inzerce, prodej, prodám, bazar

mercedes w202 - strana 41

Počet nalezených inzerátů MERCEDES W202: 1000 - strana 41

W202 přední nárazník
Mám na prodej originální přední nárazník na předfacelift céčka. Je v černé barvě. Byl opravovaný, ale je v dobrém stavu. Dám k němu i spoustu plastových krytek. Neváhejte mě kontaktovat pro více fotek, informací.
MB C180 benzin w202
1994, málo jeté, dovoz Itálie, absolutně bez koroze, klimatizace, - nová stk
spojka 250td w202 om605.960 turbo
Prodám kompletnií zánovní spojku na om605 turbo, 240mm.
Nahradni dily
Do mercedesu w202,w203, vito mame motor 2.2 cdi om 611 a 2.7 cdi om 612
MB C 220D W202 1997 70kW - CLASSIC - DILY z VOZU
prodam dily nebo cely tento PEKNY a VYBAVENY vuz BEZ DOKLADU, KOD MOTORU 604.910 220 Diesel 70kW 2155ccm, KUZE, KLIMA, el.okna, central, ABS, zimni pneu 195/65 R15, Polaris 3, DOBIRKY pouze od 1000Kč, NEJLEPE OSOBNI ODBER v BECHYNI, VOLEJTE jen v prac.době do Bechyně, díky
Manuální 5q převodovka z w210 280e m104
prodám manuální 5q převodovku z mercedesu w210, ale pasuje na skoro všechny ostatní typy i cdi, a i na w202/203 atd, stále je v autě, dá se odzkoušet
Ladislav Vodička -Český Johnny Cash
Ladislav Vodička,koupím vše o této české country legendě.Nabídněte,prosím, na E-mail:w202@ Znáte píseň o L.Vodičkovi -Starej Voda,která je na You Tube?Můžete ji i slyšet 13.5.2023 v Praze na Barče ve Vzpomínkách na Johnnyho Cashe a legendy české country music..
Johnny Cash,vše o této legendě
Koupím vše týkající se Johnnyho Cashe(DVD,CD,BR,audio,plakáty,propagační předměty,aj.Děkuji Vám za Vaše nabídky na 959 306.Připravuji Poctu Johnny Cashovi v Praze 13.5.2023 Pokud máte ve svém repertoáru písně J.Cashe, a chcete si zahrát na této akci v Praze,zavolejte nebo napište e-mail..Podívejte se na You Tube na píseň Díky,Mistře Cashi.
w202 c180 kombi plato kufru
prodám, je jen špinavý obal -plast
výfukové svody w202 c180
z motoru po modernizaci - m111.921 je možné zaslat
vstřikovače, vstřikovačí lišta w202 c180
vytaženo z funkčního auta( motor m111.921) je možné zaslat
startér w202 c180
prodám, z motoru m111.920 je možné zaslat
Dětské lyže HEAD Super Shape 107 cm, po servisu
Dětské carvingové lyže HEAD Super Shape Team ERA Délka / Krojení / Radius: 107 cm / 106-66-92 / R=5,7 Vázání: Tyrolia 0,75-4,5 (do 45 kg) Lyže po servisu v hodnotě 399 kč (hrany + skluznice) KOUKNĚTE I NA MÉ DALŠÍ INZERÁTY !!! V případě zájmu velice rád poradím s výběrem :-) Kód lyží pro komunikaci (zmiňte při objednávce): 107 cm - W202 Platba a doprava: balík GLS při platbě předem na účet: 149,- kč dobírka GLS 199,- kč Po tel. dohodě možnost i osobního předání: 1) Na Zbraslavi (Praha 5) 2) U Berouna 3) V Plzni (Červený hrádek) 4) V Přešticích 5) V Rokycanech
W202 díly CDI
Mod 2002 kombi,kompletní chladičová stěna,turbo,klimakompresor,alternátor,nápravy,posilovač,Pravé zadní dveře.
MB C 2,3i Combi W202 1997 - díly
prodám zbylé díly z tohoto vozu, viz fota, mam take motor 1,8i, POSILAM POUZE od 1000,- a výš, peníze předem, ŽADNE DOBIRKY, NEJLEPE OSOBNI ODBER v BECHYNI nebo po domluvě LYSA nad LABEM, VOLEJTE jen v prac.době do Bechyně, díky
BBS mahle 5x112 TRX, TR390
Prodám BBS MAHLE v raritní verzi TRX. Rozteč 5x112, středová díra 66,6 Průměr 390mm ET 22 KBA 40 507 Kola vhodná buď do sbírky nebo na přestavbu na vícedílná klasická kola (16”,17”,18”) Prodám nebo vyměním za jiná kola s roztečí 5x112 na w201, w124, w123, w202, w115 a podobné. Nebo za kola 4x108 na Ford Sierra a nebo vyměním i za kola 5x110 nebo 5x114,3 se starým designem. Popřípadě za díly na staré mercedesy.
AMG  7J x 15  ET 37
Originál AMG 15" s pneu 205/60 R15 na W202 201 124 Disky byly opískované a nastříkané práškovou barvou
Mercedes Benz GLE 300d, 2019,
Mercedes GLE 300 d, 2019, nový model, najeto 135000km, servis pouze MERCEDES, plná výbava, velice slušný stav. Cena ....+ DPH.
MERCEDES-BENZ E 2.2 CDi, Avantgarde, kombi, servis jen MB
Exkluzivní MERCEDES E, modelová řada W211 / S211, v naftové čtyřválcové 2.2 CDI motorizaci, bohaté výbavě Avantgarde, a po čerstvém dovozu z Belgie do provozu 06/2008, modifikovaný FACELIFTOVÝ MODEL málo vídaná šedá metalíza FlintGrau 368 se světle modrým perleťovým efektem, v kombinaci tmavým celokoženým interiérem najeto 286.000 km, 2x klíč, celkově 2. majitel, PLNÝ SERVIS POUZE DEALER MERCEDES-BENZ (el. servisní knížka), poslední záznam v 05/2022 ve 270.807 km oblíbená motorizace 220 CDi 220CDi 125kW / 170 koní, která se vyznačuje jednoduchostí, spolehlivostí, nízkou spotřebou mezi 6-8l nafty, a trvanlivým řetězovým rozvodem roky prověřený, bezproblémový 5 stupňový automat dovoz z Belgie-> nezná naše silnice, naftu, parkoviště, "odborné autoservisy", sůl (zimní teploty většinou nad bodem mrazu), servisované dle daných předpisů (platové možnosti ČR vs. BE) přihlášení v ČR již pouze za 800 Kč, stačí si zajít na úřad pouze pro SPZ, nyní nová STK a EM na 2 roky, platná evidenční kontrola, na místě vystavím zelenou převozní značku a povinné ručení pro bezproblémový převoz po ose k vám domů • motor tichý, s pravidelných během v celém spektru otáček • • převodovka řadí přesně, s hladkým chodem, bez cukání • • podvozek na nerovnostech tuhý a bez klepání • • již bez SBC brzdového systému jako v modelech 2002-2005, tedy s klasickým ABS • • zachovalá a garážovaná karoserie bez kosmetických vad, ZCELA BEZ ZNÁMEK KOROZE • • interiér v perfektním a nekuřáckém stavu! • TAKTO PĚKNÉ, ZACHOVALÉ A UDRŽOVANÉ ÉČKO JE JIŽ DNES VELMI OBTÍŽNĚ SEHNATELNÉ stačí sednout a jezdit, NIC NENÍ AKTUÁLNĚ POTŘEBA bohatá výbava AVANTGARDE a zároveň bez zbytečných poruchových prvků: BIXENON přední světlomety, chrom paket, PŘEDNÍ A ZADNÍ PDC, přední polo-elektricky nastavitelná přední sedadla a VYHŘÍVÁNÍM + DOFUKY BEDER, velký COMAND NTG 16:9 s navigací a přehrávačem DVD / MP3 / čtečkou karet, palubní PC, dvouzónová klimatizace, STŘEŠNÍ OKNO - ŠÍBR, tempomat, světelný senzor, el. dotah dveří kufru, el. zrcátka včetně automatického sklápění při zamknutí, mlhové světlomety, hagusy, EL. VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU, DVOJITÉ DNO KUFRU, originální 16" litá kola BEZPEČNÝ (Euro NCAP 5 z 5*) A POHODLNÝ KOMBÍK S OBŘÍM KUFREM ZA CENU ŠKODA SUPERB / OCTAVIA A PŘIJATELNÝM SERVISEM INZERÁT JE PLATNÝ DO SMAZÁNÍ, V PŘÍPADĚ ZÁJMU PROSÍM VOLEJTE na tel: , denně 08:00 - 21:00h k vidění Přerov nad Labem, okr. Nymburk tato inzerce není návrh na uzavření KS dle zákona 89/2012Sb.
Mercedes-Benz GLE 350d 4matic,AMG,CZ,Airmatic,tažné,ZÁRUKA
Prodám MB GLE 350d 4 matic V6 200kw, 9G-diesel clen euro 6 R.v 2019, naj. 79 tkm. Vozidlo je kupováno jako nové v CZ u dealera MB. Zmíňka z výbavy: Vzduchové odpružení Airmatic ( regulace výšky podvozku a styl jízdy ) Sada prémium Sada komf. zrcátek Sada Night AMG body styling Sada AMG line ( exterier + interiér ) ( černá stropnice, AMG sportovní volant, koberečky, pedály, plakety, nárazníky, prúduchy jako u amg 53 atd...) Kůže ARTICO s kombinací mikrovlákno DINAMICA Kinektická a paměťová sedadla vč. 4x výhřevu sedaček ( přední a zadní sedadla ) 360 kamera Mercedes- Me connect ( 4G síť ) Parkovací asistenty- Parktronic Proti kolizní systémy ( mrtvý úhel, line asist, nouzové brždění, hlídání odstupu, odezva do volantu, sjezdy a rozjezdy v kopci, atd...) El. tažné zařízení s ESP + zvýšená nosnost z 2,7t na 3,5t El. kufr- Easy Pack Kolenní, stropní airbagy Multimediální systém MBUX Příplatkový ochrany kryt podvozku Boční nášlapy osvětlené Determální skla Ozdobné výplně interiéru ( hnědé ořechové dřevo s póry + hliník ) Prémiový saraund systém BURMASTER ( hraje opravdu excelentně) Ambientní multi osvětlení interiéru s animací a venkovní osvětlení okolo vozu s logem MB vč. nástupních prahů MULTIBEAM LED světlomety s vykreslováním protijedoucích vozidel a animací Asistent adaptivních dálkových světel Widescreen Cockpit Bezdrátové nabíjení, vč. 4x usb C Větší příplatková palivová nádrž na 80L AMG kola ( aktuálně nové zimní, přidám i letní ) ATD..ATD... Nyní nově byla před zimou obnovená KERAMICKÁ OCHRANA LAKU vč. skel ( tzv. tekuté stěrače ) Na vozidle je připlacena tovární záruka od výrobce do roku 7/24 a lze ji prodloužit. Prodávám jako soukromá osoba, DPH nelze odečíst, ale lze si vozidlo dát do nákladů. OSVĚDČENÍ CEBIA 5 hvězd Vozidlo je NE-havarované, NE-lakované, vše původní v originálním stavu!! Nejedná se o pochybný dovoz ze zahraničí, kde nemáte jistotu o historii a stavu vozidla vč. tovární záruky! Nyní je 1/23 po servise ( oleje, filtry, atd. ) Servis pouze autorizovaný u Mercedes-Benz a vše zapsáno v ID vozidla. BAZARY NEVOLAT!!