inzerce, prodej, prodám, bazar

Přípravář(ka) staveb

Kategorie: Administrativa

Celá ČR, možnost práce z domova!
Kanceláře v Táboře.

Do naší zavedené firmy hledáme nového spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici Přípravář(ka) staveb

Co bude Vaším úkolem?
- Naceňování zakázek
- Limitky zakázek (Co bylo na zakázku dovezeno za materiál / výkaz materiálu)
- Podklady pro zakázky
- Office k tomu přidružený


Co by bylo fajn umět?
⁃ Střední škola ve stavebním oboru, ale není to podmínkou, stavby jsou Vaším druhým domovem? Bereme Vás!
⁃ znalost práce na PC – Microsoft Office, umíte i Kross? Jste náš člověk!
⁃ orientace v projektové dokumentaci
⁃ dobré pracovní nasazení, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost,týmového ducha


Nabízíme:
⁃ práce na HPP/DPP/Živnost
⁃ služební telefon i k soukromým účelům
⁃ notebook
⁃ pravidelnou mzdu
⁃ Výborný kolektiv

Našli jste se? Tak nám klidně zavolejte, nebo pošlete CV na info@

budeme se těšit!
Přípravář(ka) staveb
Podobné inzeráty
Přípravář/přípravářka staveb Olomouc
Přípravář/ přípravářka staveb Oblast Olomouc Do týmu hledáme nového spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici –
Přípravář / přípravářka staveb. Požadujeme: ⁃ min.SŠ vzdělání ve stavebním oboru ⁃ praxe min. 3 roky ⁃ řidičský průkaz sk. B ⁃ znalost práce na PC  – Microsoft Office, Aspe, Buildpower, Kross ⁃ orientace v projektové dokumentaci ⁃ dobré pracovní nasazení, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost,týmového ducha Nabízíme: ⁃ práce na HPP ⁃ služební telefon i k soukromým účelům ⁃ notebook ⁃ služební automobil po zkušební době ⁃ pravidelnou mzdu ⁃ stravenky ⁃ příspěvek na penzijní pojištění Životopisy zasílejte na :
noskova@