1x triko dl. rukáv pouštní (vel. 88-92) 150,-/ks
1x košile pouštní 95 (vel. 182/41-42) 150,-/ks
1x letní Kongo vz 95 pouštní (vel. 194/108) 1100,-/ks
1x řemen 95 (vel. 101-110) 400,-/ks
Při odběru více kusů je sleva možná

Prodám letní dívčí oblečeni a obuvi pro 7-8 let (velikost 122-128). Jsou v dobrém stavu jako nové, některé nejsou vůbec nošené a některé jsou nošené jen 1x krát nebo pár krát.
Rozměry a ceny jsou uvedené na fotkách
Č.1 - Letní šaty z měkké bavlny (vůbec nenošené) za 89 Kč
Č.2 - Sukně (jen 1x nošená) za 59 Kč
Č.3 - Letní pyžamo z měkké bavlny (noční košile) (vůbec nenošené) za 59 Kč
Č.4 - Letní pyžamo z měkké bavlny (noční košile) (pár krát nošené) za 49 Kč
Č.5 - Spodní kalhotky 10 ks (pár jsou 1x nošené, ostatní nejsou vůbec nenošené) za 79 Kč
Č.6 - Tričko z měkké bavlny (vůbec nenošené) za 49 Kč
Č.7 - Legíny (vůbec nenošené) za 59 Kč
Č.8 - Sukně (jen 1x nošená) za 59 Kč
Č.9 - Legíny (jen 1x nošené) za 49 Kč
Č.10 - Outdoorové boty V. 33 (pár krát nošené) za 149 Kč
Č.11 - Outdoorové boty V. 33 (pár krát nošené) za 79 Kč
Preferuji osobní odběr, ale mohu je i také zaslat i přes zásilkovnu nebo poštou (+ poštovné)
Napište nebo volejte nejlépe po 18. hodině

Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Dugopolje
Kategorie Domy , Novostavby
Cena 1.400.000 €
Plocha celkem 2482 m²
Plocha bydlení - bytu 300 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace
LUXUSNÍ VILA S VNITŘNÍM BAZÉNEM A VELKÝM POZEMKEM NA PRODEJ.
Pro milovníky klidu nebo teambuildingu, nabízíme k prodeji luxusní vilu s vnitřním vyhřívaným bazénem a letní kuchyní na zahradě.
V přízemí je ohromný obývací pokoj, kuchyně, jídelna, a bazén. Bazén je samozřejmě vyhřívaný, vedle něj je sauna a malá tělocvična. Z bazénu je možno vyjít třemi východy na prostornou terasu a k letní kuchyni. Letní kuchyně je samostatně vybavena pro grilování v krbu a posezením pro 14 lidí.
V 1. patře jsou 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Ze třech menších ložnic se může vyjít na společnou východní terasu, čtvrtá ložnice je větší a bez terasy. V patře je ještě jedna společná západní terasa.
Celý pozemek je oplocen, pod letní kuchyní se nacházejí dvě garáže. Za letní kuchyní je terasa s umělou trávou pro minifotbal. K vile patří i celý velký pozemek před vilou, který může sloužit třeba pro minigolf, petang apod.
Vila se nachází v obci Dugopolje, 15 minut cesty autem na nejbližší pláže ve Splitu. Celý objekt se poprvé v roce 2022 pronajímal v ceně 1000 €/noc v sezóně a majitelé firem zde pořádali teambuildingové akce i mimo sezónu, takže vila má velký potenciál návratnosti. Celý pozemek má 2482 m2 a prodává se za cenu 1 400 000 €. K tomu je možnost přikoupit ještě sousední pozemek s tenisovým hřištěm a zahradou na západní straně za cenu 100 000 €.
Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % od dohodnuté ceny.