mazda 3 mps tuning - strana 14
Počet nalezených inzerátů MAZDA 3 MPS TUNING: 1000 - strana 14

Prodám plně funkční USB/SD/AUX hub. V super stavu, absolutně nepoškozeno, jako nový. Jedná se o originální Mazda díl.
Pochází z vozu Mazda MX-5 2016, ale pasuje i do velkého množství dalších aut, jako např. Mazda 3 a další.
Model: Md4145/46
N243-669U0
Možnost osobního předání nebo zaslání/dobírka.
Z časových důvodů prosím pište.

Predám zachovalý kúsok zo športovej odrody Genesis, auto v najlepšom možnom stave, v zime nikdy nejazdene. Pripravené na zimu v garáži,tomu zodpovedá aj jeho výnimočný stav či exteriéru, interiéru tak tiež aj mechanických časti tohto auta.
Rv;2012
Km:82000km
3.8 V6 (303hp) atmosféra
Náhon ;zadný
Plná výbava ;koža, strešné okno, vyhrievané sedačky.... Atď
STK a TK nová.
Úpravy/tuning: brembo brzdy najväčšie možné 8piestikove, vrátane a rezané, športovo ladený výfuk, KN vzduchový filter (inak úplná séria)
Najbližšie investície:Olej v prevodovke ďalšia výmena pri 130 000km
Olej v motore výmena pri 79000km
Nič iné.
Pre viac info ma kontaktujte.
BMW, Volkswagen, audi, Mercedes, ang, gt, r, down pipe, tuning, sport, m, sline, Honda, Mitsubishi, Mazda, chip, Skoda, seat, cupra

Prodám Mazdu CX-7 2.3 DISI benzín, 191 kW, RV 12/2007, manuál, najeto 138tis km, motorově perfektní stav, interiér a exteriér má pár škrábanců, ale nic velkého. Klimatizace, vyhřívání sedadel, audio BOSE, tažné zařízení, nová dálniční známka, čerstvá STK do 1/25, bez závad. Auto jsem koupil před pár měsíci, při té příležitosti se v servisu vyměnil olej, filtry, stěrače, vyměnilo se rameno a udělala geometrie, provedla se kontrola i diagnostika (vyměnilo se na základě toho nějaké čidlo v motoru, je už bez chyb). Bohužel, auto jsem koupil s tím, že ho potřebuji na tahání vozíku při vyklízení pozemku a starého domu. Jezdí krásně, ale je velmi silné a má nastavené rychlosti tak, že neumí jezdit pomalu a na opatrnou s naloženým vozíkem se vůbec nehodí. Na dálnici a na okreskách naprosto úžasná sportovní jízda (motor z MPS, volant z MX-5, vzhled z RX-8).

Zdravím, prodám Alfu Romeo 159 2.2 JTS 136kw
Selespeed R.V. 2007 naj. 180tis. Alfu jsem dovezl už před nějakým časem cca rokem a něco a už jednou prodal. Nyní se nám vrátila zpátky od zákazníka který jí moc nevyužil. Převodovka byla u nás při prvním prodeji po repasi (Tlakový zásobník olej solenoidové ventily spojka) jedná se o klasický manual s klasickou spojkou jen je na ni nasazen robot který řadí a vystavuje spojku a to umí velice rychle s řazením pod volantem nebo komfortně pákou nebo umí fungovat čistě jako automat neskutečně jednoduchý snadno opravitelný systém který se dneska používá i v moderních automatech (BMW SMG Citroen nebo Toyota automat v Aygo ve Smartech a pod) zajímavostí je že robot je stejný jako ve Ferrari 360 F1 Alfa je součástí stejného koncernu a řadí stejně rychle, je to zábava :-) . Celkově je hezká s minimem kosmetických vad. Po návratu k nám nový olej solenoidy rozvody svíčky filtry.
Samozřejmě je možné u nás dál auto servisovat a udržovat za přijatelné ceny.
Zabýváme se dovozem,opravou,úpravou,repasí a servisem
vozidel které nechce nikdo dělat :-) jako
RX7,RX8,Wankel,Supra,Skyline,Alfa Romeo,Mercedes Kompressor,Mazda MPS,Busso,Twinspark,Omega Steinmetz Irmscher,
Selespeed,Speedster,Lotus,BMW M,Montáže turba nebo kompressoru na atmosférické motory,Fiat Coupe turbo,Eclipse,
Prelude,Vtec,S2000,3000GT a mnoho dalšího.

Zdravím, prodám Alfu Romeo 159 Ti 2.2 JTS 136kw r.v. 2007 nedávno dovezenou ze Švýcarska. Je to originál Ti což zahrnuje Bose sound větší brzdy sportovní podvozek a prahy, kožený interier šitý červenou nití a emblém Alfa v každé sedačce, sportovní volant (původnímu majiteli nevyhovoval a tak je tam z Brery ale původní volant je součástí prodeje). Jak už je u nás zvykem Alfa je po kompetním celolaku Nero Oceano.Když přijela měla spoustu drobné ale nevzhledné kosmetiky.Kola r19 Aversus jsou zahrnuty v ceně vozu a jsou zapsány v TP. Již po České dovozové STK. Celkově Alfa působí novým dojmem a interier je velice zachovalý i přes nájezd 200+ . Po technické stránce je taktéž perfektní po výměně oleje filtrů a oba solenoidy nové.Rozvody hotové ještě ze Švýcarska, vyplněná serviska a spousta faktur plus naše kompletní fotodokumentace jak Alfa vypadala po příjezdu k nám a jak se co dělalo.
Samozřejmě je možné u nás dál auto servisovat a udržovat za přijatelné ceny.
Zabýváme se dovozem,opravou,úpravou,repasí a servisem
vozidel které nechce nikdo dělat :-) jako
RX7,RX8,Wankel,Supra,Skyline,Alfa Romeo,Mercedes Kompressor,Mazda MPS,Busso,Twinspark,Omega Steinmetz Irmscher,
Selespeed,Speedster,Lotus,BMW M,Montáže turba nebo kompressoru na atmosférické motory,Fiat Coupe turbo,Eclipse,
Prelude,Vtec,S2000,3000GT a mnoho dalšího.

Ponúkam túto krásku kompletné hotovú motor nápravy brzdy šport paket zvuk formula !!!!krásny ťah zvuk dizajn !!!nové brzdy !!!interiér krásny !!!komaxit žiadna hrdza vymazlena !!!
Rok 2004
Pôvodná farba čierna
Fólia žltá
170 kw
Úprava výfuk podvozok stavitko žiadny Ta technics !!!!
Cievky sviečky oleje káble nové olej meneny často a vždy kvalitný
Nové brzdy dosky repar sada
Výkonné krásne auto štarty teplé studené bez problémov !!!!garancia stavu volať možná výmena staviam ďalšiu RX preto posúvam !!!volať výmena možná za zaujímavú Mazdu mps a iné volať cena 150 000kc možná dohoda kupujem dodávku !!!

Nabízím k prodeji moji mazdu 3mps bl
R.v. 2009
Najeto 212xxxkm (stale jezdim)
Stk do 2024/5
Motor 2.3disi 191kw(260k)
K autu i dotykové rádio
V případě zájmu nemám problém poslat i další fotografie
Samosvorny diferencial
4el okna, tempomat, Samozatmavovaci zpětně zrcátko, el boční zrcátka hlídání předjíždění, klimatizace (funkční), Vyhrivane sedadla, parkovací senzory
Po koupi proběhla výměna:
Turbo
Výměna převodovky měla by mit 80k najeto původní vyskakovala rychlost + nová náplň
Svíčky
Těsnění ventiloveho vika
Filtry, olej v motoru
Komplet přední brzdy ATE
Zadní destičky ate
Přední a zadní stabilizační tyčky
Auto má ale dost kosmetiky
Přední čepy jsou trochu slyšet ( nechám k autu vč. Klinoveho řemenem)
Rozvody dělané minulým majitelem kolem 170k
K autu jsou zimní pneumatiky r17 2021
A také r19 lenso sv3( viz poslední fotka)
Mam i dotykové rádio nechám též
Auto mi jen stoji mam již jiné
Přepis vozidla nutnosti

Zdravím, chtěl by jsem zde nabídnout svou víkendovku. Prodávám ji z počínajících rodinných důvodů.
Motor: 2.3 DISI turbo (191 kW, 260 koní), momentálně je turbo ve stavu kdy si nejsem jistý výkonem
STK: 10/24
Rok výroby: 2007
Nájezd: 180 xxx km
Původ: Německo
Auto je momentálně v garáži mimo Brno ale po domluvě je možné (podle počasí) se domluvit na prohlídce.
CHYBY: turbo žere olej a zasekává se (turbo mám koupené a dám vám ho k autu v ceně), v +- dubnu ho budu vyměňovat (napíšu až bude vyměněné), nefunkční automatické světlomety (musíte si zapamatovat je vždy vypnout a zapnout), v interiéru je oloupaný volant a auto má nějakou kosmetiku ale nic hrozného... ještě je na autě us svícení (demontovatelné).
Dále je na autě plnoprůchozí výfuk... nová spojka s dvouhmotou luk, výškově stavitelný podvozek (neptejte se mě na značku).
Zimní kola nemám tím pádem v zimě jsem s tím nejel... jinak jsou tam rozměry pneumatik 215/40/18. Ke konci by jsem chtěl říct že o ceně jsem schopný se pobavit u auta ale zase s prodejem nespěchám.
Výce info po telefonu!
!!!ESA A AAA NEVOLAT, NEPSAT!!!

rok 02/2008
najeto 142967km
2.3 benzín 191kW!!!
STK 09/2023
6 rychlostních stupňů
6x airbag
ABS
alu kola
aut. aktivace výstražných světlometů
aut. klimatizace
autorádio; AUX; CD přehrávač
centrál dálkový
dělená zadní sedadla
dojezdové rezervní kolo
el. okna
el. zrcátka
imobilizér
isofix
kožené čalounění
manuální převodovka
mlhovky
multifunkční volant
nastavitelný volant
ostřikovače světlometů
palubní počítač
plní 'EURO IV'
podélný posuv sedadel
pohon 4x2
polohovací sedadla
přední pohon
senzor stěračů
senzor světel
sportovní podvozek
sportovní sedadla
stabilizace podvozku (ESP)
střešní spoiler
tempomat
tónovaná skla
venkovní teploměr
vyhřívaná sedadla
vyhřívaná zrcátka
výsuvné opěrky hlav
výškově nastavitelné sedadlo řidiče
xenonové světlomety
zadní loketní opěrka
zadní stěrač
zatmavená zadní skla

Dobrý den nabízím k prodeji novou turbo hadici k saní mishimoto
Mishimoto Turbo Inlet Pipe - Mazda 3 MPS MY07

Úspěšně používám v běžném provozu i na závodních okruzích se sériovým chladičem vody na Z20LEH v Astře H OPC.
Balení včetně housingu a těsnění.
Termostat otevírá o 10°C dříve než sériový termostat (sériový termostat má 92°/107°C). Pomáhá proti riziku detonací a pomáhá lépe chladit olej v originálním výměníku (u turbomotorů Z20LEx). Chladnější termostaty jsou určeny pro vozidla, která jsou vystavena většímu zatížení nebo extrémnějšímu použití, jako je rychlé použití na silnici, trackdays nebo závodní účely. Za určitých velmi chladných podmínek může chladicí provozní termostat způsobit pokles provozních teplot pod optimální hodnotu. To může platit také pro vozidla, která mají výměnu chladiče vody a odstraněnou klimatizaci, zejména při běžné jízdě. Může pomoci k delší životnosti motorového oleje v případě motorů s výměníkem voda/olej tím, že olej by neměl mít tak vysokou teplotu - bude se lépe ochlazovat.
začíná otevírat při 82°C a plně otevřený při 97°C, stejně studený termostat mají všechny známé ostré dvoulitry turbo: LANCER EVO, ASTRA J OPC, CIVIC TYPER FK2, I30N, MAZDA MPS, ...případně PUNTO GT
- sériová mapa OPC začíná od 95°C omezovat výkon motoru, což při ostré jízdě v létě trvá jen chviličku se tam dostat
pasuje do: Astra G / Zafira A 2,0 bez turba i s turbem Z20LET, Astra H / Zafira B 2,0 Turbo Z20LEL Z20LER Z20LEH,
Stejné jako co nabízí Nevlock performance a Courtney sport a FTT apod.
dopravné od 80Kč (zásilkovna)

Zdravím, prodám Mercedes Benz SLK230 Kompressor 145kw manual 6rychlostí samosvor r.v. 2002 v zachovalém stavu. Čerstvě u nás nová spojka olej a fitry. Celkově je v zachovalém stavu s minimem kosmetiky vše 100% funkční.
Samozřejmě je možné u nás dál auto servisovat a udržovat za přijatelné ceny.
Zabýváme se dovozem,opravou,úpravou,repasí a servisem
vozidel které nechce nikdo dělat :-) jako
RX7,RX8,Wankel,Supra,Skyline,Alfa Romeo,Mercedes Kompressor,Mazda MPS,Busso,Twinspark,Omega Steinmetz Irmscher,
Selespeed,Speedster,Lotus,BMW M,Montáže turba nebo kompressoru na atmosférické motory,Fiat Coupe turbo,Eclipse,
Prelude,Vtec,S2000,3000GT a mnoho dalšího.

Zdravím, prodám Mercedes SLK 230 Kompressor 145kw r.v. 2002 už je to verze se 6ti rychlostní převodovkou plastovými prahy a samosvorným difem.Po dovozu nefungovala střecha a měl spoustu drobné kosmetiky a tak dostal malé GO hydraulického systému stahování střechy (nový zámek s pístkem k dorazu s lištou k čelnímu oknu novou stropnici nové hydraulické hadice dvě čidla nový olej a vše vyčištěno) Kompletní nový celolak do barvy KosmischSchwarz a kola r19 s leštěným límcem. Celkově působí novým dojmem a nejen na poměry SLK (majitelé barevných interierů vědí) má v celku velice solidní interier. Ano samozřejmě kompressor funguje auto driftuje a leti jak z praku za doprovodu jekotu kompresoru :-)
Samozřejmě je možné u nás dál auto servisovat a udržovat za přijatelné ceny.
Zabýváme se dovozem,opravou,úpravou,repasí a servisem
vozidel které nechce nikdo dělat :-) jako
RX7,RX8,Wankel,Supra,Skyline,Alfa Romeo,Mercedes Kompressor,Mazda MPS,Busso,Twinspark,Omega Steinmetz Irmscher,
Selespeed,Speedster,Lotus,BMW M,Montáže turba nebo kompressoru na atmosférické motory,Fiat Coupe turbo,Eclipse,
Prelude,Vtec,S2000,3000GT a mnoho dalšího.

Nabízím Porsche boxster, 2,5l motor m96.20 150kw, najeto 110tis
Rok 1999, manuální převodovka, klimatizace
Nízký nájezd, lehká kosmetika, bez koroze, nežere olej, originální autorádio, Nové pneumatiky Matador, nová STK, Nové cívky a svíčky (NGK), tankováno pouze prémiové palivo,
Střecha v krásném stavu, garážováno
Nefunguje motorek stahování střechy. Jde bez problémů složit ručně za asi 30 vteřin, mám již koupený nový motorek, stihnu vyměnit nebo přidám k autu
Výměna s mým doplatkem do 150tisic
představa na výměnu : Nissan 350z, 370z, BMW z4, m3, Toyota gt86, Subaru brz, mini Cooper jcw, Mazda mps, rx-8 apod