mitsubishi l200 bazar - strana 50
Počet nalezených inzerátů MITSUBISHI L200 BAZAR: 1000 - strana 50

Mitsubishi Lancer 2006
Cena 40000kc
auto je ve velmi dobrém stavu velmi dobře jezdí. velmi ekonomický Benzín, pokud máte další dotazy, zavolejte, děkuji

Prodám Mitsubishi Outlander 2,2 nafta , první registrace 2012 , vyměněné náplně, převodovka ,rozvodovka, v motoru ,plus rozvody , pumpa atd.. Nastříkáný podvozek a ošetřené dutiny , plná výbava v kůži, vyhřívané sedačky, couvací asistent v zrcátku, automat - pádla na volantu.. Střešní okno, nová náplň klimatizace, letos nové zimní pneu... Měsíc po technické, jediné co bude potřeba udělat, budou do půl roku kotouče a destičky, zadní jsou ještě dobré.... Auto je nebourané , závěs na 2 tuny ... Řazení automat, pádla manuál, nebo řadící pákou... Čepy a silentbloky ,nikde nic neklepe a nikde nic neteče, je to na zimních kolech, na podzim obuté, nové...

Mitsubishi Outlander 4x4, 2.4i 118kw. Rok výroby 2004, najeto 190tkm.Servisní kniha. Auto je v hezkém stavu, vše funkční. Nová spojka, zadní tlumiče, silenbloky ramen, nový výfuk.
Výbava:
► Automatická klimatizace
► Tažné
► Centrál
► Litá kola
► Elektrická okna
► Posilovač řízení
► Airbag

PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA!
Nabízím k prodeji Mitsubishi Outlander 2.0T
Původně bylo auto s motorem 4G63 ( sériová výroba ) s výkonem 200 koní.
Chtěl jsem levné auto na zimu.
Po lehké úpravě motoru šla ojnice ve 280km/h ven.
Koupil jsem druhé auto, že použiju motor. Byl jsem ale přesvědčen do nového motoru Evo 9.
Tak a teď se dostávám k úpravám:
Nový motor Evo 9
Kovaný vnitřek - písty a ojnice
Nové velké turbo org Mitsubishi
Šrouby ARP
Převodovka Evo 9 ( 5 rychlosti )
Přední diferenciál ATS ( samosvor )
Zadní diferenciál Bartášek R.I.P. ( samosvor )
Spojka AP
Vstřiky Dynamics
Vodní chladič Mishimoto
Intercooler AMS
Vačky HKS
Vačkové kolo HKS
Komplet unibal
Podvozek KW
Palivova pumpa DW 200
Display Cosvorth
Ridici jednotka Cosvorth - Pectel SQ6
Ctyri mapy - max 500Ps 666Nm
Tři režimy ALS
Launch control
Chlazení oleje vodou
Chladič serva
Brzdy Evo 8
Spousta senzorů a závodní lambdy ( 500,-€ / ks )
Spodní kryt motoru - vyrobený na zakázku
Přední rám na zakázku
Dvoje kola s toho jedny s hřebíkama
A spusta dalšího. Mam spoustu fotek z celé stavby. Nic nebylo ošizené.
Stavěl Kageki a ladilo se ve 4Turbo.
Auto je nutné vidět a svézt se. Kdo zná Evo, ví jak je něco takového levné postavit.
Prosím volat pouze zájemci, kteří ví co nabízím!
Umrdanci z Esa a AAA nevolat!!!

Prodám Mitsubishi charisma 1.9 diesel, rok výroby 2001. Barva stříbrná. Tažné zařízení. Tónovaná skla. Auto přestalo jet - chyba v motoru. Do auta dáno spousta nových dílů. Prodej včetně dokladů od vozidla. Více informací po telefonu.

Prodám nové madla nastupování přední cena za 2 kusy plus šrouby
Pasují na modely Mitsubishi Pajero 3, Pajero Sport,Mitsubishi Pajero Shogun Montero V31 V32 V33 V73 V77 1991- 2006

Prodám Mitsubishi 3000 GT, Twinturbo WR4, EVROPSKÝ MODEL, poslední facelift, r.v. 1999, na RZ, servisní knížka, 119300 km, podvozek, 4x4, full vybava.
Cena dohodou, super cena

Prodám MITSUBISHI Outlander, v provozu od 9/2011, najeto 249 tis. km., 4X4, motor 2,2 Di-D, 130 kW, originální Letní ALU kola, tažné

Rozpredám Mitsubishi Pajero 3.2 did 2001
Rozpredám pajero 3.2 did na náhradne diely . Mám aj vstrekovacie čerpadlo. Pre viac info t.č +421905290163

Prodám Mitsubishi Pajero
KOROZE
EKO PLACENO
rv. 1994 nepojízdné bez STK,doklady v depozitu,SUPERSELECT , nebo rozprodám na ND
Cena za celé auto 25000
více info pouze po telefonu

Rok výroby 3/2012, km 193.000- servisní knížka, servis v autorizovaném servisu MITSUBISHI, protokoly z STK ze země původu, nyní po servisní prohlídce- nový olej v motoru plus všechny filtry, nový olej v převodovce a v rozvodovce, xenony, ostřikovače světlometů, senzor deště, al. kola, hagusy, chrom paket, závěs, 6- rychlostí, vyhřívaná sedadla, parkovací kamera, polokožená sedadla, 8x airbag, abs, asr, esp, 4x el. okna, el. zrcátka, hands-free, multifunkční volant, výškově nastavitelná sedadla a volant, palubní počítač, tempomat, pohon 4x4, digi klimatizace, rádio s cd, el. sklopná zrcátka, loketní opěrka, dělená zadní sedadla, isofix

Prodám Mitsubishi Lancer Evo X SST 55000 km rv. 2008 LHD top stav bez koroze, nehavarované. Více po tel.

Nabízím k prodeji originální , novou páku ruční brzdy na vůz Mitsubishi Lancer, OE: 4815A076.
...VÍCE PNEU A DISKŮ V DALŠÍCH INZERÁTECH...
PROVOZNÍ DOBA PONDĚLÍ - PÁTEK 9:00 - 17:00
PROSÍM ČTĚTE CELÝ INZERÁT AŽ DO KONCE, VŠECHNY INFORMACE ZDE NAJDETE, INZERÁT PLATÍ DO SMAZÁNÍ, PRODÁM-MAŽU. NA SMS NEREAGUJI! DĚKUJI
Cena za KUS.
!!!INZERÁT PLATÍ DO SMAZÁNÍ!!!
...možnost přezutí za výhodné ceny...
PLECHOVÉ DISKY: 600 KČ, ALU DISKY 700 KČ
1STOP autoservis
Železná 2
Brno, Horní - Heršpice
TEL.: - WE SPEAK ENGLISH

Nabízím k prodeji K&N filtr s váhou vzduchu a redukcí. Pasuje na motory 4G63, tedy mitsubishi eclipse atmo i turbo verze (gs, gst, gsx).

Prodávám plně funkční, skvěle hrající autorádio s ovládáním na volantu, rádio bylo originálně namontováno v MITSUBISHI ASX 2014, CD, MP3, připojení USB flash disku nebo chytrého telefonu, USB, AUX. Nedovedu stanovit cenu a proto uvádím, cenu dohodou, nejlepší nabídce odpovím.
V případě dotazu je možné volat na mob: