motorka 600 - strana 20
Počet nalezených inzerátů MOTORKA 600: 1000 - strana 20

CBR 600 RR , rok 07, nájezd 40tkm.
Krásna čistá nebouraná motorka, po velkém servise svíčky, seřízeni ventilových vůli , oleje, filtry, celková kontrola motocyklu vše před 200km. Nové pneu Pirelli za 9tis.Před 5000 nová spojka, brzdové destičky, řetězovka. Mnoho doplňků, výfuk RP, padáky, nový grip dominator,mini blinkry atd…
Krovka i sedadlo, všechny original díly k moto, stk jeste na 2roky. Cena pevná 130tis

Yamaha FZS 600 Fazer, r.v. 2003, najeto 54tis/km, 69kw. Motorka je v TOP stavu, garážovaná, jako nová. Originál alarm s DO, přidám laděný výfuk v hodnotě 13 tKč a kit pro výměnu za jednosedlo, druhou přední masku. LED blinkry a zadní LED světlo, ukazatel zařazené rychlosti. Pneu jsou 70%. Je připravená na další sezonu. Vyměněn olej, filtr a svíčky, nový řetěz. Jen sednout a jezdit.STK do 7/24.

Prodám yamaha xt 600 tenere 43L, bez tp, motorka je nepojízdná, dá se přetočit motor, ale klepká. Vizuální stav, viz foto.

Dobrý den. Nabízím k prodeji Suzuki GSR 600 ABS, rok výroby 2008,nájezd 32 520 km. Motorka je ve velmi dobrém stavu, koupena od prvního majitele. Servisována v H3Moto Suzuki Paskov. V ceně motocyklu jsou 3 kufry Givi. STK do 1.6.2024. Bližší informace po telefonu.

Pouze volat nebo psát sms !
Ceny dohodou
Mohu poslat poštou.
Prodám veškeré náhradní díly z Yamahy xt 600 , typ 43f .
Jedná motorka je v celku - motor funkční , chybí sedlo .
Druhá rozdělena- chybí vršek motoru a pár dalších věcí
Prodáno : start páka, kryt pod motor, sedlo.
Motor funkční komplet- 9000Kč
**Tachometr nový- 2500kč najeto 0km **
Spodek motoru-4500kč
Rám-1000kč
Kyvka- 1000kč
Přední světlo+ lešení – 2000kč
Přední vidlice- 2500kč
Brýle -1500kč
Zadní tlumič- 1500kč
Stupačky+držáky- 1500kč
Zadní kolo- 3500kč
Přední kolo- 3500kč
Přední brzda komplet- 2000kč
Při odběru více dílu množstevní sleva.

Havarovaná motorka, nekompletní, s rakouskými doklady na přihlášení
Chybí řídící jednotka, páčky, řadička
Motor bez oxidace, pěkné svody a výfuk
POUZE VCELKU
Motor 600 ccm/ 25 kW, řidičák A2
naj. 22500 km
MŮŽETE VOLAT I O VÍKENDU - BRNO - MORAVANY
MOŽNOST PROTIÚČTU , výměna s oboustranným doplatkem, po domluvě přivezu po ČR
POŠLU VÍCE VĚTŠÍCH FOTEK

Prodám svého miláčka, jedná se o yamahu xj 600 diversion, rok výroby 1992 45kw, motorka má seřízené karburátory, chytá na drknutí, k motorce přidám tankvak, dohoda jistá

Prodám SUZUKI GSR 600, Rok výroby 2009,najeto 45 500 km, 2 x klíče, přední pneu 70%, Zadní pneu 70%, řetězová sada 80%, Nová STK do 07/26, Výbava: Ladění vyfuk, padáky, blinkry Baracudda
Motorka je ve výbornem stavu.

dobrý den, prodám honda xr 500, s motorem z honda xl 600.
motocykl bez dokladů k registraci.
Motorka je již smontovana a motor běží velmi tiše. Startuje při každém kopnutí.
motor po servisu, honovaný válec, píst dobrý stav, všechna těsnění nová.
hlava vyčištěna a zkontrolována. zvedáky ventilů jako nové! vačkový hřídel velmi dobrý stav.
Mám více podobných motorek, pokud to někdo vezme dohromady, udělám dobrou cenu.
pro více informací volejte.

Bohužel musím ze sbírky prodat Suzuki GSX 600 F vyrobenou v roce 1993, najeto má poctivých 73.800km, doloženo technickými kontrolami z Německa, je v původním stavu kromě barvy kol, pneu a řetězová sada ok, 2x originální klíč, pancéřové brzdové hadice, lehké skometické vady, je plně pojízdná a funkční, doklady jsou německé a kompletní na snadné přihlášení, které stojí cca 1600Kč, protože jsem měl motorku ve sbírce, tak jsem ji nepřihlašoval, 93 je jediný ročník, který měl na nádrži pouze znak Suzuki – samurajské S, všechny ostatní roky mají nápis Suzuki, tím je zajímavý do sbírky, zároveň prodávám i GSX 750 F v černé barvě ze stejného roku, také pouze se znakem na nádrži, byl bych rád, kdyby zůstali spolu, dohromady za obě se dá vymyslet i lepší cena, za tuhle chci 24tis. Kč, jde spíš o investici, byť je to relativně obyčejná motorka, tak v tomto stavu už jich moc není a na ceně už neztratí

Ahoj na prodej moje Kawasaki ZZR 600,72 kw,r.v.97,na tachometru 53 tis.km,STK do 23.3.2026,loni velký servis za více než 30 tis.Kč,zasuvka 12V,ukazatel dobíjení,vyčištění a synchronizace karburatorů,nové svíčky,olej,filtry,komplet brzdy(kotouče+desky),zlatá řetezovka,ventily,rozvody,přední šavle,nebudu to všechno vypisovat,pro více informací si zavolejte,motorka bez investic, vše uděláno a najeto na ní cca 800 km,jede jako ďas,důvod prodeje přechod na enduro,dohoda u motorky možná

Prodám Suzuki GSX-R 600 r.v. 2001, výkon 84,5kW, najeto 46tkm, nájezd zdokumentovaný od roku 2009, dovezena do ČR byla již v roce 07, STK do 7/2024, řetězová sada cca 80%, pneu 40%, mechanicky naprosto v pořádku, brzdové kotouče i jejich nýty ok – častý problém Suzuki tady není, v létě kontrola v motoservisu – vyměněna ložiska v krku řízení a provedena kompletní repase vidlic (futra!, gufera, olej), titanový laděný výfuk, tlumič řízení, 2x klíč, nová baterie, kosmetické vady malé, kapoty originální v málo rozšířené barevné kombinaci, spolehlivá – má bezproblémové vstřikování, žádné starosti s karburátory, jede skvěle, ani v dnešní době neudělá ostudu, výkonná, lehká a obratná motorka za rozumnou cenu 49tis. Kč

Zdravím prodám Suzuki Dr 600 bez TP.
r.v 1986 motorka jede jak má. Jsou na ní dělané tyto věci Rozvody i s voditkama, komplet spojka,vata výfuku, výměna oleje, zadní vzorek pěkný přední guma nová. Při rychlém jednání sleva jistá.

Predám hondu xl 600, rok 87, 39tis. Km. veľmi zachovalý stav, nový olej, reťazový kit, brzdové obloženie. Rýchle jednanie dohoda na cene.
Motorka je v Žiline.

K prodeji hezká Suzuki GSR 600
Motorka v hezkém stavu, servisovaná v autorizovaném servisu.
Vybavena držákem na kufr s plotnou a větrným štítkem Givi.
Sedlo na zakázku.
Všechno funkční, v origiálním stavu.
V ceně je servisní balíček (filtr, olej a vzduchový filtr).
Drobná kosmetika.
Najeto 57500

YAMAHA FAZER 600 r.v. 1998 NAJETO 45600 km MOTORKA V PĚKNÉM STAVU 2X KLÍČ PADACÍ RÁMY. DOVOZ NĚMECKO.

Prodám motorku Honda CBF 600
Rv. 2005
Najeto 36 XXX km
Motorka je ve velmi pěkném stavu, důvod prodeje :není na ní čas, mnou skoro neježdēná. Při rychlém jednání, rozumná sleva.

Yamaha YX 600 Radian, 53 kW, r.v. 1986, najeto 34248 mil, motorka pojízdná, v krásném stavu.
Dovoz ze zahraničí, v ceně motocyklu je kompletní přihlášení na vaší osobu, nová TK na 4 roky + dovoz zdarma až k vám domu.