plynová láhev 2kg - strana 31
Počet nalezených inzerátů PLYNOVÁ LÁHEV 2KG: 1000 - strana 31

VIP vozidlo - IHNED K ODBĚRU,
najeto 400 km,
TOP kvalita a nejvyšší výbava TITANIUM, PREMIUM PLUS, ARTIC PAKET,
Automatická převodovka 6 st.,
Bi-Xenony,
výkonné naftové topení Webasto,
ohřev vody 230 V nebo plyn,
izolovaná a vyhřívaná odpadní nádrž,
vyhřívaná podlaha na 230V, TOP pro zimní provoz!
NAVI ZENEC + kamera,
markýza,
velká garáž,
plynový vařič se 2 hořáky,
velká lednice s mrazákem,
WC s oddělenou prostornou sprchou,
ALU kola 16,
vyhřívané přední okno,
multifunkční kožený volant,
ve všech oknech sítě proti hmyzu,
držák TV + veškeré rozvody,
solární panel VICTRON 350 Wp,
el. spouštěcí přední postel 190 x 140 cm,
el. spouštěcí zadní patrové postele 190 x 90 cm,
LED osvětlení interiéru,
venkovní sprcha,
venkovní přípojka na plyn,
zásuvky 230 V + USB,
příprava 11 kg plynová láhev,
celková délka 750 cm, výška 292 cm.
Dveře do garáže pravé: š. 70 cm, v. 185 cm, levé: š. 60 cm, v. 90 cm, výška garáže 127 cm.
BEZKONKURENČNÍ CENA 1.754.000 Kč + DPH !
Tel.: +420 ,
e-mail.: ihned1234@

Prodám plynový gril Klarstein.
Zapnout, rozložit, hotovo! Plynový gril Klarstein Lucifer 2.0-T s 2 hořáky nabízí příjemné grilování v přátelské atmosféře. Se svým čistým designem, litinovou grilovací deskou a sklopnými bočními stolky z ušlechtilé oceli vyzařuje moderní, teplý šarm.
Chcete grilovat na otevřeném plameni bez prachu z uhlíků a zbytečné námahy při zapalování? S plynovým grilem Klarstein Lucifer 2.0-T je to úplně jednoduché. Díky zapalovacímu systému SNAP-JET s integrovaným piezo zapalováním se zapálí jeden nebo oba hořáky stiskem tlačítka. Gril pracuje díky plynovým hořákům s konceptem InstantReady. To znamená, že je ihned připraven k použití, aniž byste museli dlouho čekat na rozžhavení uhlí nebo rozpálení grilovací desky. Oba hořáky se postarají se svým tepelným výkonem 3,5 kW o teplo na grilování pod litinovým grilovacím roštem. Poskytuje plochu 45x44 cm pro nejrozličnější druhy potravin na grilování: vydatné steaky, křupavé klobásy, vynikající grilovanou zeleninu nebo šťavnaté ryby. Velká grilovací deska ze smaltované litiny zaručuje rovnoměrné rozložení tepla, takže i v okrajových oblastech grilovací zóny se vše dobře propeče. S velkým dvoustěnným krytem z ušlechtilé oceli nebudou problémy ani s pasivním grilováním, jako například při receptech „Pulled Pork" nebo „SpareRibs". Integrovaný teploměr umožňuje sledování teploty. Pokud je gril příliš horký nebo příliš studený, jednoduše přizpůsobte plynule otočné regulátory. Dostatek prostoru při grilování poskytují dva boční stolky z ušlechtilé oceli, které se dají sklopit nebo rozložit - ideální na balkony s omezeným prostorem. Každý boční stůl poskytuje úložný prostor 32,5x45,5 cm - dost místa pro misky, pánve, příbory, nápoje nebo koření. Mysleli jsme na všechno pro Váš dokonalý zážitek z grilování: zařízení Lucifer 2.
Po grilování jako před grilováním - o to se postará smaltování grilovacího roštu, na které se nic nelepí a je obzvlášť snadno omyvatelné. Přebytečný tuk se shromažďuje v jímací misce pod grilem a dá se odtud velmi snadno zlikvidovat. Žádné povalující se pytle s uhlím, protože plynová láhev stojí přímo ve stojanu grilu. A díky plynovému hořáku odpadá u zařízení Klarstein Lucifer 2.0-T i časově náročné odstraňování popela a zbytků uhlí. Díky hladce pohyblivým kolečkům s parkovací brzdou je gril velmi rychle uložen - takže grilování Vás bude bavit i následující den!
Nový, nerozbalený, výhra v soutěži.
Cena 6 000 CZK

Prodám plynový gril Klarstein.
Počet hořáků z nerezavějící oceli: 4
Topný výkon: 4 x 3,6 kW (celkem 14,4 kW)
Piezo zapalování
Připraveno k použití: včetně redukčního ventilu a hadice (plynová láhev není součástí balení)
Integrovaný teploměr z nerezavějící oceli
Ergonomické grilování díky ideální pracovní výšce 85 cm
Dvoustěnný poklop z nerezavějící oceli pro pasivní grilování
Litinový grilovací rošt (2 ks)
Mřížka z nerezavějící oceli pro udržování tepla
Jednoduchá montáž
Kolečka s kulovými ložisky a parkovacími brzdami pro snadné přemisťování
Včetně 4 háků na grilovací příbor, stojanu na pepř a otvíráku na láhve
Robustní povrchy z nerezavějící oceli s práškovým lakováním
Vhodné pro provoz s butanem, propanem nebo směsí butanu a propanu (dodržujte typový štítek)
Vhodné pro plynové láhve o hmotnosti 11 kg a 5 kg náplně
Držák plynové láhve v základně grilu
Možnost instalace otočného roštu pro přípravu grilovaného kuřete nebo pečeného vepřového kolena
Zapálit, obložit, vychutnat! Plynový gril Lucifer 4 od Klarstein se 4 hořáky se postará o příjemné grilovací večery v příjemné společnosti. Zároveň vyzařuje moderní, hřejivý šarm díky čistému designu, grilovací desce a sklopným bočním stolkům z nerezavějící oceli.
S BBQ grilem Lucifer 4 od Klarstein to můžete pořádně rozpálit: čtyři hořáky z nerezavějící oceli s tepelným výkonem každý 3,6 kW zahřejí grilovací plochu o rozměrech 69 x 45 cm a promění steaky, klobásy, trhané maso nebo grilovanou zeleninu na lahod. Díky dvoustěnnému poklopu z nerezavějící oceli s integrovaným teploměrem se vám otevře celý svět pasivního grilování. A jelikož jde o plynový gril, je samozřejmě velmi snadné regulovat teplotu v grilu Lucifer 4 malým otočením knoflíků. Hotové grilované pokrmy můžete udržovat příjemně teplé na stojanu s roštem o rozměrech 64 x 14 cm. Dva sklopné boční stolky z nerezavějící oceli poskytují dostatek prostoru při grilování.
Po grilování je před grilováním, proto se povrchy z nerezavějící oceli mimořádně snadno čistí. Díky hladce se pohybujícím podlahovým kolečkům s aretací se plynový gril Lucifer 4 od Klarsteinu dá velmi rychle odložit – takže grilování je zábavné i druhý den!
Nový, nerozbalený, výhra v soutěži.
Cena 10 000 CZK.

Nová kartuše Campingaz R904, 1,85 kg.
Původní cena 2419:
Možnost předání v Praze po dohodě.
Nebo Zásilkovna +80 Kč.

PŮJČOVNA plně vybaveného campervanu pro 4 osoby
* Volkswagen Grand California 600
*
* NEOMEZENÉ km
* KOMFORTNÍ pro 4 osoby
* ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY
* nadstandardní výbava
pronájem od 2800 Kč/den
dle délky pronájmu a sezóny
2 pohodlná dvoulůžka, kuchyňka s vařičem, dřezem, lednice, wc, umyvadlo, sprchový kout, velké množství úložných prostor, nosič na kola, markýza atd.
Pohodlné cestování
* vyšší rychlost a nižší spotřeba
Nezávislost
* až týden mimo kemp
* přídavná baterie
* velká nádrž na vodu
Žádné příplatky
* v ceně nájmu je zahrnuto vše - neomezené km, dálniční známka CZ, kempingový nábytek, nádobí, plynová láhev, prodlužovací kabely, hadice, klíny, WC chemie, prostěradla
obytný vůz , obytné auto , karavan , camper , campervan , caravan, obytnak, obytka obytku, bydlik, obytné vozy, california, marco polo, obytná auta pronájem, pronajmeme , pujcime , obytn , aut , pronajmu , půjčím , obytné auto , obytných aut , půjčovna vozů, vestavb
adria, ahorn, burstner, carado, chausson, dethleffs, globecar, hobby, hymer, itineo, knaus, laika, rimor, possl, rapido, pla, roller, sunlight, weinsberg carabus, caratour dq mq me mqh, boxstar, boxlife

VIP vozidlo v nejvyšší výbavě TITANIUM, PREMIUM PLUS,
IHNED K ODBĚRU
najeto 450 km
obytný automobil CHAUSSON 627 GA
5 MÍST pro jízdu
automatická převodovka 6 st.
naftové topení TRUMA
ohřev vody nafta,
Bi-Xenony,
NAVI ZENEC + kamera
markýza
velká garáž
plynový vařič se 2 hořáky
velká lednice s mrazákem
WC s prostornou sprchou
ALU kola 16
vyhřívané přední okno
multifunkční kožený volant
ve všech oknech sítě proti hmyzu
držák TV + veškeré rozvody
solární panel 140 Wp
střešní ventilátor
el. spouštěcí přední postel
LED osvětlení interiéru
venkovní sprcha
venkovní přípojka na plyn
zásuvky 230 V + USB
11 kg plynová láhev
celková délka 699 cm
výška 292 cm
rozměr spouštěcí přední postele: š.140 cm, délka 190 cm
dveře do garáže pravé: š. 75 cm, v. 105 cm.
BEZKONKURENČNÍ CENA 1.645.000 + DPH !
Tel.: +420
e-mail.: ihned1234@

obytné auto bydlík obytnák karavan
Alkovna
Renault Master
Ahorh nástavba-XGO-Rimor stejné
motor 2.3 diesel 135Ps 6q manuál
rok 5.2016
najeto pouze 68000km
Plynové topení Truma Combi (ohřev prostoru a teplé vody)
LED TV s DVD a satelitem
Remis na čelní okno
střešní klimatizace TRUMA-nová za 50.000kč
3 plotýnkový vařič
Alkovna lůžko
V zadní části manželská postel
2x plynová láhev
nová palubní baterie
kuchyně s dostatečným úložným prostorem
Okno s ochranou soukromí a mřížkou proti hmyzu
WC s umyvadlem
samostatná sprcha
Střešní poklopy se sítěmi proti hmyzu
4,5m markýza
velká zadní garáž
Středový stůl se přemění na postel
couvací kamera
velká nádrž na vodu a nádrž na odpadní vodu
plné rezervní kolo
Povoleno Celková hmotnost (v kg): 3500
Počet lůžek: 6 na jízdu 6
Délka: 7450 mm
Šířka: 2350 mm
Výška: 3150 mm
Vybavení
ABS, ESP, pevné lůžko, zadní garáž, markýza, střední skupina sedadel, kompletní servisní historie,2x originál klíče,posilovač řízení,tempomat,Bluetooth,radio original,centrální zamykání
NEBOURANÉ NEZATEKLE!!!
Čisté voňavé auto
Nový olej a filtry
Auto je bez investic,tip top! Jen sednout a jezdit
Prosím jen vážný zájemci

Rok výr.2006, 63.000 km, objem 2,8, 93 kW,
Motor v perfektním stavu, po výměně náplní a filtrů, technická do 07/2024, řidičák B,
2.majitel, garážovaný, málo užívaný, zachovalý, nebyl půjčován, pravidelné kontroly, zimní i letní kola,
vestavěný dieselagregát/elektrocentrála Dometic-izolovaná a odhlučněná,
satelitní parabola Kathrein–s automatickým vyhledáním a nastavením a sklopením, LED TV,
Střešní klimatizace Dometic, 3x solární panel, stabilizační měchy pro lepší jízdu,
Přídavné bezpečnostní zámky Thule na všech dveřích, detektor plynů, vč.uspávacích,
GSM autoalarm, immobilizer, centrální zamykání, navigace, meteorologická stanice Hyundai
couvací 2 polohová kamera, autorádio s Blueray přehrávačem Pioneer Avic s vyjížděcí obrazovkou,
Markýza s LED osvětlením, držák jízdních kol, elektricky ovládané schůdky,
otočné sedadlo spolujezdce, na oknech rolety a síťky proti hmyzu, termokryty na okna v kabině,
přípojka na venkovní plynový gril, plynová lahev, plynové topení a bojler na vodu, nádrže na vodu,
hrací konzole a TV s CD přehrávačem u horního spaní,
plynový sporák, dřez, lednice s mrazákem Dometic,
chemické wc Thetford, sprchový kout, umyvadlo.
Za příplatek vybavení: plynový gril Weber Q200, kempingový nábytek, venkovní koberce, nádobí
volejte prosím večer, nebo nechte vzkaz a já zavolám zpět

Obytný přívěs karavan Tabbert Vivaldi 560 TD, r.v. 2006, čistý a suchý v krásném stavu po druhém majiteli. Luxusní, velice kvalitně zpracovaný a prostorný karavan(šíře 250cm), je vybaven origo el. podlahovým topením. Pohodlné spaní pro 4 osoby, v přední části je ložnice s velkou francouzskou postelí oddělitelná pevnou posuvnou stěnou. V zadní části je velké sezení do "U" rozložitelné na spaní pro dvě osoby, v chodbičce je umyvadlo s teplou vodou a zrcadlem a otočné wc, velká šatní skříň s osvětlením, vedle je kuchyňský nerezový dřez s teplou vodou se skleněným krytem, trojhořák se skleněným krytem, lednice Dometic s mrazákem (230/12V/gas), plynové topení Trumatic s dvojitým/děleným rozfukem po celém karavanu, el. bojler Truma 5l, TV anténa vč. rozvodů po karavanu, pevná nádrž na vodu (40L), všechna okna jsou dvojitá včetně sítěk a termo rolet, velké střešní okno Heki také se síťkou a termo roletou nad kuchyní+střešní okno v ložnici+střešní okno na wc, dělené vstupní dveře také se sítí proti hmyzu, spousta úložného prostoru, spousta zásuvek, intimní led osvětlení po celém karavanu na dálk. ovládání, alu kola "15", origo obšité keberce po celém karavanu, ukazatel hladiny vody v nádrži, klíny, schůdky, plast. kryt oje, plynová láhev. V zimě vždy parkováno v hale. Kompletně uzavíratelný obrovský krásný předstan Isabella Forum o hloubce 3,5m (kupováno 2015 za 100tis Kč) vč. krytů kol+podlaha. Nájezdová brzda se stabilizátorem, kompletní kabeláž vč. dlouhé prodlužky, veškeré manuály a kompletní dokumentace, dva klíče. Váha 1350/1600kg, povolená max rychlost je 100km/h. Vše je odzkoušeno a plně funkční-při prohlídce Vám vše předvedeme a se vším Vás seznámíme. Karavan má pro Vás novou STK a je připraven na kempování. Povinné ručení na rok zdarma. Více info Vám rád sdělím po tel. a možno poslat více foto na Váš email.

Pro tech Green Gas je díky optimálnímu nastavní tlaku vhodný pro všechny druhy plynových airsoftových zbraní, bez rizika jejich poškození.
Vlastnosti:
Typ plynu: Green Gas
Čistý objem plynu: 750ml
Výška láhve: 34 cm
Průměr láhve: 6,5 cm

Prodám plynovou pistoli GP 1799 něco jak glock, 2 zásobníky, stehenní pouzdro, láhev plynu cena 3000,- jako nová. Při rychlém jednání sleva, tagin granát m69 při výbuchu uvolňuje kuličky 1ks 230kc a 2 ks Flash 200 Kč za kus, kuličky 0,25 g bio 250 Kč za balení,první kontakt na email HUBKA17@ cizí čísla nezvedám. Fotografie můžu zaslat při zájmu.

Prodám ještěrku Desta MV12B.
Provoz na LPG/benzín
Součástí prodeje není plynová lahev + chybí startovací baterie.
Lze nastartovat, pojízdná, ale nutná oprava - teče voda z oblasti vodní pumpy + netěsný chladič, drobné úniky oleje z hydraulické části.
Nutný vlastní odvoz z Prahy 4 - Chodov.

trouba na 230v,plně funkční za 2500kč,dále odlehčená plynová láhev na propan butaan 10kg s náplní za 1500kč, nepsat -jen volat

Dobrý den, prodám Plynový gril Campingaz Master 4 Series Woody, který je starý 2 roky. Přímo do grilu se vejde 10 kg plynová láhev a váha grilu je okolo 70 kg. Více info viz foto nebo u mě. Děkuji Petr (telefon je smyšlený, zasílám jen vážným zájemcům)

Prodám prázdnou tlakovou lahev PB 10kg, je s platnou tlakovou zkouškou. Případně ji mohu nechat vyměnit za plnou (cena plné je 1450 Kč). Inzerát je platný do smazání, info jen telefonicky!

Loni jsem pořídil dodávku Mercedes Sprinter, rok výroby 2019 za účelem přestavby pro sebe, ale nakonec jsme se po půl roce práce na vestavbě ho rozhodli prodat místo pronájmu, mám ještě Tranzita.
Nabízíme obytný automobil Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI, motor 105 kW, objem 2 143 ccm, 6 st. manuální převodovka, nafta, zadní náhon. Klimatizace, Parkovací zadní kamera, start-stop systém, bezklíčové odemykání, centrál dálkový, el. okna, nastavitelný volant, plní EURO VI. ABS, brzdový asistent, stabilizace podvozku (ESP), EDS, protiprokluzový systém kol (ASR), asistent rozjezdu do kopce (HSA), hlídání jízdního pruhu, senzor tlaku v pneumatikách, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Airbag řidiče.
Nově: Celoroční pneumatiky Michelin Agilis CrossClimate s vyvážením a novou osou řízení
Délka auta 6,96m, šířka 2,02m a výška 2,61m. Přípustná hmotnost 3,5t. Aktuální hmotnost s vestavbou je 2,8t.
Mercedes byl registrován 12.8.2019. Přetypován jako SA-Obytný automobil. Technická do 11/2024.
Auto nebourané, velmi zachovalé, bez viditelných poškození a škrábanců. I dovírání dveří, vlastnosti auta a interiér vypadá jako nový. Auto je Českého původu s jasnou historií. 1. majitel byla přímo dceřiná firma Mercedesu, která převážela díly karoserie po Evropě. Dodávka měla pravidelné (doložitelné) servisy. Proto jsme se rozhodli auto koupit i s nájezdem, jelikož s obytným autem člověk tolik už nenajezdí dle zkušeností. Hlavně nám šlo o stav vozu. Udělán velký servis za 62 tis. včetně výměny škrtící klapky, sání vzduchu, čištění Egr ventilu a motoru.
Výbava ob. prostoru:
Možnost dodělat nezávislé naftové topení Webasto 2kW
Zateplení K-flex, mirelon, tlumivka
Kuchyňská linka 200x60cm, podlaha lino- imitace dřeva
Lednice Indel B Cruise 85 l
Led panel nad linkou, 4x zásuvka 230V
Gravitový dřez Riga s doživotní zárukou
Baterie Reich Keramik se spínačem
Plynový sporák Amica se 2 hořáky
Plynová láhev 11 kg SRN - plnitelná
Okna Dometic boční 100x45cm a střešní
Výsuvný stůl zátěž 100 kg
Postel s matrací na míru 204x166cm i s podsedáky
Sezení na posteli výška 88 cm a 188 cm výška stropu!
Zadní část:
Sprchová souprava Reich Julia
Výbava elektro, soláry od firmy Neosolar
2x Solární panely BlueSolar 175Wp
Baterie Hoppecke SunPower VR M 12-150
Měnič napětí Sinus Phoenix 1200VA 12V
53 l nádrž na odpadní vodu - pod autem
Dva kanystry na vodu 2x 30l - čerpadlo Reich 15l/min.
3x zásuvka 230v a světlo
Cena je pod náklady(Lze doložit) po slevě 858.000 Kč bez DPH (možnost odpočíst DPH).
Více INFO, FOTEK, VIDEO na
Nejlepší chata, chalupa, maringotka, dům na kolech!

Prodám 10 kg PB plynovou lahev (bombu), prázdná na výměnu. (platná tlaková zkouška ). Cena 900,-Kč. V okolí Ostrava, Havířov po dohodě možno dovézt. Tel ,
e-mail: pavkana@

VW T4 Carthago do 3500,6osob na jízdu 4osoby na spaní,alkovna na spaní + rozkládací postel,
Kuchyň kompletně vybavena ( nádobí, příbory, hrnce, pánev,atd ...),kempink vybavení pro 4 osoby, plynový vařič (3 plotýnky), lednice s mrazákem na plyn/230V/12V, vestavěná TV,chem. toaleta,sprcha,nezávislé topení a bojler na teplou vodu, 2x plynová lahev 10kg,solární panel, držák na kola,markýza,dálniční známka ČR.Kauce 10.000,-