inzerce, prodej, prodám, bazar

plastové nádrže na vodu

Počet nalezených inzerátů PLASTOVÉ NÁDRžE NA VODU: 1000

Kanystry 20-25 litrů plastové na naftu, vodu i jiné za 50 kč
Prodám asi 100 kusů i jednotlivě tyto velmi pěkné kanystry plastové od trestí, příchutí, sirupů do limonád a další typ na 20 litrů světlé, průsvitné - nejsou na foto, od lihu, lihové dezinfekce a desinfekce na bázi chloru či sava. Obsahy většinou 10, 20 - 25 litrů. Použitelné na pohonné hmoty, olej, AD-Blue, močovina, užitková voda i jiné. Většina těchto barevných i na pitnou vodu. Mám na prodej ještě různé plastové sudy s víkem, víkem a sponou o obsahu 40 - 60 litrů, IBC kontejnery, plastové 1000 litrové nádrže na paletě v kovové kleci, sudy plechové lakované 200 litrové od olejů. Jsou v dalších inzerátech. Prodávám ještě spoustu dalších zajímavých věcí. Podívejte se i na mé další inzeráty na Bazoši - všechny zveřejněné jsou vždy platné. Kanystry plastové, kanystry na vodu, kanystry na naftu, kanystry na pohonné hmoty,plastové obaly, vybavení karavanu, obytného auta.
Křesadlo MilTec
Prodám křesadlo MilTec – viz. foto. Zcela nové v originálním obalu. Preferuji osobní odběr po vzájemné domluvě. Podrobnější informace poskytnu meilem. Dále mohu zaslat prostřednictvím Zásilkovny. Po domluvě mohu osobně předat v Olomouci na hlavním nádr. a nebo v Brně na hlavním nádr. INZERÁT PLATÍ DO SMAZÁNÍ. 5 kusů za 300 Kč.
Motokolo bodeček
typ: 2-dobý jednoválec chlazení: vzduchem - ventilátorem objem motoru: 25,66 cm3 vrtání x zdvih 33mmx30mm kompresní poměr: 10:1 maximální výkon: 0,9 HP (0,67 kW)/6500 ot.min-1 max. kroutící výkon: 1Nm-1/6000 ot.min-1 palivo: bezolovnatý benzín s olejem v poměru 1:25 poměr směsi benzín : olej 25 : 1 spotřeba statická: 934 g/kw-hod. (6000ot. min-1) spotřeba při jízdě: 1,5 l /100km při 25 km/h objem palivové nádr?e: 0,5 l dojezd na plnou nádr?: 33 km hmotnost (kola): 20 kg max. zatí?ení: 100kg: max. rychlost: 25 km/ hod
Pronájem 110 m2 velkého 3+1 Libčice nad Vltavou
Pronajmu prostorný byt 3+1 v Libčicích nad Vltavou o podlahové ploše 110 m2 ve větším rodinném domě o 3 bytech. K dispozici dle dohody. K bytu náleží venkovní parkovací stání na zahradě a sklepní místnost. Taktéž je možné využívat velký bazén. Celková plocha pozemku je ca. 1100 m2. Dominantou obýváku jsou moderní krbová kamna. Topení a teplá voda zajištěna vlastním plynovým kondenzačním kotlem. Byt se pronajímá nezařízený. Dům se nachází v blízkosti vlakového nádraží, 20 min vlakem nádr. Holešovice, 27 min Masarykovo nádr. Vlak každých 20-30 min. Hned vedle je ZŠ, 2 min. pěšky samoobsluha, restaurace, městský úřad, veterinář. MŠ a policie do 10 min. pěšky. Na domě budou ještě probíhat další rekonstrukce. V domě bydlí i majitel nemovitosti a zahradu s vámi bude sdílet větší přátelský pes. Provize jeden měsíční nájem, jeden nájem kauce – vždy vč. záloh na energie. Enesta Reality s.r.o. je franšízantem společnosti Reality Proradost s.r.o. ev.č.: 16876 + 5 000 Kč měsíčně zálohy na energie třída energetické náročnosti budovy: D - Méně úsporná dle vyhlášky č.78/2013 Sb. vlastnictví: osobní druh objektu: cihlová stav objektu: velmi dobrý umístění objektu: centrum obce číslo podlaží v objektu: 2 počet podlaží objektu: 3 celková podlahová plocha (m2): 110
Být 2+kk Hradec Králové
Prodám byt v OV na Pražské předměstí. DOSTUPNOST:Aut.nádr.+ Vlak.nádr.10.min. Lidl,školka,Tesko 10 až 15 min.Kaufland autem 10 min. Po rekonstrukci Okna jsou na jihozápad(slunný byt) Pro více informací volejte Při rychlém jednání možnost dohody o ceně
Pouzdro MNS-00 na 2 Ks zásobníků k samopalu vz. 58
Prodám pouzdro MNS-00 na 2 Ks zásobníků k samopalu vz. 58 – viz. foto. Minimálně použité nebo skoro vůbec. Velmi dobrý stav. Preferuji osobní odběr po meilové domluvě. Podrobnější informace poskytnu také meilem. Dále mohu zaslat prostřednictvím Zásilkovny. Po domluvě mohu osobně předat v Olomouci na hlavním nádr. a nebo v Brně na hlavním nádr. INZERÁT PLATÍ DO SMAZÁNÍ.
Chrániče loktů 2009 - pár
Prodám pár zcela nových, nepoužitých vojenských chráničů loktů 2009 – viz. foto. Preferuji osobní odběr po domluvě meilem. Podrobnější informace poskytnu také meilem. Mohu zaslat přes Zásilkovnu s platbou předem, dále osobně předat po domluvě v Olomouci na hlavním nádr. a nebo v Brně na hlavním nádr. INZERÁT PLATÍ DO SMAZÁNÍ.
plastová nádrž na septik, pitnú vodu, dažďovú vodu 2m3
Vyrábame aj plastove a betonove nádrže s objemom 2m3, 3m3, 4m3, 5m3, 6m3, 7m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 14m3, 16m3, 18m3, 20m3, 30m3, Nádrže sú vyrobené z polyesterovo-skleného kompozitu vytvoreného infúznou metódou (Vacuum Resin Infusion). Materiál tvorí z 50% sklenené vlákno, obsahuje aj polyesterové živice odolné voči hydrolýze. Vďaka tomu je výsledný septik o 80% odolnejší voči rozťahovaniu a ohýbaniu ako obyčajný laminát ___________________________________________________________________________ Cena v inzeráte je za nádrž 2m3 2000 litrov. DORUČENIE PO CELOM SLOVENSKU LEN ZA 2-5 PRACOVNÉ DNI. Ponúkame jednu z najdlhších záruk na trhu, t.j. 25 rokov. Na ostatných inzerátoch ponúkame aj jednokomorové a dvojkomorové nádrže od 2 m3 do 30 m3 a vodomerná studňa, vodomerna sachta, dlhé a krátke kanály pre autá VÝKOPOVÉ PRÁCE V OBLASTI ZÁKAZNÍKA Z akých materiálov vyrábame nádrže? Každá takáto nádrž je vyrobená z polyesterovo-skleného kompozitu infúznou metódou (Vacuum Resin Infusion), navyše vybavená krytom a indikátor naplnenia. Nádrž má štandardný vstup s tesnením potrubia kanalizácia d = 160 mm a priehľadová rúra (komín) 0,75 m, ktorú je možné bez problémov použiť skrátiť a prispôsobiť jamke nádrže. Kompozit obsahuje až 50 % vlákien sklo a vysokokvalitné polyesterové živice odolné voči hydrolýze. Toto robí, že má o 80 % vyššiu pevnosť v ťahu a ohybe ako obyčajný laminát. Pri betónových nádržiach, ktoré tiež ponúkame, budete musieť urobiť otvor pre potrubie a následne všetko utesniť, čo pri plastových nadrzach robiť netreba. (je tam otvor)Plastové nádrže sú o niečo drahšie ako betónové, ale v ďalších fázach montáže šetríte čas a peniaze. Záruka je tiež v prospech plastu. Najväčšie výhody plastových Žump/nádrži zahŕňajú: - 100% tesnosť - odolnosť voči mechanickému poškodeniu a vonkajším faktorom - necitlivosť na škodlivé účinky agresívnych látok - nízka hmotnosť - jednoduchá montáž - žiadne nepríjemné pachy - nízke náklady na dopravu a montáž. Nadrze Môžu byť tiež použité ako: - nádrž na pitnú vodu - nádrž na dažďovú vodu - Žumpy - Vodomerná studňa - protipožiarna nádrž - Olejová nádrž - nádrž na chemikálie - čistiarne odpadových vôd - drenážna čistiareň - biologická čistiareň - Pôda a koreňová čistička odpadových vôd (ekologický septik - osadník) Ako predmety zaistené gelcoatom a vrchným lakom, takéto nádoby vykazujú pevnosť a zároveň ľahkosť. Každý z našich plastových septikov je dokonale prispôsobený na inštaláciu aj na nestabilných podkladoch, ako aj pri vysokej hladine spodnej vody. Plastové Žumpy sú skvelým riešením pre domácnosti, ktoré si cenia úsporu a praktickosť zároveň. Najdôležitejšie je, že pri ich používaní sa neuvoľňujú škodlivé látky, čo sa často stáva pri iných nádržiach (napr. betón). Plastové nádoby sa ľahko používajú a inštalujú.
cisterna 10,5/12,5m3
cisterna LAUMETRIS PTL-10V, nosnost 10t (10,5m3), sklolaminat, pneumatiky 550/45-22,5, obslužní lavka, odperovana náprava, hydraulická noha, ZARUKA, tel Cisterna (podtlaková) LAUMETRIS PTL-12V, nosnost 12t (12,5m3), sklolaminat, pneumatiky 550/45-22,5, obslužní lávka, odpérovaná náprava, cena - dohodou. ЗАО Laumetris vyrábí cisternu pro vodu s plastovou nádrží, a jedna z jejich funkcí je ochrana vodních nádrží před znečištěním chemickými prostředky pro ochranu rostlin. Pomocí cisterny pro vodu PTL-2,8,10,12,16,20V je možné čerpat vodu z určených míst nebo zalévat přes horní víko. Odstředivé čerpadlo dovoluje zamíchat vodu uvnitř cisterny nebo dodávat vodu do postřikovače zvlášť a izolovaně od sací magistrály. Ve stejné větvi je namontovaný systém filtrů jemného čištění s možností zvolení rozměru jemnosti filtru - od minimální velikosti (76 mikronů) až do maximální (980 mikronů). Během míchaní se voda ohřívá do teploty okolního prostředí, a poté se dodává do postřikovače. V teplé vodě reagují a rozpouštějí se prostředky pro ochranu rostlin rychleji, což dovoluje zahájit postřik dříve. Při pumpovaní vody z cisterny do postřikovače je její objem přesně fixován počitadlem spotřeby Palmac 2. Operátor sleduje na pultu objem pumpované vody s přesností do několika litrů, a po dosažení potřebného objemu vypíná čerpadlo. Pomocí takové cisterny pro přepravu vody je možné připravit vodu pro tankování několika postřikovačů, čím je také možné ušetřit čas a zvýšit produktivitu postřiku s využitím prostředků na ošetření porostů. Využití cisterny na vodu tohoto typu maximálně omezuje možnost znečištění vodojemů prostředky na chemické ošetření rostlin, protože voda je dopravována na místo postřiku. Plastová nádrž, kohouty, hadice jsou trvanlivé a odolávají působení agresivního prostředí. Podnik vyrábí cisterny na vodu s kapacitou 6, 12, 16, 20 m3 a s výkonem 800 až 1500 l/min.
Cisterna (podtlaková) LAUMETRIS PTL-16V
nosnost 16t (16 m/3), sklolaminat, pneumatiky 600/55R22,5, obslužná lávka, odpružená oj + podvozek, 999000,- bez DPH. Tel +420 Litevský LAUMETRIS vyrábí cisternu pro vodu se sklolaminátovou nádrží, a jedna z jejich funkcí je ochrana vodních nádrží před znečištěním chemickými prostředky pro ochranu rostlin. Pomocí cisterny pro vodu PTL-12V je možné čerpat vodu z určených míst nebo zalévat přes horní víko. Odstředivé čerpadlo dovoluje zamíchat vodu uvnitř cisterny nebo dodávat vodu do postřikovače zvlášť a izolovaně od sací magistrály. Ve stejné větvi je namontovaný systém filtrů jemného čištění s možností zvolení rozměru jemnosti filtru - od minimální velikosti (76 mikronů) až do maximální (980 mikronů). Během míchaní se voda ohřívá do teploty okolního prostředí, a poté se dodává do postřikovače. V teplé vodě reagují a rozpouštějí se prostředky pro ochranu rostlin rychleji, což dovoluje zahájit postřik dříve. Při pumpovaní vody z cisterny do postřikovače je její objem přesně fixován počitadlem spotřeby Palmac 2. Operátor sleduje na pultu objem pumpované vody s přesností do několika litrů, a po dosažení potřebného objemu vypíná čerpadlo. Pomocí takové cisterny pro přepravu vody je možné připravit vodu pro tankování několika postřikovačů, čím je také možné ušetřit čas a zvýšit produktivitu postřiku s využitím prostředků na ošetření porostů. Využití cisterny na vodu tohoto typu maximálně omezuje možnost znečištění vodojemů prostředky na chemické ošetření rostlin, protože voda je dopravována na místo postřiku. Plastová nádrž, kohouty, hadice jsou trvanlivé a odolávají působení agresivního prostředí. Podnik vyrábí cisterny na vodu s kapacitou 6, 12, 16, 20 m3 a s výkonem 800 až 1500 l/min.
Nádoba na vodu 2,2 L
High Pulse® nádoba na vodu s nástavcem na pití (2,2 l) – nepropustná láhev na vodu pro váš fitness a silový trénink. Ideální pro sport, posilovnu, kempování a outdoorové aktivity Láhev na vodu z pevné a robustní nerezové oceli s praktickým uzávěrem na pití. Odnímatelný popruh a ergonomický design pro lepší uchopení a přepravu 100% nepropustná, bez BPA, udržitelná a odolná proti korozi – ekologická alternativa k plastové láhvi do tělocvičny. Ideální pro denní doporučené požadavky na vodu - není třeba doplňovat - vhodné i pro sycenou vodu - Kapacita: 2,2 litru Nová ,nepoužitá viz.foto Poštovné dohodou nebo osobní odběr Praha 8.
NOVÝ Podlahový čistič mop 2v1 - DOMO DO236SW, 2roky ZÁRUKA
PRODÁM NOVÝ Podlahový čistič mop 2v1 s odsávábním = AKU MOP - DOMO DO236SW, 2roky ZÁRUKA, JSME VELKOOBCHOD skvělý pomocník na čištění podlahy, údržba plovoucí podlahy, úklid dlažby, čištění vinylové podlahy, rotační mop, aku mop Elektrický aku čistič podlah s odsáváním zvládne v jednom kroku perfektně vyčistit podlahu, sebrat nečistoty a odsát přebytečnou vodu. Vytírání vlhčeným rotačním válcem z mikrovlákna ušetří až 90% vody proti běžnému vytírání např. pomocí mopu a vždy vytírá jen čistou vodou. Rotační válec spolu s výkonným odsáváním také dokáže z podlahy sebrat i velmi hrubé nečistoty, či vysušit rozlitý nápoj a podlahu zároveň do čista vytřít. Po skončení úklidu jednoduše mop můžete rozebrat a jednotlivé části omýt, nebo využít automatické funkce samočištění a válec vyprat v k tomu určené čistící a dobíjecí základně. Typ přístroje: podlahový čistič s odsáváním Napájení: Li-Ion 21,6 V baterie (215 W) Šířka záběru: 22 cm Vhodný pro plochu až 60 m2 Hlučnost: < 85=""> Vhodný na všechny typy tvrdých podlah včetně dřevěných Systém vytírání s vysáváním a sušením v jednom kroku: rotační válec z mikrovlákna sbírá nečistoty a čistí podlahu (čistou vodou/čistícím prostředkem) výkonné sání saje sebrané nečistoty a vlhkost do nádrže na odpadní vodu Možnost volby ze 2 stupňů výkonu Tlačítko vlhčení válce Nádrž na čistou vodu: 400 ml Nádrž na odpadní vodu: 350 ml Doba do úplného nabití: 4-5 h Doba provozu po úplném nabití: až 20 min. Úspora vody až 90% ve srovnání s běžným mopem Automatické vypnutí přístroje po naplnění nádrže na odpadní vodu Funkce samočištění při odstavení v čistící a nabíjecí základně Jemný nerezový filtr chránící jemný pěnový filtr na výstupu vzduchu Čistič lze "zaparkovat" ve svislé poloze, nebo odstavit do základny Snadno odnímatelná nádrž na čistou vodu Nádrž na odpadní vodu lze snadno odejmout a umýt v myčce na nádobí Omyvatelný prachový filtr Válec z mikrovlákna lze snadno vyjmout a vyprat Pojistka chránící motor při ucpání válce zastaví otáčení Kontrolka stavu nabití baterie Jemně pogumované pojezdová kolečka hubice Balení včetně: speciální základna pro čištění válce, nabíjení a bezpečné odstavení čističe i na plovoucí podlaze
Filtrační láhev na vodu
Ahoj! Představujeme vám dokonalé řešení pro čistou a bezpečnou pitnou vodu na cestách - naši filtrační láhev na vodu. Dejte sbohem balené vodě a plastovému odpadu a vychutnejte si čistou a osvěžující vodu bez ohledu na to, kam vás vaše dobrodružství zavedou. Díky pokročilému filtračnímu systému tato láhev odstraňuje až 96 % veškerých nečistot z vody, včetně bakterií, virů a dalších kontaminantů. Láhev jednoduše naplňte vodou z jakéhokoli zdroje a během krátké doby budete mít k dispozici čistou a lahodnou vodu k pití. Díky nepropustnému designu a praktickému držadlu pro přenášení můžete tuto láhev snadno vzít s sebou, ať už jdete kamkoli, zatímco odolná konstrukce zaručuje, že vydrží mnoho dalších cest. Zůstaňte hydratovaní, snižte svůj dopad na životní prostředí a vychutnejte si čistou, čerstvou vodu s naší filtrační lahví. Nespokojte se s ničím menším, pokud jde o pití čisté vody na cestách. Náš filtrační systém na láhve s vodou se o vás postará! Rozlučte se s nečistotami a přivítejte čistou, osvěžující vodu, ať jste kdekoli. Klíčové vlastnosti: • PH korekce 7,5 -9,5 • Antioxidační ORP 0 - 150MV • Antibakteriální účinek >96% • Zdrojová voda: čerstvá pitná voda • Životnost wellness kazety: 180 dní • Doba skladování : 24 měsíců na chladném a suchém místě před prvním použitím. Skleněná láhev s černým pouzdrem Plastová láhev bez BPA s poutkem Technické detaily: • Velikost 25,5 cm x 7,0 cm Barevně přizpůsobitelná • Kapacita 650ml (22oz) • Funkční materiál : Média přírodního kamene • Materiál lahve : Tritan (bez BPA) • Materiál kazety Potravinářská třída 304 SS Benefity kvalitní vody: • Hydratace: Voda je nezbytná pro hydrataci těla • Trávení: Kvalitní voda pomáhá zlepšovat funkci trávicího systému • Metabolismus: Kvalitní voda může podporovat správnou funkci metabolismu. • Kožní zdraví: Kvalitní voda může pomoci udržovat zdravou pokožku. • Očištění těla: Kvalitní voda může pomoci odstraňovat toxiny a odpadní látky z těla. • Zlepšení nálady: Kvalitní voda může pomoci zlepšit náladu a zvýšit úroveň energie. • Prevence onemocnění: Kvalitní voda může pomoci prevenci různých zdravotních problémů, jako jsou ledvinové kameny, bolest hlavy a další. • Zlepšení mozkové funkce: Kvalitní voda může pomoci zlepšit funkci mozku a zvýšit koncentraci a paměť Lidské tělo se skládá asi ze 60-65% vody. Ne nadarmo se říká, že kvalita pitné vody je základním pilířem pro zdravého jedince a organismus. Voda nemá začátek ani konec, voda všechno propojuje. Pokud máte jakékoli dotazy, napište nám DM. Na zdraví! M & M
Automat na vodu, sodobar, dávkovač / výdejník vody i perlivé
Prodám dva automaty na kvalitně pročištěnou vodu s elegantním dotykovým displejem vhodné do kanceláří, čekáren, zasedaček apod. Nabízí chlazenou, pokojovou a perlivou vodu. Díky napojení na vodovodní řad a důkladné filtraci získáte skvělou vodu bez tahání lahví či zásobníků, ekologicky a téměř zadarmo. Pro perlivou vodu podporuje malé bombičky schované přímo v přístroji či externí bombu. Přesná specifikace: Aktuální cena nového kusu 39023 Kč. Prodej jen za 14000 Kč za kus, oba kusy jen za skvělých 24000 Kč. Cena včetně filtrů. Nabídka platí až do smazání.
Sestavička: fitness sada 77kg za 4990,-
Fitness sada 77kg, která se skládá z: obouruční BENCH rovné posilovací osy, 168 cm délka (váha 8,5 kg) průměr 30 mm, nakládací plocha šroubová s uzávěry. + Obouruční EZ osy, 120 cm délka (váha 7,5 kg) průměr 30 mm, nakládací plocha šroubová s uzávěry. + 2x osa na jednoručky 400/30mm (váha 2x2,5kg). (osy celkem 20kg) + Sada kotoučů - 2 kusy - závaží 10 kg - plastové s cementovou náplní - 4 kusy - závaží 5 kg - plastové s cementovou náplní - 4 kusů - závaží 2,5 kg - plastové s cementovou náplní - 4 kusů - závaží 1,25 kg - plastové s cementovou náplní - 4 kusů - závaží 0,5 kg - plastové s cementovou náplní (kotouče celkem 57kg) Kvalitní činkový set benchové činky a jednoruček, vše samozřejmě navzájem kompatibilní. Závaží jsou plastové s betonovou náplní, vysoce odolné, esteticky kvalitní provedení. Předností tohoto setu je především jeho cenová dostupnost oproti litinovým kotoučům. Vše je nové. Osobně v Plzni, možno ozaslat i na dobírku poštou...tři balíky po 150kč (+450kč).
Sudy, soudky plastové s víkem za 299 kč
Prodám tyto plastové sudy, soudky, ukládací boxy s víkem. Použité, čisté, nepoškozené za 299 kč za kus. Použitelné i jako písková filtrace k bazénu. Ideální na vodu, ovocný kvas,kysané zelí, obilí, krmení pro psy, kočky, zvířata i jiné Prodávám i jiné plastové sudy a soudky s víkem, něktreé víko a spona o obsahu 40 - 200 litrů v cenách 199 - 399 kč. Dále 1000 litrové plastové nádrže - IBC kontejner, použité, velmi pěkné na kovové či plastové paletě v pozinkované kleci v TOP stavu za 1.999 kč. Jsou v dalších inzerátech. Podívejte se i na mé další inzeráty na Bazoši - všechny zveřejněné jsou vždy platné.
Sudy plastové 220 litrů na dešťovou vodu za  600 kč
Prodám jednotlivě několik kusů tyto sudy plastové o obsahu asi 220 litrů. Čisté, vyřezané horní víko. Ideální na zahradu či pod okap na dešťovou vodu, na stavbu. Tyto sudy prodávám i kompletní, nevyřezené se dvěma zátkami na horní straně. Pouze osobní převzetí v Č.Budějovicích - nezasílám. Mám na prodej i 200 litrové plechové sudy od motorových olejů, IBC nádrže, kontejnery plastové na 1000 litrů, různé plastové sudy a soudky a spoustu dalších zajímavých věcí v dalších inzerátech na Bazoši - podívejte se.
Voda pro ředění alkoholu, destilátu
Predám zariadenie na výrobu čistenej, mäkkej vody vhodnej na riedenie alkoholu v pálenici. Pokiaľ stále kupujete balenú vodu na riedenie,teraz máte možnosť si vodu vyrábať na mieste použitia z vlastného vodného zdroje,je to pohodlnejšie,a vždy máte k dispozícií čerstvú vodu. Voda zo zariadenia nebude spôsobovať zakalenie destilátu,ani nijako negatívne neovplivní kvalitu nariedeného alkoholu. Prístroj filtruje vodu cez špeciálnu molekulárnu membránu,kde sa z vody odstraňujú takmer všetky organické/anorganické vo vode rozpustené ionty,predovšetkým tvrdé minerály,chemické látky,baktérie a iné častice.Voda je pred membránou filtrovaná od mechanických nečistôt,následne odchlórovaná. Počas výroby čistenej vody,vzniká permeát (výsledný produkt,čistená voda) a koncentrát (odpadová voda). Bohužial niekde sa musí odseparovať koncentrovaná voda s odfiltrovanými časticami,ktorá odteká do odpadu. Pomer odpadovej vody a vyrobenej čistej vody je cca 3-5lit.(koncentrát) na 1lit.filtrovanej vody(permeát). Napojenie zariadenia na zdroj pitnej/mestskej vody! VÝKON FILTRÁCIE: 6-9lit./hod. PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY: - Molekulárna membrána: 2-3roky (3.250.-Kč) - základné filtre (sediment,uhlík): 6-8mes. (980.-Kč) Možnosť dokúpenia zásobníka na vodu s objemom 20-30-50lit. s automatickou reguláciou napĺňania a vypínania systému filtrácie vody. ZÁSOBNÍKY NA VODU s regulačným ventilom a kohútikom na odpúšťanie vody. - 20lit.: 1.300.-Kč - 30lit.: 1.500.-Kč - 50lit.: 1.690.-Kč Súčasťou balenia je konduktometer na meranie celkovej mineralizácie vody, resp. na posudzovanie účinnosti filtrácie vody. Zariadenie je nové vrátane inštalačnej sady, konduktometer, papiere. Faktúra + záruka. MONTÁŽ JE JEDNODUCHÁ (laická vodárina). Posielam aj do CZ. Dodanie kurierom (450.-Kč)
NOVÝ Podlahový čistič = AKU MOP - DOMO DO235SW, 2roky ZÁRUKA
PRODÁM NOVÝ Podlahový čistič = AKU MOP - DOMO DO235SW, 2roky ZÁRUKA, JSME VELKOOBCHOD video: ideální pomocník čištění podlahy, údržba plovoucí podlahy, úklid dlažby, čištění vinylové podlahy, rotační mop, aku mop Elektrický aku čistič podlah umožňuje v jenom kroku sebrat z podlahy nečistoty, vyčistit podlahu a vysušit přebytečnou vodu. Ušetříte tak nejen podstatnou část svého času věnovaného úklidu podlahy, ale podlaha také velmi rychle usychá a pro její vytření spotřebujete až o 90% méně vody než s běžným mopem. Další nespornou výhodou podlahového čističe jsou oddělené zásobníky na čistou a špinavou vodu integrované na těle přístroje. Díky nim již není potřeba s sebou poponášet kbelík a ždímat špinavý mop, ani jej namáčet do čisté vody. Po skončení úklidu jednoduše mop můžete rozebrat a omýt jednotlivé části, nebo využít automatické funkce samočištění a válce vyprat v k tomu určené čistící základně. Typ přístroje: podlahový čistič Napájení: Li-Ion 14,4 V baterie (60 W) Šířka záběru: 26,5 cm Hlučnost: 75 dB(A) Vhodný pro plochu až 60 m2 Vhodný na všechny typy tvrdých podlah včetně dřevěných Vytírání systémem dvou protiběžných válců z mikrovlákna: přední čistí a vlhčí podlahu čistou vodou (čistícím prostředkem) zadní sbírá nečistoty do nádrže na špinavou vodu a suší povrch Funkce samočištění - po spuštění 2 minuty točí a pere válce v čistící základně Tlačítko zapnutí/vypnutí funkce vlhčení předního válce Úspora vody až 90% ve srovnání s běžným mopem Lehký pohyb válců po povrchu bez odporu Tichý chod Nádrž na čistou vodu: 350 ml Nádrž na odpadní vodu: 180 ml Doba do úplného nabití: 4-5 h Doba provozu po úplném nabití: až 30 min. Tělo přístroje z eloxovaného hliníku Nádrž na odpadní vodu lze mýt v myčce na nádobí Válce lze snadno vyjmout a vyprat Pojistka chránící motor při ucpání válců a znemožnění jejich otáčení Kontrolka stavu nabití baterie Balení včetně: kartáček na čištění s hřebenem na válce a integrovaným nožem na odstraňování namotaných vlasů speciální základna pro čištění válců a bezpečné odstavení čističe i na plovoucí podlaze Rozměry balení (š x h x v): 31,4 x 13 x 80,2 cm Hmotnost balení: 4,8 kg Rozměry přístroje (š x h x v): 28,4 x 17,4 x 113 cm Hmotnost přístroje: 3,8 kg Akumulátor: 60 W Li-Ion 14,4 V DC 2000 mAh Adaptér: 100-240 V 50/60 Hz 0,4 A (OUT: 17,4 V 0,6 A) Délka kabelu adaptéru: 179 cm
autíčka pro nejmenší
Prodám: 1 - plastový vláček s postavičkami, zn. Smoby, cena 60Kč PRODANÝ 2 - plastové modré auto se zvuky, zn. Clementoni, cena 35Kč 3 - plastová červená formule se zvuky, zn. Clementoni, cena 35Kč PRODANÁ 4 - plastové červeno-bílé auto se zvuky a pohyblivými částmi, cena 35Kč PRODANÉ 5 - žlutý Jeep se zvuky, cena 35Kč PRODANÁ 6 - plastová mašinka, cena 35Kč PRODANÁ 7 - plastové auto s Tlapkovou patrolou, vysouvací hák na provázku, zn. Spin Master, cena 40Kč PRODANÉ 8 - plastové tyrkysové auto, zn. Fisher Price, cena 30Kč 9 - plastové žluté a modré auto, nehrané, cena 50K/celkem Koukněte i na mé ostatní inzeráty, prodávám vše po synovi. Z důvodu zneužívání soukromého tel. čísla, je telefon nefunkční, prosím o komunikaci přes email. Děkuji za pochopení.