inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Služby pro zvířata

Služby pro zvířata - inzerce, prodej, prodám, bazar

prodám seno, otavu a slámu
kulaté balíky prům. 130 cm ze sklizně 2022
Výroba,kovová klec, voliéra pro papouška, ptáky bez stříšky.
Výroba,nabízená klec pro papoušky. Klec je nová, originálně zabalená, mohu odeslat za 198,- na dobírku.Nebo můžete vyzvednout osobně Praha západ. Má dostatek prostoru pro pohyb vašich ptačích přátel, klec je silná a odolná pro vašeho milovaného papouška, kterému tak nabízí skvělý domov a bezpečí. Papoušek v kleci může šplhat i létat, rozteč roštu je vhodná pro všechny malé i velké papoušky. Voliéra zajišťuje bezpečnost vašeho papouška. K dispozici je také pomocný rám, pomocí kterého můžete snadno provést čištění klece. Voliéra stojí na 4 kolech, díky kterým ji můžete snadno a rychle přemístit na jiné místo, můžete ji přemísťovat dle libosti. Klec je odolná proti dešti a slunci. Klec je v rozloženém stavu v krabici, díky montážnímu návodu ji rychle a snadno sestavíte. 1 miska na vodu. Malé a velké dveře. Čtyři nohy s kolečky. Snadná montáž. Rozměry klece: Vnější rozměry: 54 cm x 54 cm x 146 (D x Š x H). Vnitřní rozměry: 54 cm x 54 cm x 116 (D x Š x H). Velké dveře: 23,5 cm x 16 cm (Š x H). Malé dveře: 12 cm x 16 cm (Š x H). Rozteč: 1,2 cm. Tloušťka: 2 mm (vertikální), 4 mm (horizontální). Čtyři dřevěné sloupy. 1 x klec pro papouška se stojanem a tyčemi. 1 x montážní návod. 1 x montážní materiál. 1 x mísa na vodu.
Zemědělské služby Všelibice
Nabídka zemědělských služeb: Polní práce • Podmítání • Rozmetání chlévské mrvy, kompostu, atd. včetně nakládky • Aplikace kejdy, digestátu, atd. • Orba • Kypření • Příprava • Setí obilnin, řepky, atd. • Setí kukuřice, slunečnice, atd. • Sklizeň obilnin, řepky, kukuřice • Doprava velkoobjemovým návěsem Pícniny • Smykování, vláčení ttp • Sekání s možností shazování do řádků • Obracení a nahrabování • Lisování válcových balíků • Balení balíků do strečové folie • Svoz balíků včetně nakládky • Sklizeň řezačkou Ceník na vyžádání.
ZATEPLENÁ PSÍ BOUDA (NEJLEVNĚJŠÍ V ČR)
VYROBENA V ČESKÉ REPUBLICE !!! AKCE!!! NEJPRODÁVANĚJŠÍ ROZMĚRY: Rozměry 1200 x 525 x 700mm za 5499kč. Rozměry 1220 x x mm za 5999kč. Rozměry 1270 x 820 x 880mm za 6999kč. Pokud budete mít zájem můžeme udělat jakýkoliv rozměr ,napište a do 24hodin vám udělám cenový návrh... Psí bouda je zateplená ze všech stran polystyrenem 4cm a psí boudy jsou masivní žádné polské hrachovyny... Jako jedni z mála máme oddělávací předsíňku, kterou je dobré přes zimu mít, ale na léto ji oddělat. Nejdéle do pěti pracovních dnů je psí bouda hotová !!! Už máme přes 70 spokojených zákazníků.... V případě zájmu můžeme dopravit 12kč/km od Radostína nad Oslavou (počítáme jedni z mála jednu cestu) nebo můžeme zaslat po cele Čr. (TOP-TRANS,ČESKÁ POŠTA)
Výroba Králíkárna z hliníku,HDF desky,180 cm,kvalitní,6 boxů
Výroba, Králíkárna se 6 kotci z hliníku a HDF desky, velmi kvalitní a hezká králíkárna. Nová, originálně zabalená, se zárukou. Možné odeslat na dobírku za 198,- do 2. dne ! Nabízím Vám králíkárnu, která je velmi stabilně konstruována. Kvalitní materiály, jako např. nerezové mřížky, zaručují dlouholetou životnost. Králíkárna nabízí zvířatům dostatek prostoru k jejich adekvátnímu rozvoji a růstu. Jednotlivé boxy jsou snadné na údržbu, lze je lehce a snadno čistit. Díky 6-ti odděleným boxům můžete oddělit jednotlivá pohlaví, druhy zvířat, věkové skupiny atd. Odstupy pletiva jsou konstruovány tak, že králíci jimi neprostrčí čumáky, nemůže proto dojít k poranění zvířete. Přehled parametrů: Vnitřní rozměr: 180 x 100 x 48 cm (V x Š x H), 3 x 2 boxy (45 cm široké x 51 cm vysoké). Kvalitní nerezové mřížky. Velmi stabilní zpracování. Úzce spojené pletivo, králíkárna je určená pro morčata, činčily, králíky, zajíce a ostatní malá zvířátka. Králíkárna je odolná vůči povětrnostním vlivům, naimpregnováno (použitá impregnace neobsahuje škodlivé látky). Králíkárna je nová, v rozloženém stavu v krabici. Montážní materiál. Návod. Bližší informace prosím na emailu nebo telefonu. Velice rád vám zodpovím veškeré vaše dotazy k nabízené králíkárně.
STŘIHÁNÍ OVCÍ
NABÍDKA STŘÍŽE OVCÍ I VE VÍCE LIDECH
Kotec pro psa MAJA na míru, Montáž zdarma ČR
Vysoce jakostní kotce pro psy. Kotce pro psa jsou zcela bezpečné a nemají ostré hrany. Jsou ideální jak pro velká, tak i pro malá zvířata. Výjimečná pečlivost provedení a použité materiály zaručují maximální pohodlí a bezpečí pro psa. Úhelníky využité při tvorbě konstrukce byly zbaveny ostrých hran a veškeré odstávající šrouby byly pečlivě obroušeny. Kotec pro psy Maja: - šířka: 3 m - délka (hloubka): 2 m - výška celkem zepředu 1,71 m - výška celkem zezadu 1,51 m - sklon střechy dozadu - konstrukce z úhelníků - pod střechou příčka z U-profilu 60 × 30 mm - kompletně sešroubováno šrouby M10 - střecha z trapézového pozinkovaného plechu T14 - dvířka se západkou Doplňkové výbavení: - dřevěná podlaha - zastavění jedné ze stěn zpevnění kotce po obvodu (velké psy) - příčky co 7 cm jsou používány především v případě malých pejsků-změna umístění dvířek střecha z akrylového plechu - zastavění horní části kotce plechem - úprava střechy z akrylového plechu Kotce vyrábíme v různých rozměrech a konfiguracích. Pokud hledáte jiný rozměr nebo máte specifické požadavky zavolejte nám! Vyrábíme a prodáváme taktéž plechové garáže, garážová vrata a ocelové konstrukce atypických rozměru a provedení. V naší nabídce naleznete také pevné a bezpečné kotce pro psy, hospodářské haly, ekonomické sklady.
Pronájem přepravníku, přeprava koní, přívěsný vozík
Dobrý den, nabízím k zapůjčení přepravník na koně a jiná hospodářská zvířata. Lze použít i na přepravu malého bagru nebo jiného materiálu , stěhování věci atd. Kapacita pro 2 koně. Robustní konstrukce. Možnost zapůjčení na jakoukoli dobu. Cena 450 Kč/den. Při delším pronájmu (minimálně týden) 300 Kč/den. Nebo domluva. Vratná kauce 1000 Kč. Vše je na dohodě neváhejte zavolat. Dále nabízím přepravu koní nebo jiných hospodářských zvířat, stěhování, převážení věcí v ceně 10Kč/km. Cena za čekání na závodech atd. 100 Kč/ hodina První hodina zdarma. Nabízíme stěhování a převoz materiálu, sena atd. Přívěsným vozíkem Faro ložná plocha 300x150cm s možností rozložit na plato. Vyzvednutí popřípadě výjezd z Lánů u Chotěboře. Lokalita Chotěboř. hengr, přeprava zvířat, přeprava koní, přepravník na zvířata, stěhování, přeprava.
Pastevní ustájení
Nabízím 3 volná místa na úžasným pastevku 10 min z HK a 15 min z Pce! 10ha pastvin, lesní výběh, přístřešky, zelená jízdárna a kruhovka, pěkné vyjížďky po rozlehlých loukách a hrackých lesích, klubovna s koupelnou a kuchyňkou, sedlovna, erární box a zahradní výběh pro marody, seno nonstop, 3ha zimní výběh s písčitym povrchem téměř bez bláta, možnost bydlení u koní. Krmení jádrem si obstaráváte sami, nebo je tu možnost domluvit se na službách s ostatními. Velká zelená plocha a stádo působí velmi pozitivně na psychiku a zdravotní stav koní. Více fotek a videí na fb stránce Brandejsův ranč. Pište nebo volejte 888185
Ustájení koní,
Nabízím pastevní ustájení koní ,valach, klisna , dostatek vlastního krmiva ,pěkné prostředí ,cena 5500 Kč měsíčně včetně krmiva. Boxové ustájení 6500 Kč měsíně včetně krmiva a kydání. Ostatní info na Tel
Ustájení koní v Jankovské Lhotě
Dobrý den, nabízíme pastevní a boxové ustájení pro koně v Jankovské Lhotě. Boxové ustájení: 1x denně úklid boxu 12/12 vyvádění/zavádění koně Venku pastva/seno, voda Ráno/večer seno a příkrm Podestýlka piliny/sláma Dekování Vše víceméně na dohodě s majitelem koně Cena 5.500 Kč/měsíc Pastevní ustájení: 24/7 dispozici 8 ha pastvy Přístřešek Dekování Příkrm Pastva/seno k dispozici Nezámrzné napáječky Celoroční pastva Cena 3.500 Kč/měsíčně Pro jezdce zázemí ve vytápěné sedlovně/klubovně, krmírna, toaleta, parkoviště, v okolí pěkné projíždky lesem. Ustájení v boxech je v nově zrekonstruované stáji. 15 min od Benešova, 15 min od Vlašimi, 10 min od Votic. Jsme novými vlastníky areálu....jen pro info nemáme nic společného s bývalými majiteli a provozovateli již neexistujícího hřebčína ani s kauzou týraných koní v Jankově (toto se dělo jinde). Uvítáme prima, nenáročné jezdce a jejich koně do klidného rodinného kolektivu. Vše je na dohodě a budeme se těšit. Stěhování možné ihned. Po dohodě zařídíme veterináře, kováře i případný převoz. Kontakt do zpráv nebo na . Prosím o sdílení, děkuji.
Ustájení Jezdecký areál Pernštejn
➡️Díky zakoupení nových pastvin se nám uvolnilo pastevní ustájení v ráji. Nabízíme kvalitní pastevní ustájení na Vysočině u hradu Pernštejn. - více než 40ha udržovaných pastvin, nově areál získal dalších 10 hektarů pastvin pro Vaše koně. - celodenní přístup k senu a vodě - pravidelná kontrola koní - v zimě krytá osvětlená halička - písková jízdárna se skokovým materiálem - sedlovna, spol. místnost, soc. zařízení -- nádherné terény na vyjížďky v okolí -klidné a rodinné prostředí - možnost zdravotního boxu/paddocku -Samozřejmostí je celodenní přístup k vodě. -možnost ustajení hříbat -díky rozdružovači sena je seno důkladně odprašněno, ustajeni je tedy vhodné i pro dušné kone - nebo pro koňské důchodce. Pro více informací nám napište zprávu nebo volejte . Nabízíme servis o koně i v případě, že bydlíte dál, zajistíme kováře i veterináře. Boxové ustájení je bohužel plné, avšak nabízíme také boxové ustájení s veškerým servisem v našem druhém areálu v Bystřici nad Pernštejnem EDEN Jezdecký areál. Všichni koně, kteří jsou u nás ustájení, mají zajištěnou veškerou péči, kterou potřebují ke spokojenému životu. Ke každému koni přistupujeme dle jeho individuálních potřeb a požadavků majitele. Tel.: Cena: 3500
Přeprava živých zvířat (skotu, koní,…)
Nabízíme přepravu živých zvířat přepravníkem ifor williams 3,5t (nejvyšší a nejdelší verze). Přepravíme krávy, plemenné býky, jalovice, telata, koně, ovce, prasata atd. Počet kusů skotu, které je možné přepravit, se odvíjí od velikosti, váhy a plemene. Koně převezeme najednou 2. Disponujeme osvědčením pro přepravce živých zvířat a jsme registrovaní přepravci TYP 1. Naši registraci je možné najít na stránkách SVS. Přepravník je před každou cestou čistý a dezinfikovaný. Máme zkušenosti s převozem i chovem zvířat a není pro nás problém pomoct s nakládkou. Výjezd z Nového Jičína. Cena přepravy záleží na počtu kusů, celkové váze, délce a náročnosti trasy aj.
Kotec pro psa 3x2m z různých profilů zinkovaných, lakovaných
Nový kotec pro psa 3x2m ( možné různé rozměry ) z černě lakovaných uzavřených profilů,trubek, nebo z žárově zinkovaných profilů, střecha z pozinkovaného plechu. Zadní, nebo boční stěna může být za příplatek z trapézového plechu v barvě RAL místo klecové konstrukce. Výška vpředu 1,71 m, vzadu 1,51 m. Konstrukce svařovaná u černě lakovaných profilů, nýtovaná u zinkovaných profilů. Rozestupy mezi šprušlemi cca 9 cm. Dvířka šířky 80 cm s petlicí.Pod střechou příčka z pozinkovaného C profilu 60x30 mm. Za příplatek je možné ke každému kotci dodat podlahu z impregnovaných desek: 2x2m = 1 200 Kč; 3x2m = 1 500 Kč; 3x3m a 4x2m = 2 700 Kč; 4x3m = 3 000 Kč, za 350 Kč otočné držáky na misky + 2 nerezové misky, nebo zesílení konstrukce kotce za 350 Kč pro velmi silné psy. Rozvoz a dodání včetně montáže po celé České republice! Doba dodání je obvykle 1 - 6 týdnů. Jsme polský výrobce a vyrábíme různé typy kotců z různých materiálů jak s profilů žárově zinkovaných, tak z lakovaných.Vyrobíme jakýkoliv rozměr kotce dle přání klienta - 2x2,2,5x2,3,5x3, 4x2,5 a podobně! JSME VÝROBCE! Příklady cen za kotce 3x2 m: z černě lakovaných trubek - 7 950 Kč, z černě lakovaných jeklů 20x20 mm svařovaný - 7 950 Kč, z širokých profilů vodorovných, černě lakovaných - od 10 700 Kč. Z naši nabídky: Kotec Reksík 2x2m za 7 300 Kč, kotec Atos 3x2m za 7 850 Kč, kotec Goliáš 3x2 m za 8 750 Kč, kotec Leo 3x2 m za 10 700 Kč. Doprava zdarma pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj, Jihomoravský, Vysočina a Královéhradecký 300 Kč, ostatní kraje ČR doprava 600 Kč. Ptejte se, volejte, pište na e-mail, vyberte si na webových stránkách.
Stříhání ovcí
Stříhání ovcí .Cena dohodou na tel nebo .Cela ČR
Výroba velká králíkárna, králikárna s velkým výběhem.
Vyrobená králíkárna Doprava na dobírku: 199,- Dodání do 2. dne. Nová, se zárukou. Velká králíkárna poskytuje dobré životní podmínky zvířat. Králikárna je vyrobena z masivního smrkového dřeva a ošetřena proti povětrnostním vlivům barvou. Světle hnědá má zelenou střechu. Vestavěný drát je pozinkovaný. Samostatné venkovní vchody. Do 2. patra se lehce dostane po rampě. K čištění jednoduše vytáhnete zásuvku. Dno zásuvky je z kovu. Střecha je vyrobena z vodu odpuzující lepenky. Dvoupodlažní králíkárna s výběhem. Rozměry: Šířka 145 cm Hloubka 53 cm Výška 86cm. Instalace je velmi jednoduchá v několika krocích. Rozsah dodávky: - králikárna s výběhem. - návod - spojovací materiál
Nabídka ustajeni
JK Říčany z.s. nabízí ustájení pro jednoho kone v malé rodinné stáji v Říčanech -areál pod hradem, max 6 koní. •Boxy 3x3xm, •krmení 2xdenně jádro (oves/ječmen), seno. •Místování •vodění do výběhu •maskovani K dispozici: •písková jízdárna 25x45 se skokovým materiálem •krytá, osvětlená kruhová jízdarna •sedlovna . Hezké vyjížďky. Možnost kování, veterina, trenér. Cena 6000 dohodou Pouze pro nekonfliktní koně. Nezávazná prohlídka kdykoli po tel.dohodě.
lisování balíků
Nabízím služby na lisování sena, slámy, senáže a otavy + odvozy. Ceny 100 - 200,-Kč/balík
Venčení psů
Nabízím venčení Vašeho psího miláčka v Plzni. hodina-malý-150kč střední-160kč velký-170kč Tel. nebo mail ej.doprava@
Výroba velká kvalitní dřevěná králíkárna,králikárna,výběh.
Výroba, dvoupodlažní králíkárna je ošetřena barvou odolnou vůči povětrnostním vlivům a je vyrobena z masivního borového dřeva. Jedná se o nové zboží originálně zabalené se zárukou. Dodání do 2. dne. Možné odeslat na dobírku za 198,-. Drátěná mřížka v domečku je pozinkována. Dva velké výběhy s volným pohybem zajišťují řádný chov zvířat. Vysoce kvalitní králíkárna je vybavena dveřmi. Po rampě králík snadno a bezpečně vyběhne do patra králíkárny. Střecha a je chráněna vodu odpuzujícím zeleným dehtovým papírem. Pro čištění jednoduše vytáhněte dolní zásuvku dopředu a kotec snadno a rychle vyčistěte. Podlaha zásuvky je navržena tak, aby byla odolná a je s kovovou fólií, takže materiál podlahy déle vydrží. Králíkárnu lze velmi jednoduše sestavit pomocí přiloženého montážního materiálu a dodaných montážních instrukcí. Králíkárna je vyrobena z pevného a vysoce kvalitního borového dřeva. Čtyři dveře zajišťují dobrý přístup ke zvířatům. Zásuvky lze vytáhnout pro snadné a hygienické čištění. Střecha je pokryta vodoodpudivým asfaltem. Stabilní zadní stěna a pozinkovaný drát zajistí nejlepší ochranu vašich miláčků. Přes rampu přecházejí zvířata z jednoho patra do druhého patra. Rozměry: Vnější rozměry - střecha cca: Šířka 70 cm, hloubka 50 cm, výška 85 cm. Vnější rozměry: Šířka 71 cm, hloubka 54 cm, výška 61 cm. Celková šířka cca: 212 cm. Prostorný model králíkárny s výběhem. Odolná proti povětrnostním vlivům. S integrovanými rampami pro snadný pohyb. Zásuvka s vložkou z plechu. Králíkárna je Nová, nerozbalená. Osobní vyzvednutí a předání nebo lze odeslat na dobírku.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Služby pro zvířata
12345 .. 6