inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Kurzy a školení

Kurzy a školení - inzerce, prodej, prodám, bazar

Základní kurz 3D tisku
Nabízím základní školení práce s 3D tiskárnou. Jde o nastínění problematiky 3D tisku pro osoby začínající s 3D tiskem. Po absolvování Našeho školení budete schopni po zakoupení zařízení bez problémů začít samostatně používat 3D tiskárnu. Délka kurzu je 4hod.
Angličtina na cesty pro mírně pokročilé
Ski areál, plážový bar nebo muzeum? S tímto online kurzem se domluvíte na každé dovolené. Po dobu osmi týdnů se budeme setkávat přes Google Meet (snadné připojení) každé úterý v 19:00. Začínáme už 31.1.2023. Budu se těšit!
KONDIČNÍ JÍZDY - Zdokonalení se v řízení Automobilu
Nabízím KONDIČNÍ JÍZDY pro skupiny ŘP "B". - Pokud jste delší dobu neřídili, nejste si jisti v provozu, máte obavy z řízení ve velkých městech, dálnicích, při parkování, chcete se naučit reagovat v krizových situacích nebo se jen zdokonalit v řízení je tato možnost právě pro Vás. - Díky Autoškole získáte oprávnění řídit motorové vozidlo, se mnou se stanete řidičem. - Mám mnoho zkušeností z řízením vozidel jak na běžné komunikaci tak na závodní trati. Několik let jsem byl instruktorem. - Lokalita: Roudnice n.L. a okolí cca 100km dle domluvy. V případě zájmu, nebo pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Cena 499 Kč 1h (teorie + praxe) Cena 399 Kč/1h (při koupi 10h jízd)
Jezdecká přípravka u Brna jaro 2023
Jezdecký klub Roketnice, z. s. otevírá přihlašování na Jarní jezdeckou přípravku 2023. Během deseti dvouhodinových setkání si děti vyzkouší mnoho her, pohybových aktivit pro rozvoj propriocepce i koordinace, práci s koňmi, práci okolo koní a samozřejmě i ježdění! Garantujeme 5 x 20 min v sedle s individuální intenzivní péčí instruktora. Přípravka bude probíhat vždy v úterý od 15-17h. Začínáme 21.3.2023! Zde video jedné z našich svěřenkyň:
Profesní kvalifikace Elektrikář
Absolvent je připraven instalovat, opravovat, udržovat a kontrolovat elektrické rozvody a zařízení. Měří a testuje různé typy elektrických strojů, elektrospotřebičů a specializovaná zařízení, která využívají ke své činnosti elektrickou energii. Uplatní se při výkonu povolání elektrikář na mnoha pracovních pozicích, jako např. provozní elektrikář, opravář elektronických zařízení, elektrikář zabezpečovacích zařízení. Absolvent má možnost získat oprávnění dle §6, NV 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb. §6)
Minikurz MATLAB vs. python: základní datové třídy 4
Pro začátečníky nabízím krátký kurz, kde si procvičíme struktury (MATLAB) a slovníky (python). Délka kurzu 1h po Skype. Cena 800 Kč. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Můj web:
Minikurz MATLAB vs. python: spektrální analýza signálů
Pro začátečníky nabízím krátký kurz, kde si procvičíme základy spektrální analýzy signálů v prostředích MATLAB a python 3. Délka kurzu 1h po Skype. Cena 800 Kč. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Můj web:
MATLAB Kurz 4 - práce s daty z reálné praxe
Pro pokročilé začátečníky nabízím kurz práce s daty z reálné praxe v programu MATLAB: 3 pečlivě vybraná a vyzkoušená témata (rozsah 4h). Pracuji v Brně i distančně přes Skype. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Cena: jen 5200 Kč, studenti 3200 Kč. Můj web: kurzyprof.
Minikurz MATLAB vs. python: základní datové třídy 2
Pro začátečníky nabízím krátký kurz, kde si procvičíme datovou třídu Pole buněk (MATLAB) vs. seznamy, entice a množiny (python). Délka kurzu 1h po Skype. Cena 800 Kč. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Můj web:
Minikurz MATLAB vs. python: základní datové třídy 1
Pro začátečníky nabízím krátký kurz, kde si procvičíme základní datové třídy (typy proměnných) pro práci s desetinnými a celými čísly v prostředích MATLAB a python. Délka kurzu 1h po Skype. Cena 800 Kč. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Můj web:
Minikurz MATLAB vs. python: základy číslicové filtrace
Pro začátečníky nabízím krátký kurz, kde si procvičíme základy číslicové filtrace signálů v prostředích MATLAB a python 3. Délka kurzu 2x1h po Skype. Cena 1600 Kč. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Můj web:
Němčina
Doučím německý jazyk všechny úrovně dle individuálních potřeb a cílů. Firmam nabizim preklady dokumentace, korespondence...
Akreditovaný masérský kurz
V Brně, cena dohodou..
Minikurz MATLAB vs. python: připojení USB kamery
Pro začátečníky nabízím krátký kurz základů práce s USB kamerou v prostředích MATLAB a python 3. Délka kurzu 1,5h po Skype. Cena 1200 Kč. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Můj web:
Minikurz MATLAB vs. python: základní datové třídy 3
Pro začátečníky nabízím krátký kurz, kde si procvičíme textové řetězce v MATLAB a python. Délka kurzu 1h po Skype. Cena 800 Kč. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Můj web:
Soukrome Lekce Anglictiny
Nabízím online soukromou výuku angličtiny. Mám více než 10 let zkušeností s výukou a tvorbou lekcí zaměřených na aktuální potřeby klientů – včetně obchodní angličtiny a překladů. Žila jsem v USA a nyní jsem 6 let ve Velké Británii. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel. . Cena dohodou dle délky lekce a pravidelnosti.
MATLAB Kurz 5 - Simulink pro úplné začátečníky
Pro úplné začátečníky nabízím kurz práce v prostředí Simulink: 3 pečlivě vybraná a vyzkoušená témata (rozsah 4h). Pracuji v Brně i distančně přes Skype. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Cena: jen 5200 Kč, studenti 3200 Kč. Můj web:
Minikurz MATLAB vs. python: základy grafiky 3-D
Pro začátečníky nabízím krátký kurz, kde si procvičíme základy grafiky 3-D v prostředích MATLAB a python 3. Délka kurzu 1h po Skype. Cena 800 Kč. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Můj web:
MATLAB Kurz 1 - pro úplné začátečníky
Pro úplné začátečníky nabízím kurz programu MATLAB: 7 pečlivě vybraných praktických témat. Pracuji v Brně i distančně přes Skype. Kontakt: kurzyprof@, tel. . Cena: jen 9100 Kč; studenti 5600 Kč. Můj web: kurzyprof.
Staň se bakalářem (ONLINE studium BBA)
Studiem obecného managementu student získá znalosti týkajících se podnikání a obchodu. Učení organizačního chování, strategické řízení a celá řada vůdčích schopností jsou nezbytné pro celkové řízení. Procvičování těchto dovedností umožňuje jednotlivcům promyšlení jedinečných problémů, být efektivní vůdce, a učinit správná rozhodnutí.jm
inzerce, prodej, prodám, bazar, Kurzy a školení