pneumatiky fabia 1 - strana 42
Počet nalezených inzerátů PNEUMATIKY FABIA 1: 1000 - strana 42

Dobrý den, nabízím k prodeji krásnou Škoda Fabia I. 1,2 MPI. po prvním majiteli. Najeto pouze 50 000 km. Datum prodeje 14.3. 2003, po celou dobu garážovaná a servis pouze v autorizovaném servisu Škoda. Plná servisní historie. Nyní po servisu - výměna oleje, filtrů a servisní úkony dle servisního intervalu (viz. foto). Nyní také nová baterie Exide a nové letní pneumatiky Barum Bravuris 5. Technická platná do listopadu 2024. Do vozidla v listopadu rovněž montováno nové autorádio Pioneer s DAB, vše děláno v autorizovaném servisu Škoda. Nyní rovněž profesionální čištění celého interiéru včetně aplikace ozonu. Vozidlo nikdy nebylo v provozu v zimních měsících. Tudíž absolutně bez koroze. Nikdy nebylo bouráno. Vše je samozřejmě v továrním stavu. Automobil absolutně bez investic. Výbava viz. fotogalerie.

Značka: Škoda
Model: Fabia
Motor: 3válcový zážehový motor 1,0 l/55 kW; 5 stupňová mechanická převodovka; Exhalační předpis EU6 AG/H/I
Palivo: Benzín
Rok výroby: 2018
Najeté km: 70 000
Karoserie: Kombi / combi
Zvláštní prvky:
Automobil v krásné červené barvě, nízkoobjemový atmosferický motor. Aktuálně po servise.
Výbava:
○ Klimatizace s mechanickou regulací
○ Airbag řidiče a spolujezdce s vypínáním airbagu spolujezdce
○ Elektronický stabilizační program ESP
○ Řízení s posilovačem
○ Soukromé tísňové volání
○ Boční airbag vpředu a hlavový airbag
○ Start/Stop zařízení
○ Komfortní výbava
○ Dekorační obložení
○ Externí, USB typ A, 1x USB zásuvka
○ Elektrické ovládání předních oken, zadní mechanicky
○ Spínač denního jízdního osvětlení
○ Širokopásmový reproduktor
○ Multifunkční ukazatel/palubní počítač
○ Kuřácké provedení, popelník vpředu
○ Kontrola tlaku v pneumatikách
○ Set na opravu pneumatik
○ Winter paket
○ Vyhřívání předních sedadel s oddělenou regulací
○ Klíček s dálkovým ovládáním zamykání vozu
○ Boční a zadní okna tónovaná
○ Intervalový spínač stěračů, seříditelný potenciometrem (4 stupně)
○ Centrální zamykání s dálkovým ovládáním,vnitřním ovládáním, bez bezpeč. pojistky
○ Komfortní přední sedadla
○ Pohodlné telefonování, bez připojení venkovní antény
○ Vnější zpětná zrcátka el. nastavitelná, vyhřívaná
○ S vyhřívanými tryskami ostřikovače skla
○ S přídavnou spodní ochranou pohonné jednotky
○ Pneumatiky 185/60 R15 H
○ Exhalační předpis EU6 AG/H/I
MOŽNOST FINANCOVÁNÍ VOZU ZA VÝHODNÝCH PODMÍNEK
V ceně vozu je nová STK a emise!
Poskytujeme kompletní servis vozidel včetně náhradních dílů, pneumatik, čištění interiérů apod.
Ročně máme 300 spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a věří v naše služby.
Dovezeno z DE, avšak nejedná se o nákup vozů přes překupníky.
Chyby v textu vyhrazeny.
Tato nabídka není určená pro autobazary.
PRO BLIŽŠÍ INFORMACE PROSÍM POUZE VOLAT !!!
Omlouvám se, ale na SMS nebo EMAIL NEREAGUJI.
Rád Vám zavolám zpět, veškeré informace Vám sdělím ihned a nemusíme ztrácet čas psaním emailů nebo SMS.
Děkuji za pochopení

Škoda Fabia Monte Carlo 1.2 TSI 77 Kw r.v 2012
Najeto: 116 000km.
Serviska
Výbava:
Stavitelný podvozek
Sportovní brzy
Sportovní stabilizátor
Sportovní silenbloky v ramenach
Alu kola 17
Pneumatiky 215/40/17
4x airbag, ABS, AUX, CD přehrávač, centrál dálkový, centrální zamykání, dělená zadní sedadla, 2x el.okna, el. zrcátka, imobilizér, isofix, klimatizace, mlhovky, nastavitelný volant, originál autorádio, palubní počítač, polohovací sedadla, sportovní sedadla posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), stabilizace podvozku (ESP), venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, atd...
Na autě jsou udělané olej a filtry, náplň klimatizace
AUTO JE UDRŽOVANÉ A ZACHOVALÉ
Tel.

Prodám škoda Fabia sedan.1.4 mpi 16V, 55 kw. Najeto 242 tis. km. R.v 3/2002. El.okna, servo, palubní počítač, strešní okno, dělená sedadla, nastavitelné sedadlo řidiče, 2xairbag, mlhovky, natavitelný volant, osvětlení na zadních sedačkách, centrál na klíček, rádio , centrálne zamykaní na dialkové ovládaní, . Zachovalý interiér i karoserie. Stav vozidla zodpovedá km a roku výroby . zimní pneumatiky 70%, všetko funkční , dva klíče. Duvod prodeje dedičství, dohoda možná .

Prodám sadu plechových kol Škoda Fabia 13"
Cena je 500 Kč/ks.
***
Možnost u nás zakoupit také mírně jeté pneumatiky.
Máme i pneuservis, je tedy možnost přezutí přímo na místě.
ZBOŽÍ NEPOSÍLÁME! POUZE OSOBNÍ ODBĚR!!!

Prodám sadu plechových kol Škoda Fabia 5Jx14
Cena je 500 Kč/ks.
***
Možnost u nás zakoupit také mírně jeté pneumatiky.
Máme i pneuservis, je tedy možnost přezutí přímo na místě.
ZBOŽÍ NEPOSÍLÁME! POUZE OSOBNÍ ODBĚR!!!

Prodám plechové disky na škoda fabia.
14"
Rozteč 5x100
ET 35
Šířka 5J
Pneumatiky s pěkným vzorkem z roku 2018.
Více ve fotogalerii
V případě zájmu pište na e-mail nebo SMS
Cena za sadu

Nabízím k prodeji vozidlo tovární značky Škoda Fabia kombi:
Údaje o vozidle:
1. registrace: 05.01.2022
Tachometr: 11 300 km
TK: 01/2026
Barva: modrá race metalíza (8X8X)
Původ: Česká republika - ŠKOFIN
Skladem, ihned k odběru!
Příplatková výbava:
Bluetooth
Parkovací sensory vzadu
Rezervní kolo ocelové (plnohodnotné) s příslušenstvím
Standartní výbava:
2x sklopný klíč s dálkovým ovládáním
DAB - digitální radiopříjem
El. ovládání oken vpředu
Hlavní světlomet H7 + LED denní svícení, levostranné řízení Infotainment Swing 6,5""
MaxiDot
Střešní nosič (černý)
Víčko palivové nádrže se škrabkou na led
Exteriér:
Ocelová kola 6J x 15" s kryty kol
Pneumatiky 185/60 R15 84H se super-optimalizací valivého odporu
Interiér:
Dekorační obložení Basket Narbe
Vkládané tkané koberečky vpředu a vzadu
Prodloužená záruka:
Služba Mobilita PLUS - prodloužená záruka na 5 let nebo 100 000 km
Cena vozidla bez DPH: 289 255,- Kč
Cena vozidla vč. DPH: 349 999,- Kč.
Možnost odpočtu DPH.
Bližší informace na telefonu:

Všechny dveře, Škoda Octavia a Fabia první řada, více barev, dveře většinou kompletní se sklem, zrcátkem i stahovačkou. Máme i kapoty.
Pokud se mi nedovoláte napoprvé, napište mi, prosím, SMS nebo E-mail s Vaším dotazem a číslem nebo předmětem inzerátu a ozvu se co nejdříve zpět, jakmile to bude možné.
Každý díl je možné si vyzvednout osobně na základě telefonické dohody nebo SMS, kde si upřesníme termín a místo předání.
Většinu dílů je možné poslat na dobírku níže zmíněnými způsoby po uhrazení nákladů na poštovné předem na účet.
Často se také dohodneme na platbě celé částky předem a tím se vyhneme dobírce, což pro Vás znamená nižší celkové náklady na dopravu, ale tato možnost samozřejmě závisí pouze na Vás.
Menší díly posílám přes Zásilkovnu, kde vychází doprava kolem 100 korun nebo PPL/GLS, kde doprava vyjde obvykle kolem 160 korun.
Větší díly a nestandardní zásilky posílám přes Českou poštu, kde doprava vyjde obvykle kolem 400 korun. U této možnosti není možná dobírka.
Pneumatiky je možné poslat přes dopravce DPD, doprava 2ks (jeden balík) stojí obvykle kolem 220 korun.

Zimní sada 5x100 185/55 R15 , pneumatiky zn. Semperit
vzorek 2x7,55mm a 2x5,40mm
pro Škoda Fabia, Rapid , Roomster , Volkswagen Polo , Seat Ibiza a další
, cena 3000Kč za je 4Ks , zaslání na dobírku +500Kč

Alu kola,škod fabia, vw pólo, Octavia 1, Rapid, Roomster, Volkswagen Bora, Corrado, Fox, Golf, New Beetle, Audi A1, A2, A3, TT, Seat Cordoba, Ibiza, Leon, Toledo, a jiné. Atd. Rozteč 5x100 mm, pneu určitě na sezónu... Viz. Foto, pneumatiky 165/70/14, možno přezout do, např. Zimních, nových, nebo Vašich pneu,

Prodám 4x 14" obutá letní kola na Škoda Fabia, VW Polo, Fox, Seat Ibiza, Cordoba. Plechové disky 6x14, ET43, 5x100x57. Letní pneumatiky 185/60 R14 jsou ojeté. Cena: 1200,- Kč za 4 obutá kola. Na SMS neodpovídám.

Škoda Fabia letni kola pneumatiky Orium Touring 165/70 R14 (dva měsíce jeté moc pěkné) plechové disky ráfky 5Jx14 5x100 ET35, cena je za vše dohromady, sada letnich kol na Fabií 165 70 14, 165/70/14, Kralupy.

Prodám na Škodu Fábia Originál plechová kola, fabii I, II, III, Rapid, Roomster a další. LETNÍ sadu kol 195/55r15, NOKIAN vzorek 5,5 - 6 mm. Kola jsou vyvážené, jen nasadit na auto. 4x Letní pneumatiky obuty na originálních diskách škoda 5x100. 195/55 R15 Inzerát platí do smazání.

Škoda fabia, roomster, vw, seat obutá kola. Údaje o disku: 6Jx15 ET 38 pneumatiky michelin 185/60/15 84T vzorek cca 7mm. Pneu i disky nepoškozeny. Cena za celou sadu.

Prodám letní kola Škoda Fabia III nebo
Škoda Rapid
rozměr alu 6Jx15 ET38
rozteč šroubů 5x100
středová díra 57.1
Letní pneumatiky Kumho Ecoving ES01
rozměr pneu 185/60 R15 84H
hloubka vzorku 80% 7mm 7mm 6mm 6mm
kola jsou bez poškození pěkné bez koroze
Dobírka možná.
cena je za celý komplet 4 ks
Mohu přidat originál poklice Škoda za 500,-
č.4AZ50

Nabízím kompletní kola na vozidla Škoda Fabia 4 generace s pneumatikami Barum 185/65 R15 s diskem 15" 6,5J 5X100 ET40. Originál díl Škoda. Pneumatiky ve stavu nad 90%-použit 2měsíce.Cena uvedena za sadu kol bez dopravy s možností osobního převzetí na pneuservise v Lounech,nebo možnost odeslaní za poplatek 200kč/kus po cele ČR. Rok výroby pneumatik 2021.K sadě original kryty kol Śkoda. Opravdu téměř nová sada.

Prodám zimní pneu na plecháčích 4ks.
Pneumatiky - Hankook Winter i*cept RS2
Rozměr pneu 185/60 R15
Hloubka vzorku 5,5 mm
Disky 15" 5x100 6Jx15H2 ET38
Pasují na:
Škoda Fabia 3, Volkswagen Polo, Seat Ibiza a další.

Škoda fabia II a III obutá kola se zimními pneu. Údaje o disku 6Jx15 ET38 rozteč 5x100x57 pneumatiky zimní 185/60/15 84T michelin alpin A4 vzorek cca 5mm, se vzorkem 6mm 3800 kč a se vzorkem cca 7mm 4400kč. Pneu i disky nepoškozeny.