nové auto do 250 000 - strana 18
Počet nalezených inzerátů NOVÉ AUTO DO 250 000: 1000 - strana 18

Nabízíme pronájem obytného vozu Adria.
Pro 4 osoby na jízdu, pro 4 na spaní.
Na řízení obytného vozu vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Náš vůz je vybaven navigací, markýzou, kempingovým nábytkem.
Celková hmotnost 3 500 kg
Užitková hmotnost 730 kg
Markýza 4 m, velká garáž, lednice+mrazák, plynové topení
Plynový vařič se 4 hořáky, elektrickým zapalováním a skleněným krytem
Digestoř
Sprchový kout s odděleným WC
Izolovaná- vyhřívaná odpadní nádrž 85l
Nádrž na čistou vodu 20/140l
Držák na 4 kola
Couvací kamera
Solární panel
Ceny jsou každý měsíc různé.
Pronájem obytný automobil, obytné auto,
alkovna, obytnak, půjčovna, pujceni, obytka, bydlik, Půjčím obytné auto , pronajmu obytné auto , obytka , obytnák , karavan , levný obytnák , camp , kemp , pronájem , auto na spaní , obytná auta , obytné vozy , karavany , Obytnák, karavan, obytný vůz, obytné auto, obytný auto, bydlík, pronajmu,autokaravan, obytňák, pronájem, pujcim obytný vůz, vuz, pronajmu obytňák, pronajmu obytnak, pujcim, půjčím, Obytné auto, markýza, léto, Fiat, karavany, kempy, obytný automobil, obytný automobil půjčení,Praha obytný vůz, obytné auto, obytný auto, půjčovna, bydlík, karavan, camper, autokaravan, obytňák, pronájem

Nabízím krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozidel, nejen k osobním účelům.
-VW Golf IV, 1,6i/75kw, 5 míst, AUTOMAT!!!
Ceník:
500Kč/den
Nájezd 500km/den
Vratná kauce: 5 000Kč po ČR a 12 000Kč po EU
- SEAT Alhambra 7N, 2,0TDI/103kw, 7 míst!!!
Ceník:
1000Kč/den
Nájezd 500km/den
Vratná kauce: 5 000Kč po ČR a 12 000Kč po EU
- RENAULT Master III L3H2, 2,3dci/92kw, 3 místa
Ceník:
1100Kč/den
Nájezd 500km/den
Vratná kauce: 5 000Kč po ČR a 12 000Kč po EU
Rozměr nákladového prostoru:
Délka - 3,7m
Šířka - 1,8m
Výška - 1,7m
Objem - 13m3
Rozměr dodávky:
Délka - 6,2m
Šířka - 2,1m
Výška - 2,5m
!!!Pronájem je splatný předem v hotovosti + vratná kauce!!!
Pro naše stálé a bezproblémové zákazníky nabízíme výhodnější zapůjčení.
Pro zápůjčku vozu si připravte :
Občanský průkaz
Řidičský průkaz skupiny B,
Firma : Živnostenský list, výpis z Obchodního rejstříku
Zapůjčení, půjčení, pronájem, půjčovna, pronájem minivan, půjčovna minivan, pronájem microbu, autopůjčovna dodávek, levná autopůjčovna Ford transit, vw transportér, vw crafter, vw LT 35, MB viano, minibus, půjčím auto, autopůjčovna, půjčení auta, pronájem auta, pronájem vozu, auto 7 míst, sedmimístné, auto na dovolenou, auto do Chorvatska, auto do Řecka , auto do Itálie, rodinné auto, Brno auto, autopůjčovna Brno, auto na prázdniny, renault master, master III, MASTERS 3, dodávka, stěhování, doprava, přeprava, doprava, převoz, brno, černovice, přeprava nábytku, sedačka, Pujcovna dodavek Brno, Pujcim dodavku Brno, pronajem dodavky Brno, zapujceni dodavky Brno

Prodám Kia Rio
Rok výroby: 2008
Obsah motoru: 1 399 cm3 (1.4)
Palivo: benzín
Nájezd: 205 XXX km (26.1.2023 vyměněn olej)
STK do 23.9.2024
Manuální převodovka
Auto jsem zdědil po dědovi, ale už jedno auto mám. Vozidlo je v dobré kondici, 2x ročně bylo pravidelně kontrolováno a servisováno. Na autě byly dělané rozvody, měněná pravá zadní pakna na ruční brzdu (levná byla v pořádku a jelikož bylo koupena, tak ji přiložím k autu), nejdelší brzdové trubičky byly měněny, měnily se i kabely k svíčkám. Nová baterie a stabilizační tyčky. Nedávno prošlo čištěním interiéru. K autu mám 2x klíče
Auto si děda konfiguroval sám a jediné jeho přání bylo ,,co nejméně elektroniky". To znamená co? Znamená to, že na autě nenaleznete dálkové odemykání (není možno ukrást na dálku :D ), ale má centrální odemykání. Dále v něm není autorádio, děda raději poslouchal zvuk ,,velkého obsahu" a ševelení motoru. Ale na oplátku má klimatizaci a všechny okna v elektrice.
Auto má přenádhernou barvu, já osobně jí říkám barva ,,lambo", takže pekelný stroj. Motorově je auto v pořádku a doveze Vás do jakékoliv jednoty v okrese, né-li kraje!. Auto je přezuto na zimních a mám k němu i sadu letních kol a to bez příplatku.
Aktuálně je auto plně pojízdné a bez investic. Ale počítejte s tím, že má své roky, jako každé jiné auto z roku 2008. To znamená, že má i nějaké kosmetické vady, adekvátní ke svým rokům.
Nemám problém sdělit VIN a můžete si auto zkontrolovat.
CENA NENÍ FIXNÍ, jsem ochotný o ceně diskutovat a jít níž.

Nabízím k prodeji Land Rover Discovery 3 2,7 TDV6 manual HSE 7 míst. Auto je vyrobeno 12/2004. Auto je Euro 3 bez DPF. VIN - SALLAAA185A314. Auto pochází z ČR. Najeto cca 235000km. Auto nemá tažné zařízení Auto jsme používali jako rodinné. Auto pravidelně udržované. Olej dělán mezi 9 a 10tis včetně všech filtrů. Do oleje přidávána vždy MoS2 přísada od liquid molly. Auto nebylo bourané. Auto jeví z venku i zevnitř kosmetické vady. Drobná koroze rámu a kabiny, majitel přede mnou dělal nástřik podvozku, který by chtěl obnovit. Do každé nádrže nafty přidávána aditiva VIF letní/zimní. Pneumatický podvozek plně funkční jen už si trochu přes víkend sedá, chtěli by vyčistit ventilové bloky.
K autu ještě přidám palivový filtr, olejový filtr, nepoužité sněhové řetězy pro vozidla do 7,5t, zánovní xenony, spojky vzduchového podvozku, povinná výbava, příručka uživatele a v pdf workshop manual.
Na autě klasicky odešla palubní deska, výměna za desku z jiného diska a reflešnutá pomocí IID Tool. Nepodařilo se srovnat tachometr, ukazuje tedy, méně než je najeto. Vše je již zapsané na STK a k velkému techničáku je připojen protokol o výměně počítadla dle zákona č. 193/2018 Sb, §36 ods. 4 Technická do 1/2024.
Výbava:
dva klíče
satelitní navigace,
palubní pc,
pneumatický podvozek,
uzávěrka zadního diferenciálu,
uzávěrka mezinápravového diferenciálu,
kožený interiér,
zvuk Harmon Cardon + logic 7,
xenonové světlomety,
krátké střešní podélníky,
letní origo disky 18‘‘255 – 3mm
zimní origo disky 18‘‘235 – 8mm
boční nášlapy
zatmavěná okna
plnohodnotná rezerva
zadní parkovací systém
přední elektrická sedadla s pamětí
elektricky sklápěná zpětní zrcátka
DSC
redukce
Terrain response
tempomat
automatická dvou zónová AC
dělené zadní sedačky
automatické svícení
automatické stěrače
automatické odbrzdění při rozjezdu
Na autě jsem dodělával:
zaslepení EGR
přisvětlování do zatáček
Webasto předěláno na plně nezávislé ovládané pomocí hodinek Webasto a GSM modulu auto topení nijak neomezuje (dá se jednoduše obnovit)
systém na předehřev kabiny vozu pomocí Webasta
aktualizace firmware palubní desky, aby zobrazovala hodiny na display palubního počítače
3 zablikání při namáčknutí směrových světel
možnost rozsvícení couvacích světel společně s follow my lights home pomocí 3. tlačítka na dálce
vyhřívané přední okno
výhřev sedačky řidiče
integrovaný Bluetooth modul pro přehrávání hudby
možnost přepnutí sat nav do RRS módu
diagnostikou vypnuta funkce samo zabrzdění při vyjmutí klíčku ze zapalování
vnitřní tlačítko pro otevření vrchní části kufru
Opravy na vozidle:
ve 160tis dělán přední a zadní rozvod včetně všech kladek a řemen příslušenství
Vše se sem bohužel nevejde, rád dopošlu na mail. Dohoda na ceně možná.

Dobrý den rád bych zde nabídnul me auto Wv tiguan 2.0 tdi ,4*4 ,104 kw,datum první registrace je 3.4 2012.Win viz foto .Auto jsme zakoupí s ženou minuly rok v létě ale bohužel kvůli rodinným problémům musíme auto prodat .Auto je v top stavu nikde neni nic zatajeno nebo zničeno , nikde nic neklepe ani nejsou slyšet během jízdy jakékoliv pazvuky , budete urcite dlouho spokojeni.Auto viz foto prodělalo minule léto větší servis kolem výměny komplet brzd , rozvodové sady , všech olejů a naplní včetně haldex oleje , k autu je samozřejmě kompletní dokumentace včetně servisní knížky viz foto , auto je nehavarovane , jedine co tak se letos na pojistku mnenilo bylo celní sklo na pojistku .Auto ma sklopné tažné zařízení , byly zatonovane zadní skla a byla provedena ochrana podvozku , na autě jsou 18 ALU kola obute na zimni gumy se vzorkem 70 % , k autu dam i letní pneu viz foto a ty jsou tak na 50 % + platěne koberecky viz foto.Auto ma nainstalovanou i elektrickou rušičku kun a hlodavců ,tak se nemusíte obávat nepříjemnosti z tero strany . Teď popis auta zevnitř —-aktuální najez viz foto ,auto je v manuální šestistupňové převodovce , centrální zamykání , tempomat ,panoramaticka střecha , sedadla isofix , všechny okna v elektrice,vyhřívání předních sedadel , elektricky sklopné a vyhřívané spětne zrcátka , bixenon světla , denní led automatické svícení ,dvouzonova klimatizace ,vstupy USB , vyhřívané zadní sklo , rezerva je klasicky v kufru schovaná ve dně kufru,dešťový senzor ,sedadla jsou v celým atě alcantara,, všude jsou gumové koberečky ,multifunkční volant , parkovací senzory se zadní kamerou , original autorádio s navigací -a bluetooth spalováním s telefony . Kdyby vás ještě neco zajímalo prosim volejte , na prohlídce jsme flexibilně schopni se domluvit , autobazary prosim nevolejte diky za pochopeni

Zdravím,jen zkouším co by kdo nabídl:) Auto nutně nepotřebuji hned poslat do světa,ale přemýšlím o naftě.
Popřípadě auto prodat.
Golf IV 2.0 85kw 4motion (2001) , dotažené ze Švýcarska.
-v týdnu bude nová STK , protože letos na podzim končí
- auto vlastním 2 roky ( aktuálně najeto cca 210 000km)
4motion funguje skvěle a na svůj věk auto vypadá hezky, jediná lehká povrchová koroze je na hraně dveří u řidiče a viz foto se trochu loupe lak na blatníku,ale nic hrozného.
Vady: svítí kontrolka esp (protiskluz) , svítí co auto mám a nějak jsem neřešil
- bude to chtít udělat stabilizační tyčku u spolujezdce,ale mám v plánu dělat teď v březnu rovnou s výměnou olejů a filtrů
-samozrejme kosmetika se najde,ale na svůj věk si myslím, že je auto v hezkém stavu:)
Uděláno:- obě Lamda sondy
-novy startér
-servo
-vymena oleje v převodovce
-predni ložiska
-tesneni víka ventilu
-spojka se dělala před tím ještě než jsem auto koupil
-zamek kapoty
Možná jsem na něco zapomněl,ale jak píšu, auto mám 2 roky,jde o moje první auto a nikdy jsem s ním za tu dobu neměl problém, vše se dělalo tak nějak v průběhu:)
Dohoda na ceně možná u auta, přepis nutnost.

Škoda Octavia I
- Motor 1.6 74Kw Benzin
- Manual
- Max. rychlost doteď na rovině 180-185 Km/h
- STK do 15.3.2025
- Typový list na tažné zařízení
- Rezerva a nařadi na fotografii v ceně
- 3 Majitel
- Sloužil v rodině skoro 8 let
- Rok výroby 1999
- Auto má na sobě zimní pneumatiky
- Najeto 375938Km
Popis:
Auto je v použitelném stavu. Ikdyž jsem s autem nešetřil co se týče servisu. Tak bych už nedoporučil toto auto na dlouhodobé používání.
Dýl jak 5-6 let už bych mu nedával.
Je to spíš pro mladého člověka co se potřebuje otrkat za volantem, než si koupí dražší auto.
Tohle auto ho za tu cenu ho naučí co všechno je součastí starat se o auto. A také se může vyřádit na německých dalnicích jelikož auto stále ma silnou akceleraci a rychlost na jeho věk.
Takže plně naložený v kopci nezklame.
Díly na škodovky oktavky I a II jsou levné oproti ostatním značkám, takže to auto nikoho finančně neznící.
Do servisu jsem s ním musel 1-2x za 2 roky.
Přikládám i poslední dva servisy, prvni je z 2021 a poslední před STK tohoto měsíce (Březen 2023).
U posledního servis jsem poprosil ať vymění všechno co se jím nelíbí z důvodu prodeje.
Důvod proč prodávam:
Rodina se rozšiřuje a je čas už koupit novější a tedy trochu dražší auto na delší dobu.

Vzhledem k nevyužití prodám/vyměním plně funkční VW Golf VII ve verzi GTD.
Jsem první majitel v ČR, auto je dovezené z Německa. Koupeno v červenci 2021 s nájezdem 199 000 km, v tu dobu jsem najezdil v průměru 3 tisíce za měsíc, změnil jsem ale zaměstnání a pořídil pracovní auto, takže auto víceméně stojí. Za poslední půl rok nájezd max. 2 tisíce kilometrů, auto vytáhnu jen když vím že najedu více jak 50km, jinak to ani nemá cenu.
-barva černá
-vyrobeno 11/2013
-najeto 221 000 km
-původ Německo
-STK 07/2023
-2.0 TDI, 135KW, kód motoru CUNA
-manuální převodovka
-nebourané, drobné kosmetické vady z provozu nic hrozného
-letní kola VW Taulon R18, zimní kola VW Dijon R17, obě sady v pěkné šedé barvě ladící k autu
-
-servisní knížka
Z výbavy například:
ABS, ASR, natáčecí Bixenony s přísvitem do zatáček, navigace, AUX, USB, digitální dvouzónová klimatizace, přední a zadní parkovací senzory, tempomat, vyhřívaná el. zrcátka, dešťový senzor, multifunkční volant, sportovní vyhřívané sedačky, el. všechna okna, el. ruční brzda atd.
Co bych vyzdvihnul tak: sklopné tažné zařízen a bez klíčové odemykání/startování
Za mne děláno:
výměna olej a všech filtrů po koupi a následně po 10-12tkm, deaktivace start/stop, rozvody s vodní pumpou ve 210tkm, nové xenonové výbojky, doplnění klimatizace, zadní kotouče, destičky + zánovní třmeny, nová brzdová kapalina, auto se teď vrátilo ze servisu kde se měnila lambda sonda, oleje a filtry
Nikde nic nebouchá a jede krásně, mezi výměnami oleje doliju cca 0,5 oleje asi jako každý tento motor, svítí závada na osvětlení kvůli US svícení, auto je až na výše zmíněné v pořádku, nic skrývat nepotřebuji.
Cena dohodou na místě, rychlé jednání sleva. Slevu po telefonu po mě nechtěje. Email, sms, cokoliv - odpovídám na vše.
případně vyměním s oboustranným doplatkem za auto s benzínovým motorem. Ideálně VAG 2.0 TSI/TSFI apod. např. Golf 6/7 GTI, Leon Cupra 5F, Audi 8P S3 facelift, Octavia 3 RS, A4 B8, F20-114i, 116i, 118i, 316i F30, Focus ST, atd... 130kw+
tel: 7️⃣2️⃣3️⃣ 1️⃣5️⃣0️⃣ 4️⃣2️⃣2️⃣
![Mazda 6 GH [2008] 2.5 MZR 125 kW kombi](https://www.inzeraty-bazar.cz/images/no-photo.png)
Základní údaje
VIN - JMZGH19L
rok výroby - 2008
motor - benzínový 2.5l [125 kW]
model - GH
převodovka - manuální
karoserie - kombi
barva - černá metalíza
nájezd - 163 669 km
STK - platná do ledna 2024 (auto prošlo čestně jen s pár detaily)
Výbava
zdá se, že základem je nejvyšší německá Top, tedy i Professional-Paket a Touring-Paket
navigace (u modelů GH vzácnost)
bluetooth (handsfree - spárování s telefonem)
protiprokluz, stabilizace podvozku
audiosystém Bose
sedačky černá kůže, vyhřívané
dvouzónová klimatizace
bixenony
zadní parkovací senzory
(výbava není pochopitelně úplná - auto nemá parkovací kameru, hlídání mrtvého úhlu či asistenta rozjezdu do kopce)
Provedené úpravy v poslední době
výměna oleje i olejového filtru
výměna svíček
výměna brzdové kapaliny
výměna chladící kapaliny
výměna vzduchového i kabinového filtru
nový převodový olej
přední brzdové kotouče i destičky
výměna bluetooth modulu
nová autobaterie
nové koberečky, nové plynové vzpěry kufru, nová vana do kufru
rozleštění předních světlometů
výměna zpuchřeného silentbloku motoru
úplně nové kvalitní celoroční 18" pneu Hankook KINERGY 4S 2 H750 225/45 R18 v ceně 11000 Kč
Stav vozidla a co může kupce čekat
vodící a napínací kladky řemenu jsou dle autoservisu v pořádku, netřeba měnit
interiér je pěkně zachován, auto poslední roky skoro vůbec nejezdilo
je třeba vyměnit tlumiče
časem výměna zadních brzdových kotoučů
izolace kapoty okousána - není třeba nijak řešit, má to většina ojetých Mazd, izolace kapoty chutná kunám
drobné vady laku odpovídající stáří vozidla (kamínky atd.), pravé zadní dveře poškrábány při parkování
občas (jednou za měsíc) falešný akustický poplach alarmu, vyřešil jsem odpojením konektoru sirény
celkově lehce nadprůměrný stav i výbava (kolik vozidel v inzerci má třeba navigaci?). Nutné investice (tlumiče a zadní kotouče) jsou v řádu pár tisícovek
Popis
Auto se nachází v Plzni u dálnice D5. Koupil jsem ho v lednu 2020, neboť jsem v tu dobu přišel o svoje hlavní vozidlo. Po pár měsících jsem si koupil BMW a Mazda zůstala jako druhé auto v rodině. Jezdila jen výjimečně, v podstatě jen kvůli tomu, aby se provětrala baterka, olej promazal motor atd. Druhé auto v rodině pro mě očividně nemá smysl a je škoda, aby mi auto jen stálo u baráku. Auto je k dispozici ihned, nastartovat a odjet.
Cena
179 tisíc Kč. Platba v hotovosti, případně okamžitý online bankovní převod peněz. Evidenční kontrola by se udělala jednoduše v den prodeje, stejně tak přepis se realizuje rovnou na plzeňském registru vozidel v den prodeje (jen je lepší se objednat den dopředu na konkrétní čas, aby odpadlo případné čekání).
Kontakt
Prosím pouze mailem, cizí čísla nikdy neberu. Prohlídka možná skoro kdykoliv, testovací jízda možná se mnou v autě.

Dobrý den, prodám svůj Saab 9-3 Aero kombi s náhonem na všechna 4 kola (XWD) s jasně prokazatelnou historií, plnou servisní knížkou z autorizovaných SAAB servisů. Auto má aktuálně najeto 179tis km. Je stále v provozu. Motor 2.0 turbo, označení B207R s výkonem 177 KW spojen s manuální 6 stupňovou převodovkou.
Auto je v téměř plné výbavě. Má šíbr, vyhřívaná elektricky ovládaná kožená sedadla, tempomat, doplněnou a plně funkční klimu, ozvučení Bose, aftermarket rádio (bluetooth, handsfree, zrcadlení obrazovky telefonu a další) dále z výbavy: parkovací senzory, natáčecí bixenonová světla s novými výbojkami a další běžné věci.
Auto je po velkém servise, který jsem dělal při dovozu před přesně 2 lety. Tzn. ve 169tis km. rozvody, vodní pumpa, nové turbo, nová spínačka, nový klima kompresor a kondenzátor, nový vlnovec a zadní část výfuku, běžný sevis haldexu, komplet zadní brzdy, nové xenonové výbojky (servis od pana Suchomela)
Od té doby se dělal běžný olejový servis, tyčky stabilizátoru, zadní ložisko. Vždy auto dostalo, co potřebovalo. Teď jsou na řadě přední silentbloky v ramenech, které se buď stihnou vyměnit před prodejem nebo o ně bude ponížena cena auta.
Mimo tento servis jsem nechal auto strojně vyleštit a aplikovala se keramická ochrana laku Carpro CQUK v hodnotě 15tis kč. Auto pouze ručně myto a pravidelná péče o kůži (i od předchozí majitelky)
Teď nové STK, platné do 2/25. Plně funkční auto v hezkém udržovaném stavu. Auto se prodává na originálních Saab R18 kolech. Teď na zánovních Hankook zimních pneu + k autu dám letní pneu Michelin Pilot Sport4, které jsem kupoval v létě 2022.
Tento Saab je moc pěkná alternativa k vozům jako je Volvo V70/V60, Škoda Octavia RS, Opel Insignia, Opel Vectra, BMW E91 330 a mnoho dalších.
Více info telefonicky.

------------------- prodám NÁHRADNÍ DÍLY z tohoto vozu --------------------
VOLKSWAGEN TOUAREG 3.0 TDi, 165 KW, typ 7L, r.v. 2006
typ motoru BKS
6 rychl. automatická převodovka - typ HXG
barva modrá - kód barvy karoserie LD5Q ( D5Q )
PLECHOVÉ DÍLY JSOU BEZ KOROZE – AUTO JE DOVEZENO Z ITÁLIE !!!
--------------------------------------------------------------------------------------
- auto má klasické tlumiče a pružiny (nemá vzduchový podvozek)
- auto má přední světla na žárovky H7 + H9, č. 7L6941017BF a 7L6941016CE
- přední nárazník je komplet nové nalakovaný
- máme nové čalouněný strop / stropnici v béžové barvě
---------------------------------------------------------------------------------------
.. VÝBORNÝ MOTOR a PŘEVODOVKA – auto má najeto pouze 210.279 Km (doložím protokolem z poslední technické kontroly..)
.. auto bylo do poslední chvíle plně pojízdné, vše je řádně odzkoušeno..
cena za holý motor = 40.000,- Kč
převodovka = 25.000,- Kč
rozvodovka = 10.000,- Kč
--------------------------------------------------------------------------------------
.. dále prodám HOLOU KAROSERII včetně Italských dokladů (určených k přihlášení), karoserie je naprosto zdravá - absolutně bez koroze, je na ní jen čelní sklo, cena 15.000,- Kč, možnost dopravy po celé ČR..
--------------------------------------------------------------------------------------
.. NA DÍLY POSKYTUJI ZÁRUKU FUNKČNOSTI PO NAMONTOVÁNÍ..
.. CENY DÍLŮ SDĚLÍM NA TELEFONU, SMS, E-MAILU..
.. díly je možné převzít osobně v Moravském Krumlově, nebo zašlu poštou na dobírku (menší díly),
inzerát platí do smazání,
více informací na telefonu

Rok vyroby 2009. M- packet. Panorama okno. Najeto 213 000. Auto je po kompletní GO. Doložitelné faktury. Stk do 2/2025.
Nové zimní pneu. PC 34 000( kupováno 12/22)
Na po výmeně oleje motoru, vyměněný olej v automatické převodovce, nové kotouče a brzdy (10/22), po repasu mezinapravoveho diferencialu, nové žhavičky, nové zadní vzduchové měchy(jeden mám na víc do zálohy). Auto má snímatelnou kouli ale nikdy nebyla používaná. Auto je na 20 kolech nízkoprofily continental. O ceně nediskutuji, auto prodat nepotřebuji. Bazary nevolat (vzkaz pro špekulanty aaa auto a auto esa).

Prodám prostorné SUV Honda CRV III 2.2 i-CTDi 103kW (spolehlivý motor N22A2, řetězové rozvody) v naftě. Za poslední 3 roky proinvestováno přes 50.000,-. V NEJVYŠŠÍ VÝBAVĚ EXECUTIVE: Panorama, černá kůže, ABS, ESP, ASR, USB, AUX, VSA s deaktivací, BLUETOOTH hands free, manuál 6st. s pohonem 4x4, rádio CD changer na 6 CD + origo subwoofer pod sedadlem spolujezdce, dvouzonová DIGI automatická klimatizace, 4x elektrická okna s dětskými zámky, elektrická sklápěcí zrcátka, vyhřívaná zrcátka, multifunkční volant, výhřev předních sedaček, posilovač řízení, tempomat, centrální dálkové zamykání, imobilizér, parkovací senzory, senzor deště, 8x airbag, možnost vypnutí tlačítkem airbag u spolujezdce (dítě), dál. centrál, stavitelný volant, stavitelné elektrické sedadlo u řidiče, dělená zadní sedadla, tónovaná skla, orig. zatmavení zadních oken, zadní stěrač, ostřikování předních světlometů, orig. 18" alu. kola, střešní nosič, mlhovky, automatické svícení + denní svícení ( přepíná se automaticky), xenony. Barva: modrá metalíza (Royal Blue Pearl). Bez koroze, garažováno, nekuřák, nebourané. Kupováno v ČR Honda Fomi Frýdek-Místek (Vendryně). První registrace 6/2007. Jsem druhý majitel (8 let). Najeto poctivých 299xxx km (většinou dálnice). Pěkná spotřeba. Dálky dělá kolem 6L/100km. 2x klíč. ÚPLNÁ SERVISNÍ HISTORIE! Servisní knížka vedená do 252.000km v Hondě. STK do 5/2023. Plní Euro 4 - eko daň se neplatí.
Pravidelně servisovaný a udržovaný vůz. Za poslední 3 roky proinvestováno přes 50.000,- CZK: Generálka podvozku: nové čepy řízení, axiální tyče řízení, kosti stabilizátoru, nové zadní tlumiče pérování Monroe, zadní tyčky stabilizátoru, nové brzdové destičky, auto je po antikorozním ošetření podvozku, nová autobaterie Varta Blue Dynamic, nové gumové koberce, výměna problémových airbagů značky Takata - svolávací akce Hondy. Faktury doložím. Aktuální opravy: výměna čidla v pravých zadních dveřích, nové pneumatické vzpěry zadních dveří, nová manžeta řadící páky, přeleštění předních světel. Dne 15.2. 2023 vyměněn motorový olej Castrol Edge, olejový filtr Mann, vzduchový filtr Bosh a pylový filtr Mann. Motor nežere olej. Diagnostika DELPHI po provedené diagnostice hlási - AUTO BEZ ZÁVAD. Vše funkční, nikde nic nebouchá, netluče - bez dalších nutných investic. Na zimních pneu. Původní pořizovací cena nového auta byla přes 1.000.000,- CZK. Důvod prodeje: Změna zaměstnání (Home Office), poslední dobou je auto málo využíváno. Máme v rodině ještě druhé auto.

Prodám SLK 350 AMG, ročník 2005, 200kW, 272 koní, najeto 185 000 km
Auto je v skoro v plné výbavě, paket Designo, příplatkový lak Mauritius blue metallic, šedá nappa kůže na sedadlech a výplních dveří v kombinaci s černým plastem v interiéru
18“ palcová kola AMG, AMG přední nárazník, prahy, zadní křídlo, mračítka, brzdy, podvozek
Nejlepší rádio Command NTG 1 s DVD, po úpravě přehrává DVD i za jízdy, navigace (mechanika v kufru auta), dále k rádiu měnič na 6CD (v loketní přihrádce), AUX vstup – vše funkční
Airscaf (vyhřívaná hlavová opěrka ve 3 stupních), Xenonové světlomety s natáčením, multifunkční volant, dešťový senzor a cyklovač, tempomat, vyhřívaná sedadla ve 3 stupních, dvouzónová klimatizace, v loketní opěrce UHI zásuvka pro připojení bluetoth modulu, větrná clona látková na hlavových obloucích, elektrické zrcátka s vyhříváním, kompletní palubní počítač, automatická převodovka 7G-Tronic s režimem comfort a sport, možnost manuálního řazení (možnost instalace Advance módu – Sport+ z SL 55 AMG, mám kontakt na člověka co umí doinstalovat), 2x klíček s dálkovým ovládáním s infra senzorem pro otvírání střechy mimo auto, mlhovky, imobilizér, alarm, 4x airbag, abs, esp,
Auto jede perfektně, krásný tah, zvuk, stabilita, plně funkční stahovací střecha, do auta neteče
Tankována pouze VERVA 100 + aditiva VIF
Vše na autě funguje, proveden v lednu maximální servis, který jsem zatím na srazech u žádného vozu s 6-ti válcovou motorizací neviděl, opravdu top stav a ne ty psedu topky na bazar serverech, naprosto nádherný lak co budí pozornost, auto garážováno, ručně myto kosmetikou Meguiars
Původní cena 1 820 000 Kč
Servis SLK proveden leden – březen 2021, březen 2022 – autoservis Doli Tišnov ( TOP specialista na Mercedes Benz), drtivá většina dílů originál Mercedes!, cena servisu 255 000 Kč!
Kompletní servis a recenze auta na webu zde:
Možná výměna za Lexus IS 300h, GS 250, 350h a doplatek z mé strany

VW Passat Variant Elegance 2,0 TDI DSG
Cena 869.000,-Kč vč. DPH
(DPH 21% je možno odečíst)
Registrace: 06/2020
Najeto: 35 100 km
Emise: Plní emisní normu EURO 6
STK do 2024
PŮVOD
Auto pochází z dealerství VW v Německu.
HISTORIE
Všechny servisní zastávky auto absolvovalo dle předepsaných pokynů výrobce ve značkovém servisu.
Kompletní historie k nahlédnutí v našem autorizovaném servisu RT TORAX.
VÝBAVA
Adaptivní tempomat (prediktivní) * Akustický Parkpilot vpředu i vzadu * Automatická klimatizace Climatronic, 3zónová * Čelní airbagy vpředu + boční airbagy vpředu i vzadu + hlavové airbagy + kolenní řidiče * Dálkové centrální zamykání * Dekorace interiéru Dayton Brush a Piano Black * El. parkovací brzda s Auto Hold * ergoComfort sedadlo řidiče s el. opěradlem, masážní funkcí * Přední sedadla komfortně sportovní, vyhřívaná * Keyless start * Kontrola tlaku v pneu * LED světlomety* Přední mlhovky Corner * Multifunkční 3ramenný volant v kůži DSG * 8“ VW NAVIGACE Discover Media, 8 repro, USB-C, DAB+, Bluetooth * Front Assist * Palubní počítač Premium * Rezervní kolo * Potahy sedadel Alcantara/kůže* Travel Assist včetně Emergency Assist, Lane Assist,
17" kola z lehkých slitin London, bezpečnostní šrouby,App Connect Wireless: propojení SmartPhone s infotaintmentem vozu
El. ovládané víko kufru
Tažné zařízení, částečně elektrické
Multifunkční volant v kůži, vyhřívaný
El. sklopná vnější zpětná zrcátka
Zpětná parkovací kamera
Světlomety IQ.Light LED Matrix s asistentem dálkových světel
Telefonní rozhraní Comfort: bezdrátové nabíjení
Zatmavená zadní okna
Prodloužená záruka 5let/100.000km
JAK PROBÍHÁ PROHLÍDKA?
K dispozici vám bude náš autorizovaný servis VW Audi Škoda SEAT, kde budete mít k ruce profesionálně vyškoleného technika, který vám auto rád zvedne, napíchne na diagnostiku a vše podstatné ukáže a vysvětlí. Pokud máte v plánu přivést vlastního technika, naše servisní zázemí je vám k důkladné kontrole také plně k dispozici.
CO KDYŽ SE PRO AUTO ROZHODNU?
Všechny formality společně vyřešíme v klimatizovaném showroomu a do hodinky můžete vyrazit na cestu. Další služby, jako je prodloužení tovární záruky, komplexní pojištění, nebo přihlášení auta na vás, rádi zařídíme.
CO KDYŽ NEMOHU PRO AUTO HNED VYRAZIT?
Zavolejte. Společně po telefonu auto projdeme, abychom se ujistili, že je to to pravé, které hledáte. Pokud budete mít zájem o detailní fotografie, rádi vše zdokumentujeme a pošleme na váš e-mail, nebo WhatsApp. Auto vám rádi zarezervujeme až na 7 dní, aby vám neuteklo.
MÁTE DOTAZY K AUTU, REZERVACI, NEBO SE CHCETE DOMLUVIT NA TERMÍNU PROHLÍDKY?
Volejte Radima Jílka : +420 (RT TORAX Poruba).

Prodám Audi RS 3 NOVÝ MODEL!
Motor 2.5 TFSi, 294kw / 400k
Do provozu 04/2022
Najeto 3450km
Barva žlutá python gelb perleťová metalíza
Palivo benzín
Cena je uvedena bez DPH. Cena s DPH je 1.898.490,-Kč.
Tovární záruka Audi do 04/2027 nebo 100.000 km.
Vozidlo:
nehavarované ✔ nelakované ✔
K vozidlu veškerá palubní literatura ✔ servisní kniha ✔ 2x klíč ✔ COC list ✔
Výbava vozidla:
► Automatická 7st. převodovka S-Tronic
► Automatická klimatizace
► Adaptivní RS podvozek ( Audi magnetic ride )
► Adaptivní tempomat ACC
► Bluetooth
► Bezklíčkové odemykání/startování Keyless
► Centrální zamykání
► FullLED přední světla Matrix
► Denní LED svícení
► El.okna, el. zrcátka ( vyhřívaná, sklopná )
► Hudba Bang & Olufsen
► Head-Up display
► Multifunkční volant + řazení pod volantem
► MODE - volba jizdních režimů
► Orig. velká dotyková navigace MMi Plus + USB + AUX
► Orig. 19´ Alu RS Sport
► Parkovací senzory přední + zadní
► Parkovací kamera
► Pohon 4x4 - Quattro
► Palubní počítač
► Senzor stěračů/světel
► Senzor tlaku pneumatik
► Sportovní RS výfuky
► Vyhřívané sportovní RS polokožené sedačky
► Paket černé optiky
► Dynamik paket , omezovač 280km/h
Prosím jen vážní zájemci, auto v TOP stavu!
Poskytuji písemnou záruku na auto a záruku na původ.
Nutná předchozí telefonická/emailová rezervace!
ZAUJALO VÁS TOTO AUTO?
Volejte:
Lukáš Klimeš +420 ( viber i whats app )
Email: klimes@
Rád s Vámi auto projdu. Můžete si ho v klidu prohlédnout, důkladně projet, zvednout na zvedáku nebo napojit na diagnostiku.
Tady je pár otázek a odpovědí, jak to u nás funguje:
MOHU SI PŘIJET AUTO PROHLÉDNOUT?
Ano. Pro prohlídky máme k dispozici venkovní plochu a náš servis se zvedákem.
MOHU S AUTEM IHNED ODJET?
Samozřejmě, všechna naše auta jsou na to připravena, včetně všech dokladů.
S přihlášením, přepisem Vám rádi poradíme, případně Vám vše zařídíme.
MOHU SI AUTO REZERVOVAT?
Ano, samozřejmě. Auto Vám rádi podržíme až do chvíle, než si jej Vy budete chtít vyzvednout.
POŠLETE MI DALŠÍ FOTKY?
Určitě a rádi. Dejte prosím vědět, co byste chtěli detailně vidět a my Vám to nafotíme a zašleme na email, whats app, viber nebo s Vámi auto projdeme pomocí videohovoru.
KDE NÁS NAJDETE?
Jednoduše, Šumperk, Uničovská ulice - hned vedle AutoKELLY. Pokud byste však bloudili, stačí zavolat, rád Vás navedu nebo pro Vás přijedu.
Napadly Vás další otázky? Kontaktujte mě telefonicky , pondělí až pátek mezi 9 - 18hod., mimo tuto dobu mě napište zprávu či email na info@

VW Passat b5.5 1.9 TDI 96kW
Rok výroby 08/2004
Najeto 379 000 km,
STK do 10/2023
6q manuál
Autu se měnil pravidelně olej a filtr po 10 tis km. Motor a turbo má krásný chod. Auto nehulí černě ani bíle nebo nic podobného. Nějaká kosmetika se na autě najde. Krásné auto s nízkou spotřebou a nízkými provozními náklady.
Auto na svůj věk a nájezd vypadá hezky. Auto je absolutně bez rzi kromě kapoty motoru, která je oťukaná od kamínku. Prahy zdravé a kastle bez rzi.
Na autě jsou zimní pneu.
Krásná průměrná spotřeba 6l/100km.
Auto je momentálně po jednokrokovém leštění laku a nanesení ochranného vosku.
VÝBAVA:
El. všechny okna, Vyhřívané el. zrcátka, Zatmavovací vnitřní zpětné zrcátko, Přední mlhovky, Tempomat, Palubní PC - minidot v češtině, Auto digi. klimatizace, Vyhřívané přední sedadla, ESP, ABS, Rádio na USB a CD, Dva přední držáky nápojů, Přední i zadní loketní opěrka, Klimatizovaná přední přihrádka, Zatmavené zadní okna, Výškově nastavitelná přední sedadla, Alarm, Centrál s orig. dálkovým klíčem, Tažné zařízení, atd..
K autu jsou dva originální klíče - jeden orig. vystřelovací s dálkovým ovladačem a jeden orig. náhradní.
Momentálně po výměně zadních horních uložení tlumičů.
Nedostatky:
Chtělo by to udělat geometrii. Za tepla trochu nejde přečíst minidot - klasika. Nějaká tá kosmetika.
Veškeré dotazy rád zodpovím.
Prosím autobazary jako AAA Auto, Auto Esa, atd., aby mě NEKONTAKTOVALI !
Cena je pevná!
Kontaktovat mě můžete na tel. +420 178 058 nebo na WhatsAppu. Pokud telefon nebudu brát, napište mi zprávu, a já Vám zavolám co nejdříve zpět. Děkuji

Prodám Audi RS 3 NOVÝ MODEL!
Motor 2.5 TFSi, 294kw / 400k
Do provozu 04/2022
Najeto 3590km
Barva černá mythosschwarz metalíza
Palivo benzín
Cena je uvedena bez DPH. Cena s DPH je 1.899.095,-Kč.
Tovární záruka Audi do 04/2027 nebo 100.000 km.
Vozidlo:
nehavarované ✔ nelakované ✔
K vozidlu veškerá palubní literatura ✔ servisní kniha ✔ 2x klíč ✔ COC list ✔
Výbava vozidla:
► Automatická 7st. převodovka S-Tronic
► Automatická klimatizace
► Adaptivní RS podvozek ( Audi magnetic ride )
► Adaptivní tempomat ACC
► Bluetooth
► Bezklíčkové odemykání/startování Keyless
► Centrální zamykání
► FullLED přední světla Matrix
► Denní LED svícení
► El.okna, el. zrcátka ( vyhřívaná, sklopná )
► Hudba Bang & Olufsen
► Head-Up display
► Multifunkční volant + řazení pod volantem
► MODE - volba jizdních režimů
► Orig. velká dotyková navigace MMi Plus + USB + AUX
► Orig. 19´ Alu RS Sport
► Parkovací senzory přední + zadní
► Parkovací kamera
► Panoramatická střecha
► Pohon 4x4 - Quattro
► Palubní počítač
► Senzor stěračů/světel
► Senzor tlaku pneumatik
► Sportovní RS výfuky
► Vyhřívané sportovní RS kožené sedačky
► Paket černé optiky
► Dynamik paket , omezovač 280km/h
Prosím jen vážní zájemci, auto v TOP stavu!
Poskytuji písemnou záruku na auto a záruku na původ.
Nutná předchozí telefonická/emailová rezervace!
ZAUJALO VÁS TOTO AUTO?
Volejte:
Lukáš Klimeš +420 ( viber i whats app )
Email: klimes@
Rád s Vámi auto projdu. Můžete si ho v klidu prohlédnout, důkladně projet, zvednout na zvedáku nebo napojit na diagnostiku.
Tady je pár otázek a odpovědí, jak to u nás funguje:
MOHU SI PŘIJET AUTO PROHLÉDNOUT?
Ano. Pro prohlídky máme k dispozici venkovní plochu a náš servis se zvedákem.
MOHU S AUTEM IHNED ODJET?
Samozřejmě, všechna naše auta jsou na to připravena, včetně všech dokladů.
S přihlášením, přepisem Vám rádi poradíme, případně Vám vše zařídíme.
MOHU SI AUTO REZERVOVAT?
Ano, samozřejmě. Auto Vám rádi podržíme až do chvíle, než si jej Vy budete chtít vyzvednout.
POŠLETE MI DALŠÍ FOTKY?
Určitě a rádi. Dejte prosím vědět, co byste chtěli detailně vidět a my Vám to nafotíme a zašleme na email, whats app, viber nebo s Vámi auto projdeme pomocí videohovoru.
KDE NÁS NAJDETE?
Jednoduše, Šumperk, Uničovská ulice - hned vedle AutoKELLY. Pokud byste však bloudili, stačí zavolat, rád Vás navedu nebo pro Vás přijedu.
Napadly Vás další otázky? Kontaktujte mě telefonicky , pondělí až pátek mezi 9 - 18hod., mimo tuto dobu mě napište zprávu či email na info@

Škoda Superb kombi 3 1,5 TSI 110kW DSG 7A Style
2.Roky záruka lze sjednat na pojištení mechanických a elektrických poruch motorového vozidla.
Cena 695.000,-Kč vč. DPH
(DPH 21% je možno odečíst)
Registrace: 07/2020
Najeto: 33 523 km
Emise: Plní emisní normu EURO 6
STK do 2024
PŮVOD
Auto pochází z dealerství Škoda v České Republice.
HISTORIE
Všechny servisní zastávky auto absolvovalo dle předepsaných pokynů výrobce ve značkovém servisu.
Kompletní historie k nahlédnutí v našem autorizovaném servisu RT TORAX.
VÝBAVA
7-stupňová automatická převodovka
Nízké LED základní světlomety včetně LED
Alu kola "STRATOS" 7Jx17",Pneumatiky 215/55 R17 94V
KESSY FULL bez systému "SAFE".
adaptivní tempomat
Front Assist
tempomat
airbag
6x airbag
airbag řidiče,airbagu spolujezdce
Kolenní airbag řidiče
Boční airbag vpředu, s hlavovým airbagem
Automatická kontrola vzdálenosti
parkovací kamera
parkovací senzory přední
parkovací senzory zadní
protiprokluzový systém kol (ASR)
senzor tlaku v pneumatikách
stabilizace podvozku (ESP)
Rádio "BOLERO" / Navigace "AMUNDSEN"
Android Auto
Apple CarPlay
hands free
Smart Link
dvouzónová klimatizace
bluetooth
USB
centrál dálkový
startování tlačítkem
dělená zadní sedadla
el. seřiditelná sedadla
isofix
paměť nastavení sedadla řidiče
vyhřívaná sedadla
výškově nastavitelná sedadla
zadní loketní opěrka
ostřikovače světlometů
senzor světel
el. okna
senzor stěračů
zadní stěrač
el. zrcátka
samostmívací zrcátka
vyhřívaná zrcátka
elektronická ruční brzda
klimatizovaná přihrádka
multifunkční volant
nastavitelný volant
střešní nosič
JAK PROBÍHÁ PROHLÍDKA?
K dispozici vám bude náš autorizovaný servis VW Audi Škoda SEAT, kde budete mít k ruce profesionálně vyškoleného technika, který vám auto rád zvedne, napíchne na diagnostiku a vše podstatné ukáže a vysvětlí. Pokud máte v plánu přivést vlastního technika, naše servisní zázemí je vám k důkladné kontrole také plně k dispozici.
CO KDYŽ SE PRO AUTO ROZHODNU?
Všechny formality společně vyřešíme v klimatizovaném showroomu a do hodinky můžete vyrazit na cestu. Další služby, jako je prodloužení tovární záruky, komplexní pojištění, nebo přihlášení auta na vás, rádi zařídíme.
CO KDYŽ NEMOHU PRO AUTO HNED VYRAZIT?
Zavolejte. Společně po telefonu auto projdeme, abychom se ujistili, že je to to pravé, které hledáte. Pokud budete mít zájem o detailní fotografie, rádi vše zdokumentujeme a pošleme na váš e-mail, nebo WhatsApp. Auto vám rádi zarezervujeme až na 7 dní, aby vám neuteklo.
MÁTE DOTAZY K AUTU, REZERVACI, NEBO SE CHCETE DOMLUVIT NA TERMÍNU PROHLÍDKY?
Volejte Radima Jílka : +420 (RT TORAX Poruba).
JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Cesta je snadná. Od sjezdu z dálnice D1 vám nezabere víc než 3 minuty, a to na obě

Škoda Superb Limousine 3 FL 2,0 TDI 110kW DSG Style
Cena .000,-Kč vč. DPH
(DPH 21% je možno odečíst)
1.Majitel
Registrace: 02/2021
Najeto: 54 332 km
Emise: Plní emisní normu EURO 6
STK do 2025
PŮVOD
Auto pochází z dealerství Škoda v České Republice.
HISTORIE
Všechny servisní zastávky auto absolvovalo dle předepsaných pokynů výrobce ve značkovém servisu.
Kompletní historie k nahlédnutí v našem autorizovaném servisu RT TORAX.
ZÁRUKA
Auto chrání záruka na skryté vady.
2-3.Roky záruka bez omezení kilometrů lze sjednat na pojištení mechanických a elektrických poruch motorového vozidla.
VÝBAVA
Adaptivní tempomat (ACC) * Asistent rozpoznání únavy řidiče * Světelný asistent * Rozšířená a prediktivní ochrana chodců * Dešťový senzor * Asistent rozjezdu do kopce * Climatronic – dvouzónová klimatizace * Barevný Maxi Dot * Parkovací senzory vpředu a vzadu, zadní parkovací kamera * Infotainment Amundsen 8" s navigací * Mapové podklady – Evropa * SmartLink (bezdrátově pro Apple) * Bluetooth a Wi-Fi * Care Connect 1 rok+Infotainment Online 3 roky * Tísňové volání * 8 reproduktorů *12 V zásuvka * Kolenní airbag řidiče * Boční airbagy vpředu a hlavové airbagy * Imobilizér elektronický * Kontrola tlaku v pneumatikách * Kotoučové brzdy zadní * Vyjímatelná LED svítilna v kufru * Elektrické odjištění víka pátých dveří * Prodloužený servisní interval * Isofix na vnějších zadních sedadlech * Sada nářadí * Sada na opravu pneumatik * Start/Stop systém s rekuperací * Vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním * Tónované čelní sklo * Elektrická parkovací brzda * Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče * Osvětlení prostoru pro nohy vpředu a vzadu * Varovná světla v předních dveřích * Zrcátka s pamětí, stmíváním, el. sklopná * Zadní opěradlo dělené a loketní opěra * Dětská pojistka, elektricky ovládatelná * KESSY – bezklíčové odemykání a zamykání * Akustická přední boční skla * Vyhřívané trysky ostřikovačů skla *17“ kola z lehké slitiny DRAKON
JAK PROBÍHÁ PROHLÍDKA?
K dispozici vám bude náš autorizovaný servis VW Audi Škoda SEAT, kde budete mít k ruce profesionálně vyškoleného technika, který vám auto rád zvedne, napíchne na diagnostiku a vše podstatné ukáže a vysvětlí. Pokud máte v plánu přivést vlastního technika, naše servisní zázemí je vám k důkladné kontrole také plně k dispozici.
CO KDYŽ SE PRO AUTO ROZHODNU?
Všechny formality společně vyřešíme v klimatizovaném showroomu a do hodinky můžete vyrazit na cestu. Další služby, jako je prodloužení tovární záruky, komplexní pojištění, nebo přihlášení auta na vás, rádi zařídíme.
CO KDYŽ NEMOHU PRO AUTO HNED VYRAZIT?
Zavolejte. Společně po telefonu auto projdeme, abychom se ujistili, že je to to pravé, které hledáte. Pokud budete mít zájem o detailní fotografie, rádi vše zdokumentujeme a pošleme na váš e-mail, nebo WhatsApp. Auto vám rádi zarezervujeme až na 7 dní, aby vám neuteklo.
MÁTE DOTAZY K AUTU, REZERVACI, N