inzerce, prodej, prodám, bazar

HR koordinator Ostrava

Kategorie: Administrativa

Hledáme flexibilní personální HR koordinátorku/ koordinátora.

Tvou náplní práce bude:

- zajištění nových pracovníků na jednotlivé zakázky

- komunikace s vedoucími pracovníky ve výrobních podnicích

- telefonický pohovor s novými uchazeči, zvaní na pohovor

- zajištění nových nástupu a kontrola zaměstnanců na směnách;

- zpracovávání docházky zaměstnanců;

- příprava podkladů na mzdy pro zaměstnance;

- komunikace s účetním oddělením;

- komunikace s ubytovacími zařízeními;

- řešení problémů a požadavků zaměstnanců;

- a jiné.

Výhody:

• Zajímavá práce, díky které nastartujete svůj kariérní růst

• Výborná příležitost pro rozvoj svých schopností a dovedností

• Nástup na pracovní smlouvu i osvč

• Mladý tým spolupracovníků•

Možnost vydělat více díky bonusem za vyšší výkon

• Služební mobil a notebook, tankovací karta

• Nástup 1.5.2023

Platové podmínky: 35 000kč brutto

Počítačové znalosti:

Microsoft Excel - pokročilý

Microsoft Outlook - pokročilý

Ostatní znalosti:

- řidičský průkazB, aktivní řidič

- vlastní osobní automobil výhodou, ne podmínkou

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

• Schopnost vést lidi

• Komunikativnost

• Empatie

• Asertivita
HR koordinator Ostrava
Podobné inzeráty
Personální koordinátor
Hledáme personalního koordinátora. Podmínkou je VŠ a 2 roky doložitelné praxe a nebo SŠ a 5 let praxe ve zprostředkování zaměstnání. Řidičský průkaz skupiny B. Co bude náplní Vaší práce? - Navazování nových klientů/firem - Vyhledávání kandidátů a pohovory s nimi - Komunikace se zaměstnanci - Administrativa spojená s náborem - Péče o klienty - Pravidelné návštěvy klientů - Potřebný reporting - Práce v interním systému a práce na PC - Firemní vozidlo i na osobní účely Klíčová je praxe ve zprostředkování zaměstnání. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
NÁBOROVÝ KONZULTANT/KA ,,líder,, Ostrava
NÁPLŇ PRÁCE: - nábor nových pracovníků na projekty v oblasti strojírenství a automotive - zadávaní inzerce na pracovní portály v rámci ČR, SR - práce na soc. sítích FB, IG, výhodou - vedení menšího tímu do 3-5 lidí na oddelení - denní telefonická komunikace a osobní pohovory s ucházeči - tvorba databáze v interním systému společnosti POŽADUJEME: - vzdělání středoškolské s maturitou - zručnost s práci office balíčku: word, excel, outlook, powerpoint - zkušenost s práci např.: na náborovém oddělení nebo callcentru výhodou - řidičský průkaz: B výhodou ne podmínkou - loajalita a kreativní myšlení - samostatné racionální rozhodování NABÍZÍME: - dlouhodobá stabilní práce v mladém kolektivu - kancelář s vybavením - firemní telefon, notebook - zaškolení - možnost karierního rustu včetně platu - nástup ihned po domluvě PLAT nástupní: 35.000 Kč brutto, stravenky, příspěvek na jizdne + letní a zimní prémie
Praktikant / Stážista
Krásný dobrý den všem, HLEDÁM PRAKTIKANTA / STÁŽISTU do mezinárodní firmy Ehrlich Energy , která se úspěšně zabývá fotovoltaikou, a to nejen v České republice! Hledám spolehlivé, samostatné, komunikativní studenty s chutí něčeho v životě dosáhnout, a učit se novému od zkušenějších. Získat razítko a doporučení firmy pro praxi v oboru, bez složitého hledání vhodných firem. ! Ostrava a okolí ! Nabízené pozice : -> MARKETING / FINANCE -> REKRUTACE / PERSONALISTIKA -> TECHNICKÉ ODDĚLENÍ -> ODDĚLENÍ DOTACÍ A ÚČETNICTVÍ Benefity dle domluvy... "na míru" pro každého kandidáta. Za sdílení i případné nabídky, či zájem... předem velmi děkuji.