pražský krysařík prodej 2021 - strana 34
Počet nalezených inzerátů PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK PRODEJ 2021: 1000 - strana 34

Prodám Pražský ilustrovaný zpravodaj: 25 čísel z r. 1928 a 18 čísel z r. 1932 + Pestré květy č. 9/1928-29. Stav odpovídá stáří a materiálu. Osobní předání v Liberci nebo zaslání poštou. Podívejte se i na moje ostatní inzeráty (Všechny inzeráty a hodnocení uživatele).

Prodám sběratelské karty A4-ruším sbírku-Pavel Landovský 399,- Otakar Brousek st.160,-herec Vlastimil Brodský 850,- herečka arcibiskup pražský František Tomášek 400,-Lukáš Pollert 180,-Moravanka Slapák a zadní strana Slapáková 60,-silák Zdeněk Knedla 60,-kosmonaut Vladimír Remek 490,-slovenský prezident Ivan Gašparovič 300,-herečka Magdalena Reifová 70,-Cena+poštovné.

TZ z ČR a pár i z SK
Cena za 1 ks 25kč + poštovné
ČR
No. 408 - město Pelhřimov
No. 229 - hrad Lipnice
No. 856 - Lednice minaret
No. 200 - Pražský hrad
No. 436 - hrad Vítkův Hrádek
No. 450 - hrad Orlík u Humpolce
No. 1819 - národní technické muzeum Praha
No. 691 - dělostřelecká tvrz Hanička
No. 223 - hrad Bítov
No. 1550 - NKP Dolní oblast Vítkovice Ostrava
No. 259 - zámek Hluboká
No. 456 - město Humpolec
No. 810 - hrad Cornštejn
No. 339 - město Jihlava
No. 124 - Harachovka Lužnice
No. 321 - památník Terezín
No. 269 - zámek Konopiště
No. 818 - Jihlavské podzemí
No. 764 - jeskyně na Turoldu, vápenec malý
No. 509 - Schwarzenberský plavební kanál
No. 287 - zámek Červená Lhota (kupón odtržen od známky)
No. 1322 - elektrárna královského města Písku
SK
No. 208 - Oravský hrad
No. 215 - Trenčiansky hrad
No. 126 - Skorušinské vrchy, chata Oravice (bez kupónu)
No. 397 - Oravská Lesná železnica, Tanečník
No. 273 - mesto Piešťany
No. 173 - mesto Trenčín

a) 230x110mm: Bielorusko 1979 14ks, Chiva ZSSR 1977 12ks, Šoči 1978 17ks, Abcházia 1978 16ks cena 8€ za 59ks
b) pohľadnicový formát : Podsdam DDR 1979 9ks, Krym 1975 8ks, Oravská galéria 8ks, Národní divadlo ČR 12ks+buletin, Šoči 1978 10ks, Pražský hrad 8 pohľadníc+ buletin, Lomonosova galéria 1968 15 pohľadníc, Francúzsky maliary 19-20 str. 1970 ZSSR 16 pohľadnice+ buletin , Pannonhalma Budapešť 8 pohľ., Drážďany 1984 12 pohľadníc, Labské pískovce 12 pohľadníc+ bulerin, Levitan ZSSR 1971 16 obrazov, Samarknd 1975 13ks, Obrazy francúzskych maliarov prvej polovice 19str. 1971 14 obrazov (pohľadnic), Múzeum Puškina 1970 12 pohľadníc, A. Slavíček 11 pohľadníc, Kvety 1971 14 pohľadníc, Šiškin 1971 16 pohľadníc (obrazov)
Súčasný maliary západnej Európy I+II 2x 12 obrazov (pohľadníc)
c) 110x80mm:
Demänovská jaskyňa 1977 13ks, Velehrad 9ks, Teplice nad Bečvou 9ks, Buchlovice 9ks, Bardejovské kúpele 7ks, Lednice 7ks, Hrad Buchlov 13ks, Červený kláštor 13ks, Hluboká 12ks
cena 10€ za 92ks
Cena spolu 50€ za 391ks

Nabízím staré pletené obrazy s motivy
Nabízím k prodeji staré pletené obrazy s motivy
Hluboká (51cm x 40cm) 1500 Kč
Karlův most a Pražský hrad (46cm x 35cm) 1100 Kč
Karlštejn (53cm x 41cm) 1000 Kč
Dům u potoka (45cm x 38cm) 500 Kč
Jeleni v lese (66cm x 50cm) Kč
Obrazy jsou zarámované, zasklené a ve velmi dobrém stavu. Cena jež vyjednat. Reaguji na zprávy voláním zpět ! Děkuji

Impro Praha 20 let...5 ks ..
Škoda Plzeň 1 ks.
ZEZ 5ks
Mechanika Praha 2 ks
Mechanika Teplice 1 ks
Humpolecké strojírny 2 ks
Berounka Plzeň 1 ks
ÚVMV. 3 ks
Průmstav Praha 1 ks
Pražský průmysl mastný jatky 1 ks
Elektrokov Trnava 1ks
Znárodnění pojišťovnictví 30let. 1 ks
Meta 1 ks
Přívěsky na klíče ..Tatra a Tos.
Platba předem na účet
Zasílám balikovnou a zasilkovnou

Prodám podpisy osobnosti,ruším sbírku-Miss Ivana Christová s podpisem i na zadní straně foto 100,-,moderátor Jan Rosák 140,-arcibiskup pražský Miloslav Vlk 400,-politik Miroslav Sládek 100,-,ministr soc.věc Petr Muller 80,-politik Fedor Gál 120,-,předseda vlády Jiří Paroubek 120,-přesun soch MOA ing.Pavel Pavel 100,-,balet Miroslava Pešíková 70,-novinář Jiří Kantůrek 130,-Cena+poštovné,prosím jen na meila.

Prodej, domy/rodinný, 150 m2, Albánská 249, Josefov, 55102 Jaroměř, Náchod [ID 48378]
Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi rodinný dům v okrajové části města Jaroměř v zástavbě rodinných domů. Celková plocha domu je 189,44m2 vč balkonu a sklepu. Dále je zde půdní prostor, garáž a kůlna, jejichž plochy nejsou v této výměře uvedeny! Plocha pozemku činí 853m2 vč. zastavěné plochy.
Dům je dispozičně řešen jako 5+1. V přízemí se nachází 2 místnosti, samostatná kuchyň, koupelna, 2 toalety, komora a velice prostorná chodba s dřevěným schodištěm. v Patře pak naleznete 3 samostatné neprůchozí pokoje. Na jeden navazuje menší místnost s ideálním využitím jako šatna, druhý má vstup na půdu a třetí, největší, je čistě pokojem. Dále se zde nachází také menší podkrovní místnost, ve které je možné vybudovat koupelnu s toaletou, nyní slouží jako sklad. Z chodby vedou dveře na terasu orientovanou do zahrady. Dispoziční řešení si můžete prohlédnout na půdorysech ve fotogalerii, díky kterým si uděláte perfektní představu o prostoru této nemovitosti.
Dům prošel v letech 2021/2022 kompletní rekonstrukcí - veškeré rozvody, podlahy, vnitřní omítky, kuchyň, koupelna, toaleta, schodiště, střecha, některá okna byla nahrazena plastovými, fasáda včetně zateplení, instalaci teleného čerpadla se zásobníkem na TUV a mnohé další. Dům se nachází na pozemku o celkové ploše 853m2 včetně zastavěné plochy. Na pozemku se nachází také zděná garáž, kůlna a bazén.
Dům se nachází v klidné části a zástavbě rodinných domů v okrajové části města Jaroměř, která má kompletní občanskou vybavenost. Dopravní dostupnost je výborná, ať už se jedná o napojení na Náchod či Hradec Králové, Pardubice či Prahu díky čerstvě dokončené dálnici D11, která do pár let zjednoduší spojení až do Polska.
Více informací rád poskytnu telefonicky, případně je možné domluvit si osobní prohlídku tohoto nádherného místa. S financováním nemovitosti Vám rádi pomohou naši finanční specialisté, ve které vložilo důvěru již více než 650.000 spokojených klientů.
Cena: 6 490 000 Kč včetně provize RK
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: patrový
Velikost domu: 4 pokoje
Budova: Smíšená
Energetický štítek: G
Stav objektu: Velmi
dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží celkem: 2
Celková plocha: 853
Plocha pozemku: 853
Užitná plocha: 150
Voda: dálkový vodovod
Topení: jiné
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ano
Sklep: Ano
Garáž: Ano
Parkovací místo: Ne
Datum nastěhování: 10.03.2023
Rok rekonstrukce: 2021
Doprava: vlak, dálnice, silnice, autobus

Prodej, domy/rodinný, 180 m2, Národní 477, Kluč, 35709 Habartov, Sokolov [ID 38621]
Nabízíme Vám kompletně zrekonstruovaný rodinný dům v Habartově o velikosti 4+kk s celkovou užitnou plochou 180 m2.
Ve spodním patře se nachází prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní, dále samostatná místnost, kterou je možné využít jako ložnici, či pracovnu. Ve spodním patře se dále nachází koupelna s dvojitým umyvadlem a prostorným sprchovým koutem a toaletou.
Menší technická místnost.
V prvním patře je prostorná ložnice se samostatnou šatnou. Dětský pokoj s nádherným výhledem na jezero Medard. Všechny pokoje jsou krásně prosvětlené.
Rekonstrukce domu proběhla v roce 2021 – 2022. V domě byla kompletně zrekonstruována elektřina – v mědi. Plastové rozvody vody, nové podlahy, štuky, ve všech místnostech podhledy s led osvětlením.
Dům je kompletně podsklepen, zde se nachází i prostorná garáž. Ve sklepě se nachází plynový kotel Vaillant a nový bojler na ohřev vody v záruce.
Rodinný dům je zateplený a má plastová okna. V celém domě je osazené nové topení, nové podlahy.
Zahrada je celá v rovině a je k dispozici zahradní dům. Možnost parkování v zahradě. Celková výměra pozemku je 450 m2.
V blízkosti se nachází obchod Tesco. Do centra města 0,5 km, kde se nachází škola, školka, Lidová škola umění a veškerá občanská vybavenost.
Z domu je krásná vyhlídka na jezero Medard. Dostupnost do Sokolova do 7 minut, do Karlových varů do 15 minut. V Habartově je in-line dráha a přírodní koupaliště. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat, s financováním Vám rádi pomůžeme.
Cena: 5 400 000 Kč včetně provize RK
Náklady na bydlení: 4700
Typ domu: patrový
Velikost domu: 4 pokoje
Budova: Cihlová
Energetický štítek: E
Stav objektu: Velmi
dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Poloha objektu: samostatný
Plocha pozemku: 637
Užitná plocha: 180
Voda: dálkový vodovod
Plyn: plynovod
Kanalizace: veřejná kanalizace
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: 70m2
Garáž: 25m2
Parkovací místo: Ne
Datum nastěhování: 01.04.2022
Rok výstavby: 1930
Rok rekonstrukce: 2021
Elektřina: 230V
Doprava: silnice, autobus

Prodej, byty/2+kk, 52 m2, Vysoká 1144, 46851 Smržovka, Jablonec nad Nisou [ID 43047]
Zbrusu nový, plně vybavený apartmán v domě v turisticky vyhledávané lokalitě Jizerských hor.
Apartmánový dům Smržovka vznikl rekonstrukcí prvorepublikové vily, u které byl kladen maximální důraz na kvalitu provedení, původní ráz a dobové prvky. Naleznete zde 3 plně zrekonstruované apartmány připravené rovnou k nastěhování anebo vlastnímu podnikání.
Apartmán 2 kk se nachází v přízemí s přímým vstupem na zahradu. Na 52 m2 naleznete kompletně vybavenou kuchyň s myčkou, pračkou, ložnici s manželskou postelí a designovou koupelnu se sprchovým koutem.
Prvotřídní kvalita materiálů, nadčasový design a kompletní vybavení nadchnou i náročného uživatele. V celé ploše podlahové plochy je instalováno podlahové topení s kvalitní keramickou dlažbou, zachované dobové zárubně a dveře, dřevěná okna a mnoho dalších zajímavých detailů z rukou místních řemeslníku navozují příjemnou atmosféru a pohodlí domova.
Velmi zdařilá a nákladná rekonstrukce proběhla v letech 2020 -2021. Na pozemku leží vlastní ČOV, voda je čerpána z vrtané studny. Výtop apartmánu zajišťuje vlastní elektrický kotel a krbová kamna.
K apartmánu náleží jedno parkovací stání na pozemku, podíl na společných prostorech a přilehlému pozemku, který nabízí okouzlující prostor pro volnočasové aktivity. Možnost dokoupit zděnou garáž s elektrickými vraty.
Objekt se nachází v CHKO Jizerské hory s mnoha turistickými cíli. V okolí je bezpočet turistických tras, cyklostezek a běžkařských stop. Lyžařské areály Tanvaldský Špičák, Skiareál Filip a Severák jsou v dojezdové vzdálenosti, do15 minut.
Apartmán má velmi nízké měsíční provozní náklady.
Budeme se na Vás těšit při osobní prohlídce.
Cena: 4 990 000 Kč včetně provize RK
Náklady na bydlení: 2000
Převod do OV: Ano
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: patrový
Velikost domu: 5 a více pokojů
Budova: Cihlová
Energetický štítek: E
Stav objektu: Velmi
dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží: 1
Podlaží celkem: 1
Plocha zahrady: 872
Plocha pozemku: 1198
Užitná plocha: 52
Voda: místní zdroj
Topení: lokální elektrické
Kanalizace: ČOV pro celý objekt
Komunikace: asfaltová
Zařízený: ano
Bezbarierový: Ano
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ne
Garáž: Ne
Parkovací místo: 1
Výtah: Ne
Datum ukončení výstavby: 31.12.2021
Datum nastěhování: 01.08.2022
Rok výstavby: 2022
Rok rekonstrukce: 2022
Elektřina: 230V
Sítě: internet, kabelova televize, kabelové rozvody
Doprava: vlak, silnice, autobus

Prodej, byty/2+kk, 50.8 m2, Vysoká 1144, 46851 Smržovka, Jablonec nad Nisou [ID 43049]
Zbrusu nový, plně vybavený apartmán v domě v turisticky vyhledávané lokalitě Jizerských hor.
Apartmánový dům Smržovka vznikl rekonstrukcí prvorepublikové vily, u které byl kladen maximální důraz na kvalitu provedení, původní ráz a dobové prvky. Naleznete zde 3 plně zrekonstruované apartmány připravené rovnou k nastěhování anebo vlastnímu podnikání.
Apartmán 2 kk se nachází v druhém nadzemním podlaží s krásným výhledem na okolní krajinu. Na 51 m2 naleznete kompletně vybavenou kuchyň s kuchyňskou linkou, ložnici s manželskou postelí a designovou koupelnu se sprchovým koutem.
Prvotřídní kvalita materiálů, nadčasový design a kompletní vybavení nadchnou i náročného uživatele. Dřevěná dubová podlaha, zachované dobové zárubně a dveře, dřevěná okna a mnoho dalších zajímavých detailů z rukou místních řemeslníku navozují příjemnou atmosféru a pohodlí domova.
Velmi zdařilá a nákladná rekonstrukce proběhla v letech 2020 -2021. Na pozemku leží vlastní ČOV, voda je čerpána z vrtané studny. Výtop apartmánu zajišťuje vlastní elektrický kotel a krbová kamna.
K apartmánu náleží jedno parkovací stání na pozemku, podíl na společných prostorech a přilehlému pozemku, který nabízí okouzlující prostor pro volnočasové aktivity. Možnost dokoupit zděnou garáž s elektrickými vraty.
Objekt se nachází v CHKO Jizerské hory s mnoha turistickými cíli. V okolí je bezpočet turistických tras, cyklostezek a běžkařských stop. Lyžařské areály Tanvaldský Špičák, Skiareál Filip a Severák jsou v dojezdové vzdálenosti, do15 minut.
Apartmán má velmi nízké měsíční provozní náklady.
Budeme se na Vás těšit při osobní prohlídce.
Cena: 5 200 000 Kč včetně provize RK
Náklady na bydlení: 2000
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: patrový
Velikost domu: 5 a více pokojů
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Po rekonstrukci
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží: 3
Podlaží celkem: 3
Plocha zahrady: 872
Plocha pozemku: 1198
Užitná plocha: 50.8
Voda: místní zdroj
Topení: lokální elektrické
Kanalizace: ČOV pro celý objekt
Komunikace: asfaltová
Zařízený: ano
Bezbarierový: Ne
Půdní vestavba: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ne
Garáž: Ne
Parkovací místo: 1
Výtah: Ne
Datum ukončení výstavby: 31.12.2021
Datum nastěhování: 01.08.2022
Rok výstavby: 2022
Rok rekonstrukce: 2022
Elektřina: 230V
Sítě: internet, kabelova televize, kabelové rozvody
Doprava: vlak, silnice, autobus

Prodám Honda CR-V motor 2,0 benzín K20A4, manuál 5 kvalt, 5 míst, 5 dveří, uvedení do provozu 1. 2003 Tachometr: 254xxx km.
VIN pro kontrolu:
Dovoz z D v roce 2018. V Čr druhý majitel od roku 2018.
Vše nafoceno zde:
Platná STK do 9. 2024.
Motor: 2,0 110kw, pohon rozvodovým řetězem, servis provedený posledním majitelem: v roce 2021 na podzim výměna předních ramen, tlumičů, stabilizátorů, zadních i předních kotoučů a destiček, lakován prostor kolem zadního bočního okna z důvodu vandalismu, výměna chladiče klimatizace. Motor je v dobré kondici, bez hluku s dobrým zátahem, olej měněn 9. 2021.. Spotřeba dle stylu jízdy mezi 8-11l. Dlouhodobá reálná spotřeba je 9l.
Výbava:
Sada al. kol 17“ letní, rozměry 7x17 ET45 disky z ATR, pneu 50%, Sada zimních alu 15“ pneu 80%, tažné zařízení, vyhřívaná sedadla řidiče a spolujezdce, el. ovládání zrcátek, el. ovládání všech oken, el. zrcátka vyhřívaná, hagusy, příčníky, radio s CD. Alarm s funkcí blokace startu, denní svícení, mlhovky. Boční nášlapy, přední rám. Plnohodnotná rezerva. ABS
Imobilizér, dálkové centrální zamykání (2 klíče )
Auto vyniká kultivovanou a příjemnou jízdou, motor startuje na brnk i v zimě, hladké řazení všech rychlostních stupňů. Při prodeji možnost projetí i na rozbité cestě. Prohlídka vaším mechanikem na zvedáku samozřejmostí.
A teď pár věcí, abych jen nechválil. Lehké kosmetické vady na karoserii, vše nafoceno. Klimatizace neklimatizuje páč je nefunkční klimakompresor, uchycení bočních nášlapů je stiženo korozí. Nejde ostřik světlometů. Nefunkční ovládání přepínání teplého a studeného vzduchu do kabiny, lze přenastavit ručně v motorovém prostoru. Dveře spolujezdce nejdou na centrál.
Píšu tady všechny závady o kterých vím, myslím, že je to tak lepší, než, aby někdo jel x km a zjistil to až na místě. Celkový stav je patrný z fotografií.
Cena vozu 81 000 Kč. Dohoda o ceně možná až na místě.
Pokud máte jakékoliv dotazy, rád odpovím. Tel.:
email: mhct@
Auto je známého, jenž mě pověřil jeho prodejem a je zapsán jako v vlastník v TP, při prodeji bude buď osobně přítomen, nebo přepis uskutečním na základě jím udělené plné moci. Prohlídka je možná kdykoliv, prodej, přepis a převzetí jen v pracovní dny.
Poplatky spojené s přepisem hradí kupující, přepis nutností, jen prodej, žádná výměna atd.

Prodej, komerční/výroba, 1267 m2, Lomová 197, Liberec XXV-Vesec, 46312 Liberec, Liberec [ID 36887]
Areál bývalé nástrojárny ve Vesci u Liberce v Lomové ulici s využitím k výrobě, skladování, vhodný též jako sídlo firmy s veškerým zázemím a se 4 byty v podkroví.
Areál je složen ze šesti stavebních objektů:
1) č.p. 197 - sklep (44m2), v přízemí sociálky, 2 menší kanceláře, částečně výroba, navazuje na 2) staré dílny č.p. 702 (celkem 415 m2).
Ve 2.NP kanceláře 120 m2, ve 3.NP 4 samostatné, v současnosti pronajaté byty - 2x 2+kk, 2x garsonka.
Nové objekty -
2) spojovací krček (90m2), nyní slouží jako samostatný objekt (pronajato do 30.4.2023)
3) velká výrobní (skladová) hala (390 m2 výška 5,9m hala má vysokozátěžové podlahy, připrava na vestavbu portálového jeřábu), kompletní vrata s elektrickým pohonem ( pronajato do 30.4.2023)
4) samostatná 5-ti garáž (76m2) s elektrickými vraty na dálkové ovládání.
5) venkovní zastřešené zázemí na grilování a pořádání společenských akcí s přístupem a posezením u řeky
V celém areálu rozvod vzduchu,
Zastřešené griloviště a samostatné parkoviště přes ulici.
Plocha areálu - pozemky 2441 m2, užitná podlahová plocha celkem 1267 m2 - z toho výrobní plocha 895 m2.
Nová výrobní hala, spojovací krček a grilovací zázemí - probíhaj poslední úkony legalizace staveb.
Nízké provozní náklady, nové objekty jsou vystavěny z ytongu a dobře zateplené, třída energetické náročnosti G.
Dobré dopravní napojení v blízkosti sjezdu z dálnice, nově provedeno posílení elektropřípojky - velký příkon 3x80A.
Stávající výnos z pronájmu (byty a kanceláře 230 tis Kč/měs čistého).
Cena 19.900.000,-Kč + 21% DPH
Podrobnosti individuálně.
Cena: 19 990 000 Kč včetně provize RK
Poznámka k ceně: + DPH 21%
Typ domu: patrový
Budova: Cihlová
Energetický štítek: G
Stav objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obchodní a obytná
Podlaží: 3
Podlaží celkem: 3
Užitná plocha: 1267
Voda: dálkový vodovod
Plyn: plynovod
Topení: ústřední plynové
Kanalizace: veřejná kanalizace
Komunikace: asfaltová
Zařízený: ne
Bezbarierový: Ne
Půdní vestavba: Ano
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: Ne
Sklep: 44m2
Garáž: Ne
Parkovací místo: 16
Výtah: Ne
Datum zahájení prodeje: 30.11.2021
Datum nastěhování: 01.12.2021
Elektřina: 230V, 400V
Sítě: internet, kabelové rozvody, jiné rozvody
Doprava: vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus

Dobrý den,nabízím svoji motorku na prodej. Jedná se o motorku KTM duke 125cmm , 11kw( lze řídit od 16 let)
rok výroby 2021, najeto má aktuálně 13tis., STK do roku 2027
na motorce je dokoupený laděný výfuk( originál přidám k motorce)
Servisováno pouze v autorizovaném servisu KTM.
Prodej z důvodu prechodu na A2 a auto.Po dohodě můžu odvést po ČR. Pro další informace mě kontaktujte, volat nebo sms.
Pro ty co hledají:KTM Duke 125,Yamaha,YBR 125,YZF-R125,MT125,XT125,Honda CBF125,CB125,CBR125.Kawasaki

Prodám luxusní obytný vůz ADRIA SONIC 700 SL AXESS (model 2021). Do provozu zařazen v květnu 2021, první majitel, najeto 15.400 km. Stav nového vozu!
Cena 2 069 000,- bez DPH, 2 503 490,- Kč s DPH (možnost odpočtu DPH).
více fotek do e-mailu
Vozidlo je včetně kompletního vybavení (stůl s 5ti židlemi, odkládací stolek, talíře, příbory, hrnce, přikrývky, chrániče matrací, potahy, rezervní kolo, apod. v celkové hodnotě 60.000,- Kč)
BAZARY A PŘEKUPNÍCI - NEVOLAT!!
Technické údaje:
Převodovka: 6ti stupňová manuální
Motorizace: 2.3 Ad Blue HDi, 160HP
Palivo: Diesel (70l nádrž)
Druh: plně integrované vozidlo
Podvozek: Fiat
Počet míst k sezení: 5
Počet lůžek: 4+1
parkovací kamera+ parkovací senzory
nosič 4 kol
tablet – autorádio, navigace, hands free, USB vstup, Yotube atd.
2 x TV – (DVD, Netflix atd.)
připojení k internetu- wifi
lednice a mrazák
dvě sedadla s úchyty ISOFIX pro dětské autosedačky
auto klimatizace
klimatizace v obytném prostoru
solární napájení baterie nástavby
topení + boiler
zimní paket
vyhřívaná garáž
Další výbava:
Markýza, zadní stabilizační nohy, denní led svícení, panoramatické okno nad každým lůžkem se sluneční clonou a moskytiérou, okna vč. roletek a moskytiér, moskytiéra ve vstupních dveřích do obytné části, 2 airbagy, tempomat, el . okna a zrcátka, vstupy na USB, AUX, venkovní zásuvka 12V/230V/, nářadí na drobné opravy, rezervní kolo, bezpečnostní plynový regulátor.
Prodám karavan, obytný automobil, prodám obytný vůz, Pronájem obytný automobil, obytné auto, alkovna, polointegral, integrál, plně integrovaný vůz, obytnak, adria sonic, půjčovna, pujceni, obytka, bydlik, Půjčím obytné auto, pronajmu obytné auto, bydlík, obytňák, karavan, levný obytnák, camp, kemp, pronájem, auto na spaní , obytná auta, obytné vozy, karavany, Obytnák, obytný vůz, obytný auto, pronajmu, autokaravan, pronájem, pujcim obytný vůz, vuz, pronajmu obytňák, půjčím, Obytné auto, markýza, léto, karavany, kempy, obytný automobil, obytný automobil půjčení, obytný vůz, půjčovna, bydlík, karavan, camper, autokaravan, obytňák, pronájem, prodej karavanu, prodej obytného vozu.

Prodej velmi zajímavého RD se třemi byty 2+kk, 3+kk, 5+1 vhodný k bydlení, nebo podnikání
Jedná se o samostatně stojící dům aktuálně se třemi byty 2+kk 75 m2, 3+kk 90 m2, 5+1 270 m2.
Jelikož je možné rozšíření o dalších 2 – 4 bytové jednotky, je vhodný pro vícegenerační bydlení, nebo investiční záměr.
Dům se nachází ve vinařské oblasti Hodonínska na okraji malebné vesničky zvané Moravské Toskánsko, kde nabízí soukromí a klid poblíž hezké krajině. Dům je možné ponechat s větší části vybavený, včetně slušných a bezproblémových nájemníků, nebo naopak vyklizený.
Vše je jen o vzájemné dohodě. Můžete například v domě bydlet a další byty pronajímat, což je jistě vhodná investiční příležitost
V přízemí domu je byt 3+kk o velikosti 90 m2, kompletně zrekonstruován v roce 2021 včetně vnitřního zateplení. Z bytu je vchod na terasu s výhledem do okrasné zahrady.
Dále se v domě nachází další dva byty, a to menší vkusně zařízený 2+kk o velikosti 75 m2,
kompletně zrekonstruován v roce 2019 včetně vnitřního zateplení s výhledem do zahrady.
Druhý MEZONETOVÝ byt 5+1 o velikosti 270 m2, kde proběhla rekonstrukce v roce 2021 je zařízený Rustikálním nábytkem s vestavěnými kvalitními spotřebiči Německé výroby a Americkou lednicí. Výhodou jsou stylová krbová kamna, prostorná 8 m dlouhá šatna a velká koupelna která má téměř 30 m2. Z bytu je pak vchod na balkón s terasou.
Dům je podsklepen se třemi sklepy, kdy má každý svůj vchod o celkové velikosti přes 300 m2 a nachází se zde momentálně kotelna, sklad, a místo pro dřevo na topení.
Vytápění spodní části je zajištěno kamny na dřevo, s možností instalace plynového kotle.
Byty v patře jsou vytápěny plynem a každý má své jističe, bojler, wifi a anténu.
Každý byt má i svůj vlastní vchod z různých stran domu, tudíž se obyvatelé domu nepotkávají.
K domu náleží okrasná zahrada s jehličnany o rozloze 656 m2.
Na domě probíhá průběžně rekonstrukce, proběhla výměna oken za plastová, rýny a svody. V roce 2022 proběhlo i vyvložkování komínu.
I přes velikost domu jsou náklady na energie velmi malé.
Dům je chráněn kamerovým systémem.
V přízemí domu je možné vytvořit dva byty, a další dva byty můžou vzniknout v patře,
kde jsou již přivedeny potřebné rozvody.
Dům by tedy mohl mít 5 - 6 bytových jednotek, pro dlouhodobé, nebo krátkodobé bydlení.
Sklepní prostory je možné přebudovat na komerční, nebo soukromé využití.
Dům je umístěn na samém okraji vesnice, kde nabízí klid a krásný výhled do okolní krajiny.
Cena na vyžádání.
V případě zájmu o více informací využijte prosím uvedený kontakt.
NEJSEM REALITKA
Hezký den