pevný disk 500gb - strana 50
Počet nalezených inzerátů PEVNÝ DISK 500GB: 1000 - strana 50

Prodám použité pevné disky do notebooku se zárukou. Jedná se o mix značek a kapacit. Všechny HDD mají rozměr 2,5"" a jsou se SATA řadičem.
Všechny HDD jsou otestované v programech:
- HD Tune
- Crystal Disk Info
Nabídka interních 2,5"" SATA HDD (aktualizováno):
80 GB - 80,- Kč/ks
Hitachi 7K200-80 (1 ks) (ID: 1)
320 GB - 120,- Kč/ks:
Seagate ST320LT007 (13 ks) (ID: 3)
Seagate ST320LT020 (1 ks) (ID: 5)
Western Digital WD3200LUCT (1 ks) (ID: 9)
HGST Z7K500-320 (13 ks) (ID: 12)
Hitachi Z7K500-320 (2 ks) (ID: 34)
500 GB - 220,- Kč/ks:
HGST Z7K500-500 (6 ks) (ID: 33)
================================================================
Nabídka externích 2,5"" HDD:
320 GB - 399,- Kč (USB 3.0)
500 GB - 499,- Kč (USB 3.0)
- - - NA DISKY POSKYTUJI ZÁRUKU 1 TÝDEN - - -
V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte přes email (uveďte prosím také Vaše telefonní číslo). Možnost osobního předání nebo odeslání přes Zásilkovnu (doprava od 90,- Kč) či Českou poštu (doprava od cca 100,- Kč). Platba převodem či dobírkou. Při odběru více kusů účtuji jedno poštovné.
== PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ NABÍDKY ===

Nabízíme výkonnou herní počítačovou sestavu HP 290 G1, vhodnou na hraní novějších počítačových her jako Fortnite, GTA V apod. Černá bedna. Komponenty jsou již po záruce. Původní cena: 16.000,-Kč.
V perfektním stavu, vyčištěnou včetně kabelového managementu připravenou ihned k použití. Přeinstalovaný operační systém Windows 10 včetně všech ovladačů a užitečných programů.
Samotný počítač za 6.990Kč (za 300Kč přidám novou klávesnici, myš a kabely). Případně s monitorem HP FULL HD 22“ (1920x1080) celý komplet za 8.500Kč. Aktuální stav viz pořízené foto. Naše hodnocení: 4 roky kladných komentářů na bazoši.
Komponenty:
Procesor: Intel Core i3-7100 7. generace velmi výkonných čipů Intel Core i3 z řady Kaby Lake, patice LGA 1151, 2 fyzická jádra (4 vlákna), frekvence 3.9 GHz, integrovaná grafika Intel HD Graphics 630, cache 3 MB, 14 nm výrobní proces, integrovaný dvoukanálový paměťový řadič pro DDR4 až 2400 MHz, DDR3 až 1600 MHz, set s chladičem.
Základní deska: HP 290 G1 MT
Grafická karta: HP GeForce GTX 960 2GB 808031-001
RAM Paměť: 8GB DDR4 2400MHz
SSD disk: Toshiba 512GB 500/400MB čtení, zápis
Pevný disk: volná pozice na HDD
DVD mechanika: slim vypalovací
Zvuková karta: Realtek ALC887
Výstupy: Síťová karta Lan, 4x USB 2.0, 4x USB 3.0, 3x DisplayPort, 1x DVI-D, 1x HDMI
Zdroj: ATX-300W, 120mm ventilátor, aktivní PFC, 1x 20+4-pin, 1x 4-pin, 2x SATA
Osobně lze předat ve Zlíně na adrese: Mokrá IV 199. Na dobírku zasílám BALÍKEM DO RUKY (dodání do druhého dne) po uhrazení poštovného 250Kč předem na účet. Na další notebooky, počítače a příslušenství stačí dole kliknout na jméno firmy: Martin Chumchal.

Předmětem inzerátu je profesionální notebook HP EliteBook 840 G1, který úspěšně kombinuje elegantní vzhled s maximální efektivitou.
Charakteristické vlastnosti: odolnost, lehký, podsvícená klávesnice, SSD disk
Předinstalovaný operační systém Win 10 Pro v češtině, se všemi potřebnými drivery a aktualizacemi. Stačí stisknout tlačítko ON a můžete ihned naplno fungovat.
Obsah balení → notebook a originální adaptér.
******Faktura se zárukou 12 měsíců******
Stav zařízení: Velice zachovalý, minimální známky používání
Konfigurace:
•Procesor (CPU): Intel Corei i5-4300U (1.9-2.9 GHz)
•Operační paměť (RAM): 8GB DDR3
•Pevný disk (HDD): 256GB SSD SATA
•Optická mechanika: -
•Grafika: Intel HD Graphics 4400
•Operační systém: Windows 10 Pro
•Rozhraní: Displayport, VGA, 4x USB 3.0
•Další vlastnosti: čtečka SD karet, webkamera, bluetooth
•Klávesnice: EU rozložení, podsvícená
•Displej: nedotykový 14" Matný HD+ (1600 x 900 px)
•Baterie: funkční
•Hmotnost: 1,6 kg
S případnými dotazy mne neváhejte kontaktovat. Pokud nereaguji na telefon, napište prosím email(so-ne pouze mail). Ozvu se hned jak to bude možné. Osobní předání Ostrava a okolí. Po domluvě možnost zaslání po celé ČR či SR poštou či jinou přepravní společností (Zásilkovna, DPD).
Po domluvě možnost upgradu stávající konfigurace. Navýšení kapacity disku či operační paměti RAM.
Pokud by Vás tento konkrétní model neoslovil, níže naleznete všechny naše nabídky.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Prodám tento pevný disk do M.2 slotu. Je to rychlé NVMe SSD (MZ-V8V250BW) se čtecí rychlostí až 2 900 MB/sec a zapisovací rychlostí až 1 300 MB/sec pro rychlé naběhnutí systému, práci s náročnými programy i rychlé načítání ve hrách. Disk je úplně nový, originálně zabalený a v záruce do 24.12.2027. Mám více kusů. Cena v obchodě 1100 Kč, prodávám pouze za 649 Kč. Možnost osobního předání v Ostravě či zaslání.

Nabízím k prodeji pevný disk WD Red 8TB určený pro NAS servery. Jedná se o disk v bezvadném stavu s minimálním opotřebením.
Doba provozu: 22607 hodin
Počet zapnutí: 197
Rychlost otáčení: 5400 RPM
K disku přikládám fotografie a podrobný report z programu Crystaldiskinfo.
Důvodem prodeje je pouze potřeba většího úložného prostoru.
Možnost osobního odběru v Kladně nebo blízkém okolí, nebo po dohodě zaslat přepravní službou.

Dobrý den. Prodám svoji PC sestavu z důvodu nedostatku času. Mám to jen na prach a byla by škoda takový PC nevyužít. Celková cena sestavy činí 88751 kč. Při rychlém jednání jsem ochotný dát velkou slevu. Pouze osobní předání. Můžete i osobně vyzkoušet a přesvědčit, že PC je plně funkční. ???? Pc skříň Dark base pro 900. Základní deska: MB Gigabite Z690 Aorus Elitě DDR4, ATX. CPU INTEL CORE I9-12900K(3,2 GHZ, LGA 1700), Alder Lake. Ram kingston 2x16GB DDR4 3600MHZ CL17. Vodní chlazení Cooler master NZXT kraken x73,3x120 mm. Pevný disk Seagate BarraCuda 2TB. SSD disk Samsung 980 PRO 250 GB, SSD Samsung 980 PRO, 2TB, M2. VGA nV RTX 3080 Suprim X 10GB LHR. Zdroj Be quiet straight power 11, 80+ Platinum- 1200W.

Nabízím k prodeji TV v dobrém stavu. Která je vhodná pro méně náročné uživatele. Mohu zaslat i aktuální foto.
Osobní odběr je možný po trase: Přerov - Lipník Nad Bečvou - Hranice.
V případě zájmu pište prosím jen na e-mail. Telefonní číslo je vymyšlené. Děkuji.
Specifikace TV jsou:
Úhlopříčka obrazovky (cm): 107
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD)
Technologie zobrazení: LED
Zobrazovací frekvence: 100 Clear Motion Rate
TV tuner: DVB-C; DVB-T
Přehrávaná média: USB flash disk
Výkon L+R (W): 20
HDMI vstup: 2
Scart AV: 1
USB vstup: ANO
Komponentní vstupy: 1
Kompozitní vstupy AV: 1
Sluchátkový výstup: Ano
Digitální optický výstup: ANO
Energetická třída: A
Příkon v zapnutém stavu prům. (W): 58.00
Příkon v pohotovostním režimu (W): 0.30
Důvody ke koupi
Full HD, 100Hz CMR, USB movie, DVB-T/C, energetická třída A
Objevte novou realitu v rozlišení Full HD
Nyní si můžete vychutnávat ještě realističtější domácí zábavu než kdykoli předtím. Díky rozlišení, které je v porovnání se standardními televizory HD dvojnásobné, vám televizor Samsung Smart TV přináší neuvěřitelné zážitky ze sledování, se kterými proniknete za obrazovku do světa, jenž vás naprosto obklopí. Když spatříte bohatý a živý obraz v rozlišení Full HD, vaše oblíbené televizní pořady a filmy již nikdy nebudou stejné. Objevujte realitu se zážitky v rozlišení Full HD.
Sledujte sportovní pořady v té nejlepší možné podobě
S televizorem Samsung můžete sledovat sportovní pořady nejen kdy se vám to bude hodit, ale také v té nejlepší možné podobě. Sportovní režim vám umožňuje využívat fantastické funkce, které lze aktivovat všechny najednou pomocí zkratky. Vylepšete obraz a zvuk ke svému užitku a sledujte každý zásah a gól s dokonale čistým obrazem. Kvalita zvuku se postará o to, že atmosféra ve vašem obývacím pokoji bude stejně elektrizující jako na stadiónu.
Sledujte filmy z paměťového zařízení USB
Díky funkci ConnectShare Movie stačí jednoduše připojit k televizoru paměťové zařízení nebo pevný disk USB a můžete si okamžitě začít vychutnávat filmy, fotografie nebo hudbu. Na televizoru nyní můžete sledovat nejrůznější obsah v pohodlí svého obývacího pokoje.
Filtrování šumu pro ještě větší potěšení ze sledování televize
Zažijte na svém televizoru křišťálově čisté pořady pomocí funkce Clean View od společnosti Samsung. Technologie automatického odstranění šumu funkce Clean View odstraní digitální a analogový šum, který je vidět na obrazovce. Filtr analogového šumu vylepší kvalitu obrazu odstraněním vizuálního šumu ze vzdušných i kabelových zdrojů. Pohodlně se usaďte, relaxujte a sledujte televizi s nejvyšší čistotou obrazu.
Živější barvy pro lepší obraz
Technologie Wide Color Enhancer Plus od společnosti Samsung, která využívá pokročilý algoritmus na zvýšení kvality obrazu, výrazně zvyšuje kvalitu každého obrazu a odhaluje skryté detaily. S technologií Wide Color Enhance

Prodám použitý, ale zachovalý počítač (all-in-one) HP Compaq Pro 6300, jehož hlavní předností je velmi slušný výkon a kompaktnost (monitor + PC v jednom). V PC je provedena nová instalace operačního systému v českém jazyce vč. všech ovladačů a aktualizací, tudíž PC je tedy připraven ihned k použití.
Nemusíte tahat žádné kabely a mít na stole více příslušenství a komponentů, u tohoto PC je vše v jednom. Výhodou jsou kompaktní rozměry a reprezentativní vzhled. Vhodné do kaknceláří, recepcí či domácí pracovní stůl :-)
VÝKONNÝ DVOUJÁDROVÝ PROCESOR INTEL
LICENČNĚ OPERAČNÍ SYSTÉM WINDOWS 10
WEBKAMERKA
FULL HD LCD S ÚHLOPŘÍČKOU 21,5"
DVD VYPALOVACÍ MECHANIKA
VELKÁ KAPACITA OPERAČNÍ PAMĚTI
NOVÝ, ODOLNÝ A RYCHLÝ SSD DISK
Parametry:
Procesor: Intel Core i3-3240 (2 x 3,40 GHz)
Operační paměť: 8 GB DDR3
Pevný disk: SSD 240 GB (nový, záruka 2 roky)
Optická mechanika: DVD-RW
Grafická karta: Intel HD 2500
Display: 21,5", rozlišení 1920x1080 (FullHD)
Zvuková karta: ano
Porty: 4 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 x PS/2, DisplayPort, 3 x audio, webkamera
Síťové karty: LAN
Operační systém: Windows 10 Pro CZ (licenčně)
Předmětem nabídky je následující:
- notebook HP Compaq Pro 6300
- napájecí kabeláž
- - - NA NOTEBOOK POSKYTUJI ZÁRUKU 1 TÝDEN - - -
V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte přes email (uveďte prosím také Vaše telefonní číslo). Možnost osobního předání či odeslání přes Českou poštu na dobírku. Za nabídky předem děkuji.
== PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ NABÍDKY ==
_96_

Předmětem inzerátu je kompaktní mobilní pracovní stanice (workstation) v tenkém a lehkém provedení ultrabooku s vysokým výkonem a odolným provedením.
Charakteristické vlastnosti: odolnost, lehký, podsvícená klávesnice, SSD disk, dedikovaná grafická karta
Předinstalovaný operační systém Win 11 Pro v češtině, se všemi potřebnými drivery a aktualizacemi. Stačí stisknout tlačítko ON a můžete ihned naplno fungovat.
Obsah balení → notebook a adaptér.
******Faktura se zárukou 12 měsíců******
Stav zařízení: Minimální známky používání
Konfigurace:
•Procesor (CPU): Intel Corei i7-7500U (2.7-2.9 GHz)
•Operační paměť (RAM): 16GB DDR4
•Pevný disk (HDD): 512GB SSD M2 Sata
•Optická mechanika: -
•Grafika: Intel HD Graphics 620 a AMD FirePro W4190M (2GB DDR5)
•Operační systém: Windows 11 Pro
•Rozhraní: Displayport, 2x USB 3.0, Thunderbolt, USB C
•Další vlastnosti: čtečka SD karet, webkamera, bluetooth
•Klávesnice: EU rozložení, podsvícená
•Displej: nedotykový 14" Matný FHD (1920 x 1080 px)
•Baterie: funkční
•Hmotnost: 1,7 kg
S případnými dotazy mne neváhejte kontaktovat. Pokud nereaguji na telefon, napište prosím email. Ozvu se hned jak to bude možné. Osobní předání Ostrava a okolí. Po domluvě možnost zaslání po celé ČR či SR poštou či jinou přepravní společností (Zásilkovna, DPD).
Po domluvě možnost upgradu stávající konfigurace. Navýšení kapacity disku či operační paměti RAM.
Pokud by Vás tento konkrétní model neoslovil, níže naleznete všechny naše nabídky.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Prodám použitý, ale velmi zachovalý notebook/ultrabook HP EliteBook 850 G1, jehož hlavní předností je maximální mobilita při velmi slušném výkonu. V notebooku je provedena nová instalace operačního systému v českém jazyce vč. všech ovladačů a aktualizací. Notebook je tedy připraven ihned k použití.
VELMI TENKÉ TĚLO NOTEBOOKU
NOVÝ A RYCHLÝ SSD DISK
VELKÁ KAPACITA OPERAČNÍ PAMĚTI
VÝKONNÝ DVOUJÁDROVÝ PROCESOR INTEL i5
LICENČNĚ OPERAČNÍ SYSTÉM WINDOWS 10
WIFI + WEBCAM + BLUETOOTH
ČTEČKA OTISKŮ PRSTŮ
DISPLAY PORT + USB 3.0
PODSVÍCENÁ KLÁVESNICE
FULL HD ROZLIŠENÍ DISPLEJE
NOVÁ BATERIE
Parametry:
Procesor: Intel Core i5-4210U (2 x 1,70 GHz/turbo 2,70 GHz)
Operační paměť: 8 GB DDR3
Pevný disk: SSD 480 GB (nový, záruka 2 roky)
Grafická karta: Intel HD 4400
Display: 15“, rozlišení 1920x1080
zvuková karta: ano
Porty: 4 x USB 3.0, DisplayPort, LAN, VGA, SecurityCard, čtečka paměťových karet, webcam
Síťové karty: LAN, WIFI
Operační systém: Windows 10 Pro CZ (licenčně)
Předmětem nabídky je následující:
- notebook HP EliteBook 850 G1
- napájecí kabeláž + napájecí adaptér
- baterie (nová)
- - - NA NOTEBOOK POSKYTUJI ZÁRUKU 1 TÝDEN - - -
V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte přes email (uveďte prosím také Vaše telefonní číslo). Možnost osobního předání či odeslání přes Českou poštu na dobírku. Za nabídky předem děkuji.
== PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ NABÍDKY ==
_10_

Prodám použitý, ale zachovalý notebook Dell Latitude E6540, jehož hlavní předností je maximální mobilita při velmi slušném výkonu. V notebooku je provedena nová instalace operačního systému v českém jazyce vč. všech ovladačů. Notebook je tedy připraven ihned k použití.
ODOLNÉ TĚLO NOTEBOOKU
VÝKONNÝ PROCESOR INTEL i5
WIFI + HDMI + WEBKAMERKA
NOVÝ A RYCHLÝ SSD DISK SE ZÁRUKOU
FULL HD DISPLEJ S TECHNOLOGIÍ IPS
BATERIE S ROZŠÍŘENOU KAPACITOU
Parametry:
Procesor: Intel Core i5-4310M (2 x 2,70 GHz)
Operační paměť: 8 GB DDR3
Pevný disk: SSD 240 GB (nový, záruka 2 roky)
Grafická karta: Intel HD 4600
Display: 15,6, rozlišení 1920x1080, IPS
Zvuková karta: ano
Porty: 4 x USB 3.0, HDMI, VGA, LAN, audio, čtečka paměťových karet, dokovací konektor, webkamera
Síťové karty: LAN, WIFI
Operační systém: Windows 10 Pro CZ (licenčně)
Předmětem nabídky je následující:
- notebook Dell Latitude E6540
- napájecí kabeláž + napájecí adaptér
- baterie
- - - NA NOTEBOOK POSKYTUJI ZÁRUKU 1 TÝDEN - - -
V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte přes email (uveďte prosím také Vaše telefonní číslo). Možnost osobního předání či odeslání přes Českou poštu na dobírku. Za nabídky předem děkuji.
== PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ NABÍDKY ===
_3146_

Prodám použitý, ale zachovalý notebook Dell Latitude E6540, jehož hlavní předností je maximální mobilita při velmi slušném výkonu. V notebooku je provedena nová instalace operačního systému v českém jazyce vč. všech ovladačů. Notebook je tedy připraven ihned k použití.
ODOLNÉ TĚLO NOTEBOOKU
VÝKONNÝ ČTYŘJÁDORVÝ PROCESOR INTEL i7
LICENČNĚ OPERAČNÍ SYSTÉM WINDOWS 10
VELKÁ KAPACITA OPERAČNÍ PAMĚTI
WIFI + HDMI + WEBKAMERKA
RYCHLÝ A ODOLNÝ SSD DISK SE ZÁRUKOU
FULL HD DISPLEJ S TECHNOLOGIÍ IPS
BÍLE PODSVÍCENÁ KLÁVESNICE
AMD GRAFICKÁ KARTA
ROZŠÍŘENÁ KAPACITA BATERIE
Parametry:
Procesor: Intel Core i7-4800MQ (4 x 2,70 GHz)
Operační paměť: 16 GB DDR3
Pevný disk: SSD 512 GB
Grafická karta: Intel HD 4600 + AMD Radeon HD8790M (2 GB)
Optická mechanika: DVD-RW
Display: 15,6“, rozlišení 1920x1080, IPS
Zvuková karta: ano
Porty: 4 x USB 3.0, HDMI, VGA, LAN, audio, čtečka paměťových karet, dokovací konektor, webkamera
Síťové karty: LAN, WIFI
Operační systém: Windows 10 Pro CZ (licenčně)
Předmětem nabídky je následující:
- notebook Dell Latitude E6540
- napájecí kabeláž + napájecí adaptér
- baterie (rozšířená kapacita)
- - - NA NOTEBOOK POSKYTUJI ZÁRUKU 1 TÝDEN - - -
V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte přes email (uveďte prosím také Vaše telefonní číslo). Možnost osobního předání či odeslání přes Českou poštu na dobírku. Za nabídky předem děkuji.
== PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ NABÍDKY ===
_3262_

Prodám použitý notebook HP ProBook 6460b, jehož hlavní předností je maximální mobilita při velmi slušném výkonu. V notebooku je provedena nová instalace operačního systému v českém jazyce vč. všech ovladačů a aktualizací. Notebook je tedy připraven ihned k použití.
ODOLNÉ TĚLO NOTEBOOKU
VELKÁ KAPACITA OPERAČNÍ PAMĚTI
VÝKONNÝ DVOUJÁDROVÝ PROCESOR INTEL i5
DVD VYPALOVACÍ MECHANIKA
LICENČNĚ OPERAČNÍ SYSTÉM WINDOWS 10
WIFI + BLUETOOTH + ČTEČKA OTISKŮ PRSTŮ
DISPLAY PORT + ESATA
RYCHLÝ A ODOLNÝ SSD DISK
Parametry:
Procesor: Intel Core i5-2410M (2 x 2,30 GHz)
Operační paměť: 4 GB DDR3
Pevný disk: SSD 240 GB
Optická mechanika: DVD-RW
Grafická karta: Intel HD3000
Display: 14,1“, rozlišení 1366x768
Zvuková karta: ano
Porty: 4 x USB + eSATA, FireWire, čtečka paměťových karet, ExpressCard, LAN, VGA, modem, DisplayPort, 2 x audio, čtečka otisků prstů
Síťové karty: LAN, WIFI, bluetooth
Operační systém: Windows 10 Pro CZ (licenčně)
Předmětem nabídky je následující:
- notebook HP ProBook 6460b
- napájecí kabeláž + napájecí adaptér
- baterie
- - - NA NOTEBOOK POSKYTUJI ZÁRUKU 1 TÝDEN - - -
V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte přes email (uveďte prosím také Vaše telefonní číslo). Možnost osobního předání či odeslání přes Českou poštu na dobírku. Za nabídky předem děkuji.
== PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ NABÍDKY ==
_3145_

Prodám použitý, ale zachovalý notebook Lenovo ThinkPad T440p, jehož hlavní předností je maximální mobilita při velmi slušném výkonu. V notebooku je provedena nová instalace operačního systému v českém jazyce vč. všech ovladačů a aktualizací. Notebook je tedy připraven ihned k použití.
ODOLNÉ TĚLO NOTEBOOKU
VÝKONNÝ DVOUJÁDROVÝ PROCESOR
VELKÁ KAPACITA OPERAČNÍ PAMĚTI
LICENČNĚ OPERAČNÍ SYSTÉM WINDOWS 10
WEBKAMERKA + USB 3.0
WIFI + BLUETOOTH
NOVÝ, RYCHLÝ A ODOLNÝ SSD DISK
Parametry:
Procesor: Intel Core i5-4300M (2 x 2,60 GHz)
Operační paměť: 8 GB DDR3
Pevný disk: SSD 480 GB (nový/záruka 2 roky)
Grafická karta: Intel HD 4600
Display: 14“, rozlišení 1366x768
Zvuková karta: ano
Porty: 2 x USB 3.0, 2 x USB, mini DisplayPort, VGA, LAN, čtečka paměťových karet, audio, webcam
Síťové karty: LAN, WiFi, bluetooth
Operační systém: Windows 10 Pro CZ (licenčně)
Předmětem nabídky je následující:
- notebook Lenovo ThinkPad T440p
- napájecí kabeláž + napájecí adaptér
- baterie
- - - NA NOTEBOOK POSKYTUJI ZÁRUKU 1 TÝDEN - - -
V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte přes email (uveďte prosím také Vaše telefonní číslo). Možnost osobního předání či odeslání přes Českou poštu na dobírku. Za nabídky předem děkuji.
== PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ NABÍDKY ==
_7_

Prodám použitý, ale zachovalý notebook Lenovo ThinkPad X230, jehož hlavní předností je maximální mobilita při velmi slušném výkonu. V notebooku je provedena nová instalace operačního systému v českém jazyce vč. všech ovladačů a aktualizací. Notebook je tedy připraven ihned k použití.
VÝKONNÝ PROCESOR INTEL i7
VELKÁ KAPACITA OPERAČNÍ PAMĚTI
LICENČNĚ OPERAČNÍ SYSTÉM WINDOWS 10
ODOLNÁ KONSTRUKCE NOTEBOOKU
WEBKAMERKA + WIFI
RYCHLÉ PORTY USB 3.0
ODOLNÝ SSD DISK
BÍLE PODSVÍCENÁ KLÁVESNICE
ROZŠÍŘENÁ KAPACITA BATERIE
LCD S TECHNOLOGIÍ IPS
Parametry:
Procesor: Intel Core i7-3520M (2 x 2,90 GHz)
Operační paměť: 8 GB DDR3
Pevný disk: SSD 240 GB
Grafická karta: Intel HD4000
Display: 12,5“, rozlišení 1366x768, IPS
Zvuková karta: ano
Porty: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, VGA, miniDisplayPort, ExpressCard, LAN, čtečka karet, audio, webcam
Síťové karty: LAN, WIFI
Operační systém: Windows 10 Pro CZ (licenčně)
Předmětem nabídky je následující:
- notebook Lenovo ThinkPad X230
- napájecí kabeláž + napájecí adaptér
- baterie (rozšířená kapacita)
- - - NA NOTEBOOK POSKYTUJI ZÁRUKU 1 TÝDEN - - -
V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte přes email (uveďte prosím také Vaše telefonní číslo). Možnost osobního předání či odeslání přes Českou poštu na dobírku. Za nabídky předem děkuji.
== PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ NABÍDKY ==
_3278_

Prodám použitý, ale zachovalý notebook Dell Latitude E7450, jehož hlavní předností je maximální mobilita při velmi slušném výkonu. V notebooku je provedena nová instalace operačního systému v českém jazyce vč. všech ovladačů. Notebook je tedy připraven ihned k použití.
ODOLNÉ TĚLO NOTEBOOKU
VÝKONNÝ DVOUJÁDROVÝ PROCESOR INTEL i5
LICENČNĚ OPERAČNÍ SYSTÉM WINDOWS 10
VELKÁ KAPACITA OPERAČNÍ PAMĚTI
RYCHLÝ SSD DISK S PLNOU ZÁRUKOU
KOMPAKTNÍ TĚLO NOTEBOOKU
WIFI + HDMI + BT
PODSVÍCENÁ KLÁVESNICE
FULL HD ROZLIŠENÍ IPS DISPLEJE
Parametry:
Procesor: Intel Core i5-5300U (2 x 2,30 GHz/turbo 2,90 GHz)
Operační paměť: 8 GB DDR3
Pevný disk: SSD 256 GB
Grafická karta: Intel HD 5500
Display: 14“, rozlišení 1920x1080, IPS
Zvuková karta: ano
Porty: 3 x USB 3.0, audio, LAN, miniDisplayPort, HDMI, čtečka karet, Security Card, webcam
Síťové karty: LAN, WIFI, bluetooth
Operační systém: Windows 10 Pro CZ
Předmětem nabídky je následující:
- notebook Dell Latitude E7450
- napájecí kabeláž + napájecí adaptér
- baterie
- - - NA NOTEBOOK POSKYTUJI ZÁRUKU 1 TÝDEN - - -
V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte přes email (uveďte prosím také Vaše telefonní číslo). Možnost osobního předání či odeslání přes Českou poštu na dobírku. Za nabídky předem děkuji.
== PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ NABÍDKY ===
_3159_

Dobrý den, nabízím serverový disk Hitachi.
Parametry:
Uložiště: 36 GB
Rozhraní: SCSI
Technologie připojení: eSATA
Pevný disk: 3,5 palce
Velikost cache paměti: 8 MB
Pokud by jste měli zájem piště na níže uvedené číslo či email.