opop h425 eko-u - strana 27
Počet nalezených inzerátů OPOP H425 EKO-U: 1000 - strana 27

Prodám tento osobní automobil Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI objem 1390/90 kW benzín do provozu 19.11.2008, stav tachometru 186 596 km. Zimní pneu. Zaručený původ vozidla. Koupeno v SRN. Samozřejmě při prodeji předám 2 klíče. Plní normu EURO 4, takže se neplatí žádný eko poplatek, pouze dovozová STK + 2 500,- Kč a 800 Kč za SPZ. COC list. STK 10/2024
Servisní historie:
11/2011 - 59 604 km
09/2013 - 89 488 km
06/2015 - 111 963 km
01/2018 - 149 148 km
11/2020 v 175 536 km - olej
08/2021 v 179 075 km - z. brzdy
07/2022 v 185 807 km - autobaterie
10/2022 v 186 592 km - nový olej + filtry
01/2023 v 186 757 km - nová spojková sada, převodový olej, 4 x zap. svíčky
Karoserie vozu je bez známek koroze, barva šedá metalíza. Motor má pravidelný chod, dobré studené i teplé starty.
Vůz jede klidně a tiše, na podvozku nejsou žádné vůle je bez vibrací, tichý bez ťukání. Výfuk takřka bez známek koroze.
Interiér je čistý neprošoupaná a neprosezená sedadla.
Výbava: originál rádio na CD, telefon, centrál dálkový, imobilizér, el. přední okna, el. zrcátka, vyhřívaná zrcátka, tónovaná skla, zadní stěrač, střešní nosič, mlhovky, aut. klimatizace, klimatizovaná přihrádka, dělená zadní sedadla, vyhřívaná sedadla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, nastavitelný volant, multifunkční volant, 10 x airbag, deaktivace airbagu spolujezdce, palubní počítač, navigace, indikátor parkování, venkovní teploměr, otáčkoměr, ABS, ESP, posilovač řízení, manuální převodovka, 6ti rychlostní, tempomat, senzor světel. Nárazníky v barvě vozu.
Fotografie k vozu jsou aktuální ze dne inzerce. Inzerát platí do smazání. Prosím jen vážní zájemci.
Po telefonní odmluvě prohlídka auta: okr. Domažlice obec Libkov 12 km od Klatov 18 km od Domažlic.

- Platí do smazání
- Prodám - Fiat Uno 1,5 i.e. SX - 75hp
Tachometr 00km, auto mám od roku 2009, ježděno jen v létě za pěkného počasí, na srazy italských aut a srazy veteránů.
r.v. 1991 - od roku 2021 veterán
Ekodaň ZAPLACENA
TK do 10/2023
Dálkové centrální zamykání (original z výroby), el.okna, přední mlhovky, original autorádio Blaupunkt, alu kola
Bez koroze - ošetřené dutiny
Nové rozvody motoru v 65000km
Nový olej v motoru a filtr v 71300km
2019 nový výfuk
2020 nové přední tlumiče TRW (za cca 3000kč),
komplet nové zadní brzdy (bubny, obložení, brzdové válečky),
nové kabely ke svíčkám, víčko a palec rozdělovače, svíčky
2022 nová autobaterie
Uno je pravidelně udržované a je bez okamžitých nutných investic, plně pojízdné
Cena jen 75000kc, rozumná dohoda o ceně u auta
V ceně mohou být ješte 4 polorozebraná Una, nějaké starší díly a original obutá kola
Prodej pouze s převodem na nového majitele. Evidenční kontrola je hotová, přepis ihned na místě, nebo přivezte oveřenou plnou moc a přepis zařídím já
Pokud máte vážný zájem - volejte
Platí do smazání
Podobné jako Fiat Stilo Tipo Bravo Panda Punto Turbo GT HGT Sporting Abarth X1/9

Eko uhrazeno - SPZ ČR
Servisní kniha
Najeto 218661 Km, STK 01/2024
2x airbag; alu kola; aut. klimatizace; autorádio; centrál dálkový; dělená zadní sedadla; el. okna; el. zrcátka; imobilizér; mlhovky; palubní počítač; posilovač řízení; sportovní sedadla; výškově nastavitelné sedadlo řidiče;
Unikátní stav-absolutně bez koroze,
1 majitel !!!;
Po výměně náplní 0 KM !!!;
Dárek - 50% sleva na pojištění. Možný protiúčet za Váš starý vůz. Záruka na stav km. Doživotní záruka původu vozu !
Volejte 079 858 nebo

Dobrý den
Prodám BMW 740i
Rv: 1994
V8 automat 210kw
Odnímatelné tažné
Snížený podvozek - pružiny AC Schnitzer (černé) zapsané v TP
V interiéru a exteriéru jsou drobné nedostatky, nutno vidět.
Auto je na českých SPZ a eko daň zaplacena.
TK do 22.2.2025
Bmw bylo pořízeno na projekt který nedopadl.
Při rychlém jednání sleva

Prodám, v top stavu. Dětskou chůvičku MOTOROLA MBP 855. Původně stála 7 300,-Kč.
Nyní prodám za 3200,-Kč
Bezdrátová technologie: 2,4 GHz FHSS (pro místní prohlížení)
Bezdrátové připojení Wi-Fi (pro vzdálené prohlížení *)
Zabezpečené šifrování dat
Eko režim
5.0“ (12,7 cm) displej
Vzdálené sledování HD videa (p) **
Dosah až 300 m ***
Infračervené noční vidění
Mikrofon s vysokou citlivostí
Ovládání hlasitosti
Vizuální indikátor úrovně zvuku
Monitorování a upozornění na zvuk, pohyb a teplotu
Dvousměrná komunikace
Vzdálené natáčení, náklon a přiblížení
Integrovaná nabíjecí baterie v kameře
Ukolébavky
Ruční nahrávání videa a pořizování snímků ****
Pracuje s aplikací Hubble App
Párujte až 4 kamery
Obsah balení:
Dětská kamera
Rodičovská jednotka
2 adaptéry

Prodám Seat Cordoba sedám
Najeto 152 XXX. Km
1.4i 44 kW
Rok 1998
Eko zaplaceno
STK do 11/2023
Auto je plně pojízdné, brzdí,svítí, trouby,
2x El okna, posilovač, vše funguje,
Horší lak, nějaká kosmetika se nejde,
Při rychlém jednání sleva...
Pro více informací volejte 7️⃣7️⃣7️⃣8️⃣4️⃣9️⃣9️⃣5️⃣4️⃣

Prodám Seat Ibiza 1.9tdi 66kw alh
Rok výroby 2002 , STK plátna do 4/2024 ,eko se neplatí , najeto 338tis km .
Na autě proběhla výměna oleje , předních a zadních brzd , rozvody dělané ve 300tis km . Auto je plně pojízdné nikde nic nemlátí nebouchá jezdí opravdu hezky .
Výbava : Central na d.o. , climatronic , originál autorádio, přední okna v elektrice , na voze zimní pneu po dohodě můžu přidat originál ALU kola seat s letním obutim .
Závady : kosmetika úměrná stáří auta , povrchová koroze na některých částech karoserie ale není shnilé prahy atd bez rzi , nefunkční stahovačka u spolujezdce .
Důvod prodeje potřebuji větší auto výměna možná za 5dv nebo auto s tažným a pouze tdi.

Prodam VELMI ZACHOVALÝ VUZ ZNAČKY SEAT toledo 2 motor 1.6 mpi 74KW kod AKL 5KVALT PŘEVODOVKA NÁJETO POUZE 193TIS
Stk platna do 06 2024
EKO ZAPLACENÉ

Prodám Seat Leon ST 2.0 tdi FR 135kw, do provozu 2016, najeto 202 tkm, stk a emise do 10/24, servisní knížka, protokoly z německých technických kontrol. Dovoz Německo. Bohatá výbava: 6x airbag, ABS, ASR, ESP, 3x jízdní režim EKO NORMAL SPORT, start stop off, Seat Sound original subwoofer, sportovní sedačky, sportovní multifunkční volant, ambientní osvětlení, media, bluetooth,tempomat, Front Assist, senzor deště, parkovací senzory (přední i zadní), dotykový multimediální systém, el. okna, el. vyhřívaná zrcátka, vyhřívaná sedadla, hlídání tlaku v pneumatikách, palubní počítač, USB, AUX, vstup na SD karty, start/stop systém, výškově nastavitelná sedadla, loketní opěrka, mlhovky s přísvitem do zatáček, deaktivace airbagu spolujezdce, isofix, app car play, senzory světel, full LED světla, panoramatická střecha, tažené zařízení atd...Zimní sada kol. Nové rozvody včetně vodní pumpy a kladek.

Vozidlo v krásném stavu koupeno v ČR, po jednom majiteli, pravidelně servisováno, nové rozvody ve 162tis., nové pneu, oleje, filtry, brzdy, oba klíče, serviska, návody, TZ. Možný odpis DPH.
R.v.: 03/2015
Palivo: nafta
STK: 03/2023
Stav tachometru: 222 631 km
Výkon: 80 kW
Výbava: 4xairbag, autorádio s USB, AUX, CD, klima, el. okna, bluetooth, servo, 4x4 - vypínatelné - uzávěrka, ABS, ASR, PC, centrál na DO, ALU kola, mlhovky, el. zrcátka, gumové koberce, dělená zadní sedadla, zadní stěrač, TZ, venkovní teploměr, eko režim, hagusy, gumová rohož v kufru.
Do protiúčtu vezmeme jakékoliv vozidlo popř. i motocykl.

Prodám DACIA SANDERO 1.4 MPI, r.v. 2008, Dacie Sandero 1,4 MPI, 55 kW, naj. 145 000km + vedená servisní kniha. Vozidlo po 1. majiteli, absolutně bez koroze, bez nutných investic. Barva šedá metalíza, manuální převodovka, palivo benzín, airbagy, rádio s CD, USB, výškově nastavitelný volant, výškově nastavitelná sedačka řidiče, posilovač řízení, Isofix, ABS, dálkové centrální zamykání (2x klíček), na autě zimní pneu + další sada kol k vozidlu ZDARMA. Dovoz Rakousko. Plní Euro IV. - eko daň se neplatí. Celkový stav vozidla - velmi zachovalý. Uvedená cena je vč. nové tech.kontroly, emisí na dva roky. S vozidlem se dá ihned odjet po vlastní ose. Záruka na původ vozidla a na počet najetých kilometrů ve smlouvě. Foto přidám...

Prodám Hyundai I20, pravidelný servis. Servisni knížka k dispozici. Oleje a filtry vyměněny při posledním servisu, nové rozvody, nova spojková sada.
Rok výroby: 2013
Najeto: 230xxx
Motor: 1.2 63kw
Palivo: benzín
Manuální převodovka.
Výbava: klimatizace, ABS, ESP, airbag řidiče a spolujezdce, posilovač řízení, rádio s cd, elekt. ovládaná přední okna, palubní počítač, deaktivace airbagu spolujezdce, bez eko poplatku, koupeno v ČR.

Ev.č. 08233118
V obci Nový Šaldorf-Sedlešovice nabízíme exkluzivně ke koupi ucelený soubor parcel o celkové ploše 4.084 m2. Součástí prodeje je projektová dokumentace se stavebním povolením. Pozemek se nachází ve výšce cca 340 m n. m. a je v horní části mírně svažitý s uliční šířkou 23 m. Směrem dolů, k jihovýchodu se rozšiřuje na 27 m. Ve vzdálenosti cca 83 m od horní hranice pozemku se nachází výrazný terénní reliéf, díky kterému stavby, které na pozemek navazují na jihovýchodní straně, neruší výhled tímto směrem. Výhled je i na impozantní Loucký klášter. Na hranici pozemku je umístěna elektroměrná skříň. Pozemek je napojen na veřejnou kanalizaci s ústím v ulici Pod Horou a pro využití dešťové vody je projektována retenční nádrž. K pozemku je vydaný platný souhlas pro vrtanou studnu. S ohledem na čtyřicetiprocentní zastavitelnost parcely a zástavbu v okolí je tato nemovitost ideální k realizaci zajímavé nemovitosti s výhodou klidné lokality, případně pro eko bydlení spojené s menším chovem domácích zvířat. Přístup k parcele je po asfaltové komunikaci. Část od silnice k parcele cca 30 m je nezpevněná šotolinová cesta. Obec s cca 1700 obyvateli se nachází jižně od Znojma na pravém břehu Dyje (207 m n.m.), na rozhraní Jevišovické pahorkatiny a Dyjsko-svrateckého úvalu. Obec náleží do Znojemské vinařské podoblasti. Pro více informací volejte makléře.
Cena: včetně poplatků, včetně provize.

chtěl bych nabídnout pojízdný tranzit
auto plně funkční eko dan zaplacena
před třema lety komplet vyvařeno krom zadních dveří ,jdou občas nefunguje klika bočních dveří,
auto bylo po řeznících je zateplené hliniková podlaha ,super zimní gumy jedna píchlá auto stojí na rezervě
pořeba udělat zadní brzdy auto odstavneno rok po stk propadlá 2019(v kovidu se dalo jezdit bez stk )

Prodám Mercedes CLK 320 3.2i 160kw automat rok 2003 najeto 222tkm písemná záruka na ujete km.
Auto je Servisováno a je technicky v dobrém stavu,Servis pouze originál Mercedes Benz,Servisní knížka,Bez Koroze,Nová STK.
Vybava: Elegance
-automatická převodovka
-klimatizace
-originál autorádio cd,navi,aux
-6x airbag
-4x el stahování oken
-parkovací senzory předek,zadek
-palubni počítač
-ABS
-posilovač řízení
Dovoz origo doklady na přihlášení více info po Tel plní E4 bez eko poplatku.
Cena 119 900kč Tel 020885

Prodám Mercedes-Benz třida E 300 CDI 155kw Automat 7G-Tronic W211 AVANTGARDE. Facelift. STŘÍBRNÁ PERLEŤ....R.V.2009 (Poslední z výroby). najeto originalnich 240tis.km!!! Krasný,zachovalý stav i vzhled!!! BEZ KOROZE. Plná VÝBAVA avantgarde: Kuže,Navi,Dřevo,Audio Logic7,tempomat,multifunkční volant,2zon klima,El. Sedadla,xenony,original alu.kola,park.senzory atd.....vše plnē funkční. Technicky v pořadku,perfektní motor a dobré jizdní vlastnosti. Zimní pneu!!! Plní Euro 4/Eko. Se neplatí. Cena 159tis.Kč rychlé a solidní jednaní dohoda. Více info na tel.Praha

Prodám rozkládací velkou sedačku do tvaru U
Kůže je popraskaná a loupe se, jinak v dobrém stavu bez poškození nebo deformaci
Vhodná na přešití
Cena nové sedačky 40000,-
Prodám za 4999,-

Ford Focus 2. 1.6i 74kw, nová STK do 1/2025, EKO poplatek se neplatí.
R.v. 2005, 219500km.
Stav sednout a jezdit. Kosmetické vady, bez koroze. Obuto na zimních pneu. Sada alu kol s letními pneu k vozu ZDARMA
Cena 45000,- Praha 10
Tel

Prodám kosmetickou židličku..Židle je z eko kůže,má nastavitelnou výšku sedáku ..Použitá v pěkném stavu..Rozměry jsou
V od 46 do 62cm..šířka sedáku je 35 cm..