inzerce, prodej, prodám, bazar

penny board do 500 kč - strana 41

Počet nalezených inzerátů PENNY BOARD DO 500 KČ: 1000 - strana 41

Aloe Vera polštář z paměťové pěny novy pošta zdarma
Nabízím aloe Vera polštář z paměťové pěny z Penny viz foto,bohužel nevhodný dárek,nepoužívaný.prosim pouze SMS a osobní odběr v Humpolci a Havlíčkův Brod zdarma
Pronájem bytu 1+1 37 m² Šlapanice u Brna
Nabízím k pronájmu slunný byt o dispozici 1+1 v žádané lokalitě obci Šlapanice, na ul. Brněnská. Jednotka se nachází ve 2.NP/4.NP zatepleného panelového domu s výtahem a její celková výměra je cca 37 m2 . Byt sestává z předsíně, koupelny se sprchovým koutem a WC, obývacího pokoje a kuchyně, ze které je přístup na prostorný balkón. K dispozici je sklepní kóje a možnost využívat společnou místnost k úschově kol a kočárků. Byt se pronajímá částečně vybavený, je zde kuchyňská linka IKEA se spotřebiči - lednice s mrazákem, plynový sporák, elektrická trouba a pračka. V jídelní části je stůl se 3 židlemi. V obývacím pokoji je rozkládací sedačka a křeslo. Po domluvě možné některé vybavení odstranit. Šlapanice jsou klidná lokalita s kompletní občanskou vybaveností, výbornou a jednoduchou dostupností jak vlastním vozidlem, tak i trolejbusem (č.31, zastávka 5 min od domu, do centra města cca 20 min, do CTParku ve Slatině 6 min). 5 minut od domu se nachází menší nákupní středisko - Pepco, Penny market, Teta a další obchody. Parkování před domem je bez problému. Nájemné je 12.000,- Kč měsíčně + zálohy na poskytované služby 3379,- Kč + zálohy na plyn 240,- Kč a elektřinu 400,- Kč. Celkem tedy 16.019,- Kč. Plyn a elektřina bude přepsána na nové nájemce. Zálohy na vodu a teplo budou přeúčtovány. Preferuji dlouhodobý pronájem, požaduji kauci ve výši jednoho měsíčního nájemného, tj. 16.019,- Kč Volné ihned.
Prodej zemědělské usedlosti, 4037 m² - Ivančice
Ve výhradním zastoupení nabízíme velkou zemědělskou usedlost na okraji Ivančic u Brna s širokým potenciálem využití. V současné době slouží budova jako sklady, stáje pro koně, pro drobný chov hospodářských zvířat a bydlení majitele. Objekt má tvar obdélníku o rozměrech cca 11 x 73 m s přístavkem před budovou. Celková zastavěná plocha hlavní budovy je 962 m² a na pozemcích kolem (cca 3.000 m²) se nacházejí garáže, hospodářské přístřešky a parkovací místa. Objekt je dvojpodlažní se sedlovou střechou a částečně podsklepený (cca 80 m²). Stavba samotná je poměrně masivní s betonovou konstrukcí (stropy, opěrné sloupy, podlahy) a cihlovou vyzdívkou. Střecha je eternitová a krovy jsou v dobrém stavu. Napojení na vodu a elektřinu je ze zdroje ve vedlejším objektu a je smluvně ošetřeno. Odpady jsou svedeny do dvou jímek u objektu. Na pozemky je několik vjezdů a přístup přes okolní parcely. Objekt má hospodářskou a obytnou část. Hospodářská část má v prvním nadzemním podlaží sklady 270 m², ustájení pro koně 350 m². V druhém nadzemním podlaží je prostorný půdní prostor 58 x 10,6 m s vysokými stropy 5 m. Celková plocha půdy je 600 m² a jedná se o bývalý sklad sena s betonovou podlahou. Obytná část má v přízemí zádveří a dvougaráž se skladem (113 m²) a v druhém nadzemním podlaží nově zrekonstruovaný prostorný byt správce o dispozici 3+KK s výměrou 123 m². Ze schodiště od garáží a skladu je vstup do chodby bytu, z ní jsou samostatné vstupy do dvou pokojů (po 15 m²), koupelny (8 m²), WC (1,5 m²) a do obývacího pokoje (44 m²). Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem s prostornou linkou. Z obývacího pokoje je vstup na terasu a do ložnice (15,7 m²). Byt je podkrovní vestavba dokončená v roce 2022 s kolaudací v roce 2023. Budova je v majetku vlastníka a pozemky jsou pronajaté od státu s možností odkupu. Cena obvyklá za odprodej pozemků je dle odhadu do 2.000.000 Kč. Objekt je dle územního plánu možno využívat pro zemědělskou výrobu a skladování (výběhy, ustájení a chov zvířat). Další možností je výroba netovárního charakteru (řemesla, služby a skladování). Bydlení je omezeno na byt správce a zaměstnanců. Nabízí se tedy možnost spojení vlastního bydlení a podnikání v dobré dostupnosti do Brna. Nemovitost je stranou obytné zástavby a sousedí jen se zemědělským areálem a polnostmi. Město Ivančice má 10.000 obyvatel a je v dobré dojezdové vzdálenosti do Brna. Zajíždí do něj vlak a autobusy IDS JMK. V Ivančicích je kompletní občanská vybavenost, včetně obchodní zóny (Tesco), Penny Marketu a množství malých obchodů. Ivančice mají nemocnici, zubařské ordinace, základní a mateřskou školu. K rekreaci lákají údolí Oslavy a Jihlavy. Cena na vyžádání. Podobných objektů kolem Brna není mnoho a pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte pro další informace a prohlídku kontaktovat makléře.
Body do Penny marketu
Lze zaslat i poštou.30kc za 10bodu.
160 her a cvičení pro první tři roky života dítěte
Prodám zachovalou knížku autorky Penny Warner. Jeden papírový rožek je mírně ohnutý. Soubor námětů pro všestranný rozvoj nemluvňat a malých dětí Zkušená odbornice v oboru vývoje dítěte nabízí nápady na hry a zábavné činnosti, které podporují rozvoj schopností a dovedností dětí ve věku od narození do 3 let. Rodiče v knize naleznou inspiraci, jak se svými dětmi trávit příjemně a užitečně čas. Po stručném úvodu, ve kterém autorka popisuje schopnosti a dovednosti, které je možno pomocí her a cvičení rozvíjet, následují náměty pro hry. Kniha je rozdělena do kapitol podle věku dětí, kterým jsou hry určeny (0 až 3 měsíce, 3 až 6 měsíců, 6 až 9 měsíců atd.. Osobní odběr Frýdlant nad Ostravicí nebo zásilkovna 79,- Kč, Česká pošta 70,- Kč.
pracovní bunda jaro podzim XL,XXl,XXXl.
prodáme nové pracovní bundy,jaro/podzim. Bez zateplení,různé velikosti. Najdete nás na Hluboké nad Vltavou vedle Penny marketu na Velkém parkovišti stánek suvenýry nebo posíláme přes zásilkovnu cena 80 Kč peníze předem na účet děkuji.Pavel.
Matoušek: První rok života, Simkinová: Partner u porodu
Prodám dvě knihy o porodu a co vás čeká v prvním roce života dítěte. Matoušek M.: První rok života - 40 Kč Simkinová Penny: Partner u porodu, Argo, 2000 - 120 Kč Chybí přebal, poškození hřbetu
Ohřevná skříňka - holdomat 2x šuplík - 92x55x46 cm
Nabízím Použitá ohřevná skříň, holdomat předního výrobce Henny Penny provedení 2x šuplík stav a rozměry viz. foto Volejte prosím ve všední dny od 8 do 16h. Uvedená cena bez daně. Možnost zaslání přepravcem. Č. G5183
Pronájem bytu 2+1, Pod lipami, Žižkov, 16 990 Kč/měs, 53 m2
K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Praha - Žižkov. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i sklep a balkon. Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, vestavěnou elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří. V kuchyni je také jídelní stůl. Obývací pokoj je zařízený televizní stěnou a komodou. V ložnici najdeme postel a úložné komody. Součástí koupelny je sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená. V bytě se také nachází praktická šatna. V okolí domu jsou restaurace, supermarket Kaufland, Penny Market, matěřská škola, dětské hřiště atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Spojovací, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu. Byt je volný k nastěhování od 1.4.2023. Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB. Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi! _____________ Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům. Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory. Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 3500 Kč, poplatek za podnájem ID nabídky: N2133
Pronájem bytu 2+kk, 44 m2, Praha 20 - Horní Počernice, ulice
Ev.č. 14436146 Pronájem plně zařízeného, nově zrekonstruovaného, dobře prosvětleného bytu s krásným výhledem na panorama Prahy, a veškerou nezbytnou infrastrukturou v blízkém okolí, nacházejícího se ve velice klidné části Prahy 20 - Horních Počernicích. K bytu náleží sklepní koje 2 m2 a k využití je i rozměrná společná kolárna. Výše zúčtovatelných poplatků činí 5.200 Kč měsíčně / 2 osoby (včetně elektřiny, bez internetu). Pohodlné parkování přímo před domem. Autobusová zastávka směr Černý Most je vzdálena pouhých 100 m od domu. Cestou domů si pohodlně nakoupíte v blízkém supermarketu Albert. Dispozice a vybavení bytu: vstupní chodba s předsíňovou stěnou a vestavěnou šatní skříní, ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací sedačkou, konferenčním stolkem, obývací stěnou a knihovnou, kuchyňský kout s kuchyňskou linkou (sporák, digestoř, lednice) a jídelní stolkem s dvěma židlemi, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem s umyvadlovou skříňkou, zrcadlem, pračkou a toaletou. Přímo před domem je hřiště na míčové hry a dětské hřiště. Na běžný nákup zajdete buď do Penny Marketu, do Alberta nebo Lidlu. V blízkém okolí se nachází několik základních škol, mateřská škola, gymnázium, střední odborná škola, lékař, veterinář, lékárna, několik restaurací, kaváren a různá sportoviště. Do nákupního centra Centrum Černý Most včetně kina (Cinema City) dojedete autem za 5 minut, do centra Prahy se městskou hromadnou dopravou dostanete za 40 minut, a to i vlakem ze zastávky Praha - Horní Počernice, kam dojdete za 15 minut. En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná Cena: + poplatky 5.200 Kč/měs./2 osoby ( internet na nájemce) + kauce, + provize RK, včetně právního servisu.
Tlaková elektrická fritéza HENNY PENNY
fritéza elektrická, nerezová, tlaková, 25ltr, 1 LED display, 11,25kW/400V
Prodej bytu 2+1, 67 m², Kaplice, ul. Na Vyhlídce
Nabízíme Vám k prodeji byt s balkónem v osobním vlastnictví, o dispozici 2+1, v ulici Na Vyhlídce, v Kaplici. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží (3. patro) panelového domu, o celkové ploše 67 m². Byt je po částečné rekonstrukci, zděné jádro, novější kuchyňská linka, nové dveře, nové podlahy v ložnici a obývacím pokoji. Bytová jednotka je dispozičně řešena chodbou, WC, koupelnou se sprchovým koutem, ložnicí, prostorným obývacím pokojem, kuchyní s jídelním koutem odkud se vstupuje na balkón. Na patře se nacházejí 3. bytové jednotky. K bytu náleží sklepní kóje. Panelový dům prošel částečnou revitalizací, plastová okna, fasáda, nový výtah, zateplení, upravené společné prostory, stoupačky v plastu. Panelový dům se nachází v klidné části Kaplice s dobrou dostupností do centra. Dostatek parkovacích míst kolem domu. Nedaleko se nachází Penny market. Možnost nastěhování ihned. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti od domu. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného financování. Lokalita: Na Vyhlídce, Kaplice Evidenční číslo: 830414 Energetická náročnost : Třída C - Vyhovující
Teplá skříň prokládací
Prodám teplou skříň henny Penny na nízkoteplotní vaření,udržování teplých jídel a se zvlhčováním.Ma průchozí dveře ze dvou stran a je na kolečkách.Plně funkční . Prosím SMS ozvu se
Prodej bytu 2+KK - Most
Prodám byt 2 + kk , družstevní vlastnictví, o celkové výměře 41 m² , 4 patro, ul. J. Ševčíka. Obývací pokoj, navazuje kuchyňský kout, chodbička, ložnice, koupelna, WC. K bytu náleží komora na chodbě u bytu, v suterénu sklep. Byt je v původním stavu, umakartové jádro, na podlaze lino, určeno pro rekonstrukci dle vlastních představ, možnost podnájmů, v jednání převody bytů do osobního vlastnictví. Jedná se o zateplený dům po revitalizaci, nový výtah, kamery na chodbě pro bezpečnost nájemníků i ve výtahu, slušní sousedé, starousedlíci. Bezbarierový vstup do domu z obou stran. Dům je situován přímo u VZP a MHD, služby Penny, Lidl, Baumax a další. Jednání jen s přímým zájemcem. RK nekontaktujte, děkuji !!
Prodej bytu 3+1, 75 m², Chomutov, ul. Březenecká
Exkluzivně nabízíme k prodeji mezonetový byt 3+1 o velikosti 75 m². Mezi hlavní přednosti bytu patří jeho dispoziční řešení, které nabízí dostatek komfortu a to i pro život s rodinou. Dále také dvě zasklené lodžie, prostorné místnosti, moderně obloženou koupelnu s rohovou vanou, spižírnu/kumbál a především veškerou občanskou vybavenost v okolí. Na dosah ruky najdeme například mateřskou školku, základní školu, zdravotní středisko, lékárnu, poštu, markety Penny, Lidl, Jip i večerku, zastávka MHD za domem, vlakové nádraží, fotbalové hřiště, zoopark atd. Mimo jiné jde o moderně zařízený bytový dům s kamerovým systémem, vstupem na čip, 3 výtahy, recepcí a bezplatným parkováním přímo před domem. Pro více informací nebo osobní prohlídku prosím kontaktujte makléře. Lokalita: Březenecká, Chomutov I Evidenční číslo: 811752 Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná
Rodinný dům
Prodám rodinný dům v centrum města Jemnice. Dobrá lokalita a dostupnost, Úřady, Obchod Penny, Škola, Školka. Dům má novou střechu, má 2x vchod, s malou terasou.
Luxusní zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk (304 m2), pozemek 2
Prodej luxusního zrekonstruovaného rodinného domu 4+kk (304 m2) s možností rozšíření podkroví o další obytné místnosti, rozlehlý pozemek 2 519 m2, v Krasoňově, obci s bohatou minulostí, ležící v kouzelné přírodě Českomoravské vrchoviny. Obec je 5 km od města Humpolec a 7 km od dálnice D1. Rodinný dům vhodný pro trvalé bydlení nebo rekreaci prošel rozsáhlou precizní rekonstrukcí, dům byl kompletně podřezán a v přízemí byly udělány nové betonové podlahy včetně izolací a též betonové stropy včetně zateplení. Celé první patro (podkroví) je novostavba, zdi jsou z Ytongu a střecha (tašky KM Beta) je v obytných místnostech zateplena. Dále má dům nové venkovní omítky, vnitřní omítky, plastová okna a dveře (dvojsklo), obklady, rozvody vody, odpadů a elektřiny. Komín je vyvložkovaný a se stříškou. Dům se skládá ze dvou bytů, které je však možné propojit. V přízemí domu je byt 2+kk s vlastním vchodem: předsíň, chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a s výstupem na velkou krytou terasu, dále ložnice s vestavěnými skříněmi a prostorná koupelna (sprchový kout, umyvadlo, toaleta a bidet). Naproti vchodu do bytu v přízemí je vchod do garáže (pro 1 vůz), z garáže vede schodiště do sklepa (10 m2), dále je v garáži vchod do dílny nebo vchod do místnosti se schodištěm do prvního patra. V prvním patře naleznete obývací pokoj, koupelnu (sprchový kout, umyvadlo, toaleta) a velkou ložnici. Z ložnice je vstup na půdu (cca 60 m2), kde je položena nová podlaha. Půdu je možné propojit schodištěm s obývacím pokojem v přízemí a tím spojit oba dva byty. Orientační plánky přízemí a prvního patra domu naleznete ve fotogalerii. Dům je připojen na elektřinu, vodovod, internet a telefonní linku, na pozemku je zásobník na plyn (5 m3) a jímka. Kotel na plyn ohřívá ústřední topení v přízemí domu + podlahy (obývací pokoj, chodba a koupelna), boiler ohřívá teplou vodu. Kotel na elektřinu ohřívá ústřední topení v prvním patře domu, boiler ohřívá teplou vodu. Krásná udržovaná rozlehlá zahrada s jezírkem má vjezd ze tří stan. Parkování je též možné v již zmiňované garáži, pod přístřeškem u domu nebo na vlastní zámkové dlažbě před garáží. Obec Krasoňov je částí města Humpolec v okrese Pelhřimov. Je zde evidováno 107 adres a 263 obyvatel, v obci u romantického rybníku je útulná vinárna s venkovním posezením, dále v obci obchod COOP, dětské a volejbalové hřiště, autobusová zastávka je 200 m od domu. Na Vysočině je krásná příroda vhodná pro turistiku, cykloturistiku a lyžování na běžkách. Sjezdové lyžování je na Křemešníku a Čeřínku. V nedalekém Humpolci je nové koupaliště, zimní stadion, kino, služby, škola základní a střední, mateřské školky, tělocvičny pro veřejnost, divadlo, obchody Kaufland, Lidl, Billa, Penny, Tescoma, kavárny a dobré restaurace. Autobusové a vlakové nádraží. Nemovitost je volná ihned. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu. Poznámka k ceně: Cena včetně právních služeb, úschovy peněz a prov
Pronájem, Byty 2+kk, 45 m2 - Karlovy Vary - Rybáře
Ev.č. 01255 Nabízíme k pronájmu nadstandardně zcela nově zrekonstruovaný byt 2+kk ve 2. patře zděného bytového domu v Karlových Varech, Rohové ulici. Vinylové podlahy, plastová okna, nové omítky, rozvody elektro, dveře, vytápění el. kotlem + ohřev vody se zásobníkem, dešťová + ruční sprcha Hans Grohe s termostatickou podomítkovou baterií, připravený prostor pro pračku a sušičku (v nadstavbě), kompletní úsporné LED osvětlení bytu, jídelní stůl, na míru vyrobená velmi kvalitní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (myčka, lednička s mrazákem, elektrická vestavná trouba s mikrovlnkou, indukční varná deska, digestoř). Vytápění je možné dálkově ovládat přes telefon - velmi úsporné a efektivní řešení. Byt je orientován na jižní stranu. K bytu náleží sklep. Bezproblémové parkování před domem nebo dvorním traktu. MHD, Penny market, Kaufland, sportovní areál Rolava v pohodlné docházkové vzdálenosti jednotek minut. Hledáme velmi slušného nájemce bez domácích mazlíčků (po dohodě možná výjimka), který ocení kvalitu bydlení. V případě zájmu možná dohoda o koupi pračky, sušičky, případně nábytku. Nájemné činí 11.800,- Kč měs. + 470,- Kč/1 osoba záloha za služby, elektřina bude převedena po dobu trvání nájemního vztahu na nájemce. Vratná kauce činí 23.600,- Kč. Minimální doba trvání nájemního vztahu je 1 rok. En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
Prodej zařízeného bytu 2+kk, 46,24 m2, lodžie, sklep, parkov
Nabízíme ke koupi pěkný, moderní a kompletně zařízený byt 2+kk, 46,24 m2 s lodžií (2,46 m2) a s prostorným bíle vymalovaným zděným sklepem (3,8 m2) v přízemí budovy u výtahu. V případě zájmu je možné dokoupit garážové parkovací stání přímo v budově za 495.000 Kč, není to však podmínkou prodeje této nemovitosti. Byt sestává z prostorné vstupní haly - předsíň (7,16 m2) - dlažba, skříň, zrcadlo, botník, koberec, pracovna / ložnice (5,8 m2) nyní s postelí dvojlůžko, matrace, rošt. Prostorná koupelna se sprchovým koutem, toaletou a oknem (3,7 m2) vč. nové pračky, obývací pokoj (23,26 m2) s novou moderní kuchyňskou linkou vybavenou spotřebiči - varná deska, trouba, digestoř, lednice s mrazničkou. Plovoucí podlahy a dlažba v celém bytě. V okolí veškerá občanská vybavenost. Obchodní centrum Kunratice (Penny, DM, Optika, Dr. Max., Pepco, Pet centrum, apod). Kunratický park. Autobusová zastávka přímo u budovy. Velkou výhodou této lokality je plánovaná výstavba metra D. Ideální investice - v současnosti se byt pronajímá přes správce bez 0% nákladů pro vlastníka a s pravidelným výnosem z pronájmu bez starostí a s navazujícími nájemními smlouvami. Bytem Vás rádi provedeme dle dohody. V případě zájmu o prohlídku bytu zde prosím nejlépe zpřes tento formulář zanechte zprávu i s Vašimi kontakty (e-mail + mobilní číslo). Budeme Vás kontaktovat obratem nebo ihned jakmile to bude možné. Děkujeme za Váš zájem. ★ Operace: Prodej ★ Typ nemovitosti: Byt ★ Okres: Hlavní město Praha ★ Adresa: Praha, Libuš, Dobronická ★ Podlaží: 6 ★ Celkem podlaží: 8 ★ Plocha užitná: 46 m2 ★ Druh objektu: cihlová ★ Vybavení: Kuchyňská linka, Lednice, Nábytek, Pračka, Sporák, Sprchový kout, Televize, Zděné jádro, Balkón, Kabelová televize, Lodžie, Sklep, Telefonní přípojka, Výtah, Vedení PC sítě, Garáž, Internet ★ Stav objektu: Novostavba ★ Staří objektu: 2008 ★ Dostupnost: MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída, Metro, Vlak, Letiště ★ Infrastruktura: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Obecní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště ★ Energetická náročnost budovy: C - Úsporná | podle vyhlášky 78/2013 Sb.