motor 1 2 tsi 77kw recenze - strana 20
Počet nalezených inzerátů MOTOR 1 2 TSI 77KW RECENZE: 1000 - strana 20

Nabízím kompletně a podrobně vypracované maturitní otázky z Českého jazyka - 20 děl v ELEKTRONICKÉ podobě (ve Wordu). V každém jednom díle nechybí:
- charakteristika autora, jeho další díla (4) směr, století, znaky směru, znaky autora, další autoři směru (4)
- charakteristika lit. díla - jeho téma, motivy, záměr, námět, dějová linie, prostředí, charakteristika postav
- kompoziční složka lit. díla, jazyková složka lit. díla
- + bonus: podrobná jazyková složka (bás. prostředky,…) a ukázka díla
Jsem plně přesvědčen, že jinde tak podrobně a pečlivě vypracované otázky nemáte šanci nalézt. Každá jedna má vše, co je uvedeno výše - obsahuje 3 až 4 listy A4. Pokud se toto naučíte, u maturity namluvíte více než 15 minut a budete se divit, jak vám to uteklo…
Do této práce bylo věnováno a investováno x-hodin práce (přes 1 den/1 dílo). Dal jsem si na tom opravdu 100% záležet - nejsou jen z internetu, ale především z ověřených výkladů profesorů.
*** KOMPLETNÍ ZPRACOVÁNÍ MÝCH OTÁZEK SPLŇUJE VŠECHNY MATURITNÍ PŘEDPOKLADY A POŽADAVKY ***
MNOHO STUDENTŮ SE MĚ PTÁ NA CENU NABÍZENÝCH OTÁZEK. JELIKOŽ SE BLÍŽÍ MATURITA, ROZHODL JSEM SE CENU SNÍŽIT.
*** CENA 549,- ***
(Je možné zakoupit i jednotlivě)
Seznam vypracovaných děl:
Světová a česká literatura do konce 18. století
• William Shakespeare: Romeo a Julie
• William Shakespeare: Kupec benátský
• Carlo Goldoni: Sluha dvou pánů
Světová a česká literatura do konce 19. století
• Božena Němcová: Divá Bára
• Karel Jaromír Erben: Kytice
• Karel Hynek Mácha: Máj
Světová a česká literatura 20. a 21. století
• Karel Čapek: Bílá nemoc
• J. R. R. Tolkien: Pán prstenů
• Karel Čapek: Válka s mloky
• J. R. R. Tolkien: Hobit
• Viktor Dyk: Krysař
• Antoine de Saint - Exupéry: Malý princ
• Jan Otčenášek: Romeo, Julie a tma
• Erich Maria Remarque: Na západní frontě klid
• Ivan Olbracht: Nikola Šuhaj loupežník
• Ernest Hemingway: Stařec a moře
• Jiří Wolker: Těžká hodina
• Ernest Hemingway: Sbohem, armádo
• John Steinbeck: O myších a lidech
• Romain Rolland: Petr a Lucie
A zpracováno dle schématu:
odkaz na schéma, dle kterého byla díla vypracovávána:
NEZAPOMEŇTE SE PROSÍM PODÍVAT NA MÁ HODNOCENÍ SPOKOJENÝCH STUDENTŮ NA BAZOŠI --> klikněte na mé JMÉNO pod inzerátem.
POZN.: automaticky maže recenze starší půl roku. V inzerátu jsem Vám proto přidal screen (fotku) mých předešlých, již smazaných, hodnocení velmi spokojených studentů, který jsem si před smazáním stihl pořídit, avšak stále můžete najít nově přibývající recenze ;).
V případě zájmu, prosím, pište na email: prodejmo@, anebo odpovězte přímo z Bazoše.

PŘENOSNÉ REPRODUKTORY JBL On Tour Jack 3,5mm
Bezvadný stav.
vynikající zvuk.
NA KONCI TEXTU RECENZE.
Specifikace JBL On Tour:
vstup: 3.5mm Mini Stereo Jack
reproduktory: dva Odyssey neodymové reproduktory
síla výstupu: 3 watty na kanál
výstupní frekvence: 100Hz - 20KHz
vstupní impedance >10Kohm
odstup signálu od šumu >80dB
vstupní napětí: 100 - 230 V, 50 - 60 Hz
rozměry: šířka: 175mm, hloubka: 88mm, výška: 35mm
hmotnost: 350g
NABÍDKA OBSAHUJE: Reproduktory JBL On Tour, napájecí zdroj, kabel pro připojení přehrávacího zařízeí, přepravní pytlík.
ZA KVALITU RUČÍM.
POCTIVÉ JEDNÁNÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ.
KONTAKTUJTE MNE PROSÍM POMOCÍ EMAILU.
DOPRAVA & PLATBA :
Balíkovna 75,-Kč při platbě předem
Balíkovna - Dobírka 94,-Kč
Platba: Převodem na účet.
U DOBÍRKY SI PROSÍM PLATBU 94;-Kč předem jako zálohu.
RECENZE:

Prodám zesilovač NAD C338 s funkcí streamování. Jde o kvalitní hybridní zesilovač pracující ve třídě D. Na svoji velikost má překvapivý výkon. Držitel ocenění EISA v poměru cena/výkon. Důvod prodeje přechod na DENON...
Recenze zde
Wi-Fi
Podpora streamování internetových služeb, internetových rádií a UPnP
Bluetooth ADP4
Vstup pro TV audio nebo gramofon
Koax a optické vstupy
IR dálkové ovládání
Mobilní ovládací aplikace
Specifikace
Výkon (trvalý): 2 x 50W do 8 nebo 4 ohmů
Dynamický výkon: 2 x 150W (4 ohmy), 2 x 90W (8 ohmů)
Frekvenční rozsah: 20 - 65.000 Hz
Celkové harmonické zkreslení: 0,01%
Odstup signál/šum: 104 dB
Vzorkování: 24bit/192kHz
Vstupy: 2x linkový stereo RCA, 1x MM Phono, 2x koaxiální digitální RCA, 2x optický digitální
Výstupy: 1x sluchátkový výstup, 1x subwoofer out
Konektivita: WiFi (Google Cast, Spotify Connect, UPnP klient), Bluetooth AptX (vstup)
Spotřeba: 0,5W v pohotovostním režimu
Rozměry (š x v x h): 435 x 71 x 302 mm
Provedení: černé

Operacni system: W11 Pro
Procesor: Intel Core i7-8750H CPU @ 2.20 GHZ
Graficka karta: NVidia GeForce GTX 1050 (4 GB)
Pamet: 16 GB (2× 8) DDR4 2 400 MHz
Monitor: 1920 x 1080 @ 60 Hz FHD IPS, antireflexní
Monitor 2 (ScreenPad): 1920 x 1080
Disk: 512 GB NVMe PCI-Express M.2 SSD
Výbava: Webkamera, čtečka otisků prstů, WiFi, Dotykový displej
Klávesnice: podsvícená, bez numerického bloku
Rozměry: 365 × 241 × 18,9 mm
Nabíjecí adaptér: 150 W
Prodám 4 roky starý výkonný notebook Asus z důvodu slabé baterie. Jinak plné funkční, včetně dotykového displeje.
Tento model má navíc tzv. ScreenPad, což je druhý displej místo touchpadu, také plně dotykový a s vlastním softwarem. Může opravdu sloužit jako druhý monitor, tedy lze tam přesunout okna a třeba i pouštět videa.
Rozjede bez problémů hry jako například: Fortnite, Gta V, Hogwarts Legacy, Call of Duty
Recenze na tento model od alzy:
Oficiální Asus informace:

Sedačka je v perfektním stavu, z nekuřácké rodiny, z nebouraného auta. Sedačka se upevňuje isofixem a navíc vrchním pásem (top tether). Barva earth brown.
Autosedačka je použitelná od výšky dítěte 61cm. Jízda pozadu je umožněna dětem v rozsahu 61 – 87cm. Jízda popředu je umožněna od 15 měsíců či 76cm – 87cm – tj. Cca 4 roky.
Opěrka hlavy ze speciálního materiálu, který absorbuje náraz. 5-ti bodový bezpečností pás umožňuje rychlé a bezpečné připoutání dítěte! Sedačka má i polohu hlubšího položení – pro příjemnější spánek.
Se sedačkou se velice snadno otáčí a pro rodiče je velice pohodlné usazování dítěte tím, že si autosedačku natočí o 90stupňů přímo proti dveřím.
Recenze na autosedačku:
Hmotnost 12kg, rozměry (V x H x Š): 57,5 až 65 cm x 55 až 71 cm x 44,5 cm
Pořizovací cena cca 12tis., nyní prodávám ve skvělém stavu čistou a vypravnou za 7 000Kč.
Koukněte i na moje další inzeráty.
Nabízím možnost dopravy až na adresu přepravcem GLS – za cenu 150Kč.

Pánské parfémy a vůně:
Ahoj. Jsem Moonman. Píšu o vůních pro muže ( a v současné době dávám ze své sbírky k možnosti odkupu:
Značka: Karl Lagerfeld: Vůně: Karl Lagerfeld for him 50ml
Moje recenze:
Značka: La Rive: Vůně: Pride Man 100ml
Moje recenze:
Vůně je možné zakoupit jenom spolu.
1.) Objem flakonu u Karl Lagerfeld for him je cca 90%.
2.) Objem flakonu u La Rive Pride Man je cca 98%.
Poměrná sleva je za menší objem + Sleva za nošení (29%).
Cena je
a.) buď fixní 400 Kč
b.) nebo pohyblivá vypočtená dle vzorce:
0.9 * 0.71 *(Cena za Karl Lagerfeld for him 50ml na )
+
0.98 * 0.71 *(Cena za La Rive Pride Man 100ml na )
+ 29 Kč
Cokoliv vám vyhovuje líp.
Předání osobně v Praze v stanicích metra na trase Muzeum - Bořislavka nebo na Náměstí Bratří Synků. V případě zásilky + poštovné.
Mužský parfém je jako vlající korouhev. Rozviňte tu svou.

PIONEER DV-717 96KHZ 24 bit DAC Hi-BIT LEGATO LINK CONVERSION
v originálním stavu a exkluzivním provedení "champagne", včetně podsvíceného originálního zlatého dálkového ovládání. Přístroj disponuje špičkovým audio převodníkem 96kHz/24bit DAC, s ultra nízkám THD zkreslením a nejen vynikajícím zvukem, ale také obrazem. Dle slov Vladimíra Cabalky z recenze v časopise HiFi se jedná o "komfortní přehrávač znamenitých kvalit se špičkovým obrazem".
DVD, CD přehrávač, DAC 96kHz/24bit (PCM1716E), THD 0,002%, Výstupy: 2x analog. kompozitní (cinch), 2x SCART, digitální optický, digitální koaxiální, S-Video, Rozměry 420x371x128mm, Hmotnost 6,6kg, Originální balení. Made in Japan!
Pořizovací cena 32 490 Kč. Cenu prosím nabídněte.
Recenze:
Stereo&Video:
HiFi:

ENG verze
Něco pro sběratele. Klasická a špičkově hodnocená diablovka Throne of Darkness z prostředí starého Japonska. Box není ve stoprocentním stavu, ale obsah je jako kdyby vyjel včera z lisovny. Nikdy neinstalováno.
Na poštovném se domluvíme dle vašich preferencí. Případně možné vyzvednutí Kněžmost, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav.

Kryt na IPhone s medvědem
----------------
Velikosti:
iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max.
----------------
Materiál: TPU, Typ pouzdra: měkké,
Recenze výrobců: 4.87
Recenze zákazníků (2): 5.00
----------------
O Nás: jsme začínající česká firma která začíná prodejem krytů, prodáváme kryty vyrobené především z Číny.
Které pak prodáme do české či slovenské republiky.
Pokud máte nějakou otázku tak nás kontaktujte, e-mail: hhnb706@

Prodám novou kosmetickou ultrazvukovou špachtli BeautyRelax PEEL&LIFT BR-1300. Je úplně nová, nikdy nepoužitá s kompletním balením a příslušenstvím. Dostala jsem jako dárek a nevyužiji.
Osobní převzetí je možné po dohodě v Praze 3. Mohu zaslat také poštou nebo přes zásilkovnu.
Cena 1200 Kč + poštovné.
Bližší informace a parametry jsou dostupné zde:
Recenze zde:

Hra je založena na principu procvičování paměti (trochu jako pexeso), ale také na představivosti. Pomocí speciální krabičky se zrcadlem se zobrazí motiv křídel motýla, kterého následně má hráč za úkol nalézt mezi ostatními motýli.
Ve hře je využit originální mechanizmus použití zrcátka, hra samotná je však založená na paměti jednotlivých hráčů. A proto není problém, aby hráli tuto hru děti s dospělými, protože děti s pamětí potíže nemívají.
Hra je vhodná pro 2 až 4 hráče ve věku 6+, doba hraní je cca 20 minut.
recenze hry:
Hra je hraná, ale kompletní v dobrém stavu. Opotřebení je znát pouze na krabici.
Osobní odběr v Brně nebo zaslání přes zásilkovnu či poštou.

Prodám motor na MERCEDES Repas oprava generálka
MOTOR PO GENERÁLNÍ OPRAVĚ,
Repasovaný motor 2.2 CDI kod OM651 651.955 651.957 651.956
Motor Mercedes Vito W 2.2 cdi 651 Repas, oprava nebo
MOTOR MERCEDES E CLASS 2.2 CDI 170 W212 651.924
MOTOR MERCEDES SPRINTER 906 2.2 CDI 651955 2009
MERCEDES CE TŘÍDA MOTORU 2.2 CDI 651.924 2009-
Repasovaný motor 2.2 CDI OM651 651.955 651.957 651.956 SPRINTER VITO MERCEDES 651955 651957 OM651 651956
MOTOR PO GENERÁLNÍ OPRAVĚ,
-7-8-4-4-4-2-O-8-5- NEBO -6-6-6-4-9-7-9-O-7-
Nové hlavní a ojniční ložiska
Repasované olejové čerpadlo
Písty očištěné v ultrazvuku nove pístní kroužky
Hlava očištěná v ultrazvuku odtlakovaná, přebroušená dosedací plocha pro hlavu válců
Ventily zafrézované
Nové značkové hlavové šrouby a těsnění
Motor komplet přetěsněný, nová všechna těsnění a gufera
Blok očištěný v ultrazvuku
Na bloku přebroušena dosedací plocha pro hlavu válců
Válce přehonované
Uložení klikového hřídele
Kliková hřídel vyleštěná nebo výbrus

Dobry den, predavam tieto motory:
naftovy, vodou chladeny, 1-valcovy diesel. Pouziva sa na pohon zariadeni, ako je elektrocentrala, cerpadlo, malotraktor (Forte, Zubr) kultivator, stiepacka, sekacka, mlatacka, miesacka, pila, pohon generatora k fotovoltaike a ine..
PARAMETRE:
Vykon: 16hp
Otacky: 600-2200/min
Hm. bez naplni: 160kg
Vrtanie: 100mm
Mazanie: tlakove + mazanie rozstrekom
Chladenie: destilovana voda/nemrznuca zmes
Indikator tlaku oleja: Ano
Motor je novy, v originalnom boxe, bez naplni, s prislusenstvom, navodom na pouzitie a so zakladnym naradim. Konstrukcne pripomina motor Slavia, Robot, Svoboda, no vychadza z dizajnu Yanmar.
Cena je vr. dokladu. Na motor je zaruka 2 roky. Zabezpecujem servis a nahradne diely. Viem zabezpecit verzie od 6,5 do 40hp.
Tieto motory su velmi rozsirene v celej Azii, kde ich pouzivaju v takmer nezmenenom dizajne uz desiatky rokov na rozne ucely. Maju velmi vyrovnany chod, vysoky krutiaci moment a takmer neobmedzenu zivotnost pri dobrej udrzbe.
Startovanie je rucne, no velmi jednoduche a motor zapali pri prvom povoleni dekompresora, alebo elektricke 12V. (Uvedena cena je pre motor s elektr. startom) Motor je po zakupeni pripraveny na pouzitie, staci doliat vodu, naftu a olej (pri kupe Vam s tym pomozem). K motoru netreba dokupovat nic, je to hotova jednotka s nadrzou na naftu, olejovym filtrom, filtrom nasavania, tlmicom vyfuku, remenicou a vodnym cerpadlom. Motor sa da pouzivat aj na stacionarne ucely, ma automaticky regulator vykonu, ktory udrziava predvolene otacky aj pri roznej zatazi.
Oproti benzinovym motorom podobneho vykonu je velmi robustny, no prave robustnost a celoliatinova konstrukcia ho predurcuju na dlhodobu a bezporuchovu prevadzku.
Navyse, motor ide krasne rovomerne, ziadne 'sklbanie' ako pri benzinovych motoroch, ziaden sytic a vysoke otacky pri starte. Jeho chod je zaroven tichsi ako u motorov so vzduchovym chladenim, co je prirodzene pre vsetky vodou chladene motory. Pozrite si video:
Oproti inym typom motorov podobneho vykonu, ma tento motor TLAKOVE MAZANIE a nuteny obeh oleja cez filter!
K predpokladu jeho dlhej zivotnosti prispieva aj to, ze jeho maximalne otacky su o 1400 otacok nizsie, ako maju male motory ineho typu (bezny vzduchom chladeny benzinovy motor ma az 3600 otacok)
Dalsie video motora so zelenym zotrvacnikom je z generatora, ktory sme zabezpecovali do rusna a jeho vykon je 23hp, no inak je identicky so vsetkymi ostatnymi. Lisia sa len velkostou. K motorom zabezpecujem aj synchronne alternatory na 230/400V - pozrite si moj inzerat s alternatormi.
Doprava v SR je cca 70e, pre CR cca 100e.
Motory su urcene na tvrdu, kazdodennu drinu v rozvojovych krajinach -
Odpovedam na emaily, smsky, telefonaty, ci spravy cez WhatsApp, kde je mozne urobit aj video-hovor na ukazku.

Prodám kompletní spojovací hřídel z vozu AUDI A6 4F Facelift AVANT S-Line r.v. 2010 najeto 138tis km
Original číslo dílu: 4F0521101F
Kód motoru: BKH BDW BDX AUK BAT BMK BNG BVJ BPP BSG ASB CDYA
Naftový motor 2.4TDI 130KW V6
Naftový motor 2.7TDI 120KW V6
Naftový motor 2.7TDI 132KW V6
Naftový motor 2.8TDI 154KW V6
Naftový motor 3.0TDI 155KW V6
Naftový motor 3.0TDI 165KW V6
Naftový motor 3.0TDI 171KW V6
Naftový motor 3.0TDI 176KW V6
Naftový motor 3.2TDI 188KW V6
Naftový motor 4.2TDI 246KW V8
Naftový motor 4.2TDI 257KW V8
Určeno pro vozy: Audi A6 r.v. 2005 - 2011
Cena je uvedena bez DPH. Možnost odpočtu DPH.
Sklad: S5VX3T16312 S5VX3T16313 S5VX3T16333 S5VX3T20396 S5VX3T20 S5VX3T21652 S5VX3T22996

Škoda Yeti v edici Outdoor s benzínovým motorem 1.4 TSI o výkonu 90 kW. Toto středně velké SUV si vysloužilo svoji oblibu vyšší pozicí za volantem a dobrému výhledu z vozu, kdy tento koncept je výhodou pro pohodlné vystupování a nastupování. Světlá výška vozu pak snadno překoná menší nerovnosti v podobě polních cest a lehkého terénu. Přesto má tento model výborné jízdní vlastnosti i na městský provoz jako rodinné auto s universálním využitím. Auto je dovezeno z Německa po prvním majiteli a je v zachovalém a udržovaném stavu jak opticky, tak technicky. Po celou historii byl vůz servisován v autorizovaném servise Škoda, vždy s garancí. Prověřeno CarVertical. V ceně vozu je pojištění mechanických a elektrických poruch na 1 rok, které řeší většinu rizik spojených s koupí ojetého vozu. Více fotek a bezplatný výpis z prověření CarVertical na stránkách benducars
Model: Škoda Yeti
Motor: 1.4 TSI 90 kw benzín
Převodovka: manuální 6-stupňová
První registrace: 1.08.2014
Najeto: 136 000 km
Centrál na DO - 2x klíč
Palubní počítač
4x el. Okna
El. Zrcátka vyhřívaná+sklopná
Digitální dvou zónová automatická klimatizace
Denní svícení
Originál autorádio
Kožený volant s multifunkcí
Tempomat
Výškové nastavitelné sedadla řidič + spolujezdec
Zadní parkovací čidla
Automatické stěrače
Zatmavovací zpětné zrcátko
Isofix
Hagusy
Mlhovky s nasvěcováním do zatáček
COC list
Servisní knížka
Originální ALU kola R17
Odnímatelné tažné zařízení
Odpočet Dph
Uvedená cena včetně Dph 309000 Kč/ cena bez Dph 255370 Kč
* Auto bez nutných investic, vše plně funkční
* Jasný původ a historie vozu - doloženo CARVERTICAL
* Technická kontrola do 8/2023
* Garance najetých kilometrů
* Pojištění mechanických a elektrických poruch na 1 rok v ceně

Prodám Seat Leon Cupra 2.0 TSi (benzín) o výkonu 213 kW, v kombinaci s 6 stupňovou manuální převodovkou, Full LED světlomety, ambientním osvětlením a prémiovým ozvučením Seat sound system.
Vůz je po II.majiteli!
Vozidlo od oficiálního dealera vozů Seat ČR!
Vůz je pravidelně servisován pouze v Seatu-dokládám servisní knihou!
Rok výroby: 07/2016
Aktuálně najeto: 71 163 km
Další servisní interval až za 30 000 km (vůz je po servisu!)
Barva: bílá perleťová metalíza (Alpin weiss)
Motor: 2.0 TSi, 213 kW
Pohon: 2x4
Výbava: Cupra
Bonus: na vozidle je provedena úprava, která se označuje Stage 2, která s sebou nese úpravu motoru, převodovky + spojky, podvozku, výfuku a turba.
Výbava:Cupra: automatické Full LED světlomety, prémiové ozvučení Seat sound system, ambientní osvětlení, nastavitelná a vyhřívaná sportovní sedadla, tempomat, dvouzónová automatická klimatizace, asistent rozjezdu do kopce, rozpoznání únavy, handsfree, adaptivní podvozek – volba jízdních režimů, parkovací asistent přední + zadní, elektricky nastavitelná + sklopná + vyhřívaná zrcátka, sklopné zrcátko při couvání, vyhřívané zadní okno, sun set, ski box, USB, AUX, Smart Link – Apple + Android Carplay, hlasové ovládání, plnohodnotná rezerva.
K vozu přikládám veškerou palubní literaturu, servisní knihu-servis jen Seat auto, 2x originální klíč
Cena 579 000,- Kč, odpočet DPH není možný!
Odpočet DPH není možný!
Záruka!
Vše garantováno v kupní smlouvě!
Navštivte nás v naší kryté hale, kde jsou pro Vás připraveny naše zánovní proveřené vozy se zárukou, jasným původem, jasným počtem majitelů, garancí kilometrů, garancí originální servisní knihy, profesionálním a zároveň přátelským přístupem.
V případě jakéhokoliv datazu mne neváhejte kontaktovat na mém telefonním čísle
+420 242 380

Prodám Škoda Kodiaq s benzinovým motorem 1.5 TSI, 3/2019, 110kW (150 koní) a automatickou převodovkou DSG v super stavu.
Motor: 1.5 TSI
Výkon: 110kw / 150 koní
Palivo: Benzín
Převodovka: 7-stupňová DSG
Rok první registrace: 3/2019
Stav tachometru: 166.000km
Karoserie: SUV
Počet míst k sezení: 7
Barva: Modrá metalíza
Pneumatiky: 18palcové ALU disky s letními pneumatikami
Popis:
Pohon předních kol
Full LED světlomety
7 míst k sezení
Bezklíčové startování a odemykání dveří – key-less go
Panoramatická střecha
Adaptivní tempomat
360° kamera - přední, zadní, 2x boční kamera
Navigace
Elektricky nastavitelné sedačky s pamětí, Vyhřívané přední sedačky, Čalounění Alcantara + kůže, ISOFIX, Automatická dvouzónová klimatizace, Rádio s bluetooth připojením a Carplay, Parkovací senzory PDC zadní a přední, Čtení dopravních značek, Line assistent, Front assistent, Kontrola slepých úhlů, Světelný a dešťový senzor, SOS asistent, Multifunkční volant, Ambientní osvětlení interiéru
Vyhledávaní: VW Tiguan, Škoda Karoq, Audi Q5, BMW X3, Mercedes GLC.
Vůz se nachází v Senici. Po prohlídce přivezu k vám domů.
Možný odpočet DPH.
Uvedená cena je včetně DPH.
Cena bez DPH: 499.000 Kč

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.2 TSI edice Lounge
+ 1.2 TSI 81 kW motor EA211
+ převodovka manuální 6.st.
+ v provozu od 2015 (MY2016)
+ najeto 143 000 km
Pravidelný značkový servis, servisní kniha vedena. Prověřeno CEBIA.
Ve výbavě: vyhřívání sedadel, tempomat, parkovací senzory se zobrazením, denní svícení, automatická klimatizace dvouzónová, IsoFix, multifunkční volant, el ovládání oken a zrcátek vč. sklápění, palubní počítač, dotykový displej, el. parkovací brzda s funkcí autohold, automatické svícení vč. komfortní funkcí, senzor stěračů, kožený paket, výškově nastavitelná sedadla, atd..
Cena: 269 000 Kč
VÍCE detailních FOTOGRAFIÍ a informací na
Zajistíme pro Vás financování i pojištění.
Bezstarostná jízda s prodlouženou zárukou až na 36 měsíců.
Prodává
Prohlídka vozidla po domluvě termínu. Děkujeme a těšíme se na Vás.

Škoda Superb III s benzínovým motorem 1.4 TSI EA211 a pohonem 4x4 v bohaté výbavě Style vč. nezávislého topení.
+ 1.4 TSI 110 kW (benzín) motor EA211 pohon 4x4
+ převodovka manuální 6.st.
+ v provozu od 2018
+ najeto 47 000 km
Zakoupeno nové v ČR. Vozidlo po prvním majiteli. Pravidelný značkový servis Škoda, servisní kniha elektronická. Prověřeno CEBIA. 2 sady kol k vozu.
Ve výbavě: nezávislé topení s dál.ovládáním, navigace, adaptivní tempomat, vyhřívání všech sedadel, funkce automatického parkování, parkovací senzory, automatická klimatizace dvouzónová, dotykový multimediální systém Škoda, AppleCarPlay, AndroidAuto, Bluetooth telefon a audio, IsoFix, El. ovládání víka kufru, el. ovládání oken a zrcátek, el. ovládání sedadel s pamětí, multifunkční volant, hlasové ovládání, adaptivní Bi-xenonové světlomety, LED denní svícení, litá kola, zadní LED světla a mnohem více.
Cena: 529 000 Kč
(možnost odpočtu DPH - cena bez DPH 437 190 Kč)
VÍCE detailních FOTOGRAFIÍ a informací na
Zajistíme pro Vás financování i pojištění.
Bezstarostná jízda s prodlouženou zárukou až na 36 měsíců.
Prodává
Prohlídka vozidla po domluvě termínu. Děkujeme a těšíme se na Vás.

Škoda Rapid SPACEBACK 1.2 TSi (81 kw - 110 ps) turbo benzin, hezká zelená rallye met. , první registrace 28.1.2016, najeto poctivých 153 124 km (servisní kniha - protokoly z Německé STK)
Vin.: - můžete prověřit
Celkově je vůz ve velmi hezkém stavu - VELMI ATRAKTIVNÍ VZHLED.
Motor 1.2 TSi EA 211 - nejlepší možná benzínová motorizace - se spolehlivým rozvodovým řemenem!!!!!!!
Rapid posazen na originál alu kolech 16" + k vozu sada zimních pneu na plechových discích!!!
HEZKY VYBAVENO!!!
TEMPOMAT - DIGI KLIMATIZACE - MULTIFUNKČNÍ KOŽENÝ VOLANT - VÝHŘEV SEDAČEK - LOKETNÍ OPĚRKA - PARKOVACÍ SENZORY - PALUBNÍ POČÍTAČ - ALU
6 - ti kvaltová manuální převodovka!!!
Plato v kufru
Nová STK na dva roky již vyřízená - dohlášení na Vašem úřadě 800,- (v případě plné moci vše zařídím)
Velké foto na: AUTO-SOLNICE
100% Garance původu a najetých km!!!
Technicky bez problému - odzkoušeno - prověřeno - pravidelně servisováno!!!
Záruka na počet najetých km - doložím servisní knihou + protokoly Z STK Dekra!!!
2 klíče od vozu s centrálním zamykáním!
Pro více info neváhejte volat - slušné jednání.
Doživotní záruka na původ vozu a počet najetých km psané ve smlouvě!!!
Nová STK na dva roky v ceně vozu - přihlášení pouze 800,-
Jednoduché dohlášení - odjíždíte s kompletními doklady (bez komplikací s odhlášením na úřadě)!!
S VOZIDLEM MŮŽETE IHNED ODJET!!!! LEVNÉ POJIŠTĚNÍ S PŘEVOZNÍ ZNAČKOU VYŘÍDÍM NA MÍSTĚ!!
Výbava:
2 x el. okna, 8 x airbag, el. zrcátka, servo, centrální zamykání na DO + 2 klíče od vozu, orig. radio na CD, palubní počítač, plato, mlhovky, TEMPOMAT, PARKOVACÍ SENZORY, MULTIFUNKCE, loketní opěrka, . . . .
-vozidlo dovezeno z Německa
-technicky i opticky je vozidlo ve velmi pěkném stavu
-absolutně nic netluče-nevrže
-velmi zachovalý,čistý interier
-více foto možno mailem nebo na Sbazaru
-prohlídka možná kdykoli po tel. domluvě -
-Možnost úvěru nebo leasingu
Typově podobné jako Fabia, Volkswagen Golf, Seat Leon, Mazda 3, Ford Focus, Polo, Mercedes
PRO DALŠÍ MOJI NABÍDKU VOZIDEL PROSÍM KLIKNĚTE NA (jméno) AUTO-SOLNICE!!
JSEM PŘÍMÝ DOVOZCE VOZIDLA - K VIDĚNÍ 7 DNÍ V TÝDNU - VOLEJTE KDYKOLI