retro aty 70. léta - strana 43
Počet nalezených inzerátů RETRO ATY 70. LÉTA: 1000 - strana 43

Plně funkční. Zn. ARTIS, 70. léta. Ideální na pláž, pro méně dynamickou hru začátečníků, důchodců. Vhodný retro dárek. Cena platí pro osobní předání v Praze u metra J. z Poděbrad. Nebo pošlu na dobírku, pak platí dohodnutá cena plus 110,- ( t.j. nejlevnější dopravné a dobírka na pobočku Zásilkovny) . Napište mi do emailu či WhatsApp Váš email, mobil a pobočku Zásilkovny, na kterou chcete poslat.

Jako nový a nepoužívaný kus. Po vložení baterií jsou slyšet motory, reaguje na funkce, netočí se. Výměna řemenu po 40 letech nutná. Bez sluchátek, tak jak je na foto. Jednoduché plastové retro v originální krabici, i po několika dekádách vizuálně stav nového.

Retro otočné houpací křeslo 70.- 80. léta. Pomocí páčky lze křeslo zaaretovat v různých polohách.
K dispozici dvě křesla. Cena za křeslo 4 000 Kč.

Predám/Prodám OPTIMIT míčky a doplňky-nové nevybalené podložky výpletů,t.č.kupované mnou v Plzni,CENA za celek 50euro//VOLEJTE=00421 911 076 007-ne SMS//

Krásný retro kousek značkové bižuterie Monet, 70. - 80. léta, materiál kov ve zlato-stříbrné barvě a kámen, který vypadá jako perla, stav viz foto. Vel. cca 1,3 cm.

Zachovalý a hrající kus. Dobrý zvuk díky equalizeru, skvělý příjem na FM, indikace stereo. I přesto, že chybí anténa výborná citlivost. Magnetofony k servisu, motory reagují, netočí se, řemínky. Vizuálně zachovalý, pohledově hezké německé retro 90.let.

Retro, vintage, 80. léta, řezbářské
Číše / pohár - 25 Kč (výška 19,7 cm, průměr podstavce 7 cm, průměr hrdla 4,5 cm)
Pták na pařezu - 1976 - 50 Kč (výška 14 cm, délka 9 cm, šířka 6,5 cm)
Korbel/korbýlek - Pec pod Sněžkou - 5 kč (výška 6 cm, průměr podstavce 3 cm)
Případně si napište o více fotek.
Osobní předání: Vlašim. Možné zaslat poštou, platba předem. Poštovné dle sazebníku České pošty nebo Zásilkovny.

Prodám kouli na světlo typ sedmdesátá léta. Malá, průměr na patici 75 mm, průměr světla je cca 130 mm. Cena za kouli je 100,- Kč. Mohu přidat i keramickou patici za 100,- Kč. Po dohodě mohu zaslat.

Dobrodružství malého Indiána,
Stará píseň - zkazky a lidová vyprávění,
padesátá a šedesátá léta 20. století,

Vzácná rozkládací pohovka,60tá léta,masiv.Krásná zadní strana-perfektní DO názornost foceno i rozmontované,momentálně složené.Pěkný stav,ihned může na plac.Rozměry 95(140) cm hloubka,205 cm délka,85 cm výška.PRAHA

Prodám dřevěnou šatní skříň vyrobenou v 70. letech 20. století podnikem Nový Domov. Šatní skříň je ve velice zachovalém stavu, konstrukčně naprosto v pořádku, dřevo zdravé. Provedení dýhovaný masiv s krásnou kresbou dřeva. Pouze lehké známky opotřebení odkazující na originalitu a stáří. K dispozici celkem 3 kusy. Cena uvedena za kus. Rozměry: 110 x 60 x 172 cm (Š x H x V).
Osobní převzetí Město Touškov či Vidice (okres Domažlice).