niceboy reproduktor raze 3 - strana 2
Počet nalezených inzerátů NICEBOY REPRODUKTOR RAZE 3: 1000 - strana 2

Prodám téměř nepoužívaný reproduktor NICEBOY RAZE Mini.
Kabel není součástí balení.
V případě zájmu mě kontaktujte.

Dobry den, nabizim ke koupi bluetooth reproduktor Niceboy Raze titan 3.Kupovany 13.7.2021, takze jeste v zaruce.Plne funkci v original krabici a prislusenstvi.Duvod prodeje-nevyuzity

přenosný bluetooth bezdrátový reproduktor Niceboy raze mini
-Úplně nový, nepoužívaný
-Bez původní krabice
-Pouze reprák a návod
-původní cena 400Kč
Parametry: -Kapacita baterie-400 mAh
-doba přehrávání až 5h
-zabudovaný mikrofon
-výkon 5W
-frekvence 280 až 16000Hz
-Bluetooth 4.2
-napájení přes micro USB

Prodám málo používaný bluetooth reproduktor Philips. Plně funkční a v záruce do 28.6.2024.
Součástí originálního balení je: Bluetooth reproduktor, nabíjecí kabel, návod
10W, 10 hodin
Velký dosah Bluetooth
Voděodolný, prachotěsný
Možnost rychlého nabíjení
Funkce anti-clipping umožňuje přehrávat hudbu hlasitě a přitom zachovává vysokou kvalitu, i když dochází baterie. Přijímá široký rozsah vstupních signálů od 300 mV do 1 000 mV a chrání reproduktory před poškozením způsobeným zkreslením. Tato vestavěná funkce sleduje hudební signál procházející zesilovačem a udržuje vrcholy v rámci rozsahu zesilovače.
Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi iPody/iPhony/iPady a dalšími zařízeními s rozhraním Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety nebo dokonce notebooky. Takže si můžete vychutnávat svou oblíbenou hudbu, zvuk k videu nebo ke hře z reproduktoru a bezdrátově.
Silné připojení Bluetooth až na 30 m
Rychlonabíječka nabije reproduktor třikrát rychleji.
Robustní provedení – odolný proti otřesům, prachotěsný a voděodolný (IP57)
Všechny reproduktory EverPlay jsou velice odolné proti otřesům, prachu a vodě. Prach nemůže výkon reproduktoru ovlivnit. Reproduktor vydrží ponoření do vody až do hloubky 1 m na 30 minut.
Vysoce odolná látka DuraFit
Látka DuraFit, která tvoří povrch reproduktoru nabízí funkční i estetické výhody. Díky horní gumové vrstvě pokrývající látku s odpovídajícími barevnými tóny a protiskluzovému, omyvatelnému materiálu odolnému proti poškrábání nabízí další ochranu. Jedinečný kosočtvercový vzor síťky zase dodává moderní a rafinovaný vzhled.
Co se týče kvality zvuku, je reproduktor EverPlay nekompromisní. Přední neodymový reproduktor přináší čistý, přirozený, silný zvuk s hlubokými a dynamickými basy. Perfektní pro všechny hudební styly, ať si hudbu pouštíte venku nebo v místnosti.
Basové zářiče pro mimořádné zvýraznění a rozšíření basů
Vestavěný mikrofon pro telefonování handsfree
Zásilkovna 79,-

Reprobedny jako nové, minimálně používané, stáří 2,5roku, barva Mocca (tmavé dřevo). Možnost prodeje včetně receiveru ONKYO TX-NR 747 s výraznou slevou!
Sloupové reprosoustavy Monitor Supreme 2002
Konstrukce: 3pásmová se zadním basreflexem
Basový reproduktor: 2 x 8“ (200 mm)
Středový reproduktor: 1 x 6,5“ (165 mm)
Výškový reproduktor: 1“ (25 mm) hedvábná kalota v čelním panelu ERA
Zpracování výkonu: 225 W RMS / 450 W ve špičce
Citlivost: 93 dB
Impedance: 4-8 ohm
Frekvenční rozsah: 18 – 38 000 Hz
Dělící frekvence: 350 / 3 500 Hz
Doporučený výkon zesilovače: 30-450 W
Rozměry: 267 x 1080 x 335 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 23 kg/ks
Satelitní reprosoustavy Monitor Supreme 102
Konstrukce: 2-pásmová uzavřená (podpora montáže na zeď)
Středobasový reproduktor: 4,5" (110 mm)
Výškový reproduktor: 1/2" (13 mm) mylarová membrána
Zpracování výkonu: 60 W RMS / 120 W ve špičce
Citlivost: 89 dB
Impedance: 4-8 ohm
Frekvenční rozsah: 42 - 36 000 Hz
Dělící frekvence: 3 400 Hz
Doporučený výkon zesilovače: 20-110 W
Rozměry: 149 x 250 x 190 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 2,8 kg/ks
Centrální reprosoustava Monitor Supreme 252
Konstrukce: 2-pásmová uzavřená (magneticky stíněná)
Středobasový reproduktor: 4,5“ (110 mm)
Výškový reproduktor: 1/2“ (13 mm) mylarová membrána
Zpracování výkonu: 75 W RMS / 150 W ve špičce
Citlivost: 90 dB
Impedance: 4-8 ohm
Frekvenční rozsah: 40 – 34 000 Hz
Dělící frekvence: 3 400 Hz
Doporučený výkon zesilovače: 20-150 W
Rozměry: 420 x 145 x 190 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 4,9 kg

ION Block Rocker PLUS, černá
Užijte si vysokou kvalitu zvuku i venku či kdekoliv jinde – a bezdrátově! Party reproduktor ION Block Rocker Plus se vám postará o pravou hudební zábavu. O pořádně hlasitou reprodukci vaší oblíbené hudby se stará 8" reproduktor podporovaný 100 W dynamickým zesilovačem. Reprodukovaný zvuk je tak bohatý na detaily a zcela přirozený. Připojte k němu zařízení s podporou technologie Bluetooth a přehrajte zvuky se snadnými ovládacími příkazy – přehrát, pozastavit, další skladba, předchozí skladba.
Reproduktor má v sobě i AM/FM tuner s možností přednastavení až 15 stanic a abyste mohli reprodukovanou hudbu poslouchat skutečně dlouho, znovu nabíjitelná baterie vydrží až 50 hodin nepřetržitého přehrávání.
Klíčové vlastnosti:
8" basový a 3" výškový reproduktor přinášejí perfektně čistý zvuk
100 W zesilovač s funkcí Bass Boost
Podpora bezdrátového streamování s technologií Bluetooth
3,5mm jack vstup pro připojení zařízení bez podpory Bluetooth
AM/FM tuner s 15 předvolbami pro uložení oblíbených stanic
USB port pro nabíjení smartphonu či tabletu
Rychlé napárování přes NFC
Bezdrátový reproduktor, který vám přehraje vaše oblíbená alba v perfektní kvalitě a pomůže uspořádat nezapomenutelné domácí karaoke.
Připojte mobilní telefon a zazpívejte si s oblíbenými kapelami
V případě, že vašim zařízením dojde energie, je propojíte za pomocí USB portu, jenž je snadno nabije a připraví pro další přehrávání hudby. K připojení dalších zařízení slouží 3,5mm Jack vstup, s jehož pomocí k reproduktoru snadno připojíte další zařízení, která nemusejí být kompatibilní s rozhraním Bluetooth.
Vytvořen ke snadnému přenosu
ION Block Rocker PLUS se nezalekne ani náročnějších okolních podmínek. Jeho tělo je pogumované, takže jej nerozhodí ani menší náraz na podlahu. Snadný přenos pak zajišťuje teleskopické madlo, inteligentně umístěné úchyty a kolečka. Vždy jej tak postavíte tam, kam zrovna potřebujete.
Obsah balení:
Reproduktor Block Rocker Plus
Napájecí/nabíjecí kabel

Prodám kompletní BOSE SOUND SYSTEM z vozu AUDI A7 4G Sportback r.v. 2011
- zesilovač BOSE 4G0035223A
- reproduktor surround 4G8035402 2x
- reproduktor výškový 4G0035399 2x
- reproduktor středový/basový 4H0035399B 2x
- reproduktor basový 4G8035297A 4G8035298A
- reproduktor středový/basový - vpředu 4G0035454 2x
- reproduktor palubní 4G0035453
- basový reproduktor 4G9035382
+ kompletní kabeláž
Uvedená cena je bez DPH. Možnost odpočtu DPH.
Sklad: S5VX3T12088

Prodám novou nepoužitou klávesnici Niceboy ORYX K100
Užijte si hru naplno s RGB podsvícenou klávesnicí Niceboy ORYX K100. Membránová klávesnice má 12 multimediálních kláves, díky kterým se rychle dostanete k potřebným aplikacím. Zapálení hráči jistě ocení funkci Windows Lock (WinLock), se kterou je nechtěné přerušení hry minulostí. Klávesnice disponuje českým rozmístěním písmen a klávesami s nízkým profilem pro tiché užívání. Je tak vhodná i do zaměstnání.
Osobní předání v Hradci Králové

Niceboy Vega 6 Star - jako NOVÁ.
Outdoor kamera Niceboy Vega 6 Star. Prodám dvakrát použitou kamerku od Niceboy, kamera byla použita dvakrát na lyžích v ochranném obalu, takže je jako nová. Ke kameře mám dálkové ovládání s veškerým příslušenstvím a dvěma bateriemi (kromě nalepovacího držáku, zůstal na přilbě). Kamera je jako nová, nepoškrabaná, zabalena v originálním balení. Detailnější foto mohu zaslat.
Důvod prodeje je, že kameru nemám jak využít a už pár měsíců mi leží v šuplíku.

Prodám nepoužitou streamovací kameru Niceboy Stream Elite 4k+streamovací mikrofon VOICE HANDLE.Webkamera se špičkovým 4K rozlišením při 30 fps, CMOS senzor od Sony s 8,5 Mpx, Skvělá světelnost objektivu f/1.8 pro dokonalé záběry i za horší viditelnosti, Čistý přenos hlasu se zabudovaným stereo mikrofonem, Široký úhel záběru v hodnotě 110°, Připojení USB-C konektoru, Jednoduché Plug & Play připojení a používání, Flexibilní uchycení na monitor či rovnou plochu pomocí klipsu
Více na
Pokročilý stolní kondenzátorový mikrofon pro streamování, hlasové hovory a další. Nabízí skvělou kvalitu přenosu zvuku bez zkreslení. Kardioidní směrová charakteristika. Včetně tripodu a nastavitelného držáku pro pohodlné nastavení směru a náklonu, odnímatelný pop filtr, ovládání hlasitosti přímo na mikrofonu. Připojení: USB
Možno prodat samostatně
Předání Brno (Čechyňská), Slavkov u Brna
Preferuji komunikaci emailem: SVD63@

Prodám nepoužitou (nevhodný dárek) palubní kameru Niceboy C1, která nabízí natáčení ve FullHD (1920x1080) při 30 FPS. Výhodou autokamery je snadné používání a jednoduchá instalace.
Kamera podporuje microSD karty s kapacitou až 32 GB Velký dobře čitelný 2,4" LCD displej a menu v českém jazyce.
S vestavěným G-Senzorem kamera zachytí jakýkoli náraz i jeho směr a uzamkne záznam proti přepsání a smazání, takže máte jistotu záznamu v případě nehody.
S možností natáčení ve smyčce se zase nemusíte obávat, že by vám došlo místo na microSD kartě. Po zaplnění karty kamera jednoduše začne přehrávat nejstarší záznamy.
S Niceboy C1 máte jistotu záznamu i u zaparkovaného vozu. Niceboy C1 disponuje i vestavěným fotoaparátem, se kterým můžete pořizovat fotografie v kvalitě až 12 Mpx.

Nabízím k prodeji bluetooth bedničku Niceboy Raze 3 Titan.
Výdrž baterie 15h
Aux-IN,FM tuner, USB vstup
Celkový výkon 50 W
Voděodolný.
Osobní odběr v Karviné nebo zašlu kurýrní službou PPL

V rámci insolvenčního řízení sp. zn. KSBR 54 INS 7020/2018 zpeněžuje insolvenční správce níže uvedený majetek:
- Kulovnice opakovací, výrobce: Savage Arms, model: 116, ráže: 300 Win. Mag., výrobní číslo:
H603146;
- malorážka opakovací, výrobce: Arms Moravia, model: JW 15 A, ráže: 22 LR, výrobní číslo:
9700123;
- broková kozlice, výrobce: Zbrojovka Brno, model: ZH 221, ráže: 16/70, výrobní číslo závěru:
274815, výrobní číslo hlavně: 2-708703 a
- hlaveň, výrobce: Zbrojovka Brno, model: ZH 324, ráže: 7 x 57 R, 16/70, výrobní číslo 3-801516.
Výše uvedený majetek je zpeněžován za těchto podmínek:
- kupující musí mít platnou zbrojní licenci a tím právo k nabývání vlastnictví a přechovávání zbraní nebo střeliva v rozsahu oprávnění stanovených pro jednotlivé skupiny zbrojní licence
- prodej nejvyšší učiněné nabídce
- úhrada celé kupní ceny před podpisem kupní smlouvy
- schválení vítězné nabídky zástupcem věřitelů
Nabídky zasílejte na email: thron@, a to nejpozději do 09.05.2023 včetně.

Prodám 6 funkčních kusů poplašnáků včetně zásobníků:GP-C 1862 poritý pěkný stav,Telly ráže 6mm,EM-GE+nástavec ráže 6mm,Start Čeakoslovensko ráže 6mm,Walther mod.1 ráže 6mm,EM-GE mod.6 Gerstestenberger.Prodej jako celek redukce sbírky vše 100%.

Prodám 6 funkčních kusů poplašnáků včetně zásobníků:RTS ráže 6mm made in Italy,EM-GE mod.2 ráže 6mm Germany,EM-GE mod.6 Germany,RECORD dvouranný 6mm,SRH-102 Start 6 dvouranný ráže 6mm,Start 1 Československo ráže 6mm.Prodám jako celek redukce mé sbírky vše 100%.

Velký výběr středový pokliček pro Alu kola – hliníkové disky.
Kompletní sady – po 4kusech. K prodeji vždy pouze jako sada, jednotlivé kusy neprodáváme.
Pokličky jsou použité, ve stavu viz fotografie.
Každá sada má své id číslo (81-160), dle kterého jsme schopni jej identifikovat – jiné pokličky, než jsou na fotografiích NEMÁM!
Jednotná cena – 500,-Kč za sadu 4kusů.
Možnost zaslání – dobírkou +150,-Kč.
Rozměry – vnější průměr – průměr paciček.
81 Borbet – 56-52mm
82 Fondmetal – 55-46mm
83 Fiat – 49-43mm
84 Saab – 63-59mm
85 Nissan – 60-57mm
86 Masitaly – 61-56mm
87 Mega – 65-58mm
88 Opel – 64-60mm
89 Opel – 58-54mm
90 AEZ – 60-56mm
91 RC Design – 60-55mm
92 Alutec – 60-55mm
93 Rial – 64-61mm
94 Dezent – 59-57mm
95 Raze – 60-56mm
96 Raze – 60-56mm
97 ACE – 65-55mm
98 Raze – 60-56mm
99 Raze – 60-56mm
100 Volvo – 63-61mm
101 Opel - 60-56mm
102 Vauxhall – 60-60mm
103 Peugeot – 51-48mm
104 Interaction – 52-48mm
105 Mercedes - 74-69mm
106 Diewe – 64-62mm – NOVÉ
107 Deiwe – 64-62mm – NOVÉ
108 Deiwe – 59-54mm – NOVÉ
109 Deiwe – 64-62mm – NOVÉ
110 Ultimate – 62-57mm – NOVÉ
111 Ultimate – 62-57mm – NOVÉ
112 Planet 4x4 – 60-55mm
113 Dezent – 59-57mm
114 Enzo – 59-57mm
115 Ronal – 64-57mm
116 Aluett – 56-52mm
117 Renault – 54-50mm
118 Rial – 64-61mm
119 – Alfa Romeo – 50-42mm
120 Platin – 58-54mm
121 Titan – 56-51mm
122 – Mitsubishi – 56-51mm
123 – Rover – 54-44mm
124 – RC Design – 54-50mm
125 – Borbet – 56-52mm
126 – RC Design – 54-50mm
127 – Titan – 57-52mm
128 – Exclusive Line – 59-55mm
129 – Alutec – 64-61mm
130 – Saab – 63-59mm
131 – Titan – 57-52mm
132 – Keskin Tuning – 64-56mm
133 – Alutec – 64-61mm
134 – Ford RS – 60-56mm
135 – Titan – 57-52mm
136 – Aluett – 56-52mm
137 – Ford – 68-50mm
138 – Aluett – 56-52mm
139 – NAS Nippon – 60-55mm
140 – Peugeot – 54-49mm
141 – Opel – 60-56mm
142 – Exclusive Line – 60-55mm
143 – Rial – 60-56mm
144 – Union – 59-56mm
145 – Opel – 60-56mm
146 – Rial – 60-56mm
147 – Steel – 54-50mm
148 – Peugeot – 54-49mm
149 – Ford – 60-56mm
150 – Aluett – 56-52mm
151 – Ford – 60-56mm
152 – WSL – 59-55mm
153 – BBS – 70-49mm
154 – Mercedes Benz – 75-69mm
155 – Autec – 60-55mm
156 – bez polepu – 59 – 56mm
157 – Exclusive Line – 59-55mm
158 – Volvo – 64-61mm
159 – AEZ – 60-56mm
160 – Ford – 69-50mm

Parametry:
Reproduktor: 45 mm (průměr)
Výkon reproduktoru: 2 x 5W při THD=10%
Citlivost: >90 dB
Frekvence: 90 Hz až 20 kHz
Vstup stejnosměrného napájení: 5 V = 500 mA
Kapacita baterie: 2200 mAh
Výdrž: 7-9 hodin
Rozměry: 205x58x60 mm
Hmotnost: 480 g
Verze bluetooth: 4.0l
Obsah balení:
Bezdrátový reproduktor Niceboy SOUNDtube
USB kabel