inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Software

Software - inzerce, prodej, prodám, bazar

Antivirový program F-Secure Safe (3 zařízení na 6 měsíců)
Dobrý den, rád bych tímto prodal antivirový program F-Secure Safe pro 3 zařízení na 6 měsíců. S oceňovaným antivirovým programem F-Secure Safe získáte dokonalou ochranu před počítačovými viry, dále tzv. trojskými koni a ransomwarem. Jeho používáním navíc zabezpečíte svoje připojení tak, že nakupování přes internet anebo nebo správa internetového bankovnictví pro vás budou prakticky bez rizika. Antivir F-Secure Safe můžete použít až na třech různých zařízeních – mimo PC také třeba na tabletech. F-Secure SAFE obdržel od institutu AV-TEST ocenění „Best Protection 2018“ (Nejlepší ochrana 2018) za svoji vynikající ochranu systémů Windows. Dodání je možné osobně v Praze, poštou, či jednoduše zaslat kod přímý k aktivaci.
Windows 10 Pro/Home
Windows je jedním z nejpopulárnějších operačních systémů na světě, který používají jak jednotlivci, tak i firmy. Pokud plánujete vylepšit svůj počítač nebo nainstalovat nový operační systém, budete potřebovat platný licenční klíč pro aktivaci softwaru Windows. Nabízíme řadu licenčních klíčů pro Windows, včetně klíčů pro Windows 11 Home a Windows 11 Pro. Výhody nákupu u nás zahrnují: Originální licenční klíče: Naše licenční klíče Windows 11 jsou 100% originální, takže si můžete být jisti, že kupujete vysokokvalitní produkt, který aktivuje váš operační systém. Rychlá a spolehlivá služba: Nabízíme rychlou a spolehlivou službu s digitálním doručením licenčních klíčů e-mailem krátce po nákupu. Nemusíte tak dlouho čekat, než začnete používat svůj nový operační systém. Záruka vrácení peněz: Stojíme za kvalitou našich produktů a nabízíme záruku vrácení peněz, pokud váš produkt nefunguje. To vám dává pocit jistoty a zajistí, že dostanete produkt, který splňuje vaše očekávání. Konkurenceschopné ceny: Nabízíme konkurenceschopné ceny pro naše licenční klíče Windows 11, což vám umožní upgradovat váš operační systém bez toho, abyste si vyprázdnili peněženku. Odborná zákaznická podpora: Náš zkušený tým zákaznické podpory je vždy k dispozici, aby vám pomohl s jakýmikoli otázkami nebo obavami, které máte. Jsme tu, abychom vám pomohli každým krokem cesty, od zakoupení licenčního klíče až po aktivaci vašeho operačního systému. Windows 11 je nejnovější verze populárního operačního systému od společnosti Microsoft, který přináší celou řadu nových funkcí a vylepšení oproti předchozím verzím. Zde jsou některé z klíčových funkcí, které můžete očekávat od Windows 10. Funkce Windows 10: Šifrování zařízení - Pokud zapnete šifrování zařízení, pouze autorizovaní uživatelé budou mít přístup k vašemu zařízení a datům Firewall a ochrana sítě - Vaše zařízení s Windows obsahuje vestavěné bezpečnostní funkce, které vám pomáhají chránit proti virům, malware a ransomware. Ochrana internetu - Funkce "App & Browser Control" v rámci Windows Security pomáhá chránit váš počítač před potenciálně nebezpečnými aplikacemi, soubory, webovými stránkami a stahováním. Rodinné ovládání a ochrana - Spravujte čas strávený u počítače, omezte přístup k nevhodnému obsahu a kontrolujte online nákupy prostřednictvím Microsoft účtů vaší rodiny.
F-Secure
Prodám bezpečnostní balíček od finské společnosti F-Secure pro 3 zařízení na půl roku. Dostal jsem ho k telefonu ale nevyužiju.
F-Secure Safe - 3 zařízení, 6 měsíců
Originální nerozbalená krabicová verze F-Secure Safe pro 3 zařízení na 6 měsíců. Software F-Secure Safe pro bezpečný internet pro vaše PC, Mac, smartphone nebo tablet. Je navržen tak, aby na internetu chránil Vaší bezpečnost a soukromí. Osobní předání nebo Zásilkovna při platbě předem. První kontakt prosím sms a zavolám zpět nebo email.
Antivir F-Secure Safe
Prodávám nepoužitý, nový antivirový software na 6 měsíců až pro 3 zařízení: Více informací:
Windows 11 Pro/Home
Windows je jedním z nejpopulárnějších operačních systémů na světě, který používají jak jednotlivci, tak i firmy. Pokud plánujete vylepšit svůj počítač nebo nainstalovat nový operační systém, budete potřebovat platný licenční klíč pro aktivaci softwaru Windows. -Nabízíme řadu licenčních klíčů pro Windows, včetně klíčů pro Windows 11 Home a Windows 11 Pro. -Výhody nákupu u nás zahrnují: -Originální licenční klíče: Naše licenční k-líče Windows 11 jsou 100% originální, takže si můžete být jisti, že kupujete vysokokvalitní produkt, který aktivuje váš operační systém. -Rychlá a spolehlivá služba: Nabízíme rychlou a spolehlivou službu s digitálním doručením licenčních klíčů e-mailem krátce po nákupu. Nemusíte tak dlouho čekat, než začnete používat svůj nový operační systém. -Záruka vrácení peněz: Stojíme za kvalitou našich produktů a nabízíme záruku vrácení peněz, pokud váš produkt nefunguje. To vám dává pocit jistoty a zajistí, že dostanete produkt, který splňuje vaše očekávání. -Konkurenceschopné ceny: Nabízíme konkurenceschopné ceny pro naše licenční klíče Windows 11, což vám umožní upgradovat váš operační systém bez toho, abyste si vyprázdnili peněženku. -Odborná zákaznická podpora: Náš zkušený tým zákaznické podpory je vždy k dispozici, aby vám pomohl s jakýmikoli otázkami nebo obavami, které máte. -Jsme tu, abychom vám pomohli každým krokem cesty, od zakoupení licenčního klíče až po aktivaci vašeho operačního systému.
F-Secure Safe 3 PC 6 měsíců
Antivirová ochrana, možnost nainstalovat až na 3 zařízení. Kompatibilita: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, macOS, iOS, Android. NEVYUŽITÉ. Možnost osobního předání, zaslání poštou (30,-Kč) či zásilkovnou (79,-Kč) V případě zájmu mě prosím kontaktujte přes SMS nebo e-mailem. Děkuji.
Windows 11 Pro En
Windows 11 Pro English 64bit,Dvd+licenční štítek,nové
ESET Internet Security | 3 roky |
⭕️Predám antivírus ESET Internet Security {Na objednávku viem zohnať aj iné antivírusy prípadne ESET verziu na 2 roky} ◾️Špecifikácie: - dostupné pre Windows,macOS a Android - možnosť objednať kód aj na viacero PC - platnosť 3 roky ✅Doručenie: Do 30 minút ◾️Cena za 1 kľúč na ESET Internet Security 3 roky je 15€ ◾️Platbu preferujem bankovým prevodom prípadne cez PayPal. Po obdržaní potvrdenia o platbe Vám bude zaslaný kód s návodom na aktiváciu ☎️Kontaktovať ma môžete prostredníctvom e-mailu: samuel119954@ alebo cez telefónne číslo: 0905886505 ❗️BLACK FRIDAY AKCIA❗️ ESET INTERNET SECURITY (3 roky) + Office 2019/2016 + Windows 10 PRO/HOME = 24€ ESET INTERNET SECURITY (3 roky) + Office 2019/2016 = 22€ ❌Jedna sa o predaj digitálnej formy (aktivačný kľúč) nie o predaj krabicovej/cd verzie❌
Software F-Secure SAFE
Software F-Secure SAFE, 3 zařízení / 6 měsíců (FCFXBR1N001XN) software • předplatné pro 3 osoby na 6 měsíců • ochrana před viry i napadením internetového bankovnictví • rodičovská ochrana • vyhledání ztraceného zařízení • nezpomaluje PC • pro Android, iOS, Windows i macOS
Amiga OS-3.5
Prodam Amiga OS-3.5
Windows 7 Home Premium SP1 CS-CZ COEM x32
Dobrý den prodám instalační DVD na Windows 7 Home Premium x32 - CZ COEM SP1 DVD Je Vypálené, jelikož jsem kupoval digitální licenci. DVD Je Nepoškrábané, jako nové. LICENČNÍ KLÍČ NENÍ SOUČÁSTÍ!
Office 365 1 Rok aktivační klíč
Dobrý den, nabízíme k prodeji aktivační klíč na roční předplatné na službu Microsoft 365. Jedná se o nový originální klíč, který lze použít na jakýkoliv nový nebo existující účet. Nejedná se o šedý dovoz a ani se nejedná o ukradené klíče. Při zakoupení 5 a více klíčů, lze domluvit slevu na kusu. Zasíláme do 24 hodin po připsání částky na náš účet. Pokud máte IČO, není problém vystavit i fakturu.
Windwos licence - samolepky
Použité štítky z notebookov a PC. Neide o elektronickú licenciu, ale fyzicky Vám pošlem tú samolepku. Aktuálna ponuka: Windows XP Home Edition 3€ Windows Vista Home Premium 3€ Windows 7 Home Premium 6€ Windows 7 Pro 8€ Windows 7 a 8 sa dá upgradovať zadarmo na Windows 10 a 11. ZDROJ: Upozorňujem, že nálepka môže byť zdeformovaná, keďže bola odstránená z existujúceho zariadenia. Kód je však samozrejme čitateľný. "Legálne obchodovanie s “použitým” resp. nevyužitým softvérom je už dostupné aj na Slovensku. Legálnosť takéhoto predaja je potvrdená rozhodnutím Súdneho dvora Európskej únie z júla roku 2012, ktoré predstavuje výrazný míľnik v oblasti informatiky. Rozhodnutie súdu dáva bezprecedentnu právnu istotu pre zákazníkov druhotných licencií a predstavuje pre nich značnú úsporu nákladov na licencovaný softvér. Výrobcovia softvéru zároveň nemôžu svojim zákazníkom zakazovať predaj svojích nadbytočných licencií, pričom toto platí aj pre tzv. OEM licencie." ZDROJ:
Microsoft Windows 10 Home USB Flash Drive
Prodám Microsoft Windows 10 Home CZ 32-bit/64-bit USB Flash Drive. Jde přesně o tuto verzi: Možnost update na Windows 11. Preferuji osobní předání v Praze. Můžu ale (po platbě předem na BÚ) poslat přes zásilkovnu nebo poštu.
Antivir F-SECURE safe
Prodám antivir F-SECURE SAFE, 3 zařízení, 6 měsíců. Windows, Mac, Android.
Airsoft / Paintball DOMINATOR - Tlačidlový - Arduino + LCD
Ponúkam SOFTVÉR pre DOMINATOR stopky. Vhodné pre herný mód DOMINATION v Arduino / Paintball hrách. Vytvorené pre 2 tímy - RED a GREEN. Počítadlo má sekundové rozlíšenie a dokáže vizualizovať čas na max. rozsah 99 hodín, 59 minút a 59 sekúnd. Princíp funkčnosti: Stopky sú tvorené mikrokontrolérom Arduino Uno/Nano (architektúra ATmega328P, možno využiť i tento samostatný čip), LCD znakovým displejom 16x2 / 20x4 s I2C prevodníkom a 4 tlačidlami pre digitálny vstup active-LOW. V systéme sú implementované celkom 4 tlačidlá. Prvé 2 z nich sú určené pre tímy, ktoré proti sebe hrajú a snažia sa o obsadenie bodu stlačením tohto tlačidla. Tímu, ktorý svoje tlačidlo stlačil sa začne pripočítavať čas na displeji (týmto úkonom obsadí tím bod). Tlačidlo reaguje okamžite na stlačenie (nie je potrebná dĺžka stlačenia). Aktívny tím na bode je reprezentovaný aj rozsvietenou LED diódou danej farby. V prípade, že bod obsadí druhý tím, čas prvého tímu sa zastaví a začne sa pripočítavať druhému tímu. Tlačidlá sú zapojené ako INPUT_PULLUP, spínajú sa teda proti zemi a využíva sa interný rezistor Arduina na 5V. Ak svoje tlačidlo stlačí rozhodca, hra sa zastaví až do stlačenia tlačidla niektorého z tímov. V prípade, ak svoje tlačidlo stlačí eraser, hra sa končí a časy sa reštartujú - DOMINATOR pripravený na novú hru. DOMINATOR je vhodný aj pre niekoľko dňové akcie s daným rozlíšením času. Program je možné vopred zdarma vyskúšať v Shareware verzii s meraním času max. 15 sekúnd pre každý tím. Slúži na overenie kompatibility hardvéru, komunikačnej adresy I2C displeja a pod... Hardvér pre projekt: Arduino Uno / Nano LCD 20x4 / 16x2 s I2C prevodníkom 4x spínacie tlačidlá 2x LED diódy Buzzer (voliteľný) Dodávam: Schéma zapojenia (kompatibilná pre všetky 2 spomenuté mikrokontroléry a samostatný čip AtMega328P) Strojový kód pre mikrokontróler Arduino Uno / Nano (ATmega328P) v .hex Projekt nemá vytvorený DPS návrh. K dispozícii aj rozšírená (Konfigurovateľný DOMINATOR) verzia, ktorá využíva konfiguračné menu pre konfiguráciu dĺžky stlačenia tlačidla, nemá eraser tlačidlo, ani rozhodcu + má implementovaný konfigurovateľný režim COUNTDOWN. Viac info poskytnem na vyžiadanie. Cena: 20€ za kópiu strojového kódu s možnosťou klonovania na ľubovoľný počet DOMINATOR bodov
Office 2013 pro podnikatele
K dispozici 7ks. Možno prodat jako celý pack s lepší cenou či po kusech. Office 2013 pro podnikatele. Sice spárováno (a nelze depárovat) s účtem Microsoft, nicméně pro instalaci a následné bezproblémové používání jsem vytáhl z portálu Microsoft klasické instalační klíče. Tudíž při instalaci stačí zadat licenční klíč a vše běží. Krabička neobsahuje CD, tudíž funkční instalačku zašlu přes úschovnu. Předání můžeme provést buď: • digitálně - zasláním naskenované licenční kartičky • zašlu krabičku přes úschovnu • osobní odběr – Praha 9 - Hrdlořezy
CorelDraw X3 neomezená licence
Prodám CorelDraw X3 s neomezenou licencí. Skvělá a levná volba pro grafiky. Důvod prodeje - již nevyužiji
DayZ a Minecraft Hosting
Dobrý den, nabízím soukromý hosting serveru na DayZ a Minecraft - ceny jsou od 100Kč / měsíc poptávku zasílejte na e-mail.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Software
12345 .. 15