loctite 242 - strana 24
Počet nalezených inzerátů LOCTITE 242: 580 - strana 24

Prodám lesní pozemky v k.ú. Přechovice u Volyně, okres Strakonice. Jedná se o parcely č. 179/3, 242 o celkové výměře 8998m2. Na ploše je dva roky starý dubo-bukový porost, který je oplocen lesnickým pletivem. Pozemky se nachází u louky. Je přístupný po asfaltové cestě osobním automobilem. Díky pohodlnému přístupu je zde možné například chov včel. K prodeji nabízím bezplatnou péči po dobu zajištění mladých porostů. Cena 180.000kč. Tel.

Po dědovi, mohu zaslat PPL
Prosím jen SMS nebo e- mail, ozvu se všem:
mujbazar23@
tel.:
SLEVA PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ

Prodám náhradní díly na AUTOBUS SOR BN 12 a C10. Jedná se o nové části karoserie, které byly před časem lakované červenou barvou RAL3020 nebo bílou. Díly jsou v perfektním stavu, a však mají drobné povrchové oděrky a škráby od manipulace. Z převážné většiny lze rozleštit. Více info rád sdělím po telefonu.
Přední nárazník (lamino) včetně výztuže (ocelového rámu) - č.d. 55792000 výkres BN12 242 100 (BN12242100,242100)
Zadní nárazník - výkres C10 243 000 (C10243000,243000)+ Výklenek pro značku 2C10 243 003 (2C10243003,243003)+Laminát zadního nárazníku 1C10 243 002 (1C10243002,243002)
Zadní nárazník - boční díl - výkres C10 243 005 (C10243005, 243005)
Dvě víka kufrů
Blatník už mám jeden, ktery má lehce uštípnutý roh a trochu popraskaný lak, ale použitelný.
+ k víkům zdarma přidam i lišty, mechanismy zámků, a těsnění. Do zadního nárazníku odrazky.
Tel.:
Náhradní díly, nové díly, výprodej dílů, uloženka, autobus SOR BN12, karoserie, SOR C10, AUTOBUS SOR

Prodám Mercedes-Benz třídy E w211 elegance 280 cdi
Rok výroby: 2010
Motor: 3,2 nafta 130kw
Stav tachometru:242 tisíc
Výbava: 5-ti stupňova automatická převodovka, vyhřívané přední sedačky, tažné, šíbr, atd..
Servis: nové oba zadní měchy, přední sklo, olej v automatu má 10tis, těsnění pod vstřiky+ kontrola všech vstřiků, nova regulace Turba+Kontrola turba

Prodám zachovalé rádio po dědečkovi
Prosím jen SMS nebo e- mail, ozvu se všem:
mujbazar23@
tel.:
Mohu zaslat PPL
SLEVA PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ

Šibensko-kninska
Obec, část obce Bilice
Kategorie Domy
Cena po slevě 290.000 €
Plocha celkem 242 m²
Plocha bydlení - bytu 180 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace
DŮM SE DVĚMA APARTMÁNY U ŠIBENIKU NA PRODEJ.
V obci Bilice u Šibeniku nabízíme patrový dům se dvěma apartmány a pozemkem.
Každý byt je včetně prostorné terasy cca 75 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, dvou ložnic, koupelny. Každý má svůj oddělený vchod a 2 parkovací místa ve dvoře.
Dům si majitelé nechali postavit a následně rekonstruovat pro vlastní potřebu, takže splňuje nejnovější stavební standardy a vybaven je i video kamerou.
K moři je to 60 metrů a ohromnou výhodou je možnost výletů do okolí, například do Národního parku Krka na proslulé vodopády a Skradin.
Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.

Nový nepoužitý, 50 x 57 cm, včetně odpadu, sleva 40%, zašlu PPL
Prosím jen SMS nebo e- mail, ozvu se všem:
mujbazar23@
tel.:

v provozu od 09/2010
stav velmi dobrý
tachometr 146 916 km
objem 1 242 ccm
výkon 44 kW (60 PS)
palivo benzin
karoserie hatchback
počet dveří 4
počet míst 5
barva černá metalíza
prodejní cena
115 000 Kč , nelze odečíst DPH
výbava
audio, video
AUX
autorádio
CD přehrávač
dveře
centrální zamykání
centrál dálkový
zabezpečení
imobilizér
okna
el. přední okna
zadní stěrač
zrcátka
el. zrcátka
vyhřívaná zrcátka
chlazení, topení
man. klimatizace
sedadla
výškově nastavitelné sedadlo řidiče
výsuvné opěrky hlav
exteriér
dojezdové rezervní kolo
řízení
nastavitelný volant
multifunkční volant
posilovač řízení
airbag
2x airbag
přístroje
palubní počítač
venkovní teploměr
podvozek
tažné zařízení
aktivní bezpečnost
ABS
stabilizace podvozku (ESP)
pohon
manuální převodovka
poznámka
koupeno v NL, první majitel, nehavarované

Nabízíme Vám dům v klidné části Českých Budějovic Suché Vrbné o dvou bytových jednotkách 2+kk s možností výstavby dalšího bytu v podkroví. K domu náleží zahrada o velikosti 120 m2. Jeden z bytů je po celkové rekonstrukci. Dům je podsklepený a suchý. Střecha je v dobrém stavu. Kotel je na tuhá paliva, plyn je zavedený v ulici. Více informací v RK

AUTO-FRYŠTÁK
/// NA PRODEJ ///
ŠKODA OCTAVIA II RS COMBI 2.0 TDI 125kw / 170ps.
Nová STK v ceně
Kompletně dohledatelná historie vozu: ®SERVISNÍ KNIHA® poslední záznam (DE) 8.2021-242.996KM, Rozvody 24.9.2018-173.731KM, kompletní faktury ze servisů, 2 klíče, manuály, veškerá dokumentace k vozidlu.
***Více o autu***
►AKTUÁLNĚ NAJETO: 253.500KM cca
►MOTOR: / 2.0 TDI / 1995cm / 125KW / 170PS / NAFTA – CEGA kód motoru
►
►1.reg. 15.2.2011
►PŘEVODOVKA: manuální 6 stupňová
►ZEMĚ PŮVODU: Německo
►BARVA: modrá metalíza
►5 sedadel, 5 dveří
►Euro 4
***Výbava***
®RS®
►ABS, ESP, ASR
►Airbag 6x
►4 Elektrická okna
►Centrální dálkové zamykaní
►Dvouzónová automatická klimatizace
►Vyhřívaná sportovní sedadla přední
►Kožený paket
►Parkovací senzory zadní
►LED Denní svícení
►Senzor deště + světel
►Bi-Xenonové světlomety
►Originál autorádio+navigace AMUNDSEN, CD+MP3+AUX
►Škoda SOUND SYSTEM
►Tempomat
►Palubní PC - MAXIDOT
►Nastavitelná sedadla
►Klimatizovaná přihrádka
►Deaktivace airbagu u spolujezdce
►Imobilizér
►Posilovač řízení
►Mlhovky
►Isofix (ukotvení dětské sedačky)
►Litá kola 18″ orig. ŠKODA – Letní
+++ Líbí se vám naše auto? Domluvte si termín prohlídky a s autem můžete ihned odjet domů +++
+++ Pojištění a STK vyřešíme za vás +++
+++ Prohlídky je možno domluvit na sobotu i neděli +++
+++ Naše vozy jsou před prodejem vyčištěny a dezinfikovány s maximální důsledností na hygienické potřeby +++
/// KONTAKT ///
AUTO-FRYŠTÁK
ČIŠTĚNÍ & DEZINFEKCE VOZŮ
Martin Buchta
Zlínská 112
Fryšták 76316
Mobilní telefon: +420
E-mail: info@

Nůžky na betonářskou ocel,výztuž a jiné střihatelné profily CM38.EVO rok výroby 4/2022, krátkodobě použitý výstavní model .
Parametry střihu:
pro pevnost materiálu 65kg/mm2, 1 tyč 30mm, 2 tyče 22, 3 tyče 18mm , pro pevnost 85kg/mm2 1 tyč 28mm, 2 tyče 20mm, 3tyče 16mm. Pohon: 3 kW, 400 V, 50 Hz. Délka x šířka x výška-680x560x mm, hmotnost 242 kg.Záruka 12 měsíců.
Cena: 3.190,- € / 77.490,-Kč // + DPH.

prodám Ford Kuga 2,0 TDCi, rok výroby 2015, najeto 242 681 km, objem motoru 1997 ccm, výkon 132 kW, palivo nafta, počet dveří 5, počet míst 5, STK do 02/2025, výbava: automatická klimatizace, automatická převodovka, ABS, ESP, airbag řidiče a spolujezdce, boční a střešní airbagy, centrál dálkový, posilovač řízení, rádio s cd, elekt.ovládaná okna a zrcátka, parkovací senzory v předu a v zadu, automatické parkování, alu kola, mlhovky, vyhřívané sedadla, kůže, tažné zařízení, palubní počítač, tempomat, vyhřívané přední sklo, xenony, ostřikovače světel, pohon 4x4,multifunkční volant, hagusy, nastavitelný volant a sedadlo řidiče, dělená zadní sedadla, plní Euro 5, bez eko poplatku, servisní knížka.

Prodej, domy/rodinný, 201 m2, Hlavní 9, 76832 Zborovice, Kroměříž [ID 44553]
Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme rodinný dům se zahradou v žádané obci Zborovice.
Jedná se o dvoupodlažní budovu o dispozici 4+1v původním stavu.
Stavba je zhotovena z cihel, je zde přípojka elektřiny a plynu. Odpad je napojen na žumpu s možností napojení na obecní kanalizaci.
Výhodou je vlastní studna.
Ve dvoře jsou hospodářské budovy, které sloužily jako další prostory k uskladnění věcí sezonní potřeby.
Za domem je rozlehlá zahrada na níž je vstup z druhé ulice. Vzhledem k tomu lze pozemek rozdělit na dvě části, přičemž uliční šíře činí 17m.
Obec Zborovice je vzdálená od města Kroměříže 19 minut autem. V obci se nachází mateřská škola, základní škola. Další základní občanská vybavenost je v krátké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy a vlakové spojení.
Cena: 5 242 000 Kč včetně provize RK
Poznámka k ceně: včetně provize
Typ domu: patrový
Velikost domu: 4 pokoje
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: centrum obce
Poloha objektu: řadový
Plocha pozemku: 2085
Užitná plocha: 201
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ne
Garáž: Ne
Parkovací místo: Ne
Datum nastěhování: 27.09.2022

Prodám kovovou garnýž délky 242 cm ve velmi dobrém stavu, včetně 25 žabek pro uchycení závěsu/záclony.

Nabízím k prodeji Škodu Superb II 2.0 TDi, 103 kw, černá barva, sedan. Najeto 242 000 km, v provozu od 07/2011. Pravidelná výměna oleje, brzd, rozvody dělány ve 205 000km. Motorově vše v pořádku, auto jede krásně, nabízí velký prostor a nízkou spotřebu. Interiér i exteriér má známky používání (viz fotografie, více jich případně zašlu emailem), ale jinak v celku krásné a spolehlivé auto. Poslední 2 roky je automobil psán jako vozidlo taxislužby, ale jako taxi najeto maximálně 5000km (což se dá doložit) z důvodu nedostatku času a ani mě to příliš nebavilo. Součástí zánovní zimní pneu (jeté pouze 1 sezonu). . Automobil má základní výbavu, bez tempomatu a automatické

Prodám BMW 325d E91. Rok 2007, pojízdné, propadlá STK (12/2022), vhodné na náhradní díly.
Motor 2993 ccm řadový šestiválec M57D30 (306D3) 145 kW. Najeto 475 603 km. Převodovka manuální 6-stupňová. Zadní náhon.
Dovoz v roce 2016 z Německa s nájezdem 279 000 km. V Německu servisováno pouze v BMW servisech, po výměně DPF a běžných opravách (olej, brzdy atd.) – doloženo v originální servisní knize.
Při 350 000 km proběhla výměna motoru kvůli prasklému rozvodovému řetězu. Aktuální motor v autě má najeto 242 000 km, nové rozvody, těsnění (hlava, vana, ventily), nevykazuje žádné vady.
V roce 2017 havarováno – proběhla výměna bočních blatníků, uchycení pravého př. kola, př. nárazník, zrcátka, apod. Oprava ve výši 87 000 Kč.
Kromě výměny motoru bylo v posledních 7 letech v ČR servisováno:
Nová spojková sada včetně dvouhmotového setrvačníku (nová na podzim 2020 při cca 430 000 km), přední brzdy komplet, zadní tlumiče a silentbloky, nová baterie, žhavící svíčky a jednotky, chladič výfuk. plynů u EGR, váha vzduchu, vyčištění DPF, řemenice na klikové hřídeli, mechanika stahování oken (pravá zadní), různé senzory (ABS, opotřebení brzd. destiček atd.). Nová kabeláž v zadním víku a další spotřební věci, stěrače, žárovky apod.
Výbava:
M Sportovní podvozek
Sportovní sedačky
Multifunkční sportovní volant
Navigační systém Bussiness
Dvouzónová automatická klimatizace
Světelný paket
Chrom paket
Střešní nosiče
Výklopné tažné zařízení
Dešťový senzor
Originální 17-palcová kola BMW Style 158, obuto na zimních pneu Hankook WINTER ICEPT RS2 W452 225/45 R17 (prosinec 2020).
Seznam závad: Nefunkční ABS, DBC, asistent rozjezdu (pumpa OK, řízení KO). Přerušený výfuk za přední nápravou, nefunkční kabinový ventilátor, nefunkční klimatizace, mechanický zámek dveří KO (lze otevřít pouze dálkovým). Zlobí senzor pro detekci tažného zařízení, nesvítí pravá přední mlhovka, nefunkční bluetooth modul, spínač zámku okna kufru, ulomený ovladač iDrive, zaseklé držáky nápojů, interiér nese známky použití. Opotřebované zadní brzdové destičky. Zavazadlový prostor patřil psovi (zničené rolovací plato a síť, škrábance, chlupy v čalounění)
Poškození: Karoserie – odřeniny, škrábance, malé promáčkliny. Praskliny na čelním skle. Kola odřená od obrubníků.
V případě zájmu rád dodám další fotky, informace i VIN.

Prodám zánovní podlahové originální koberce na VW Polo -> nikdy nepoužité.Pevná cena 500kč za celou sadu!!
Osobní odběr možný v Rožnově pod Radhoštěm.
V případě zájmu volejte: 332 242
Platí do smazání inzerátu!!!

Prodám samolepky Animal kingdom new - cena 5,- + doprava
Čísla- 1, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 54, 55, 60, 62, 65, 68, 73, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 96, 99, 100, 101, 102, 103, 110, 115, 118, 120, 121, 123, 125, 126, 128, 134, 136, 137, 140, 142, 143, 144, 147, 148, 151, 152, 154, 156, 164, 168, 169, 170, 175, 177, 182, 183, 184, 185, 186, 190, 191, 192, 193, 195, 197, 200, 203, 209, 210, 212, 216, 218, 242.

Prodám nebo vyměním následující kartičky č.:
13,14,26- Host city
TM + Fans- 38,40,50,51,
53,59,61,62,65,72,73,90,92,97,98,101,104,105
125,126,127,143,151,152,157,
177,178,184,185,187,188,
191,195,203,205,212,215,217,242,245,
253,254,257,259,260,271,289,290,
293,299,303,305,313,321,336,347,357,
375,377,383

Prodám nebo vyměním následující kartičky:
Base Cards:
ČR:1-7,9,11,12 Dánsko:13-17,19-22,24
Německo:25-27,29-31,33,36-40,42
Anglie:43-51,54-56
Španělsko:58-61,63,64,67,68,70-73,75
Francie:76-80,82-84,86,88-90
Řecko:91-94,96,98-102
Chorvatsko:103-106,108,110,112-114
Itálie:115-123,126,128-131
Nizozemí:133-140,142,144,145,149,150
Polsko:151-154,156-161
Portugalsko:163-169,171-173,176,177
Irsko:178-184,186,188
Rusko:190-193,196-200
Švédsko:202-210,212
Ukrajina:214-217,219,221,222,224,225
Rising Stars:10,18,32,53,69,81,97,109,132,
143,155,174,187,194,213,220
Star Players:8,23,28,34,35,41,52,57,62,65,66,
74,85,87,95,107,111,124,125,127,141,146-148,
162,170,175,185,189,195,201,211,218,223
Tedy kompletní základní řada !
Goal Stoppers:226,227,229,232,233,237
Fans Favourite:242,243,245,251,252,253,255,256,258
259,260,262,264,266,267,270,271,272,273,275
Master:277,283,287,288,296,297,
Top Masters:301,303,305