nikkor 50mm - strana 39
Počet nalezených inzerátů NIKKOR 50MM: 1000 - strana 39

Canon EOS 450D - 3 300,-
Objektiv Canon EF-S 18-55mm - 2 500,-
Objektiv Canon EF 50mm f/1.8 II - 2 500,- (nový)
Pokud byste měli zájem o celý komplet…sleva

Prodám stroj na balení trubek. Výrobce COMADIS, stroj připravený k práci a zkouškám. TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Rozměry mm 1x980x2150
Hmotnost kg 1000
Napětí 380
Frekvence Hz 50
Výkon kW 5
fáze 3
VÝROBNÍ VLASTNOSTI
Výrobní rychlost max. 60 trubek/min
Standardní rozsah plnicího objemu do 250 ccm
Průměr trubky 10-50mm
Celková délka trubky 60-265 mm
19000 Euro

plášť Argentan , porcelánový římský ciferník , malá vteřinovka , kotvový , kamenový strojek , v chodu funkční

Stavební buňka neboli kontejner
600 x 240 cm
Kontejnery jsou SKLADEM a IHNED k odběru.
Vyzvednutí Praha
Možnost zabezpečení dopravy po celé ČR.
Možnost dopravy včetně hydraulické ruky,
postará se o naložení a vyložení kontejneru.
Kontejner je kompletně zateplený, strop, stěny, podlaha - sendvičové panely 50mm EPS
Kontejner má kompletní elektroinstalaci
2 zásuvky, každá zásuvka má samostatný elektrický obvod
2x LED osvětlení
Kontejner možný i na míru, vstupní dveře různá šíře
Změna dispozice oken a dveří bez příplatku.
Vhodné jako sklad, zázemí pro firmy, kancelář, zahradní domek
Kontejnery je možné objednat i se sanitou.
Cena kontejneru viz fotografie
115 000,- CZK bez DPH

plášť chromniklový , pěkný kamenový , kotvový strojek , Švýcarský HELVETIA , porcelánový římský ciferník , malá vteřinovka , v chodu funkční ,...

Dobrý den, prodám Alfa Romeo 156FL RV 2005, motor 1.9 JTD 110kw.. spotřeba 6,5L/100km.. Najeto 270tkm po výměně oleje a všech filtrů cca 500km. Výměna vždy od 8 do 10 tis km max, Rozvody ve 234tis i vodní pumpa vše..Auto vlastním již 6 let a vždy jsem se o ní staral..Interiér TI, dvouzónová klimatizace, okna v el. zrcátka taktéž +vyhřívaná. Nově po STK na dva roky.
Teď k úpravám- na autě je větší intercooler, vedení vzduchu, přímé sání, turbo garret 1756VK, vysokotlaké čerpadlo předělané na vyšší tlak, Cca 150kw...
Teď k posledním servisů- cca 3500km zpátky dělaná komplet přední náprava, horní ramena,spodní ramena,stabilizační tyče,silentbloky,homokinetické klouby2x, manžeta 2x, tlumiče 4x uložení tlumičů,+ komplet zadní náprava.. dále komplet dělaný nový výfuk veden od turba (trubka 50mm) bez kat ... sériový výfuk přidám k autu ze vším co mám,dále delané komplet brzdy, v předu i v zádu, nové lanovody ručky, silent mezi motorem a převodovkou, doložím fakturou za díly, nové mřížky předního nárazníku, k autu 2 sady kol. Zimáky hliníková R16, ale na aute R17 kola TI psané v technickém průkazu na R17 jsou celoroční pneumatiky ježděné rok a něco.. dezén 6mm pneu goodyear, fólie s atestem, určitě jsem na spoustu věcí zapomnel když tak v sz a nebo po telefonu..
Ted k nedostatkúm co jsem neřešil, nefunkční ABS neznám chybu svítí cca 3 měsíc neřešil jsem jelikož mám nové auto, odpojená váha vzduchu.. zašlé předné světlomety ,rezavý přední levý blatník + povrchová rez prahů nic hrozného, pod rezervou nerezne a celkově neni ve špatném stavu, oděrky od běžného užívání, pár šrámú za ty léta má.. neni to nové auto a kdo čeká voňavou krásku ať jede do salonu, pár nedostatků má... nic co by nešlo spravit za pár tis..V aute dodělávaná hudba.Po dohodě můžu odstranit a znížit něco z ceny auta. dohoda na ceně možná pište zprávu

Nabízím k prodeji soustružnicko-frézovací centrum HYUNDAI, r. v. 2004. Základ stroje tvoří jednolité lože z vyzrálé šedé litiny zabezpečující vysokou tuhost a přesnost při obrábění.
Stroj je vhodný pro nepřetržitý provoz, díky dialogovému programování vhodný i pro malosériové provozy a nástrojárny.
Stroj byl v provozu výhradně na obrábění hliníkových odlitků.
Hlavní vřeteno:
Plná „C“ osa s hydraulickou brzdou a indexací po 0,001°
Průměr sklíčidla (hlavní vřeteno): 250mm
Oběžný průměr : 590mm
Max. průměr soustružení : 390mm
Max. délka obrábění : 650mm
Průměr průchodu vřetenem pro tyčovinu : 80mm
Otáčky : 36-3600 rpm
Výkon (30min/ stálý): 18,5kW/15kW
Maximální váha obrobku – 200kg
Protivřeteno:
Průměr sklíčidla (protivřeteno) : 160mm
Průměr průchodu vřetenem pro tyčovinu: 50mm
Otáčky : 45-4500 rpm
Revolver:
Zásobník nástrojů : 12 pozic
Počet poháněných : 12
Osy:
Délka pojezdu osy Z: 660mm (650+10)
Délka pojezdu osy X: 265mm (255+10)
Rychloposuv osy X : 24 m/min
Rychloposuv osy Z: 30 m/min
Rozměry:
Výška: 1850mm
Šířka: 1850mm
Délka: 3692mm
Váha: 6450kg
Řídící systém:
Siemens Sinumerik 840D
Dialogové programování DPRO (Hyundai)
Součást nabídky:
Sklíčidlo 3-čelisťové na hlavní vřeteno D250mm
Sklíčidlo 3-čelisťové na protivřeteno D160mm
Domečky pro upínání soustružnických nožů + pouzdra – 8 ks
Poháněný nástroj do zásobníku nástrojů( pro vrtání – frézování) – přímé 2ks , vyosené 1ks ,
úhlové (90°) 1ks
Pásový dopravník třísek s vyústěním na boku stroje
Kompletní systém chlazení s nádrží na chladící kapalinu
Plné zakrytování pracovního prostoru
Odlučovač olejové mlhy
Dokumentace

NIKON Df, 2 baterie LIION EN-EL14a, nabíječka za 25.000,-Kč
Objektivy:
Nikon AF-S 18-70mm; 1:3,5-4,5 G ED
2.000,-Kč
Nikon AF-S 12-24mm; 1:4 G ED GX
3.000,-Kč
Nikon AF 70-300mm; 1:4-5,6 D ED
2.000,-Kč
Nikon AF 50mm/1:1,4 D 4.000,-Kč
Nikon AF-S micro 40mm/2,8 G DX 5.000,-Kč
Nikon AF micro 60/2,8 D 5.000,-Kč
příslušenství:
WIFI modul Nikon WR-R10
v ceně fotoaparátu
Dálkové ovládání WR-T10
v ceně fotoaparátu
AF Blesk Nikon SB-910
4.000,-Kč
Kul. hlava Manfrotto MH054M0-G2
2.000,-Kč
Stativ Manfrotto 055CXPRO3(s pouzdrem)
6.000,-Kč
Brašna Manfrotto MB SM390-7BB (velká) v ceně fotoaparátu
Brašna Lowepro Slealth Reporter D100 AW (malá) v ceně fotoaparátu
Několik slunečních clon a filtrů v ceně fotoaparátu
Návody
Cena za vše dohromady 48000,-Kč
objektivy stativ a blesk lze koupit samostatně
Vemi málo používané a ve výborném stavu jako nové, některé součásti nepoužité
k prohlédnutí ve Znojmě
tel.

Prodám lakované trapézové plechy, čistá šířka je 112cm, různé délky, síla plechu 0,50mm, zinek 275g/m2, 10 let záruka, inzerát platí do smazání, po dohodě mohu dovézt.

Vysoce hodnocená digitální zrcadlovka Canon EOS 4000D – tělo. Snímač CMOS 18Mpx APS-C, přesné 9bodové AF zaostřování, 63zónové měření, zpracování obrazu Picture Style, formát JPEG a RAW, plná automatika / přednastavené režimy / manuální nastavení, ISO 100-6400, nahrávání videa Full HD, displej 7cm, vestavěný blesk, procesor DIGIC 4+, WiFi, velké množství funkcí a nastavení, vč. nápovědy a průvodce funkcí, vše také v češtině. Rozměry 129 x 102 x 77mm. Hmotnost 436g. K fotoaparátu mohu nabídnout také objektivy : Canon EF (50mm), Canon EF (28-80), Canon EF (28-105), Canon EF-S (18-55), sluneční clonu, filtry, popruh, akumulátor, nabíječku, kabel. Vše nové, jen vystavené na prodejně, bez originálních obalů. Manuál v češtine v pdf mohu poslat emailem.

Prodám fotobrašnu Peak Design Everyday Sling 6l V2 v černé barvě. Byla zakoupena u Fotoškoda 3.9.2022 a byla aktivována doživotní záruka u Peak Design. Doklad o koupi dodám.
Využíval jsem ji minimálně, jen jako doplnění k Everyday Backpack, a tomu odpovídá její stav. Když člověk bude hledat, tak nějakou drobnou oděrku najde, jinak je v perfektním stavu. Prodávám z důvodu koupě většího tabletu, kvůli kterému potřebuju něco většího.
Je vhodná na menší fotovýlety, kdy nepotřebujete s sebou veškerou fototechniku. Já tam pravidelně měl tělo D5600 s objektivy 70-300, 50mm a 18-105.
Součástí prodeje je kompletní balení, které obsahuje 2 FlexFold přepážky a 2 upevňovací popruhy, pomocí kterých si zespod můžete připevnit stativ, nebo něco jiného.
Aktuální cena se pohybuje kolem 3490, já prodávám za 2900kč. V případě rychlého a slušného jednání jsem ochotný se rozumně domluvit na lepší ceně.
Pouze osobní převzetí v Praze na Andělu, případně cca 3km jižně za Prahou, nedaleko Vraného nad Vltavou. Nezasílám.

Prodám sklápěcí vlek Panav PS3-24, rok výr.2000, s korbou VS-mont, v moc pěkném, udržovaném stavu, vše dle potřeby průběžně pečlivě vyvařeno+nalakováno, podlaha krásně rovná, výhoda v absenci středových sloupků(nezůstává materiál při sklápění do boku), oko 50mm, pérování vzduchové, po jednoduché demontáži horní bočnice lze použít pro převoz palet, případně 6m kontejneru, vlek vhodný i pro přestavbu za traktor.

K dispozici:
Malířská páska SCHULLER 50mm x 50m = 79,-
Lepící páska T-WAY 48 mm x 50m černá = 139,-
Lepící páska T-WAY 48 mm x 50m , stříbrná = 139,-
Oboustranná lepící páska SCHULLER EXTRA 5/25 cm = 169,-
Velmi vysoká lepivost a pevnost.
V případě zájmu mě neváhejte ihned kontaktovat.

Prodam spickový puškohled noční vidění Yukon Photon XT 6,5x50 L s kroužky na wiever lištu
puškohled má video připojení pro kameru
funguje i přes den
původní cena: 17500,- Kc
TED POUZE: 9450,- Kc
Možnost zaslání i na dobírku
Yukon Photon XT je digitální noční vidění určené pro použití na zbraních do 6000J. Přístroj je konstruovaný na jiném funkčním principu než je noktovizor,konstrukčně se jedná o digitální kameru,obraz je snímán citlivým (CCD,CMOS) senzorem a přes procesor přenesen na LCD displej.Dle novely zákona č. 119/2002 Sb. se nejedná o zakázaný doplněk zbraně a k nabytí do vlastnictví,držení a nošení není třeba výjimky. Ve srovnání s podobnými přístroji je velkou předností jednoduchá obsluha. Na displeji je zobrazena záměrná osnova a indikátor stavu baterií. Rektifikace záměrné osnovy je řešena digitálně,kříž je zobrazován a posouván na displeji. Výběr ze šesti záměrných křížů,z toho každý volitelně ve třech bravách (červená,zelená,bílá). Jakost obrazu lze upravit dioptrickou korekcí,doostřením vzdálenosti a nastavením úrovně jasu.
Jako montáž se používají klasické puškohledové 30mm kroužky,výška odpovídá dennímu puškohledu s objektivem 50mm.
Vestavěný IR laserový zářič 780nm je vhodný pro pozorování na delší vzdálenosti (+100m). Pro použití v myslivosti je vhodné doplnit přístroj externím IR zářičem vyšší vlnové délky 940nm ,se kterým je Yukon Photon XT plně kompatibilní. Záření 940nm nemá parazitární součást červeného spektra a zvěř jej nedetekuje. Pro upnutí externího IR zářiče k tělu přístroje slouží integrovaná montážní lišta weaver.
K napájení se používají dva kusy tužkových (AA) baterií,výměna je snadná a rychlá. Přístroj disponuje videovýstupem pro připojení externího nahrávacího zařízení.
Technické parametry :
rozlišení senzoru...656x492
pix. rozlišení displeje...640x480
pix zvětšení...4.6x
průměr objektivu...42 mm
zorné pole ve 100m...7,5m
minimální ostřící vzdálenost...10m
oční reliéf...60mm
průměr výstupní pupily...5mm
dioptrická korekce...+3 / -3
dioptrie rozlišení...38 řádků/mm
vlnová délka IR laseru...780nm (nastavení výkonu ve 3. krocích)
dosah rozpoznání objektu...100m
dosah pozorování...200m
napájení...3V 2 x AA (2ks tužková baterie)
stupeň ochrany...IPX4
pracovní teplota...-10/+50 °C
krok rektifikace...25mm/100m (horizontálně i vertikálně)
mechanická odolnost...6000J
montážní rozhraní...tubus pro 30mm kroužky,délka tubusu 118mm
rozměry...350 x 73 x 79mm
hmotnost...0,62 kg bez baterií

Prodám:
C háky 20 cm oboustranný pro průměr 50 mm, vyroben ( originál) kov, tl. 6mm
Maximum load BGV C1 (8-fold): 15 kg
Max. load WLL (4fold): 30 kg
Tube diameter sector: 45 - 50 mm
Color: Silver
Length: 205 mm
Width: 95 mm
Depth: 30 mm
Height: 195 mm
Weight: 0,65 kg
Celkem 16ks
Cena 180Kč/1 ks
+ poštovné
Prodej pouze min.po 2ks
Známky používání, 100% stav, jako nové
Volejte, pište

Prodám dámský epilátor nepožívaný, nový.
Vše v originálním balení. Původní cena 1.300,-
Není problém poslat poštou.
Tkulmofén horkovzdušný • 4 nástavce v balení • maximální příkon 1000 W • speciální povrch se 4× ochrannou • otočný kabel • 2 teploty/rychlosti • funkce foukání studeného vzduchu • žáruvzdorné pouzdro v balení
Doplňující parametry:
• rozměry: 20,6 × 5,7 × 5,2 cm
hmotnost: 650 gramů
nástavce v balení: 21mm termální kartáč se smíšenými štětinami, 30mm kartáč se zatahovacími štětinami, koncentrátor, 50mm kartáč pro tvorbu objemu

Prodám kvalitní zvětšovák zn.Meopta OPEMUS 6A,určený pro ČB fotografii z kinofilmu i svitku.Jedná se o exportní verzi Opemusu 6,vyráběnou po r 2002/šedá základová deska,vylepšená mechanika/Mikroposuv ostření!Kovový typ rámečku na negativy s AN skly/možno přikoupit i nové plechové vložky pro kinofilm i 6x6/
Objektiv Meopta Anaret S 2,8/50mm Specially tested,závit M39,nebo Meogon S 2,8/50/za příplatek/Zvětšovák je v bezvadném,čistém,plně funkčním stavu-jako nový-lahůdka pro náročné,která se na českém trhu běžně nevyskytuje!

4 stylingové nástavce pro středně dlouhé vlasy - s těmito nástavci snadno vytvoříte vlny, objem a perfektně hladký účes: Pevný plochý kartáč, 50mm kartáč se smíšenými štětinami a keramickým povrchem, 38mm výsuvný kartáč se štětinami a keramickým povrchem, Koncentrátor na vysoušení. Výkon 1000 W

Vysoce hodnocená digitální zrcadlovka Canon EOS 2000D – tělo. Snímač CMOS 24,7Mpx APS-C, přesné 9bodové AF zaostřování, 63zónové měření, zpracování obrazu Picture Style, formát JPEG a RAW, plná automatika / přednastavené režimy / manuální nastavení, ISO 100-6400, nahrávání videa Full HD, displej 7,5cm, vestavěný blesk, procesor DIGIC 4+, WiFi, velké množství funkcí a nastavení, vč. nápovědy a průvodce funkcí, vše také v češtině. Rozměry 129 x 102 x 78mm. Hmotnost 475g. K fotoaparátu mohu nabídnout také objektivy : Canon EF (50mm), Canon EF (28-80), Canon EF (28-105), Canon EF-S (18-55), sluneční clonu, filtry, popruh, akumulátor, nabíječku, kabel. Vše nové, jen vystavené na prodejně, většinou bez originálních obalů. Manuál v češtine v pdf mohu poslat emailem.

Bresser LCD mikroskop 50x-2000x
Bresser Bresser LCD je mikroskop určený pro profesionální pozorování. Mikroskop disponuje možností zvětšení 50× až 2 000×.
LCD obrazovka s úhlopříčkou 3.5" (8.9cm)
LCD obrazovka s úhlopříčkou 3.5" (8.9cm) přímo zobrazuje pozorovaný preparát (rozlišení LCD je QVGA 320x240pix)
Mikroskop vhodný pro studenty i naprosté začátečníky, disponuje stabilním kovovým tělem
Revolverová hlava je osazena třemi objektivy se zvětšením 4x, 10x, 40x
Faktor zvětšení LCD monitoru je 12,5x - s objektivem 4x jsou tedy objekty o reálné velikosti 1mm na displeji zobrazeny ve velikosti 50mm (zvětšení 50x)
Elektrické osvětlení LED diodou je dvoustupňové - spodní a boční a je vybaveno stmívačem pro regulaci intenzity osvitu
Stolek mikroskopu je osazen kotoučem s barevnými filtry, s jejichž pomocí dosáhnete optimálního kontrastu s různými preparáty
Mikroskop je vybaven křížovým stolkem pro uchycení a posuv preparátu
Velké ostřící kolečko zaručuje pohodlné a přesné doostření
Obraz je snímán pomocí CMOS snímacího čipu s fyzickým rozlišením 5Mpix
Zachycování snímků je velmi jednoduché pouhým stiskem tlačítka "Snap"
Mikroskop ukládá snímky (JPG) či videosekvence (AVI) na paměťovou kartu SDHC (až do kapacity 32GB - cca 10tis. snímků v plném rozlišení) - doporučená kapacita je 8GB (nejlepší kompatibilita)
Rozsah zvětšení je 50x - 500x, to lze pomocí digitálního zvětšení zvýšit až na 2000x
Fotografie formátu JPEG lze pořizovat v několika nastaveních rozlišení až do 2560 x 1920
Snímky lze zachycovat i automaticky v předem stanovených intervalech
Videosekvence formátu AVI (zachycení živého náhledu) lze ukládat v rozlišení 320x240pix
Mikroskop lze pomocí USB kabelu (součástí dodávky) propojit s PC (pouze pro přesun dat)
Jak fotky tak videa lze zpětně prohlížet přímo na dipleji mikroskopu
Součástí jsou krycí a podložní sklíčka, sada nástrojů (pinzeta, nůžky, pipeta atd.), připravené preparáty a pomůcky pro tvorbu vlastních (kvasnice, vajíčka garnátů, mořská sůl, "gum-media" pro tvorbu trvalých preparátů), síťový napájecí zdroj 230V
Pozn.: pro pořizování záznamu je vyžadována paměťová karta, mikroskop nemá vnitřní paměť..!
Velmi praktický amatérský mikroskop, který nabídne výrazně více než jiné modely v této cenové relaci. Je určen především začátečníkům či studentům. Hlavní výhodou je jistě zobrazovací jednotka - LCD monitor o úhlopříčce 3.5", který Vám poskytne "živý" náhled na pozorovaný preparát. Výrazně se tak zjednodušší pozorování více osob, které se nemusí střídat u jednoho okuláru.