mini cooper s 2004 - strana 6
Počet nalezených inzerátů MINI COOPER S 2004: 1000 - strana 6

Nabízím různé zadní nárazníky originál JCW pro vozy Mini Cooper R50. Nepasuje na vozy Mini cooper S R53 výfuk stranou. Ceny dle stavu.
Červený nárazník v nejlepším stavu s cenou 4000kc.
Stříbrný nárazník popraskaný PRODANÝ
Černý nárazník slušný stav původně stříbrný nekvalitně nalakován cena 3000Kč
Stříbrný s odrazkami ve velmi slušném stavu cena 3000Kč

Nabízím originální přední nárazník z Mini Cooper R56 R55. Pochází z havarovaného Mini cooper R55 clubman r.v. 2008. Stav viz foto. Pouze osobní odběr nedaleko Hradce Králové.

Včera dovezeno.
Prodáno: pravý zámek
Rozprodám po náhradních dílech Mini Cooper S R53 facelift r.v. 1/2005 nejedná se o dovoz z Velké Británie (Spojeného království)!!! Původ Německo
Pokud se nedovoláte zašlete SMS či napiště zprávu přes . Nejsem celý den u telefonu. Děkuji
Rozprodám veškeré díly z vozu Mini cooper S R53 i R52 cabrio. Motor o W11 o výkonu 125kw tedy 170 koní motor s komresorem. Rok výroby vozu 1/2005. Barva hyper blue. Manuální převodovka Getrag,
Vše plně funkční jen poškozena střecha pádem ledu.
Výbava vozidlo - automatická klimatizace - mlhovky - radio na cd s Mp3 - polokožené výhřívané sedačky Asc- čočkové xenony - kožený volant 3 ramenný- palubní počítač, vyhřívaná zrcátka, přihrádka spolujezdce, zadní couvací senzory. Možno části skeletu dle vašeho požadavku.
Dotazy na ceny prosím přes kontakt inzerenta či telefonicky. Motor komplet možno jen prodat hlava motoru W11B16 el svazek airbagy plechařina blatník dveře kapota elektrika servo servočerpadlo posilovač řízení plasty lemy sedadla světla ramena poloosa tapec startér nápravnice brzdiče kryty sloupků ozdobné lišty pedály centrál řídící jednotka stavu manžety řízení reproduktory skla klima nápravy poloosa o vladače xenony kapota kompresor EATON M45 teflon atd.
Menší věci možno zaslat přes DPD i na dobírku

Nabízím originální víčko nádrže z Mini Cooper S. Pasuje i na Mini Cooper R50 85kw a 66kw. Obroučka v barvě dark silver a samotné víčko černé lesk. Úchyty bez poškození. Top stav. Možnost zaslání.

Prodám veškeré náhradní díly z tohoto a i jiného vozu mini cooper a mini cooper one 1.6 16V 66 a 85kw,r.v. 2001 až 2006,volejte pište co potřebujete."""MÁM DÍLY I Z JINÝCH NEBOURANÝCH VOZŮ"""

NA PREDAJ UPLNE NOVA ZIMNA SADA
ORIGINAL MINI COOPER F54 F55 JCW(john cooper works).
Pasuje aj na ine mini rozteč 5x112.
R17 5x112.5.5j et45
185/50/17.
Dunlop sp winter sport 3d rsc.
Snimace tlaku v cene .
Kolesa nove.
Cena 900€
DOVEZENE Z NEMECKA
ROZVOZ PO ČR KAZDYCH 10Dni

Zimní sada kol 5x120 r16”BMW -MINI COOPER
Prodám zimní sadu kol bridgestone 5x120 BMW nebo MINI COOPER

Nabízím novou clonu proti větru zabranující víření vzduchu za zády. Díky této zábraně není problém jízda po dálnici se staženou střechou. Zabranuje i vylétnutí lehkých věcí na zadních sedadlech. Pasuje do modelů MINI ONE, Cooper, Cooper S, 2004 - 2015. Rychlé uchycení do připravených otvorů v obložení interiéru. Perfektně sedí a skvěle vypadá.

ATRAKTIVNÍ NABÍDKA, vynikající, úplně nový, ještě neaktivovaný dron DJI MINI 2 FLY MORE COMBO
DJI Mini 2 v sobě spojuje to nejlepší z první generace DJI Mavic Mini a žhavé novinky DJI Mavic Air 2. Stejně jako „jednička” je ideální pro začátečníky, i když svým výkonem a kvalitou obrazu nezklame ani pokročilé borce. Je to prostě skladný a praktický dron, se kterým natočíte kreativní video na pár dotyků ovladače. Hodně ceněnou novinkou je možnost pořizovat fotografie i ve formátu RAW. Ve Fly More Combo navíc získáte další baterie, náhradní vrtulky, tašku na Miniho a další užitečné příslušenství.
Hlavní přednosti dronu DJI Mini 2:
- ultralehký a skládací design pro piloty v pohybu, jen 249 g
- až 31 minut ve vzduchu na 1 nabití
- dosah video přenosu až 10 km při kvalitě náhledu p
- odolnost vůči poryvům větru do stupně 5
- 4K ultrajasné video
- inteligentní režimy, se kterými natočí pecky i pilot s oběma levýma rukama
Bezkonkurenční u konstrukce Mini 2 je 3osý motorizovaný gimbal se 4K/30 fps kamerou a fotoaparátem s rozlišením 12MP. Oproti Mavic Mini první generace, který měl video ve 2,7K kvalitě jde o zásadní posun. Potěší i 4násobný digitální zoom, także pro svůj vysněný záběr nemusíte letět obiektu až pod nos.
Pomocí několika klepnutí v aplikaci DJI Fly začne Mini 2 automaticky natáčet profi videa. Vyberte si Dronie, Helix, Rocket, Circle nebo Boomerang, v aplikaci jednoduše záběry upravte pomocí kreativních šablon, doplňte hudbu, filtry a můžete své filmečky lifrovat na sociální sítě.
Dron byl zakoupen v ČR, je úplně nový, zatím neaktivovaný 24 měsíční záruka, s daňovým dokladem.
Běžná cena na trhu v ČR je od 14.500,-
Předání nejlépe v Praze, ale lze domluvit i v Brně a Zlíně.

Oblíbená pochoutka pro krevetky a zároveň vhodný prostředek pro shromáždění a pozorování krevetek při jídle. Dobře drží pod vodou. Délka cca 20 cm (mini 15 cm).
Tmavězelené: spirulina, kopřiva, ostružiník, pampeliška (list), máta, mladý ječmen, bazalka, agar (výtažek z mořských řas)
Světlezelené: moringa, špenát, chlorella, moruše, oves, maliník, salát hlávkový, agar
Červené: paprika, hokaido, moringa, včelí pyl, kukuřice, oves, aksamitník, agar
Červenohnědé: kopřiva, paprika, meduňka, bříza, dýně mexická, jetel (list), okřehek, rozmarýn, agar
Žluté: pampeliška (květ), včelí pyl, dýně hokaido, kukuřice, oves, sedmikráska, heřmánek, jahodník, česnek, fenykl, agar
Černé: paprika, spirulina, ibišek, řasa nori, chia semínka, ostružiník, máta, heřmánek, agar
Řasátko: spirulina, kelp, chlorella, chaluha bublinatá, wakame, nori, agar
Fialové: ibišek, chrpa, sléz, jetel (květ), oves, růže, levandule, agar
Exotické listy: moringa, mandlovník mořský, banánovník, guava, ginkgo biloba, agar
Domácí listy: moruše, bříza, ořešák královský, třešeň, olše, dub, jabloň, agar
Zelené mini (15 cm): kopřiva, moruše, maliník, ostružiník, máta, ginkgo biloba, chaluha, agar
Červené mini (15 cm): paprika, jetel (květ), kukuřice, moringa, hluchavka, echinacea, agar
Žluté mini (15 cm): jetel (květ), pampeliška (květ), kukuřice, oves, heřmánek, chia semínka, tymián, agar
Cena za balení 10 ks:
zelené mini, červené mini, žluté mini - 72 Kč
tmavězelené, červené, červenohnědé, žluté, černé, domácí listy - 82 Kč
světlezelené, fialové - 90 Kč
řasátko 92 Kč
exotické listy - 102 Kč
mix 20 cm (10 druhů) - 87 Kč
mix mini (3 druhy) - 72 Kč
Osobní odběr Brno, Tišnov.
Doprava:
doporučený dopis poštou - 60 Kč (nutná platba předem)
zásilkovna - 80 Kč (při platbě předem)
zásilkovna na dobírku - 110 Kč

Zapojím, nainstaluju a předvedu. Pokud bude zájemce z okolí - případně online podpora :)
Přijímač digitálního televizního vysílání DVB-T2 s kodekem HEVC/H.265, ale skvěle poslouží také jako přehrávač multimediálního obsahu.
České menu.
Průvodce instalací:
---
AB CryptoBox 702T Mini je vysoce kvalitní, ale cenově dostupný přijímač, který hravě zvládne pozemní vysílání v normách DVB-T/T2. AB CryptoBox 702T Mini disponuje kompaktními rozměry a je ideální pro zavěšení na zadní stranu televize nebo kdekoliv do skrytého prostoru. Je vybaven externím IR čidlem s LED displejem a kontrolkou zapnutí/vypnutí. Samozřejmostí je podpora přehrávání nejmodernějšího kodeku H.265 HEVC. AB CryptoBox 702T Mini pohání 1GHz procesor, takže veškeré úkony zvládá hravě bez jakékoliv prodlevy. V zadní části set-top boxu AB CryptoBox 702T Mini naleznete kromě AV a HDMI konektoru i dvojici USB pro připojení externích médií. Samozřejmostí je možnost nahrávání programů v reálném čase a jednoduché časové nahrávání přes EPG průvodce.
Klíčové vlastnosti přijímače AB CryptoBox 702T Mini
Cenově dostupný přijímač AB CryptoBox 702T Mini pro pozemní vysílání
Podpora norem DVB-T/T2 - kodek H.265 / HEVC
Přehrávání multimédií ve FullHD
Dvojice USB pro připojení externích zařízení
Nahrávání vysílání na externí disk a přehrávání multimediálních souborů
AB CryptoBox 702T Mini disponuje funkcemi EPG, Timeshift a čtečkou karet
Automatické ladění nebo pokročilé manuální ladění po kanálech

MINI ELEKTROKOTEL pro podlahové vytápění a radiátory. Certifikovaný, v prodeji již 10 let. Příkon jen 2kWh. Odběr proudu jen 9 A. O 30% - 50% nižší spotřeba elektrické energie než u klasického elektrického kotle. Jeden MINI ELEKTROKOTEL cca 60 m2. Jeden MINI ELEKTROKOTEL na radiátory o celkové délce 2,4 m. Například na něj můžete napojit 4 radiátory o délce 60 cm anebo 1 radiátor 100 cm, 1 radiátor 80 cm a jeden 60 cm apod.Na MINI ELEKTROKOTEL je možné napojit ocelové radiátory do délky maximálně 1,2 m.Například 22k 5/120. V případě, že potřebujete vytápět větší plochu, stačí přidat do série další MINI ELEKTROKOTEL. 2 x MINI ELEKTROKOTEL = 120 m2. K MINI ELEKTROKOLŮM lze dokoupit IMPULSNÍ JEDNOTKU PRO JEŠTĚ MENŠÍ NÁKLADY na vytápění.VHODNÉ I PRO FOTOVOLTAIKU. info:
AKCE - 30% na Březen = 7000,- Kč

Prodám gumové podložky zvedáku pro vozy BMW/Mini.
Měly by pasovat na tyto modely:
BMW 1 Series E81 E82 E87 E88 F20 F21 1M
BMW 2 Series F22 F23 F87 M2
BMW 3 Series E46 E90 E91 E92 E93 F30 F31 M3 F80 M3 G20
BMW 4 Series F32 F33 F36 F82 M4
BMW 5 Series E39 E61 E60 E63 F07 F10 F11 M5 G30 G31 G38
BMW 6 Series E63 E64 F06 F12 F13 M6
BMW 7 Series E38 E65 E66 F01 F02 G12 G11
BMW Z4 M-Roadster/Coupe E85 E86 E89
BMW Z3 M-Roadster/Coupe E36 E37
BMW i3 i01 and i8 i12
BMW X1 E84 F48
BMW X3 E83 F25
BMW X4 F26
BMW X5 E53 E70 LCI F15 M F85
BMW X6 E71 E72 Hyb F16 M F86
BMW X7 G07
BMW Z8 E52 i3 I01
MINI R50 R53 R56 MINI R56 LCI
MINI Clubman R55 LCI F54
MINI Cabrio R52 R57 LCI
MINI Coupé R58
MINI Roadster R59
MINI JCW Challenge
přibližné rozměry viz. foto
Doprava:
Osobní převzetí
Balíkovna: 65,- platba předem na účet
Zásilkovna: 79,- platba předem na účet
Dobírka: 170,-
Možné poslat více kusů
Platí do smazání

prodám BMW jednotku Bluetooth MULF 2 – HIGH Basis SVS s podporou BT a USB
plně funkční.
++++
! v případě zájmu – pouze volejte !
___ tel. číslo ___
Cena dle prvku a dohody
Zasílám kurýrem, dle dostupnosti dílu - dodání do 24-48hodin.
Jedná se o originální použité díly a příslušenství.
+++BMWmedik+++
Follow us on FACEBOOK @BMWMEDIK
Pasuje pro vozy:
• 1' E81 (02/2006 — 12/2011)
• 1' E87 LCI (01/2006 — 06/2011)
• 1' E88 (11/2006 — 10/2013)
• 1' E82 (11/2006 — 10/2013)
• 3' E90 (02/2004 — 09/2008)
• 3' E90 LCI (07/2007 — 12/2011)
• 3' E91 (02/2004 — 08/2008)
• 3' E91 LCI (07/2007 — 05/2012)
• 3' E92 (05/2005 — 02/2010)
• 3' E92 LCI (11/2008 — 06/2013)
• 3' E93 (09/2005 — 02/2010)
• 3' E93 LCI (11/2008 — 10/2013)
• 5' E60 (12/2001 — 12/2009)
• 5' E60 LCI (10/2005 — 12/2009)
• 5' E61 LCI (11/2005 — 05/2010)
• 5' F07 GT (09/2008 — 06/2013)
• 5' F10 (01/2009 — 06/2013)
• 6' E63 (06/2002 — 07/2010)
• 6' E63 LCI (04/2006 — 07/2010)
• 6' E64 (09/2002 — 07/2010)
• 6' E64 LCI (04/2006 — 07/2010)
• 7' F01 (06/2007 — 06/2012)
• 7' F02 (07/2007 — 06/2012)
• 7' F03 (04/2008 — 05/2012)
• 7' F04 Hybrid (10/2008 — 06/2012)
• X1 E84 (09/2008 — 06/2015)
• X5 E70 (02/2006 — 06/2013)
• X5 E70 LCI (04/2009 — 06/2013)
• X6 E71 (01/2007 — 06/2014)
• X6 E72 Hybrid (01/2009 — 10/2011)
• Z4 E89 (01/2008 — 08/2016)
• MINI R56 (10/2005 — 08/2010)
• MINI R56 LCI (03/2009 — 11/2013)
• MINI Clubman R55 (10/2006 — 07/2010)
• MINI Clubman R55 LCI (03/2009 — 06/2014)
• MINI Cabrio R57 (10/2007 — 07/2010)
• MINI Cabrio R57 LCI (04/2009 — 06/2015)
• Ghost RR4 (08/2008 — 03/2019)

prodám
plně funkční jednotku - ballast - starter xenonu
typ
1307329153
++++
V případě zájmu – prosím volejte nebo pište pouze SMS !
tel.
Zasílám kurýrem, dle dostupnosti dílu - dodání do 24-48hodin.
Jedná se o originální použité díly a příslušenství.
++ BMWmedik ++
Follow us on FACEBOOK @BMWMEDIK
Pasuje pro kody a automobily :
1307329153
OEN 51808774 – ALFA ROMEO
OEN 63112754797 – BMW
OEN 63117182520 – BMW
OEN 51808774 – FIAT
OEN 51808774 – LANCIA
OEN 63117182520 – MINI
OEN 260550002R – RENAULT
ALFA ROMEO 8C Competizione (920_)
01.2007 – 10.2009
ALFA ROMEO 8C Spider (920_)
01.2008 – 10.2010
BMW 3 Cabrio (E93)
05.2006 – 12.2013
BMW 3 Coupe (E92)
11.2005 – 12.2013
BMW 3 Sedan (E90)
03.2007 – 12.2011
BMW 6 Cabrio (E64)
03.2004 – 07.2010
BMW 6 Coupe (E63)
01.2004 – 07.2010
BMW X3 (E83)
11.2003 – 12.2011
BMW X5 (E70)
02.2006 – 07.2013
FERRARI California
07.2008
LANCIA Delta III (844)
08.2008 – 08.2014
MINI Cabrio (R52)
07.2004 – 11.2007
MINI Cabrio (R57)
10.2007 – 06.2015
MINI Hatchback (R50, R53)
06.2001 – 09.2006
MINI Hatchback (R56)
11.2007 – 11.2013
RENAULT Megane III Coupe (DZ)
11.2008
RENAULT Megane III Grandtour (KZ)
11.2008
RENAULT Megane III Grandtour (KZ)
11.2008
11.2008 –

Prodam novou kompletní 12 dílnou sadu předních ramen kvalitního spracování.Ramena jsou ňemecke výroby Atec,prodejce-ATP.Pasuje na audi A6 4f2,c6 kombi i limuzína,benzín i dessel od roku 2004-2011.Pasuje i na allroad 2006-2011Pro upřesnění pište nebo volejte rok výroby,tip, obsah a výkon motoru.
Audi A6 2004/08-2006/05 4F2, C6 3.0 2976 ccm, 160 KW, 218 PS
Audi A6 2009/05-2011/03 4F2, C6 3.2 FSI 3197 ccm, 195 KW, 265 PS
Audi A6 2004/05-2009/05 4F2, C6 3.2 FSI 3123 ccm, 188 KW, 255 PS
Audi A6 2004/05-2008/10 4F2, C6 3.2 FSI quattro 3123 ccm, 188 KW, 255 PS
Audi A6 2006/06-2008/10 4F2, C6 3.0 TDI quattro 2967 ccm, 171 KW, 233 PS
Audi A6 2004/05-2006/05 4F2, C6 3.0 TDI quattro 2967 ccm, 165 KW, 225 PS
Audi A6 2004/05-2011/03 4F2, C6 3.0 TDI quattro 2967 ccm, 155 KW, 211 PS
Audi A6 2008/10-2011/03 4F2, C6 3.0 TDI quattro 2967 ccm, 176 KW, 240 PS
Audi A6 2008/10-2011/03 4F2, C6 3.0 TFSI quattro 2995 ccm, 213 KW, 290 PS
Audi A6 2008/10-2011/03 4F2, C6 3.0 TFSI quattro 2995 ccm, 220 KW, 299 PS
Audi A6 2004/05-2006/05 4F2, C6 3.0 quattro 2976 ccm, 160 KW, 218 PS
Audi A6 2006/06-2011/03 4F2, C6 4.2 FSI quattro 4163 ccm, 257 KW, 350 PS
Audi A6 2004/05-2006/05 4F2, C6 4.2 quattro 4163 ccm, 246 KW, 335 PS
Audi A6 2006/03-2011/03 4F2, C6 S6 quattro 5204 ccm, 320 KW, 435 PS
Audi A6 Allroad 2006/05-2008/10 4FH, C6 2.7 TDI quattro 2698 ccm, 132 KW, 180 PS
Audi A6 Allroad 2006/05-2011/08 4FH, C6 2.7 TDI quattro 2698 ccm, 120 KW, 163 PS
Audi A6 Allroad 2008/10-2011/08 4FH, C6 2.7 TDI quattro 2698 ccm, 140 KW, 190 PS
Audi A6 Allroad 2006/05-2008/10 4FH, C6 3.2 FSI quattro 3123 ccm, 188 KW, 255 PS
Audi A6 Allroad 2008/10-2011/08 4FH, C6 3.0 TDI quattro 2967 ccm, 176 KW, 240 PS
Audi A6 Allroad 2006/05-2011/08 4FH, C6 3.0 TDI quattro 2967 ccm, 155 KW, 211 PS
Audi A6 Allroad 2006/05-2008/10 4FH, C6 3.0 TDI quattro 2967 ccm, 171 KW, 233 PS
Audi A6 Allroad 2008/10-2011/08 4FH, C6 3.0 TFSI quattro 2995 ccm, 213 KW, 290 PS
Audi A6 Allroad 2006/05-2010/12 4FH, C6 4.2 FSI

Prodám laděné výfuky na modely Kawasaki.
Výfuky COBRA - evropská homologace, DBkiller, homologační kartička, exkluzivní zvuk, špičkové zpracování.
Výfuky pro modely Kawasaki, koncové tlumiče i celé výfukové systém
ER 5, Twister
ER 5, Twister
ER 6n-f 2006-2011
ER 6n-f 2006-2011
GTR 1400
GTR 1400
Ninja 250 2018-
Ninja 250 2018-
Ninja 250 SL 2015-2017
Ninja 250 SL 2015-2017
Ninja 250R 2006-2012
Ninja 250R 2006-2012
Ninja 300 2013-2017
Ninja 300 2013-2017
Ninja 400 2018-
Ninja 400 2018-
Ninja 650 2012-2016
Ninja 650 2012-2016
Ninja 650 2017-
Ninja 650 2017-
Versys / KLE 650 2007-2016
Versys / KLE 650 2007-2016
Versys 1000 2012-2018
Versys 1000 2012-2018
Versys 1000 2019-
Versys 1000 2019-
Versys 650 2017-
Versys 650 2017-
Versys X-250 / 300 2017-2019
Versys X-250 / 300 2017-2019
Vulcan - VN 2000
Vulcan - VN 2000
Vulcan - VN1500 - VN1600
Vulcan - VN1500 - VN1600
Vulcan VN 900
Vulcan VN 900
Z 1000 + Z 1000 SX 2010-2016
Z 1000 + Z 1000 SX 2010-2016
Z 1000 + Z 1000 SX 2017-2019
Z 1000 + Z 1000 SX 2017-2019
Z 1000 2003-2006
Z 1000 2003-2006
Z 1000 2007-2009
Z 1000 2007-2009
Z 250 SL 2015-2017
Z 250 SL 2015-2017
Z 300 2013-2017
Z 300 2013-2017
Z 400
Z 400
Z 650 2017-
Z 650 2017-
Z 750 / S 2004-2006
Z 750 / S 2004-2006
Z 750 / S 2007-2010
Z 750 / S 2007-2010
Z 750R 2011-2014
Z 750R 2011-2014
Z 900 2017-
Z 900 2017-
Z 900 RS / Café 2017-
Z 900 RS / Café 2017-
Z800 2013-2016
Z800 2013-2016
Z800E 2013-2016
Z800E 2013-2016
ZR7/S
ZR7/S
ZRX 1100
ZRX 1100
ZRX 1200
ZRX 1200
ZX-10R Ninja /SE/RR 2016-
ZX-10R Ninja /SE/RR 2016-
ZX-10R Ninja 2004-2005 Slip on Dämpfer
ZX-10R Ninja 2004-2005 Slip on Dämpfer
ZX-10R Ninja 2006-2007
ZX-10R Ninja 2006-2007
ZX-10R Ninja 2008-2010
ZX-10R Ninja 2008-2010
ZX-10R Ninja 2011-2015
ZX-10R Ninja 2011-2015
ZX-12R
ZX-12R
ZX-6R 1998-2002
ZX-6R 1998-2002
ZX-6R 2009-2012
ZX-6R 2009-2012
ZX-6R 2013-
ZX-6R 2013-
ZX-6R+RR 2003-2004
ZX-6R+RR 2003-2004
ZX-6R+RR 2005-2006
ZX-6R+RR 2005-2006
ZX-7 R
ZX-7 R
ZX-9R Ninja 1998-2004 Bolt-On
ZX-9R Ninja 1998-2004 Bolt-On
ZX-9R Ninja 1999-2001 Slip-on
ZX-9R Ninja 1999-2001 Slip-on
ZX-9R Ninja 2002-
ZX-9R Ninja 2002-
ZZR 1400 2005-2007
ZZR 1400 2005-2007
ZZR 1400 2008-2011
ZZR 1400 2008-2011
ZZR 1400 2012-
ZZR 1400 2012-

Prodám laděné výfuky na modely Honda.
Výfuky COBRA - evropská homologace, DBkiller, homologační kartička, exkluzivní zvuk, špičkové zpracování.
Výfuky pro modely Honda, koncové tlumiče i celé výfukové systém
Více na VyfukyCobra
CB 1000 R 2008-2017
CB 1000 R 2008-2017
CB 1000 R 2018-
CB 1000 R 2018-
CB 1300 1998-2002
CB 1300 1998-2002
CB 1300 2003-
CB 1300 2003-
CB 500 F 2013-
CB 500 F 2013-
CB 500 N+S 1993-2003
CB 500 N+S 1993-2003
CB 500 X / CB 500F / CBR500R 2016-
CB 500 X / CB 500F / CBR500R 2016-
CB 500 X 2013-
CB 500 X 2013-
CB 650 F / CBR 650F / CB 650R 2014-2018
CB 650 F / CBR 650F / CB 650R 2014-2018
CB 650R / CBR 650R 2019-
CB 650R / CBR 650R 2019-
CBF 1000 F 2006-2009
CBF 1000 F 2006-2009
CBF 1000 F 2010-
CBF 1000 F 2010-
CBF 500 2004-2010
CBF 500 2004-2010
CBF 600 2004-
CBF 600 2004-
CBF 600 2008-
CBF 600 2008-
CBR 1000 RR Fireblade 2004-2007
CBR 1000 RR Fireblade 2004-2007
CBR 1000 RR Fireblade 2008-2013
CBR 1000 RR Fireblade 2008-2013
CBR 1000 RR Fireblade 2014-2016
CBR 1000 RR Fireblade 2014-2016
CBR 1100XX Blackbird
CBR 1100XX Blackbird
CBR 250 R 2011-2019
CBR 250 R 2011-2019
CBR 300R 2015-2019
CBR 300R 2015-2019
CBR 500 2016-
CBR 500 2016-
CBR 500 R 2013-2015
CBR 500 R 2013-2015
CBR 600 F 2011-
CBR 600 F 2011-
CBR 600 F1
CBR 600 F1
CBR 600 F2
CBR 600 F2
CBR 600 F3
CBR 600 F3
CBR 600 F4 + F4i
CBR 600 F4 + F4i
CBR 600 RR 2003-2004
CBR 600 RR 2003-2004
CBR 600 RR 2005-2006
CBR 600 RR 2005-2006
CBR 600 RR 2007-2012
CBR 600 RR 2007-2012
CBR 650 F 2014-2018
CBR 650 F 2014-2018
CBR 650 R 2019-
CBR 650 R 2019-
CBR 900RR,919RR 1992-1996 (SC28-29)
CBR 900RR,919RR 1992-1996 (SC28-29)
CBR 900RR,919RR 1996-1999 (SC33)
CBR 900RR,919RR 1996-1999 (SC33)
CBR 900RR,929RR,954RR (SC44-SC50) 2000-
CBR 900RR,929RR,954RR (SC44-SC50) 2000-
CRF 1000 L Africa Twin 2014-2019
CRF 1000 L Africa Twin 2014-2019
Hornet 600 1998-2002
Hornet 600 1998-2002
Hornet 600 2003-2006
Hornet 600 2003-2006
Hornet 600 2007-2013
Hornet 600 2007-2013
Hornet 900
Hornet 900
Integra 700-750
Integra 700-750
NC 700 -750 S/X - Vultus
NC 700 -750 S/X - Vultus
NM4 Vultus
NM4 Vultus
ST 1100 Pan-European
ST 1100 Pan-European
VFR 1200 + VFR 1200 F
VFR 1200 + VFR 1200 F
VFR 1200 X Crosstourer
VFR 1200 X Crosstourer
VFR 750F 1989-1993
VFR 750F 1989-1993
VFR 750F 1994-1997
VFR 750F 1994-1997
VFR 800F 2014-
VFR 800F 2014-
VFR 800FI 1997-2003
VFR 800FI 1997-2003
VFR 800X Crossrunner + Adventure
VFR 800X Crossrunner + Adventure
VLX 600 / VT 600 Shadow
VLX 600 / VT 600 Shadow
VTR 1000 F Firestorm, Superhawk 996
VTR 1000 F Firestorm, Superhawk 996
VTR 1000SP1
VTR 1000SP1
VTR 1000SP2
VTR 1000SP2
VTX 1300 C/S/R
VTX 1300 C/S/R
X-11 X-Eleven
X-1

Prodám laděné výfuky na modely Suzuki.
Výfuky COBRA - evropská homologace, DBkiller, homologační kartička, exkluzivní zvuk, špičkové zpracování.
Výfuky pro modely Suzuki, koncové tlumiče i celé výfukové systém
B-King
B-King
GS 500 E/F 1989-2017
GS 500 E/F 1989-2017
GSF 1200 Bandit 1996-2004
GSF 1200 Bandit 1996-2004
GSF 1200 Bandit 2005-2006
GSF 1200 Bandit 2005-2006
GSF 1250 Bandit 2007-2017
GSF 1250 Bandit 2007-2017
GSF 600 Bandit 1995-2004
GSF 600 Bandit 1995-2004
GSF 650 Bandit 2005-2006
GSF 650 Bandit 2005-2006
GSF 650 Bandit 2007-2017
GSF 650 Bandit 2007-2017
GSR 600
GSR 600
GSR 750
GSR 750
GSX 1200 Inazuma
GSX 1200 Inazuma
GSX 1250 F
GSX 1250 F
GSX 1400 K1-K4
GSX 1400 K1-K4
GSX 1400 K5-
GSX 1400 K5-
GSX 250 + R 2016-2019
GSX 250 + R 2016-2019
GSX 600 F 1998-2010
GSX 600 F 1998-2010
GSX 650 F 2007-2017
GSX 650 F 2007-2017
GSX 750 F 1998-2010
GSX 750 F 1998-2010
GSX 750 Inazuma
GSX 750 Inazuma
GSX-R 1000 K1-K2
GSX-R 1000 K1-K2
GSX-R 1000 K1-K4
GSX-R 1000 K1-K4
GSX-R 1000 K3-K4
GSX-R 1000 K3-K4
GSX-R 1000 K5-K6
GSX-R 1000 K5-K6
GSX-R 1000 K7-K8
GSX-R 1000 K7-K8
GSX-R 1000 K9-L0,L1,Z
GSX-R 1000 K9-L0,L1,Z
GSX-R 1000 L2-L5 , Z
GSX-R 1000 L2-L5 , Z
GSX-R 1000 L6-L9 , Z
GSX-R 1000 L6-L9 , Z
GSX-R 600 - SRAD
GSX-R 600 - SRAD
GSX-R 600 K0-K2
GSX-R 600 K0-K2
GSX-R 600 K3-K5
GSX-R 600 K3-K5
GSX-R 600 K6-K7
GSX-R 600 K6-K7
GSX-R 600 K8-L0
GSX-R 600 K8-L0
GSX-R 600 L1-L6
GSX-R 600 L1-L6
GSX-R 750 K0-K2
GSX-R 750 K0-K2
GSX-R 750 K3-K5
GSX-R 750 K3-K5
GSX-R 750 K6-K7
GSX-R 750 K6-K7
GSX-R 750 K8-L0
GSX-R 750 K8-L0
GSX-R 750 L1-L6
GSX-R 750 L1-L6
GSX-R 750 W
GSX-R 750 W
GSX-R 750 WT- SRAD
GSX-R 750 WT- SRAD
GSX-S + F 1000 2015-2021
GSX-S + F 1000 2015-2021
GSX-S 125-150
GSX-S 125-150
GSX-S 750 2011-2015
GSX-S 750 2011-2015
GSX-S 750 2016-2021
GSX-S 750 2016-2021
Hayabusa GSX-R 1300 1999- 2007
Hayabusa GSX-R 1300 1999- 2007
Hayabusa GSX-R 1300 2008-
Hayabusa GSX-R 1300 2008-
Intruder 1500
Intruder 1500
Intruder 1800
Intruder 1800
Intruder C 800
Intruder C 800
Intruder M 800-VZ800M/M50
Intruder M 800-VZ800M/M50
RF 600R 93-94
RF 600R 93-94
RF 600R,RU 95-
RF 600R,RU 95-
SFV 650 Gladius 2009-2019
SFV 650 Gladius 2009-2019
Suzuki RF 900
Suzuki RF 900
SV 1000
SV 1000
SV 650 1999-2002
SV 650 1999-2002
SV 650 2003-2004
SV 650 2003-2004
SV 650 2005-2006
SV 650 2005-2006
SV 650 2007-2015
SV 650 2007-2015
SV 650 2016-2018
SV 650 2016-2018
TL 1000 S,R
TL 1000 S,R
V-Strom DL 1000 2009-2012
V-Strom DL 1000 2009-2012
V-Strom DL 1000 2013-2019
V-Strom DL 1000 2013-2019
V-Strom DL 1050 XT 2020
V-Strom DL 1050 XT 2020
V-Strom DL 650 2004-2006
V-Strom DL 650 2004-2006
V-Strom DL

Prodám úplně nové záslepky dveří Škoda Octavia I Volkswagen Passat, Seat Leon a podobně. Kód: 5837Z49 ACI úplně nový díl. Levá a pravá strana, prodávám dva kusy na stranu řidiče i spolujezdce. Záslepka pasuje na mnoho modelů koncernu. číslo: 1K4839167
Cena nového jednoho kusu je cca 146,- Kč
Cena za oba
Škoda FABIA I 8/1999-7/2004
Audi A2 9/2000-8/2005
Audi TT 1/1999-2006
Seat ALTEA 6/2004-4/2009
Seat ALTEA 2009-
Seat AROSA 4/1997-12/2000
Seat AROSA 1/2001-2004
Seat LEON 11/1999-8/2005
Seat TOLEDO 10/1998-11/2004
Seat TOLEDO 11/2004-2010
Škoda FABIA I 8/1999-7/2004
Škoda FABIA I 8/2004-12/2007
Škoda FABIA II 1/2007-2/2010
Škoda FABIA II 3/2010-12/2014
Škoda OCTAVIA I 10/1996-8/2000
Škoda OCTAVIA I 9/2000-11/2010
Škoda OCTAVIA II 2/2004-6/2012
Škoda OCTAVIA II 11/2008-6/2013
Škoda ROOMSTER 3/2010-5/2015
Škoda SUPERB I 12/2001-2/2008
Volkswagen VW BORA 9/1998-2005
Volkswagen VW GOLF IV 8/1997-8/2003
Volkswagen VW GOLF V 8/2003-10/2008
Volkswagen VW LUPO 9/1998-7/2005
Volkswagen VW PASSAT B5 10/1996-10/2000, Kombi 6/1997-
Volkswagen VW PASSAT B5.5 11/2000-7/2005
Volkswagen VW POLO IV 1/2002-05/2005