inzerce, prodej, prodám, bazar

porkert 32 - strana 2

Počet nalezených inzerátů PORKERT 32: 42 - strana 2

Odšťavňovač Porkert.
Odšťavňovač Porkert, možnost předání v Praze, pošta 79 Kč.
elektropřevodovka 0,37kw/380V /76 ot./min
Odzkoušení a ideálně osobní odběr (reduktor možno použít též jako pohon mlýnku na maso Porkert 32 nebo 22),prosím jen volat,platí do smazání.
Mlýnek Porkert 10
Made in Czechoslovakia, velikost 10 Moznost poslat poštou, osobni predani Praha - Tabor - Lety.
elektrický řeznicky zabijačkový mlýnek na maso
motor,převodovka 90 otaček,mlynek porkert 32,vše nove!!,2 x na zabijačce,pravej-levej chod,plovouci propojeni mlynku s převodovkou,převodovka + mlynek uloženo na silenblokách-nic na tvrdo,Mele paradne,jak piši vše nove-cena pevna-prodat nepotřebuji.
Mlynek Porkert ideal
Stav viz foto Posilam Zasilkovnou Platba pouze predem na ucet
Mlynec na mäso Porkert 12,, 2 šajby, 1natrubok
Predam, nepoškodený v dobrom stave, cena 60€, lokalita Topoľčany, popripade po dohode Piešťany
MLÝNEK PORKERT 5
Prodám tento retro mlýnek
Mlýnek na stouhanku a ořechy
starožitný mlýnek na strouhanku, ořechy, atd. zn. Porkert; plně funkční, kontakt: lubomir.kovarik@; tel.
Prodej, Vila,  942m2,  8 bytů a pozemek 2783m2 - Skuhrov nad
Ev.č. 02188 Jako jediní Vám nabízíme dům v nádherné přírodě a jedinečné krajině v podhůří Orlických hor v atraktivní části obce Skuhrov nad Bělou. Obec Skuhrov nad Bělou se nachází v údolí řeky Bělé, 7km vzdušnou čarou od Rychnova nad Kněžnou a jen 4 km od pracovně atraktivní průmyslové zóny ŠKODA Kvasiny. Zároveň je obec vzdálená pouze 12km od lyžařského střediska v Deštné v O.h. V obci je několik historických památek, např. kostel sv. Jakuba, vystavěný v letech 1715 – 1718, na který bylo využito materiálu ze zdí nedalekého hradu Skuhrov. Na místě původního hradu je nyní přírodní divadlo a rozhledna, ze které je krásný výhled na celou obec. K dalším památkám patří i sochy sv. Václava a sv. Jana Nepomuckého z první poloviny 19. století u řeky Bělé z původního kamenného mostu, který zde v minulosti stál. Také okolí obce je velice zajímavé a často sem jezdí fotografové pořizovat jedinečné fotografie krajiny. A právě v této malebné obci Vám nabízíme vilu spojenou s jedinečnou historií původních vlastníků – s rodem Porkertových - výrobci světoznámých litinových kuchyňských mlýnků. Námi nabízená Porkertova vila ve Skuhrově známá jako „Stará vila“ byla postavena v roce 1906 v secesním slohu jako rodinné sídlo podnikatelské rodiny. Původním majitelem byl Vilém Porkert s manželkou Marií a dětmi, ve vile byli ubytováni i kuchařka, vychovatelka, kočí a služky. Tomu odpovídalo vnitřní členění domu. Ve třicátých letech, v době krize, byl u vily založen okrasný park s bazénkem, cestičkami a vzácnými dřevinami a keři. Okrasný park po letech nahradila mateřská škola. Byl zde také zřízen tenisový kurt, který je nedaleko vily a i dnes a stále plní svou funkci. V době okupace u rodiny bydlel Jiří Šlitr, pozdější zakladatel divadla Semafor, který byl s Porkertovými v příbuzenském vztahu a díky tomu, že byl zaměstnán v jejich firmě, nebyl nasazen na nucené práce do Německa. V roce 1948 byl veškerý majetek rodiny Porkertových znárodněn a vila jim byla zabavena. Bylo rozhodnuto, že bude vnitřně upravena na byty pro dělnické rodiny. Tak z rodinné vily vznikla „bytovka“ s osmi byty. Bývalá zimní zahrada byla zrušena, obezděna a místo ní vznikl dvoupokojový byt. Po roce 1989 byl objekt v restituci vrácen dědicům původních majitelů. Od nich pak v roce 2000 vilu zakoupili nynější majitelé, kteří v domě také bydleli. Vila nabízí 8 bytů různě členěných dispozic, především velikost plochy bytů je nadstandardní a jsou v nich stejně jako v domě stále zachovány některé unikátní původní secesní prvky - dřevěné a dřevem obložené schodiště, hala, v některých bytech jsou krásné původní parketové podlahy a dřevěné obložené stropy. Některé byty prošly částečnými rekonstrukcemi, např. byt č.4 je v tuto chvíli kompletně novým bytem k pronájmu. Aktuálně se v domě pronajímají 4 byty a zbylé 4 byty jsou připravené k rekonstrukci podle představ nových majitelů. V roce 2015 prošla rekonstrukcí také celá střecha vily a je na ní položená nová krytina. Součástí velké zahrady je i vlastní s
Prodám lis na ovoce
Prodám lis na ovoce Porkert. Pouze osobní odběr.
MLÝNEK NA MLETÍ MASA č.5
Strojek na mletí masa Porkert typu 5 je prvořadý v jakosti jak po stránce materiálu, tak provedení. Je vyrobený z jakostní šedé litiny a jejich povrchová úprava čistým cínem dodává strojkům pěkný vzhled a zajišťuje biologicky nezávadné zpracování masa, beze ztrát výživných lá starý více jak 100.let.Vhodný i pro sběratele jako starožitnost.Zašlu poštou i zásilkovnou.
Historický mlýnek na strouhanku, ořechy
Prodám starožitný mlýnek na strouhanku, ořechy, atd. značky Porkert. V dobrém funkčním stavu. Cena 300 Kč včetně poslání Zásilkovnou po platbě předem na účet.
lis na ovoce
prodám lis na ovoce Porkert 2A
Mlýnek na mák, pepř porkert
Nabízím mlýnek na mletí máku, pepře, moučkového cukru ve velmi dobrém stavu.
Mlýnek na strouhanku Porkert
Mlýnek na strouhanku nebo na ořechy, Podívejte se i na mé další inzeráty...
Mlýnek na maso č. 5
Prodám starý mlýnek na maso č.5 značky Porkert. Osobní předání Mělník nebo zašlu přes Zásilkovnu.