motor 2.0 jtd recenze - strana 9
Počet nalezených inzerátů MOTOR 2.0 JTD RECENZE: 1000 - strana 9

Prodám zesilovač NAD C338 s funkcí streamování. Jde o kvalitní hybridní zesilovač pracující ve třídě D. Na svoji velikost má překvapivý výkon. Držitel ocenění EISA v poměru cena/výkon. Důvod prodeje přechod na DENON...
Recenze zde
Wi-Fi
Podpora streamování internetových služeb, internetových rádií a UPnP
Bluetooth ADP4
Vstup pro TV audio nebo gramofon
Koax a optické vstupy
IR dálkové ovládání
Mobilní ovládací aplikace
Specifikace
Výkon (trvalý): 2 x 50W do 8 nebo 4 ohmů
Dynamický výkon: 2 x 150W (4 ohmy), 2 x 90W (8 ohmů)
Frekvenční rozsah: 20 - 65.000 Hz
Celkové harmonické zkreslení: 0,01%
Odstup signál/šum: 104 dB
Vzorkování: 24bit/192kHz
Vstupy: 2x linkový stereo RCA, 1x MM Phono, 2x koaxiální digitální RCA, 2x optický digitální
Výstupy: 1x sluchátkový výstup, 1x subwoofer out
Konektivita: WiFi (Google Cast, Spotify Connect, UPnP klient), Bluetooth AptX (vstup)
Spotřeba: 0,5W v pohotovostním režimu
Rozměry (š x v x h): 435 x 71 x 302 mm
Provedení: černé

Operacni system: W11 Pro
Procesor: Intel Core i7-8750H CPU @ 2.20 GHZ
Graficka karta: NVidia GeForce GTX 1050 (4 GB)
Pamet: 16 GB (2× 8) DDR4 2 400 MHz
Monitor: 1920 x 1080 @ 60 Hz FHD IPS, antireflexní
Monitor 2 (ScreenPad): 1920 x 1080
Disk: 512 GB NVMe PCI-Express M.2 SSD
Výbava: Webkamera, čtečka otisků prstů, WiFi, Dotykový displej
Klávesnice: podsvícená, bez numerického bloku
Rozměry: 365 × 241 × 18,9 mm
Nabíjecí adaptér: 150 W
Prodám 4 roky starý výkonný notebook Asus z důvodu slabé baterie. Jinak plné funkční, včetně dotykového displeje.
Tento model má navíc tzv. ScreenPad, což je druhý displej místo touchpadu, také plně dotykový a s vlastním softwarem. Může opravdu sloužit jako druhý monitor, tedy lze tam přesunout okna a třeba i pouštět videa.
Rozjede bez problémů hry jako například: Fortnite, Gta V, Hogwarts Legacy, Call of Duty
Recenze na tento model od alzy:
Oficiální Asus informace:

Sedačka je v perfektním stavu, z nekuřácké rodiny, z nebouraného auta. Sedačka se upevňuje isofixem a navíc vrchním pásem (top tether). Barva earth brown.
Autosedačka je použitelná od výšky dítěte 61cm. Jízda pozadu je umožněna dětem v rozsahu 61 – 87cm. Jízda popředu je umožněna od 15 měsíců či 76cm – 87cm – tj. Cca 4 roky.
Opěrka hlavy ze speciálního materiálu, který absorbuje náraz. 5-ti bodový bezpečností pás umožňuje rychlé a bezpečné připoutání dítěte! Sedačka má i polohu hlubšího položení – pro příjemnější spánek.
Se sedačkou se velice snadno otáčí a pro rodiče je velice pohodlné usazování dítěte tím, že si autosedačku natočí o 90stupňů přímo proti dveřím.
Recenze na autosedačku:
Hmotnost 12kg, rozměry (V x H x Š): 57,5 až 65 cm x 55 až 71 cm x 44,5 cm
Pořizovací cena cca 12tis., nyní prodávám ve skvělém stavu čistou a vypravnou za 7 000Kč.
Koukněte i na moje další inzeráty.
Nabízím možnost dopravy až na adresu přepravcem GLS – za cenu 150Kč.

Pánské parfémy a vůně:
Ahoj. Jsem Moonman. Píšu o vůních pro muže ( a v současné době dávám ze své sbírky k možnosti odkupu:
Značka: Karl Lagerfeld: Vůně: Karl Lagerfeld for him 50ml
Moje recenze:
Značka: La Rive: Vůně: Pride Man 100ml
Moje recenze:
Vůně je možné zakoupit jenom spolu.
1.) Objem flakonu u Karl Lagerfeld for him je cca 90%.
2.) Objem flakonu u La Rive Pride Man je cca 98%.
Poměrná sleva je za menší objem + Sleva za nošení (29%).
Cena je
a.) buď fixní 400 Kč
b.) nebo pohyblivá vypočtená dle vzorce:
0.9 * 0.71 *(Cena za Karl Lagerfeld for him 50ml na )
+
0.98 * 0.71 *(Cena za La Rive Pride Man 100ml na )
+ 29 Kč
Cokoliv vám vyhovuje líp.
Předání osobně v Praze v stanicích metra na trase Muzeum - Bořislavka nebo na Náměstí Bratří Synků. V případě zásilky + poštovné.
Mužský parfém je jako vlající korouhev. Rozviňte tu svou.

PIONEER DV-717 96KHZ 24 bit DAC Hi-BIT LEGATO LINK CONVERSION
v originálním stavu a exkluzivním provedení "champagne", včetně podsvíceného originálního zlatého dálkového ovládání. Přístroj disponuje špičkovým audio převodníkem 96kHz/24bit DAC, s ultra nízkám THD zkreslením a nejen vynikajícím zvukem, ale také obrazem. Dle slov Vladimíra Cabalky z recenze v časopise HiFi se jedná o "komfortní přehrávač znamenitých kvalit se špičkovým obrazem".
DVD, CD přehrávač, DAC 96kHz/24bit (PCM1716E), THD 0,002%, Výstupy: 2x analog. kompozitní (cinch), 2x SCART, digitální optický, digitální koaxiální, S-Video, Rozměry 420x371x128mm, Hmotnost 6,6kg, Originální balení. Made in Japan!
Pořizovací cena 32 490 Kč. Cenu prosím nabídněte.
Recenze:
Stereo&Video:
HiFi:

ENG verze
Něco pro sběratele. Klasická a špičkově hodnocená diablovka Throne of Darkness z prostředí starého Japonska. Box není ve stoprocentním stavu, ale obsah je jako kdyby vyjel včera z lisovny. Nikdy neinstalováno.
Na poštovném se domluvíme dle vašich preferencí. Případně možné vyzvednutí Kněžmost, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav.

Kryt na IPhone s medvědem
----------------
Velikosti:
iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max.
----------------
Materiál: TPU, Typ pouzdra: měkké,
Recenze výrobců: 4.87
Recenze zákazníků (2): 5.00
----------------
O Nás: jsme začínající česká firma která začíná prodejem krytů, prodáváme kryty vyrobené především z Číny.
Které pak prodáme do české či slovenské republiky.
Pokud máte nějakou otázku tak nás kontaktujte, e-mail: hhnb706@

Prodám novou kosmetickou ultrazvukovou špachtli BeautyRelax PEEL&LIFT BR-1300. Je úplně nová, nikdy nepoužitá s kompletním balením a příslušenstvím. Dostala jsem jako dárek a nevyužiji.
Osobní převzetí je možné po dohodě v Praze 3. Mohu zaslat také poštou nebo přes zásilkovnu.
Cena 1200 Kč + poštovné.
Bližší informace a parametry jsou dostupné zde:
Recenze zde:

Hra je založena na principu procvičování paměti (trochu jako pexeso), ale také na představivosti. Pomocí speciální krabičky se zrcadlem se zobrazí motiv křídel motýla, kterého následně má hráč za úkol nalézt mezi ostatními motýli.
Ve hře je využit originální mechanizmus použití zrcátka, hra samotná je však založená na paměti jednotlivých hráčů. A proto není problém, aby hráli tuto hru děti s dospělými, protože děti s pamětí potíže nemívají.
Hra je vhodná pro 2 až 4 hráče ve věku 6+, doba hraní je cca 20 minut.
recenze hry:
Hra je hraná, ale kompletní v dobrém stavu. Opotřebení je znát pouze na krabici.
Osobní odběr v Brně nebo zaslání přes zásilkovnu či poštou.

Prodám motor na MERCEDES Repas oprava generálka
MOTOR PO GENERÁLNÍ OPRAVĚ,
Repasovaný motor 2.2 CDI kod OM651 651.955 651.957 651.956
Motor Mercedes Vito W 2.2 cdi 651 Repas, oprava nebo
MOTOR MERCEDES E CLASS 2.2 CDI 170 W212 651.924
MOTOR MERCEDES SPRINTER 906 2.2 CDI 651955 2009
MERCEDES CE TŘÍDA MOTORU 2.2 CDI 651.924 2009-
Repasovaný motor 2.2 CDI OM651 651.955 651.957 651.956 SPRINTER VITO MERCEDES 651955 651957 OM651 651956
MOTOR PO GENERÁLNÍ OPRAVĚ,
-7-8-4-4-4-2-O-8-5- NEBO -6-6-6-4-9-7-9-O-7-
Nové hlavní a ojniční ložiska
Repasované olejové čerpadlo
Písty očištěné v ultrazvuku nove pístní kroužky
Hlava očištěná v ultrazvuku odtlakovaná, přebroušená dosedací plocha pro hlavu válců
Ventily zafrézované
Nové značkové hlavové šrouby a těsnění
Motor komplet přetěsněný, nová všechna těsnění a gufera
Blok očištěný v ultrazvuku
Na bloku přebroušena dosedací plocha pro hlavu válců
Válce přehonované
Uložení klikového hřídele
Kliková hřídel vyleštěná nebo výbrus

Dobry den, predavam tieto motory:
naftovy, vodou chladeny, 1-valcovy diesel. Pouziva sa na pohon zariadeni, ako je elektrocentrala, cerpadlo, malotraktor (Forte, Zubr) kultivator, stiepacka, sekacka, mlatacka, miesacka, pila, pohon generatora k fotovoltaike a ine..
PARAMETRE:
Vykon: 16hp
Otacky: 600-2200/min
Hm. bez naplni: 160kg
Vrtanie: 100mm
Mazanie: tlakove + mazanie rozstrekom
Chladenie: destilovana voda/nemrznuca zmes
Indikator tlaku oleja: Ano
Motor je novy, v originalnom boxe, bez naplni, s prislusenstvom, navodom na pouzitie a so zakladnym naradim. Konstrukcne pripomina motor Slavia, Robot, Svoboda, no vychadza z dizajnu Yanmar.
Cena je vr. dokladu. Na motor je zaruka 2 roky. Zabezpecujem servis a nahradne diely. Viem zabezpecit verzie od 6,5 do 40hp.
Tieto motory su velmi rozsirene v celej Azii, kde ich pouzivaju v takmer nezmenenom dizajne uz desiatky rokov na rozne ucely. Maju velmi vyrovnany chod, vysoky krutiaci moment a takmer neobmedzenu zivotnost pri dobrej udrzbe.
Startovanie je rucne, no velmi jednoduche a motor zapali pri prvom povoleni dekompresora, alebo elektricke 12V. (Uvedena cena je pre motor s elektr. startom) Motor je po zakupeni pripraveny na pouzitie, staci doliat vodu, naftu a olej (pri kupe Vam s tym pomozem). K motoru netreba dokupovat nic, je to hotova jednotka s nadrzou na naftu, olejovym filtrom, filtrom nasavania, tlmicom vyfuku, remenicou a vodnym cerpadlom. Motor sa da pouzivat aj na stacionarne ucely, ma automaticky regulator vykonu, ktory udrziava predvolene otacky aj pri roznej zatazi.
Oproti benzinovym motorom podobneho vykonu je velmi robustny, no prave robustnost a celoliatinova konstrukcia ho predurcuju na dlhodobu a bezporuchovu prevadzku.
Navyse, motor ide krasne rovomerne, ziadne 'sklbanie' ako pri benzinovych motoroch, ziaden sytic a vysoke otacky pri starte. Jeho chod je zaroven tichsi ako u motorov so vzduchovym chladenim, co je prirodzene pre vsetky vodou chladene motory. Pozrite si video:
Oproti inym typom motorov podobneho vykonu, ma tento motor TLAKOVE MAZANIE a nuteny obeh oleja cez filter!
K predpokladu jeho dlhej zivotnosti prispieva aj to, ze jeho maximalne otacky su o 1400 otacok nizsie, ako maju male motory ineho typu (bezny vzduchom chladeny benzinovy motor ma az 3600 otacok)
Dalsie video motora so zelenym zotrvacnikom je z generatora, ktory sme zabezpecovali do rusna a jeho vykon je 23hp, no inak je identicky so vsetkymi ostatnymi. Lisia sa len velkostou. K motorom zabezpecujem aj synchronne alternatory na 230/400V - pozrite si moj inzerat s alternatormi.
Doprava v SR je cca 70e, pre CR cca 100e.
Motory su urcene na tvrdu, kazdodennu drinu v rozvojovych krajinach -
Odpovedam na emaily, smsky, telefonaty, ci spravy cez WhatsApp, kde je mozne urobit aj video-hovor na ukazku.

Prodám kompletní spojovací hřídel z vozu AUDI A6 4F Facelift AVANT S-Line r.v. 2010 najeto 138tis km
Original číslo dílu: 4F0521101F
Kód motoru: BKH BDW BDX AUK BAT BMK BNG BVJ BPP BSG ASB CDYA
Naftový motor 2.4TDI 130KW V6
Naftový motor 2.7TDI 120KW V6
Naftový motor 2.7TDI 132KW V6
Naftový motor 2.8TDI 154KW V6
Naftový motor 3.0TDI 155KW V6
Naftový motor 3.0TDI 165KW V6
Naftový motor 3.0TDI 171KW V6
Naftový motor 3.0TDI 176KW V6
Naftový motor 3.2TDI 188KW V6
Naftový motor 4.2TDI 246KW V8
Naftový motor 4.2TDI 257KW V8
Určeno pro vozy: Audi A6 r.v. 2005 - 2011
Cena je uvedena bez DPH. Možnost odpočtu DPH.
Sklad: S5VX3T16312 S5VX3T16313 S5VX3T16333 S5VX3T20396 S5VX3T20 S5VX3T21652 S5VX3T22996

Dobrý den.
Nabídnu zde k prodeji velmi podceňovaný vůz, Fiat stilo 1.9 jtd kombi, combi 59kw (jedná se o dostatečně svižnou a silnou motorizaci, a přitom s největší spolehlivostí a nejlepší spotřebou v daném segmrntu)
Auto jezdí bez problémů pod 5L nafty na 100km
Jak sem už psal, stilo je podceňovaný vůz, který se svou užitnou hodnotou, spotřebou a spolehlivostí vyrovná legendam jako je třeba škoda Octavia 1.9 TDI a v mnoha věcech ji i předčí..
Třeba cenou a výbavou!
Vůz má velmi pěknou výbavu, el. Okna, centrál na DO, palubní počítač, origo rádio, výhřev oken, tempomat, origo rádio, dvouzonovou klimatizaci, loketní opěrku, isofix a spousty čudlíku které sem ani nezkoumal ????
Auto je ve velmi pěkném stavu, bez koroze a větších šrámu.
Jedná se o dovoz z Rakouska od první majitelky, auto již rok v provozu v cz a ježděno mnou na pracovní cesty, kdy jezdilo jen dálky a jako záložní rodinný vůz!
Auto má za sebou aktuálně servis (výměna sylembloku v zadní nápravě - kdo zná tyto vozy ví že je to jejich nemoc a oprava je celkem nákladná! Tady již hotovo! Dále má vyměněno rameno kvůli vůli na čepu)
Auto je tuhé, duté nikde nic ne mlátí ani nevrže, odpovídá opravdu malému nájezdu!
Motor je tichý, čistý s krásným zvukem a má velice jemný chod!
Při STK bylo zmíněno technikem, že takové auta v tomto věku už se nevidí..
Auto ma jedinou závadičku a to, že občas vynechá spínač ve víku kufru (opět je to nemoc ne jen stil, ale všech vozu co mají elektronický spínač.. Trpí na vlhkost)
Ještě sem neuvedl, že vůz má nainstalované tažné zařízení, které sem dával já až po dovozu..
Vůz je obutý na zánovních zimních gumach.
Auto kvůli ceně, malému nájezdu km a spolehlivosti a spotřebě je vhodné, pro lidi co denně dojíždí autem za prací atd.. Jak jsem již psal, auto má najeto jen cca 90tis km!
Vůz je v kategorii, škoda Octavia nebo např. Ford fokus či golf atd..

Prodám Fiat IDEA 1.3 JTD, 51 kW, r.v. 2004.
Nájezd km 92xxx.
Motor v pořádku, ale potřebuje vyměnit přední pravou pružinu (prasklá). Čepy řízení, zadní díl výfuku a přezout přední pneumatiky a vyměnit přední brzdovou hadičku. ( Pneu k vozidlu mám.) Poté udělat geometrií a STK. Konec STK únor 2023. Pravá strana potřebuje opravit lak, viz. fotografie. Přepis auta podmínkou.
Prodávám z důvodu, že mám druhé auto a bohužel nemám čas a musel jsem opravit své druhé auto. Více informací telefonicky nebo e-mailem.

Prodám Fiat Ducato 2.3 JTD 96 Kw motor Iveco, koupeno nové v CZ jeden majitel rok výroby 2013, najeto 338305 km
Klima, Tempomat, tachograf, měchy na zadní nápravě, kompresor, tažné zařízení,,majáky , el.okna, centrální zamykání dálkové, elektrický naviják, nehavarované, všechny klíče, servisní kniha
Cena včetně DPH je 378999 Kč
Cena bez DPH 299000 Kč

Prodám Fiat Stilo UPROAD combi (multiwagon)
Motor: 1.9 JTD dynamic / 85kW
Nájezd: 443xxx
PL značky
Platná PL STK
Interiér zachovalý

Dobrý den, prodám Alfa Romeo 156FL RV 2005, motor 1.9 JTD 110kw.. spotřeba 6,5L/100km.. Najeto 270tkm po výměně oleje a všech filtrů cca 500km. Výměna vždy od 8 do 10 tis km max, Rozvody ve 234tis i vodní pumpa vše..Auto vlastním již 6 let a vždy jsem se o ní staral..Interiér TI, dvouzónová klimatizace, okna v el. zrcátka taktéž +vyhřívaná. Nově po STK na dva roky.
Teď k úpravám- na autě je větší intercooler, vedení vzduchu, přímé sání, turbo garret 1756VK, vysokotlaké čerpadlo předělané na vyšší tlak, Cca 150kw...
Teď k posledním servisů- cca 3500km zpátky dělaná komplet přední náprava, horní ramena,spodní ramena,stabilizační tyče,silentbloky,homokinetické klouby2x, manžeta 2x, tlumiče 4x uložení tlumičů,+ komplet zadní náprava.. dále komplet dělaný nový výfuk veden od turba (trubka 50mm) bez kat ... sériový výfuk přidám k autu ze vším co mám,dále delané komplet brzdy, v předu i v zádu, nové lanovody ručky, silent mezi motorem a převodovkou, doložím fakturou za díly, nové mřížky předního nárazníku, k autu 2 sady kol. Zimáky hliníková R16, ale na aute R17 kola TI psané v technickém průkazu na R17 jsou celoroční pneumatiky ježděné rok a něco.. dezén 6mm pneu goodyear, fólie s atestem, určitě jsem na spoustu věcí zapomnel když tak v sz a nebo po telefonu..
Ted k nedostatkúm co jsem neřešil, nefunkční ABS neznám chybu svítí cca 3 měsíc neřešil jsem jelikož mám nové auto, odpojená váha vzduchu.. zašlé předné světlomety ,rezavý přední levý blatník + povrchová rez prahů nic hrozného, pod rezervou nerezne a celkově neni ve špatném stavu, oděrky od běžného užívání, pár šrámú za ty léta má.. neni to nové auto a kdo čeká voňavou krásku ať jede do salonu, pár nedostatků má... nic co by nešlo spravit za pár tis..V aute dodělávaná hudba.Po dohodě můžu odstranit a znížit něco z ceny auta. dohoda na ceně možná pište zprávu

Prodám vůz na náhradní díly, nebo k renovaci.
Alfa Romeo 156 2,4 jtd 10v sportwagon
Rv. 2001 / naj. 280 000km
- spolehlivý motor
- nové brzdové kotouče i destičky
- čisté lampy
- fungující budíky
- hliníkové kola alfa romeo
X zadní tlumiče ko
X zadní okénka se nestahují
X stojí od léta
Nejlépe odtah na podvalu s navijákem.
Cenu nabídněte.

Alfa Romeo 166
Motor 2.4 JTD
Rok 2005
Vykon 110 KW
STK Platna
Prevodovka Manual
Najezd 170000
všechno funkční
kosmeticke vady

Nabízím k prodeji velmi pěkné Doblo.
Vůz je po prvním majiteli ze SRN, veškeré doklady STK, faktury, atd....
Jedná se o nebouraný vůz. Nyní nová spojka, rozvody, brzdy, žhavící svíčky, silenbloky zadní nápravy, ve 211000 km olej a filtry, vzduch, olej, nová náplň klima....
Zimní a letní sada.
Motor: 1900 JTD
R.V. 2008
Km: 218000
Barva: modrá met.
Klima, Parkovací senzory... Více informací telefonicky.