moto olej 10w40 - strana 31
Počet nalezených inzerátů MOTO OLEJ 10W40: 1000 - strana 31

Prodám Yamaha WR 125 R
-Výkon 11kw (Ř.p. A1)
-r.v. 2015
-Nové zadní pneu
-Nové přední přidám k moto
-Pravidelná výměna olej vždy okolo 3000 km
-Najeto 33 055 km
-Ixil výfuk (originál přidám k moto)
-Motorka dostala vždy co potřebovala.
-Jsem 3. majitel
-Dohoda možná
Pro více info můžete volat každý den vždy po 14.00 nebo sms kdykoliv.
Preferuji spíše víkendový prodej.
Děkuji

Najeto 69.4 mth, model 2020, obsah 90ccm, brzdy kotoučové, odstředivá spojka– jen přidáte plyn a jede, startér – baterie měněná Motobatt, doklady o koupi v Dalfos moto, olej měněn po 10mth, dodělávaný Db kiler - demontovatelný, dodělávaný podsedlový plast pro ochranu spodní části moto, vzduchového filtru a tlumiče před bordelem od zadního kola. Stav velmi dobrý, oděrky odpovídající stáří. Na tlumiči je RP jen samolepka :-) Tlumič je originál stomp. Vše funguje jak má, Stompík měl pečlivou údržbu. Důvod prodeje, kluk vyrostl, pořídil jsem větší. Při rychlem jednani přidám helmu.

Dobrý den,
zvažuji výměnu zánovního HD Sporster Roadster 1200 xl za model HD Low Rider od roku 2020 nejlépe v úpravě Club Style. S doplatkem počítám. Roadster je výkonná a obratná motorka. Tohoto modelu nejezdí mnoho, především v tomto roce a s bílou nádrží. Jedná se o jeden z posledních vyrobených kusů této modelové řady s legendárním vzduchem chlazeným véčkem. Už nikdy tento motor v EU u Sportsteru nebude. Na motorce jsou laděné výfuky Cobra, řidítka, rukojeti, řídící jednotka, otevřené vzduchové sání, racing svíčky s kabelama, jiný držák předního světla. Moto je české - koupeno v Praze v HD. R.v. 2020 najeto cca 4800 tkm. V těchto dnech nechám udělat olej filtry a vše co bude potřeba. Org díly mám nepoškozené a uložené, dodám s motorkou.
Moto měním z důvodu častějšího ježdění ve dvou a na větší vzdálenosti. Motorku nejlépe vyměním. Prodám pouze v případě, že budu mít vybranou náhradu.
Ps: možný odpočet DPH.

Prodám z prvních modelů babettu 228 po amatérské renovaci. Moto v dobrém stavu, funkční. V motoru nová gufera, repas čelistí, olej, svíčka, bez výbrusu, originál zapalování tranzimo, v karburátoru nové trysky. Dále byla měněna všechna lanka, nové pneu, potah sedla, šlapadla, zrcátko, kartička atd. Moto má funkční tachometr. Nutno vidět a vyzkoušet. Prosím jen vážní zájemci, pište prostřednictvím emailu, ozvu se Vám. Cenu respektujte, neposílám, jen osobní odběr!

Triumph Speed Twin 1200
Rok výroby 2020
Kupovaný v ČR - Triumph České Budějovice
Najeto 10 xxx
3 jízdní režimy - rain, road, sport
ABS, kontrola trakce(funguje skvěle hlavně za deště je fajn)
Skvěle ovladatelná, krásný zátah, kroutící moment i výkon opravdu nechybí.
Na moto doplňky:
Spodní kryt motoru hliníkový Triumph(PC 3500,-)
Vyndaný katalyzátor - na moto X-pipe značky Meerkat(PC 6500,-)
Gelová vložka v sedle dělané firmou Rutan(PC 3000,-)
Stavitelné CNC páčky (PC 2200,-)
Doplňkové kryty vstřikování
Zadní nosič Hepco&Becker (PC 5500,-)
Přední brzdové destičky EBC sinthered (PC 1600,-)
Sportovní filtr sání DNA (PC 1800,-)
!!! Přidám nové přední i zadní pneu Pirelli Angel GT II !!! (PC 0,-)
Olej měněný pravidelně, motorka nehavarovaná, bez škrábanců.
Důvod prodeje výstavba domu

Při slušném a rychlém jednání se nebráním dohodě.
Prodám nebo vyměním Blatu 125 rok výroby 2011
Výkon[kW]: 9.9/9 600
Nejvyšší rychlost[km.h]: 115
Hmotnost[kg]: 118
Nájezd[km]: 11 440
Technická prohlídka do roku 2025
o motorku bylo dobře postaráno olej měněn každých 1 500 km, důvod prodeje přechod na silnější moto, s motorkou jsem byl nadmíru spokojený, moto je vhodná pro začátečníkya pokročilé, pro detailnější informace prosím pište sms nebo volejte.

Prodám Gas Gas ec 300, 2018. Málo jetá. Přesně 7 výjezdů do lesa, po zranění nejetá. Záběhový píst v zimě vyměněn. Nový olej + chladící kapalina+ brzdová kapalina. Zesílené duše, ještě originál pneu. K motorce dodám obě nové pneumatiky + náhradní polepy originál, jak jsou na motorce. Na moto je ventilátor chlazení, výztuhy chladičů, hliníkové zátky v řídítkách, lámací páčky. Na moto pouze vada výfuk po nehodě viz foto, není stk..Možný odpočet DPH. Kdo není plátce, dá se domluvit nějak na místě osobně...

Prodám nebo vyměním lehce předělaný Triumph rocket 3 Obsah 2300 ccm, 98 tis.km, stk ještě na tři sezony, plně funkční, noví olej, filtr, vzduchový filtr KN, chladicí kapalina, brzdová kapalina, přední a zadní destičky, přední pneu, baterie. přidám ještě jedno sedlo, opěrku, originál přední světla, tank vak. Výměna za jiné moto Harley Davidson, Honda ,Suzuki, Kawasaki ,Yamaha, stavba , přestavba ,menší moto z doplatkem , auto, veterán, buggy ,dodávka zkuste nabídnout.

Prodám svého Vulcana S650 r.v. 2015 verze s ABS. Kupováno 14.5.2021 v Česku, dovoz z Itálie. Jsem celkově druhý majitel. Motorka má najeto 24.400 km, při koupi měla 17.500km. Motorka je v super stavu, nikdy jsem s ní neměl problém. Nebouraná, nepoložená. Pravidelná výměna filtrů a oleje, řetěz čištěn a mazán poctivě každých 400-500 km. 2x klíč, STK do 16.3.2025.
6/22 měněny všechny filtry, olej, svíčky, brzdová kapalina, přední brzdové destičky.
Doplňky na motorce - vysoké plexi, padací rámy RD moto, opěrka spolujezdce, boční kožené brašny (levá má přetržené ocelové lanko - viz. foto)
Na motorce jsou bobky na zvedák, pro snazší čištění řetězu, rozšiřovák nohy stojanu. V případě zájmu zvedák přidám k motorce.
Pokud by byl zájem o oblečení na moto, můžeme se také domluvit.
Motorka je k vidění v Říčanech u Prahy.
Při rychlém a férovém jednání sleva.
Volejte
Více na:

Prodám Suzuki rmz 250 r.v. 2008. Motorka má aktuálně na budíku 183 mth. Ve 162 mth dělán píst, rozvodový řetěz, kontrola ventilových vůlí a nějaké další drobnosti. Moto v černých plastech, žluté dám k tomu + nějaké nové černé, nejeté. K moto dám také nějaké drobnosti, co mám do zásoby, olej, filtry atd., stojan, ucpávku výfuku a filtru na mytí.
O ceně se dá jednat.

Prodám ktm sxf 450 rok výroby 2012 se startérem.Motorka je plně pojízdná a funkční.Na moto jsou teď úplně nové pneu,olej.Řetězovka má najeto 10mth.Tlumiče dělané pred 30mth.Motor by dělaný před 60mth.K moto přidám ještě bednu věcí včetně originál příručky.Inzerát platný do smazání.

Prodám své moto BMW F 650 GS, první registrace 2004, , najeto 71 000 km, 37 kW, motor Rotax, nemá ABS, jinak slušná výbava, mnoho doplňků - vyhřívané rukojeti, zadní kufr na 2 helmy + oba boční odnímatelné kufry, alu kryt pod motorem, hlavní i boční stojan, 12V zásuvka.
Za dobu co ji mám (od 2018) dostávala kvalitní servis (2018 - řetězová sada, výměna ložiska řízení, 2019 - pneu, 2020 - brzdové destičky zadní, 2022 - sada brzdové destičky přední, jinak každoročně standartní - olej, filtr apod. - vše mohu doložit doklady). Za ty roky má tedy i nějaké ty známky opotřebení, šrámy - menší oděrky především (za mě) několika upadnutí moto na místě + např. rychloměr ukazuje o 10 km vyšší rychlost (proto taky ukazuje více najetých km). STK do 06/2026. Přecházím na větší objem.

Nabízím moto Aprilia Caponord ETV 1000,r.v. 2002,barva šedá - metal.,72kW,STK:do 2025,
70 tis.km. V dobrém stavu. K motorce jsou 2 velké boční hliníkové kufry a zadní plast. kufr, do kterého lze uložit i dvě přilby. Moto má vyhřívané gripy. Na motorce jsou nyní výfuky Viper (fajnovej zvuk), dodám ale i výfuky original.
Zánovní brzdy. Každý rok měněn olej a filtr. Akumulátor koupen 8/2022. Momentálně rozbitý otáčkoměr.
Cena 80000 Kč.

Prodám Betu RR 390 2018 najeto 164 MTH.
Pravidelný servis, udržovaný nedobitý stav.
Na moto nový startér, seřízení ventilových vůlí, kolečka olejového čerpadla, zadní přepákování - faktura z MotoPalič, olej v tlumičích, chladící a brzdová kapalina.
K moto kompletní příbal, platná STK, nový přední brzdový kotouč,výztuhy chladičů, mousse, ventilátor, uložení zadního tlumiče, sada ložisek a gufer předního kola a další příslušenství...

Prodám první Hayabusa Suzuki Gsxr 1300, r. v. 1999, odblokovaná 340 km/h! Výkon přes 200 koní! Naj. 40tkm, supr homologované laďáky Barracuda GP za 60tis Kč, moto je o 15 kg lehčí + brutální zvuk a Hardcore výkon bez elektroniky! New STK na 4 roky do 28.3.2026! Nyní po velkém servise za 40tis Kč - obě nové pneu, nové rozvody+napínák+tesnění, motorový olej+filtry a svíčky! Širší cestovní řídítka + origo k moto, včetně bobku! Supr originální lak, kapoty neboraná, vymazlená! Brutus Acceleratus Morpheus! 1. Majitel v ČR. Cena sleva 145.000 Kč. Nemám na ni už místo, minimálně jetá, supr stav. Nový Jičín
TEL: ** **
Podobne: Suzuki Gsx Gsx-r Gsxr 750 1100 1000 1300 TL1R K5 K6 TL1000R TL1000 Tl 1000S Hayabusa Bandit SV 650 Honda CBR 900 RR 600f VFR CBX 1000RR VTR Kawasaki ZX7R Ninja ZXR 400 Zxr 750 Zx9 Zx 9R ZX-6 ZZR Yamaha Yzf 750 FZR 600 1000 Thunderace R1 R7 Vmax V-max Fazer FZ6 Fazer Ducati 748 916 996

Suzuki SV1000s rok 2005.V 2020 byli delany vule ventilu,vymena vsech kapalin,kontrola spojky,repas prednich vidlic.Od te doby najeto cca 3000km.Na moto jsou ladene homologovane vyfuky Ixil,origo pridam.Stavitelne packy,sekvencni blinkry,padaci spunty,pancerove hadice,kufr.Desticky 60 az 70%.Pneu z roku 2021 cca 90%.STK do 4.2026.Pridam novy olej a filtr.Moto prodavam z duvodu prechodu na enduro..

Prodám nebo vyměním za níže uvedené Motorky Hondu Transalp XL 650V,rok výroby 2003,platná STK,šedá metalíza,najeto 41.500km,v dobrém technickém i vizuálním stavu,nová řetězová sada,olej a filtry,membrána karburátoru+vyčištění,dobrá baterie.Cena:68.000kc.,popřípadě vyměním za motocykl Honda Varadero 1000 nejlépe stříkačku,Suzuki V-strom 1000 nebo Yamahu TDM 900.Případný doplatek z mé strany není problém,pokud bude nabídka zajímavá.Vážní zájemci mohou moto projet pouze za předpokladu složení plné kupní ceny,tudíž víkendový projížděči bez peněz přejděte na jiný inzerát.Záruky na takřka 20.letý stroj neposkytuji-neprodávám nové ani zánovní moto!!!Děkuji za pochopení

Prodám Z650 s ABS. 1. majitelka, koupena nová v ČR, rok výroby 2017, najeto pouze 2500km. Kilometry je možné bez problému ověřit. Samozřejmostí je servisní kniha.
Motorka je v krásném originálním stavu nového kusu. Namontovány padáky RD moto. Moto bez nutných investic - pouze vyměnit olej a je připravena na sezónu.

Prodám: Aprilia Dorsoduro SMV 750 s ABS
Najeto: 35 132km
Dovoz z Itálie, jsem první majitel od 21.4.2022 včetně první STK na 4roky
První registrace: 4.4.2016
Výkon: 70kw
ABS systém
STK: 4/2026
3x režim jízdy: Track/Sport/Rain
Př. brzdy cca 40-50%, zad. brzdy cca 50%
Vzduchový filtr cca 70%
Pneu: Pirelli Diablo Rosso
- př:120/70 ZR17, dot 17/21, vzorek 3.8mm
- zad: 180/55 ZR17, dot 26/21, vzorek 3.8mm
2x originální klíč
Motor: plně otevřený + navíc jsou přidané jednotky na zvýšení výkonu, ale to je upravené už z Itálie takže historii neznám
Moto: velice živé, ježděné pouze na režim Train po okreskách, palivo pouze benzina 100 oktan
Nové: žárovky v předním světle, olej MOTUL 5100 15w50 + filtr, svíčky HGK přidám k motorce - ty jsem zatím neměnil
Jediná závada o které vím tak nejede podsvit LCD displaye, jinak otáčkoměr svítí normálně
Moto jinak bez závad nebo jiných problémů
Prodej z důvodu neaktivity.
Více fotek a videoprezentaci mám na Rajčeti - odkaz zašlu vážnému zájemci..
Vidět je možno kdykoliv dle předešlé domluvy.

Prodam svoji Derbi Senda 50 SM r.v. 2005, STK do 5/2026, lze ridit se skupinou B od 18ti nebo Am od 15ti. V tp 45 kmh.
Motorku jsem koupil minule leto a udelal velky servis, davana nova klika s ojkou, valec 80cc, pist single ring, karburator 28 mm, vyfuk na 80cc, silnejsi spojka, vse natryskovane a naladene na Motul 800 v pomeru 1:32, odbrzdeno na brzde 19 koni
Dale riditka Protaper, gripy, predni maska a svetlo KTM, zadni svetlo led KTM, ulozeni tlumice, loziska obou kol, velke stupacky z KX450
Ted pres zimu davan znovu novy pist a pro jistotu silnejsi vrchni ojnicni lozisko, nova chladici kapalina a prevodovy olej, plynovka, lanka spojky a plynu, brzdovka motul rfb, nove brzdove vedeni a palivove hadice, ke vsemu samozrejme faktury a stare dily.
Motorku prodavam z duvodu prestupu na velkou moto, pridam k motorce dva nove pistni krouzky (takze by melo vystacit minimalne na 100 mth), dale uplne novy origo 50cc valec, pist, origo vyfuk, puvodni svetla, blinkry, zrcatka, airbox, oilmaster a vsechny ostatni puvodni veci.
Pri prodeji na moto samozrejme budou zrcatka namontovane.
Motorka jede jako dabel, pro zacatek nad miru dostacujici a treba do Prahy by i uplne stacila. Prosim pouze volat, rezervace a podobne saskarny neprijimam. Evidencni kontrola hotova, plna moc pripravena, takze staci jen prepsat. O cene se budu bavit az osobne, motorka je na Praze 5 a stavit se muzete po domluve prakticky kdykoliv, po domluve muzu dovezt cela CR