porsche panamera 2020 cena - strana 42
Počet nalezených inzerátů PORSCHE PANAMERA 2020 CENA: 1000 - strana 42

Predam spickove velke multimedialne dotykove autoradio s GPS navigaciou v cestine, slovencine, atd...(3D mapy celej Europy v komplete).
FULL new ANDROID!
Originalny tvar a rozmery namiesto povodneho radia pre
Cayenne 2003-10
Cayenne 2010+
911 997 Cayman 2005-08
Boxster 987 2010-12
Prehrava audio aj video vsetkych formatov z DVD SD USB a ext.HDD.
Bluetooth pre handsfree telefonovanie(podpora tel.zoznamu,poslednych hovorov,ovladanie cez displej radia) a prehravanie hudby z mobilu. 2xUSBvzadu+predlz.kabel,iPod pripojenie a vela ineho.
Uvodne logo aj menu Porsche, nastavitelne pozadie plochy, nastavitelna farba podsvietenia tlacidiel.
Autoradio ma uz operacny system Android! (Android=o triedu lepsie vybavene a spracovane autoradio ako lacnejsie verzie s OS WINCE, aj softwarovo dokonalejsie aj hardwarovo ovela vykonnejsie + displej s vyssim rozlisenim full HD, mnohonasobne vykonnejsi procesor a ram, zabudovane wifi, velka vnutorna pamat, WiFi pripojenie, Chrome, Google, Gmail, GoogleMaps, IgoPrimo, Sygic, Waze, YouTube, obchod GooglePlay, atd atd atd atd atd...).
Pozor však na nekvalitné lacné android rádiá,
nie všetky android rádiá sú OK,
vačšinou nonEU verzie vyrobené s dorazom na co najnizsiu cenu ponúkané bez dokladu a bez záruky
alebo len so slúbenou zárukou ale nereálnou bez dokladu - spytajte sa inych predajcov, akú záruku vám poskytnú /vacsinou ziadnu alebo max 1rok/ a aký doklad vám k tomu dajú).
Moje autorádiá su overene spolahlive EU verzie v najkvalitnejsom moznom SW a HW vyhotovení.
Velky farebny dotykovy FULL HD LED display s vysokym rozlisenim.
Najnovsi superrychly procesor a RAM pre bleskove reakcie bez mrznutia,vyborny zvuk,10 kanalovy equalizer.
Typ tunera NXP.
Najkvalitnejsie vyhotovenie,europska verzia,najnovsi a bezkonkurencne najlepsi model pre cayenne za vybornu cenu,radio funkcne najdokonalejsie na trhu.
Nevybija bateriu.
Vstupy/vystupy audio video, subwoofer, zosilnovac, externe monitory, cuvacia kamera, dvr kamera, aux a pod., vstavany mikrofon, radio s RDS a radiotext, nazvy stanic v okienkach, dual zone (pocas navigacie hra radio, hudba...), velke mnozstvo roznych funkcii. Nove,zabalene,nepouzivane,folia na displeji,samozrejme pretestovane a plne funkcne v bezchybnom stave.
-Záruka 2 roky, faktúra, možný odpočet DPH/vystavenie FA do ČR bez DPH
pre viacej info a objednanie kliknite na:
Osobny odber s montazou (Slovensko-pri Bratislave) alebo na dobierku.
Mozne zapojenie aj pri systeme BOSE (nutne info vopred)
Kompletne balenie, so vsetkym prislusenstvom. Podporuje ovladanie na volante, denny/nocny rezim atd., komunikuje s autom, zobrazuje na displeji udaje z riadiacej jednotky a palub.PC. Sledovanie videa odblokovane aj pocas jazdy, moznost pripojenia roznych zariadeni, vstup na cuvaciu kameru.
V ponuke aj
Cuvacia Kamera 30€
predna DVR kamera 30€

Texaco promo : Need for Speed 5 - Porsche Unleashed , PC , nové
viz foto.
Preferuji sms/email
Posilám přes zásilkovnu cz/sk - dobírka možná

Prodám Porsche Cayenne 3,0 Diesel,rok výroby 2010,najeté 222***km, v top stavu, plně servisované, výměna oleje po 10tis km..
Auto je po výměně rozvodu,oleje,oleje v převodovce.
Výbava: Adaptivní tempomat. Originál elektrony 21”,led světla,tažné na 3,5t,couvací kamera,park.senzory,el.otvírání kufru,zatmavené skla,klima,webasto nezávislé topení,el.vyhřívané sedačky,sport.sedačky,navi,dotykové radio,a další.
Auto má 2 majitelé, velmi nízká spotřeba.
Auto je v naprostém pořádku.
Více info po tel.

Prodám VW Golf Vi 1.2tsi 77kw. Rok výroby 2012.
Najeto 185 000km
Kupováno v dubnu 2019 v Porsche Brno. Do té doby se servisovalo v autorizovaném servise. Poté servisováno u mechanika z Porsche Brno.
Výbava:
2 sady originál VW elektronů, ty co jsou na foto jsou jeté 1 sezónu Bridgestone Blizzak.
Na druhých jsou letní gumy, ty jsou ale už na výměnu
Led světla
Denní led svícení
Xenony
Loketní opěrka
Parkovací senzory přední a zadní
Parkovací asistent ( auto samo zaparkuje na podélné místo)
6st manuál
Klimatizace
Rezerva
Palubní počítač
El okna přední i zadní
El zrcátka
Radio na USB
Plato kufru
Abs
Esp
Asistent rozjezdu do kopce
Isofix
Auto má od ledna novou stk.
Interiér je krásný, neponičený a čistý.
Poslední servis za poslední rok
Přetěsněná převodovka
Repasovaný diferenciál s novými ložisky
Nová spojka
Nový ventil
Nové zadní pružiny a tlumiče
Teď dělán servis cca měsíc zpět:
Rozvodový řetěz
Klínový řemen
Kladka
Olej
Filtr
Zátka
Pylový filtr
Vzduchový filtr
Dezinfekce interiéru
Svíčky
Kabely
Brzdy mají asi 2 roky Zobrazit míň

Koupím Porsche 911 generace 997, ideálně manual, coupe.
Prosím o zaslání případné nabídky ideálně na e-mail.

Mohl bych nabídnout 6'a7'originální 15'kovaná kola Fuchs na Porsche 911. Kola jsou nově obutá hodí se spíš na starší F model ale dodávaly se i na model G bez příplatku. Kola nehází a nejsou zničená. Nutně je prodávat nemusím pouze vážní zájemci.

Prodám porsche 911 carrera 996, černá barva(klavír), manuální převodovka, zadní náhon, rok 2001, 216Tkm. Xenony, el okna, el. střešní okno, turbo sedačky, el. zrcátka, automatická klimatizace, palubní počítač, navigace, telefon, changer. Auto vlastním 6 let, dovezl jsem si jej z Německa. Na autě se minulý rok dělala GO podvozku (tlumiče bilstein B6, horní uložení, všechny ramena, stabilizátory, uložení náprav, táhla řízení, silentbloky motoru a převodovky, komplet brzdy (ferrodo racing), pružiny eibach -30mm ( originální pružiny mám). Předchozí majitel měnil cca ve 170Tkm motor, spojku a ještě další věci, faktury mám k dispozici. Možná výměna s doplatkem za jiný model 911 s vyšším výkonem, ideálně s manuální převodovkou, např. 997.2, 996 turbo.

Prodám automobil Porsche Boxter roadster (986) 2.7 benzín, 162kW.
Vozidlo má najeto: 163.740 km
Provoz od: 01/2001
Automatická převodovka
Výbava:
Centrální zamykání
Centrál dálkový
Imobilizér
El. přední okna
El. zrcátka
Shrnovací střecha
Aut. klimatizace
Vyhřívaná sedadla
Výškově nastavitelná sedadla
Polohovací sedadla
Potahy kůže
Airbag řidiče
Palubní počítač
Alu kola
ABS
Protiprokluzový systém kol (ASR)
Aut. převodovka
Nastavitelný volant
Posilovač řízení
Automobil je havarovaný viz foto. Interiér je zachovalý, v dobrém stavu. Exteriér je poničen nehodou, motor i převodovka v pořádku.
V případě zájmu prosím volat na telefonní číslo +420 423433.

Prodám Porsche Cayenne 3,2 V6 LPG
V provozu od:12.2006
Stav tachometru:253 174 km
Palivo:LPG (plyn)
Objem motoru:3 189 ccm
STK:- neuvedeno -
Barva:modrá
Výkon motoru:184 kW (250 PS)
Karoserie:Kombi
Dveří / sedadel:5 / 5
Výbava vozidla:
AirBag 10x, Antiblokovací brzdový systém (ABS), Automatické stěrače, Centrální zamykání dálkově, Dělená zadní sedadla, Elektricky nastavitelná sedadla, Elektricky ovládaná zrcátka nastavitelná, Elektrické stahování oken, GPS navigace, Imobilizér, Klimatizace dig. dvouokruhová, Kožený interiér kůže, Palubní počítač, Parkovací senzory zadní, Pohon 4x4, Protiskluzový systém ASR, Převodovka automatická, Rádio rádio/CD, Sedačky s vyhříváním, Stabilizace podvozku ESP, Stěrač zadního skla, Světla přídavná mlhovky, Tempomat, Volant polohovatelný, Volant s multifunkčním ovládáním, Vyhřívaná zrcátka, Výškově seřiditelná sedadla, Řízení s posilovačem
Stav vozidla:
koupeno v D
Další informace:
Stav způsobilý k provozu, k vozidlu druhá sada alu kol. Vozidlo pojízdné bez STK.

Prodám AUDI A4, sedan, r.v. 2005, najeto poctivých 100% ních 212.000km, vozidlo nehavarované, koupeno v Porsche Brno, 2. majitel. Převodovka manuální - 6 rychlostí, dvouzonová klima, el. okna vpředu i vzadu, ESP, xenonové světlomety, ostřikovače světlometů, rádio s CD přehávačem AUDI Concert, 2x orig. litá kola kola Audi (letní 17", zimní 16"), palubní počítač, nastavitelný volant, nastavitelná sedačka, dálkový centrál, 2x klíč, satelitní vyhledávání, dělená zadní sedadla, v kufru orig. plastová vana, Zimní i letní koberečky orig. AUDI. dlouhodobá spotřeba 5,3l nafty. Vozidlo je pravidelně servisované.

Zdravím, prodám úplně nový volant Atiwe 32 kba 70111 včetně původního balení. Tento volant je konkrétně edice Abarth. Zároveň se však montoval také na Lancie a Porsche. Po výměně středového klaksonu může tedy zapadat i do těchto vozů. Preferuji osobní převzetí. Případně mohu odeslat přes zásilkovnu

Prodám Porsche Cayenne,rok 2004 najeto 273670km, je to na pružiny, výměna rozvodu 270000, auto nemá žádný problém, každý den v provozu, vice info po telefonu.

Prodám PORSCHE 911Turbo (typ 997),r.v.3/2008, stav 91.000km,benzín,automat,4kolka,6válec,480PS, obsah 3'600cm,bílá barva,adaptivní sportovní sedačky,elektrický šíbr,tempomat, všechny možné asistenty,Euro 4 norma,TK platná minimálně jeden rok nebo bude obnovená před prodejem. Precizně udržovaný, naprosto čistý vůz,přihlášení na vaše jméno, vyřídím
veškeré dokumenty při dovozu ze CH vše.První kontakt prosím SMS nebo mail:autodopravasprint@ nebo
přes .
Kola z lehkých slitin
,Automatická klimatizace,
Vestavěný navigační systém,
Elektrické nastavení sedadel,
Systém hands-
free,
Isofix,
Zadní parkovací senzory,
Přední parkovací senzory,
Kožený potah sedadel,
Vyhřívání sedadel,
Kontrola
stability
,
Xenonové světlomety atd.

Značka: Porsche
Model: 911 carrera
Vyrobeno: 01/2005
Stav: perfektní
Objem: 3596 ccm
Výkon: 239 kw
Palivo: benzin
počet míst: 4
karoserie: coupe
Dovoz USA, pravidelný servis, stav perfektní, 2x klíč, servisní kniha.
Výbava: automatická převodovka , el. zrcátka, el. okna, autorádio, navigace , koženy interiér, imobilizér, posilovač řízení, ABS, nastavitelný volant, pohon 4x2, automatická klimatizace, dálkové centrální zamykání, vyhřívaná přední sedadla ,originální dvou rozměrné BBS kola R18 , sportovní tříramenný volant

Prodám 1:43 Porsche Boxster Minichamps. Model je bezvadný, krabička má stopy skladování a papírový přebal chybí. Inzeruji i další položky, slučuji poštovné.