mitsubishi asx 1.6 recenze - strana 42
Počet nalezených inzerátů MITSUBISHI ASX 1.6 RECENZE: 1000 - strana 42

Prodám Mitsubishi Spacestar 1.3i benzín r. v. 1999 limited edition, topení Webasto, doveženo z Německa, vady: problém s převodovkou a chybí katalyzátor
cena 9000,- Kč
tel.:

Predam nevyuzitu zostavu spickovej klimatizacie Mitsubishi Electric. Nevybalena.
Cena: 899€
Tel.: 0902 612 613

Predam.....
AKCIOVA CENA..... Predám vstrekovaci čerpadlo Mitsubishi Pajero 3.2 DID. Skladom 20 kusov.AKCIOVA CENA... (skladom aj plastova palivova nadrž) DOHODA ISTA....
Čerpadlo je ORIGINAL, žiadna PL NAHRADA (pochromovane vysokotlake diely, cinovane ,letovane kontakty a pod)
Montážny návod zasielam na požiadanie-montaž je jednoducha, zvladne ju bežny nechanik....(nie je treba auto vozit k neznamim servisakom)
Oprava ak je možna, cena od 600 do 900 eur. Čerpadlo na vymenu 1300 eur. (ceny platia ak čerpadlo ešte nebolo v inom dieselservise)
Zaruka 24 mesiacov
tel.: +421904261223

Prodám nové přední rameno
Značka: MITSUBISHI
Model: PAJERO
Podmodel: 3.2 DI-D
Rok výroby: 04/2000-12/2006
Motor: objem 3200ccm, výkon 118kw
Karoserie: terenní vůz
Omezení roku: 04/2000-12/2006
Náprava: přední
Strana: pravá (u spolujezdce)
Motor: objem 3200ccm
Typ ramene: horní
Obsah balení: komplet

Prodám vozidlo Mitsubishi Colt, r.v. 2005, 1.3i, 77kw.
Stav tachometru 214 150km.
Vozidlo dovezeno ze SRN. 2x klíč.
Elektricky ovládaná okna
Elektricky ovládaná zrcátka
Manuální klimatizace
Isofix
3 dveřové provedení
Pěkný čistý interiér
Karoserie ve velmi dobrém stavu

Mitsubishi L200 2.4DI-D 181PS Instyle Top A/T 4x4 - 06/2017 - najeto 147 392km - STK do 01/2024 - velice pěkný, opravdu zachovalý, plně vybavený vůz s pohonem 4x4 a automatickou převodovkou, velmi pěkný a zachovalý rám vozu - servisní kniha, plně servisovaný a udržovaný vůz ---
Výbava:
6 x airbag
ABS
asistent rozjezdu do kopce
ASR
automatická převodovka
automaticky zatmavovací zrcátka
autorádio
bezklíčové odemykání
bezklíčové startování
bi-xenony
bluetooth
boční nášlapy
boční posuvné okno
brzdový asistent
CD přehrávač
centrál dálkový
el. okna
el. seřiditelná sedadla
el. sklopná zrcátka
ESP
hardtop
hlídání jízdního pruhu
isofix
klimatizace automatická dvouzónová
kožená sedadla
kožený volant
LED denní svícení
litá kola
mlhovky
multifunkční volant
navigační systém
palubní počítač
parkovací kamera
plastová vložka korby
pohon 4x4
řazení pod volantem
rezervní kolo
senzor stěračů
senzor světel
slot paměťová karta
startování tlačítkem
tažné zařízení - šroubované
tempomat
USB
vyhřívaná sedadla přední
vyhřívaná zrcátka

Prodám eletricky ovládané a vyhřívané zrcátka na Mitsubishi Pajero. Plně funkční, bez poškození. Cena dohodou.

Prodám panel s ovládáním výšky světlometů na Mitsubishi Galant Mk.V a Mk. VI
MR270599
Stav: nalezeno při úklidu, ovládání nejeví známky poškození.
Kontakt pouze všední dny od 8:00 do 18:00
Nebo neustále přes SMS a email.
Doprava: nejlépe osobní vyzvednutí
Posílám pouze přes PPL nebo Zásilkovnu
V případě zaslání
PPL: 99Kč - 153Kč
+ 19kč v případě dobírky
Zásilkovna 79Kč - 119Kč
+ 23Kč v případě dobírky

Prodám na MITSUBISHI PAJERO 3.2 did vstřikovací čerpadlo, skladom viac kusov, záruka...... TEL.: +421904261223
Oprava ak je možna, cena od 600 do 900 eur. Čerpadlo na vymenu 1300 eur. (ceny platia ak čerpadlo ešte nebolo v inom dieselservise)
.SKladom aj plastova palivová nadrž.....
Záruka 12 mesiacov....(to Vám neposkytne
žiaden predajca, servis))POZOR NA TO....
Čerpadlo je original, žiadna PL náhrada (pochromovane vysokotlake diely, vyrobene puzdra)
Cena stanovena pri telefonickom hovore, ŽIADNE ĎALŠIE NAVYŠOVANIE POČAS PRIPADNEJ OPRAVY.ako je u konkurencie bežné.POZOR NA TO::::
Montážny návod zasielam na požiadanie-montaž je jednoducha, zvladne ju bežny nechanik....(nie je treba auto vozit k neznamim servisakom)
tel.: +421904261223

Prodam tyto hliníková kola z Mitsubishi l200 rv 1986 až 2003 střed 11cm. Letní pneu ko.zimni zanovni

Predam na 3.2 did Mitsubishi pajero vstřikovací čerpadlo 2000-2006 .....(skladom aj plastova palivova nadrž)
Záruka 12 mesiacov (to Vám neposkytne žiaden predajca, servis))
Cena stanovena pri telefonickom hovore, ŽIADNE ĎALŠIE NAVYŠOVANIE POČAS PRIPADNEJ OPRAVY.ako je u konkurencie bežné.POZOR NA TO::::
Čerpadlo je original, žiadna PL náhrada (pochromovane vysokotlake diely, vyrobene puzdra)
Oprava ak je možna, cena od 600 do 900 eur. Čerpadlo na vymenu 1300 eur. (ceny platia ak čerpadlo ešte nebolo v inom dieselservise)
Záruka 12 mesiacov....(to Vám neposkytne žiaden predajca, servis)!!!!!!.....Montážny návod zasielam na požiadanie-montaž je jednoducha....
Montážny návod zasielam na požiadanie-montaž je jednoducha, zvladne ju bežny nechanik....(nie je treba auto vozit k neznamim servisakom)
tel.:+421904261223

Prodám novou spojkovou sadu exedy na mitsubishi lancer 2008-2015, 217kw/295ps. Zbyla po prodeji auta. Cena 5000,- + dohoda.

Prodám Mitsubishi Lancer r.v. 2016 černý, 1.6 benzín 86 KW manuál,
technická do 11/24, najeto 157 200 km, 1. majitel, originál alu kola "16", nove rozvody a brzdove kotouče, 1/22 výměna oleje a filtrů
průměrná spotřeba 6L/100km, servisní kniha, dešťový senzor, zadní parkovací čidla, el. otevírání oken, klima
kovový kryt spodní části motoru, sportovní paket + kožený tapce, 2x klíče
"kosmetika", jeden větší škrábanec na kufru (od klíče) + letní gumy (na 1 sezonu). Více info na tel.:

Mitsubishi colt 1.1i a 1.3i (2004-2009)
Řidicí jednotka servořizení -posilovače řizení (častá zavada elektrického posilovače řízení -přestane fungovat)

Prodám Mitsubishi Lancer 1.6 GLXi kombi, ročník 1998, výroba Japonsko, 1. registrace v ČR v roce 2006 - dovoz z Rakouska a od té doby v mém vlastnictví, auto má na své roky né až tak velký nájezd (kolem 170tkm) i z důvodu depozitu, který trval od roku 2007 do roku 2013, doložitelné z velkého technického průkazu. Motor si nevezme od výměny po výměnu oleje absolutně nic, olej měněn co 10 tisíc kilometrů / rok. Já s tím jezdil za 6 litrů na sto v kombinovaným provozu. V elektrice 4x okno, šíbr, zrcátka včetně výhřevu ( pravé zrcátko nefunkční - bylo uraženo a namontováno zpět, elektrika nebyla opravována ), výhřev zadního skla, interiér v hezkém stavu, lak auta nikoliv, koroze je přítomna - popíšu po telefonu. Výfuk je hlučnější, pneumatiky na výměnu a momentálně bez platné technické kontroly.
Více informací PO TELEFONU, NEPIŠTĚ MI SMS / MAILY. Fotka auta je z 13.2.2021 - mám ho teď zagarážované u rodičů - aktuální fotky nemohu zatím doručit. Euro 2 - EKO POPLATEK 3000 Kč - případně kdyby to chtěl někdo pouze na díly, tak potvrzení o ekolikvidaci.

značka: Mitsubishi
označení: Lancer
datum první registrace: 31.08.2007
stav tachometru: 99 419
technická kontrola do: 3/2025
objem motoru: 1584
max.výkon(kw): 72
5-ti stupňová manuální převodovka.
počet dveří: 5x
počet míst k sezení: 5x
počet el. oken: 4x
počet el. zrcátek: 2x
počet airbag: 10x
počet klíčů: 2x
Výbava: Servo, ABS, ASR, centrální zámky a D.O., el. okna, el. zrcátka, klimatizace, autorádio, alu kola, airbagy.
Dovoz Německo
Po nové STK.
Servisní kniha.
Velmi pěkný stav, bez rezi, nic nebouchá/nemlátí.