motor octavia 1 - strana 50
Počet nalezených inzerátů MOTOR OCTAVIA 1: 1000 - strana 50

Dynamo na Škoda Octavia Spartak r.v.ště nabízím ,topení,dvě topné tělíska , ,tachometr,5x poklice. Vše je na Škoda Octavia Spartak. Dále nabízím motor s převodovkou na Škoda Favorit.

ŠKODA Plus Horácké Autodružstvo nabízí k prodeji vozidlo:
ŠKODA Octavia combi
Naftový motor 2.0 TDI s výkonem 110kW s automatickou sedmistupňovou převodovkou DSG.
Najeto: 21 696 km
Do provozu: 5/2020
Původ: CZ
Možnost odpočtu DPH.
Možnost koupě vozu formou protiúčtu.
Více v odkaze:
Otevřeno PO-PÁ 7:00 - 17:00
V případě zájmu volejte +420 nebo pište na email: skodaplus@
Prodloužená tovární záruka na 5 let/100 000 km.
Výbava Style Plus:
Vnitřní výbava
Alarm
Ambientní osvětlení
Autorádio
Bezdrátové nabíjení mobilního telefonu
Bezdrátový Smartlink – zrcadlení mobilního telefonu
Bluetooth
Digitální přístrojový štít
Dělená zadní sedadla
El. ovládaná okna
El. ovládaná přední sedadla
El. ovládaná zrcátka
El. ovládané 5.dveře
El. sklopná zrcátka
Handsfree
Imobilizér
ISOFIX
Klimatizace automatická vícezónová
Klimatizovaná přihrádka
Kožené čalounění sedadel
Loketní opěrka
Malý kožený paket
MaxiDot
Multifunkční volant
Nabíjecí USB vzadu
Nastavitelný volant
Navigační systém
Sound systém
Startování tlačítkem
USB slot
Vyhřívaná sedadla vpředu a vzadu
Vyhřívaný volant
Zatmavovací zrcátko - všechny
Zásuvka 230V
Vnější výbava
ALU kola
Bezklíčové odemykání
Dešťový senzor
LED denní svícení
MATRIX LED světlomety
Metalický lak
Natáčecí světlomety
Ostřikovače světlometů
Panoramatická střecha
Parkovací senzory vepředu
Parkovací senzory vzadu
Přední mlhovky
Rezervní kolo
Senzor světel
Střešní nosič
SUNSET/Tónovaná skla
Tažné zařízení
Tažné zařízení sklopné
Ukazatel vnější teploty
Virtuální pedál
Vyhřívané trysky ostřikovače čelního skla
Vyhřívané čelní sklo
Zadní stěrač s ostřikovačem
Bezpečnost a technika
ABS
Adaptivní podvozek/ DCC
Adaptivní tempomat 210km/h
Airbag boční
Airbag hlavový
Airbag kolenní
Airbag zadní boční
Airbag řidiče a spolujezdce
Asistent dálkových světel
Asistent rozjezdu do kopce
Asistent rozpoznání únavy řidiče
Asistent vyparkování
ASR
Autohold
Automatický parkovací asistent
Blind spot detect / Side assist
ESP
Front assist/Nouzové brzdění
Head Up displej
Hlasové ovládání
Kontrola tlaku v pneu
Lane assist
Nouzové volání
Parkovací brzda el. mech.
Parkovací kamera
Posilovač řízení
Rozpoznání dopravních značek
Start – stop Systém
Volba jízdního režimu
Řazení pod volantem
ŠKODA Connect

Prodám havarovanou Škoda Octavia III RS 135kw diesel, manuál 6 rychlostních stupňů, Navigace Amundsen, dvouzónová automatická klimatizace, vyhřívaná sedadla, Full Led světlomety s denním svícením, alu kola GEMINI 18 palců, parkovací senzory vpředu i vzadu, tempomat. palubní PC, el.sklopná vyhřívaná zrcátka, Bussines Paket, Sun Paket a další výbava.
Havarovaná přední část a LZ bltník, kola a nápravy v pořádku, popojízdné- motor a převodovka v pořádku.
Odpočet DPH, uvedená cena je bez DPH, možnost odvozu po celé ČR.
Více foto na :

Prodám Škoda Octavia 3 combi 2.0tdi 110kw dsg.
Rok výroby 12/2013 - v provozu od 2014.
Auto je ve skvělém stavu. Krásný interiér i exteriér. Pravidelně a pečlivě servisované. Auto má najeto 272 xxx km.
Pravidelné výměny motorového oleje a filtrů po 10 tis. km. Před 20 tis. km (asi před rokem) proplach převodovky a nový olej. Převodovka řadí hladce, tak jak má. Motor má rovnoměrný, tichý chod
a skvělý zátah. Podvozek je tuhý, nevymlácený.
Nikde nic neklepe.
Celkově vůz ve výborném stavu, bez závad,
vše je plně funkční. Sednout a jezdit!!!
Octavia má nadstandardní výbavu!!!
Něco z toho: přední, zadní parkovací senzory
Zamozatmívací, el. sklopná zrcátka viz foto, automatické full led světlomety, natáčecí světlomety, original zatmavená skla, original ALU r18, automatická převodovka, řazení pod volantem, tempomat, velká navigace, Bluetooth, multifunkční volant, vyhřívané sedačky, paměť sedaček viz foto, alcantara, automatická klimatizace, senzor stěračů, funkce samozaparkování. Při rychlém a slušném jednání přidám sadu zimních kol. Není možný odpočet DPH. Více fotek a informací rád poskytnu.

Ze Škoda Superb 2 motor 2.0 tdi 125kw cbbb
Kryt nepoškozený
03L103925AQ
Cena 800 Kč
Osobně Olomouc nebo zašlu + 180 Kč poštovné. Platba předem, dobirka ne
Superb II Octavia II
Octavia 2 Superb 2

Daňovo odpočitateľné!
Nové Zimné Pneu! (Leto/Zima obutie)
Cena s Prihlásením!
Udržiavaný stav!
Plná Servisná Historia!
Ponúkam na predaj Škoda Octavia kombi r.v. 02/2018, modelový ročník 2018, s motorom 1.6 TDI 85kW v kombinácii so 7-st. automatickou prevodovkou . Krásny zachovalý stav. Najazdených 125.665 km, overiteľných v ktoromkoľvek autorizovanom servise Škoda. K autu sú dva kľúče, dovezené z Holandska po prvom majiteľovi.. , Plná servisná Historia. Dlhodobá spotreba okolo 4.5l/100 km, z výroby bez vstrekovania močoviny (AdBlue). Motor má krásny záťah, prevodovka radí hladko a podvozok je bez chyby. Brzdy odskúšané na skušobni brzd brzdy bez chyby stav nových.V cene je zahrnutá KO, STK, EK a prihlásenie vozidla!Možnosť k videniu v Bratislave. Obhliadka možná kedykoľvek po dohode.
Octavia je v čiernej metalickej farbe na 17-palcových diskoch, k autu je tiež letná sada kolies. Výbava Ambition: tempomat, dvojzónová automatická klimatizácia, veľká navigácia, nastaviteľná bedrová opierka, LED denné svietenie, MirrorLink s Android Auto a Apple Carplay, bezdrôtové nabíjanie telefónu, parkovacie senzory vzadu, asistenčný systém Front Assist s krízovým brzdením, zadná lakťová opierka s držiakmi na nápoje, otvor pre dlhé predmety, vyhrievané čelné okno, kontrola tlaku v pneumatikách, klimatizovaná priehradka spolujazdca, Dojazdová sada, strešný nosič, atd.
Auto sa nachádza v Bratislave
Email: cviro.auto@
Najazdené km: 125000

Tachometr na Škoda Octavia Spartak r.v.ště nabízím ,topení,dvě topné tělíska ,5x poklice. Vše je na Škoda Octavia Spartak. Dále nabízím motor s převodovkou na Škoda Favorit.

Nabízím poklice na Škoda Octavia Spartak r.v.1962.5ks. Prodám je jako celou sadu . Ještě nabízím ,topení,dvě topné tělíska ,,tachometr. Vše je na Škoda Octavia Spartak. Dále nabízím motor s převodovkou na Škoda Favorit.

Škoda Octavia, 1.8TSI 118KW, ČR, M/T
Ojeté, 2008, 192 000 km
74 000 Kč
Karoserie
Kombi
Palivo
Benzín
Objem
1 798 ccm
Převodovka
Manuální
Spotřeba/100km
7.1 litrů
Výkon
118 kW
Barva
Černá
Popis prodejce:
KOUPENO V ČR, NEHAVAROVÁNO, JASNÝ PŮVOD, NOVÉ ROZVODY, PŘĚTĚSNĚNÝ MOTOR-DOLOŽENÉ FAKTUROU ...,MECHANICKY V POŘÁDKU
Detailní informace zde ????
Volejte +420 319 313

Škoda Octavia combi 1.4 TSI 90 kW rv 2010 Elegance původ-CZ-TOP
Škoda Octavia combi II Elegance Facelift 1.4 TSI 90 kW rv 12/2010 STK 1/2023 koupená nová v CZ první majitel nehavarované servisní knížka manuální převodovka 6q Elektrická okna a zrcátka vyhřívaná ABS ASR Klimatizace-Climatic plně funkční centrální zamykání na DO 8x airbag palubní počítač venkovní teploměr zamykání zpátečky defend-lock alarm servo imobilizér mlhovky loketní opěrka parkovací senzory-asistent HAGUSY ISO-fix originální autorádio-Skoda Blues denní svícení pravidelně servisovana bez dalších investic nové rozvody-zaruka roční dálniční krásná karoserie bez koroze zimní pneumatiky super motor s nízkou spotřebou.Nepsat SMS !!!
Volejte prosím tel

Prodam auto Skoda Octavia 3.
Prodam Skoda Octavia kombi.
Motor 1.6TDI
Stav odpovida stari a ujetym km.
Stav tachometru viz foto.
Vybava: aut. klimatizace, vyhrev sedadel, zrcatek, el. okna, zrcatka, multi. volant, parkovaci senzory zadni, dalkovy central, tempomat, palubni pc. Auto na zimnim obuti s peknym vzorkem. Dotazy rad zodpovim. Auto denne v provozu. Pri rychlem jednani sleva.

Prodám Škoda Octavia L&K 135kw 4x4 R.V. 2018 model 2019
Najeto: 150.xxxkm
Motor: 2.0 TDI 135kW
Převodovka: Automatická 6st. s řazením pod volantem (DSG)
Barva: Modrá Storm
Karoserie: Combi, Kombi
Pohon: 4x4
Prodám Škoda Octavia L&K 135kw 4x4 – STK 9/2024
Interiér kůže/alcantara
Dynamické Full LED světlomety
Zadní víko s el. otevíráním a zavíráním
Nezávislé topení Webasto s DO
Vyhřívaný volant
Vyhřívané čelní sklo
Vyhřívané přední sedačky + zadní
El. nastavitelná přední sedadla s pamětí
Driving Mode Selection s DCC – adaptivní podvozek
Navigační systém Columbus
AUX, SD, MP3, Bluetooth, USB, DVD
SmartLink
Sound system CANTON
Ambientní osvětlení interiéru
Zadní i přední parkovací senzory
Zadní parkovací kamera
ACC – Adaptivní (prediktivní) tempomat
Lane Assist – Asistent pro jízdu v pruzích
Sign Assist – rozpoznávání dopravních značek
Front Assist – Nouzové brzdění
Light Assist - Asistent dálkových světel
Asistent hlídání únavy řidiče
Dvouzónová automatická klimatizace
Dešťový senzor
Virtual cockpit
El. vyhřívaná, nastavitelná a sklopná zrcátka
Start/Stop
Hlasové ovládání
Doděláno hlídání tlaku v pneumatikách
Originální litá kola R18 + R16 Zimní
Isofix

Škoda Octavia combi TDI 77kW Elegance rv 2012 původ CZ-TOP
Škoda Octavia combi II TDI 77 kW Elegance rv 2012 koupená nová v CZ první majitel servisní knížka řádně vedená STK 12/2023 klimatizace-Climatic Elektrická okna a zrcátka vyhřívaná ABS ASR 4 airbag palubní počítač venkovní teploměr Tempomat ISO-fix centrální zamykání na DO HAGUSY Rádio-original Škoda-SWING-CD-mp3 HF-BLUETOOTH Parrot zamykání zpátečky alarm servo imobilizér mlhovky zadní stěrač otáčkoměr pravidelně servisovana bez dalších investic 30 tis km po výměně rozvodů-zaruka nová spojka 2x klíče po dohodě možnost zimní pneumatiky dálniční známka-rocni do 2/2022 dobrý motor nízká spotřeba nenáročná údržba. Nepsat SMS !!!
Volejte prosím tel-

Prodám řídící jednotku motoru z vozu Škoda Octavia 2 RS facelift r.v. 2011
Řídící jednotka: 03L906022RE
- EDC17CP14
- BOSCH
- 0281015876
Vhodné pro vozy:
Škoda Octavia r.v. 2009 - 2013
Naftový motor 2.0TDI 125KW 16V commonrail s DPF kód motoru CEG CEGA
Šestistupňová dvojspojková automatická DSG převodovka kód převodovky MSU
Cena bez DPH. Možnost odpočtu DPH.
Sklad: S5VX3T24578

Škoda Octavia 2 rv 2004 103kW
Škoda Octavia II rv 2004 motor BKD 103kW najeto 268000Km STK 4/2023
Auto po velkém servisu:
Výměna hlavy ( kupovana celá od firmy v Liberci doklad plus záruka k vozu )
Vstrikovace promereny a pretesneny
Nové rozvody vc. vodní pumpy značky INA
Výměna filtru
Nový olej Castrol 5w40 edge
Měněno spoustu věci na podvozku:
Tlumiče, uložení, čepy, brzdy kotouče
Auto pěkne tvrdé a má moc hezký zvuk.
Kosmetické vady
K automobilu navíc:
Alu 17” orig Skoda vzorek 70% letní
Alu 16” orig wv vzorek 95% zimní
Střešní nosič
Dálniční známka 05/2023
Výbava:
Klimatizace, El okna 4x, El zrcátka, Kožený volant, maxidot, xenonove svetlomety

Prodám veškeré náhradní díly z Škoda Octavia.Například:motor 1.8 T 110kw
,Škoda Octavia I 1.9 TDI 66kW ALH, r.v.2001
,převodovka,blatník,maska,dveře,nárazník,vý ztuha nárazníku,zrcátko, el. stahovačka,světlomet,chladič vody,servo čerpadlo,řízení,táhla řazení,brzdič,poloosa,těhlice,tlumič,náprava, chl.stěna,náprava,ráfky,airbag,ovládání topení,předpínač pásů,sklo,vstřik - tryska,čerpadlo,váha vzduchu,alternátor,klima kompresor,startér,rozdělovač,ABS,spojka,plast .nadkolí,řídící jednotka,elektrika,čalounění,budíky tachometr přístrojová deska,sedačky,interiér,atd....Pište nebo volejte o jakýkoliv díl.Zasílání dobírkou s garancí funkčnosti.KONTAKTOVAT POUZE TELEFONICKY Po-Pá 8:30-17:00. JELIKOŽ MNOŽSTVÍ DOTAZŮ NEDOVOLUJE VŠEM ODEPISOVAT NA EMAILY. DĚKUJEME

Škoda Octavia combi II 2.0 TDI DSG Elegance Facelift CZ-TOP
Škoda Octavia combi II 2.0 TDI 103 kW DSG Elegance Facelift rv 2010 koupená nová v CZ servisní knížka originál bez DPF! STK 11/2023 Elektrická okna Climatronic-dvozonova klimatizace plně funkční ABS ASR ESP 10x airbag MAXI-DOT palubní počítač venkovní teploměr vyhřívaná sedadla Tempomat Xenony+ostřikovače Multifunkční volant centrální zamykání na DO originál autorádio Škoda 2x loketní opěrka alarm servo imobilizér mlhovky denní svícení nové turbo a rozvody akumulátor pravidelný servis bez dalších investic super spotřeba spolehlivý motor.
Nepsat SMS !!!
Volejte prosím tel-

Škoda Octavia combi II 2.0 TDI DSG Elegance Facelift CZ-TOP
Škoda Octavia combi II Facelift 2.0 TDI 103 kW Elegance-Plus DSG rv 11/2011 první majitel servisní knížka koupeno nové v ČR STK 08/2024 motor Common rail stříbrná metalíza nehavarovana Climatronic 4x Elektrická okna a zrcátka vyhřívaná + sklopná vyhřívaná sedadla 10x airbag ABS ASR ESP multifunkční volant palubní počítač venkovní teploměr Tempomat MAXI-DOT dešťový senzor Parkovací asistent HAGUSY Xenonové světlomety ISO-fix centrální zamykání na DO ostřikovače světlometů originál autorádio Škoda-Bolero zamykání zpátečky defend-lock 2x loketní opěrka dvojitá podlaha v zavazadlovém prostoru alarm servo imobilizér mlhovky zadní stěrač pravidelně servisovana bez dalších investic 30 tis km po výměně rozvodů-zaruka krásná karoserie bez koroze Nepsat SMS !!!
Volejte prosím tel-

Zkusim nabídnout hezkou Octavia 2,2.0tdi,103 kW,common rail, r.v.2012,6q,nebourana, bez koroze,pravidelný servis, rychlý nájezd 460tis, motor po výměně 260tis, rs sedačky, kožený tapec, dálkové webasto,dig.klima, multifunkční volant,tažné, Columbus, navigace a přehrává i DVD,xenony,prisvit do zatáček, přední i zadní parkovací senzory, nové zimni pneu, fólie na oknech s homologaci, dpf nyní čištěno,turbo po repasi, rozvody, nové přední kotouče, olej , dálniční známka ...nic neboucha a nevrze...sednout a jezdit ...dohoda o ceně ... případně výměna za něco zajímavého, nabídněte ...Škoda Rapid 130, Jawa, bourana Octavia 3 ... apod.

Prodám vůz Škoda OCTAVIA 3 RS 2.0 TDI Challenge. Jsem druhý majitel již od roku 2016, kdy vůz byl celou dobu od nového v rodině. Na voze jsou rozšiřovací podložky a difuzory od úpravce Maxton Desing. Na voze je aplikovaná folie, která lze bez problémů odstranit. Nikdy nemyto na automatické myčce. Zkrácené intervaly pro výměnu oleje. Před 10 tis. km dělané rozvody s vodní pumpou a nové zadní brzdy. Vůz je v perfektním stavu jak technickém, tak optickém, nekuřácké. Bez jakýchkoliv další investic.
Škoda OCTAVIA 3 RS 2.0 TDI
Motor: Diesel 2.0 132KW úprava software na 160KW a 450 Nm
Převodovka: manuální
Pohon: přední
Barva: bílá
Modelový rok: 2014, rok výroby: 2014
Najeto: 158000
Počet míst: 5
2x Klíče,
2. Majitel SERVISNÍ KNIHA - doložené účty, vůz z rodiny od nového
Výbava
- Manuální 6 stupňová převodovka
- Světla BI-XENON + přísvit do zatáčky
- LED denní svícení
- Senzor Světel
- Vyhřívaná zpětná zrcátka
- Senzor opotřebení brzdových destiček
- Hlídání tlaku v pneumatikách RDC
- ESP, ASR, EDS, ABS
- Tempomat
- Kožený multifunkční volant
- Sportovní sedadla
- vyhřívaná sedadla
-vstup na SD a MMC kartu, AUX, USB, bluetooth, OPS, atd.)
- Orig. Handsfree bluetooth
- Dvouzonová automatická klimatizace
- Dešťový senzor
- Funkce COMING HOME
- El. ovládání oken
- ISOFIX
- START STOP systém ježděno bez!
-Challenge parket (černé lakování)
-Středová loketní opěrka vzadu/vpředu
-Plastová vana do kufru
-Automatická zatmavovací zrcátka
-Led osvětlení RZ, nástupu prostoru dveří a interiéru
-Led dynamické blinkry zrcátek
-Difuzor Maxton zadní/přední
-8 reproduktorů
-Rezervní kolo