motorek 12v s převodovkou - strana 34
Počet nalezených inzerátů MOTOREK 12V S PŘEVODOVKOU: 1000 - strana 34

Prodám originální, plně funkční díly na VW UP facelift.
Kód laku: LB9A Bílá Candyweiss
1) krouzek volant airbag 6RA959653 kabel 5G0971564 -PRODANO.
2) drzak vzduchoveho filtru 04C129620C trubka 04C129618F - PRODANO
3) motor stahovani oken 1S0959801 - 1000 Kč
4) ovladani okna 1S0865E 1SB959855 - 500 Kč
5) packy prepinac 1S0953503AP -PRODANO.
6) sterac motorek zadni 1S6955711A - 1000 Kč
7) podbeh levy predni 1S0809961F - PRODANO
8) polystyren pro naradi rezervni kolo 1S0012115N -500 Kc. Bez naradi a bez heveru.
Jen polystyren.
9) volant 5G0419091DP -PRODANO.
10) prepinac svetel 1S0941531 - PRODANO
11) radici paka 1S0711113T - 700 Kč
12) radio 1S0035867 - PRODANO
13) spojkovy pedal 1S1059N 1S1321 -PRODANO.
14) plynovy pedal 1S1503A - 1000 Kč
15) svetlo prave zadni 1S0945096H 1S0945112A - PRODANO
16) svetlo zadni leve 1S0945095H 1S0945111A - PRODANO
17) tachometr budiky bez skla 1S092080 - 3000 Kč
18) tlacitko otevirani kufru 1S0827566 -PRODANO.
19) zamek levy predni 1S1837016C - PRODANO.
20) zamek pate dvere 1S0827505D -PRODANO.
21) zrcatko leve 1S1857501CE - prasklý bílý kryt -PRODANO.
22) zrcatko prave predni 1S1857502BC - prasklý kryt i spodní díl, led OK - PRODANO
Originální díly byly demontovány z vozu VW UP Up! move s motorem CHY CHYA 44kW 60 Koní a převodovkou RNY.
Více fotek je možné zaslat po domluvě.

Takzvaná frema, na Piano dieselové verze, ale i na W115, W110 a další typy, také mám zvony převodovek. Prodám, nebo dohoda, výměna (sbírám staré, nebo cizokrajné, odhlášené značky (spz) z aut, náklaďáků, motorek a také lokomotiv, nebo různé dekorační cedule z celého světa). Zajímají mě i díly na staré Mercedesy a také třeba klasická dobová alu kola. Sbírám i staré volanty. Na požádání zašlu do mailu odkaz na fotky všech možných věcí a dílů, které mám. Volejte, nebo odpověď v inzerátu, SMS prosím nepište. Podívejte se na mé další inzeráty.

Prodám náhradní díly na MB E 2.2 CDI s automatickou převodovkou. automat, motor, převodovka, čerpadlo, řídící jednotka, zámek, centrál, startér, alternátor, škrtící klapka, airbag, dveře, blatník, kapota, okno,zadní nárazník, střecha, podběh, pásy, sahara, tlumiče, těhlice, náprava, setrvačník, cívka, cívky, sedačky, chladič, zrcátko, veškeré plasty, spínač, rádio, páčky, krožek, ovladač, vnitřní osvětlení, zadní světlo, stěrač, výztuha, interiér, brzdy, výfuk, volant, budíky, servo, abs, SBC, vstřiky, hadice, motorek stěračů, tažné, kryt pod motor, nadkolí, rameno, brzdové třmeny, brzdové destičky, brzdové kotouče, zadní plato, roleta, spínací skříňka s klíčkem, stahovačka, loketní opěrka, plovák, nádrž, ventilátor topení, regulace topení, ruční brzda, elektrická brzda, zpětné zrcátko, čelní sklo, skla, přední maska, levé, pravé elektrické i manuální zrcátko, EGR ventil, filtr box, klínový řemen, držák motoru, silentblok, klimakompresor, kotouče , poloosa,atd.
Záruka na funkčnost, díly i na dobírku.

Prodám náhradní díly na MB 211 E200 Facelift, s automatickou převodovkou. V autě je originální zástavba na CNG od Mercedesu.
Automat, motor, převodovka, čerpadlo, řídící jednotka, zámek, centrál, startér, alternátor, škrtící klapka, airbag, dveře, blatník, kapota, nárazník, střecha, pásy, sahara, tlumiče, těhlice, náprava, setrvačník, cívka, cívky, sedačky, chladič, plasty, spínač, rádio, páčka, kroužek, ovladač, vnitřní osvětlení, světlo, stěrač, výztuha, interiér, brzdy, výfuk, volant, budíky, servo, abs, SBC, vstřiky, hadice, motorek stěračů, tažné, kryt pod motor, nadkolí, podběh, rameno, brzdové třmeny, brzdové destičky, brzdové kotouče, roleta, spínací skříňka s klíčkem, stahovačka, loketní opěrka, plovák, nádrž, ventilátor topení, regulace topení, ruční brzda, čelní sklo, přední maska, zrcátko, EGR ventil, filtr box, klínový řemen, držák motoru, silentblok, klimakompresor, kotouče , poloosa,atd.
Záruka na funkčnost, díly i na dobírku.

Prodám 2x vstupenka na veletrh motorek 2023 Praha-letňany. Koupeno v předprodeji
Bohužel z důvodu nemoci nevyužiji
Mám v elektronické podobě ale mohu předat i před výstavištěm. Cena za obě vstupenky možno i jednotlivě

koupím el. motorek do travní sekačky RYOBI, příkon 1300W, 220-240V, 50Hz, 3600ot/min., rok v.2017. Další údaje viz foto štítek.

Prodám plně funkční motorek vnitřního ventilátoru topení. Mám na Nissany vypsané níže.
Almera N15 / N16
Primera P10 / P11 / P12
Micra K11 / K12 / K13 / K14
Note E11 / E12
Pathfinder R51
Navara D22 / D40
Maxima
Qashqai J10 / J11
X-Trail T30 / T31
Juke F15
Murano Z50 / Z51
Terrano II R20

Prodám motorek na 230V s převodem na sílu a ozubeným řemenem. Celá soustava je umístěna na plastovém držáku/lze připevnit k podložce/
Ze spodní strany je posuvový šroub s jemným stoupáním a mosazným kluzným kamenem,který se pohybuje po sepnutí přívodu proudu do motoru.
Odzkoušeno.Mnoho možností využití.
Cena 249 Kč a poštovné Balíkovna.

Do našeho zavedeného týmu hledáme prodejce motorek a čtyřkolek na plný úvazek. Práce pondělí-pátek. Nebráníme se i ženám. plat dle dohody.

Nabízím profesionální přepravu všech jednostopých vozidel. K dispozici máme speciálně vybavené vozidlo a s přepravou motorek máme 15 let zkušeností. Cena za dopravu je 12 kč/km bez DPH a počítá se cesta tam i zpět. Bez problému přepravíme i více moto na ráz. Dále je možné poskytnout profesionální prohlídku moto před jejím zakoupením. Při cestách mimo ČR se cena navyšuje o místní silniční polatky.

Originální motorek TUR2 k šicímu stroji Lucznik, Veritas, Podolsk, Čajka, včetně kabelu.
Použitý, plně funkční.

Prodám vzduchovací motorek Champion se dvěma vývody a plynulou regulací. Je vhodný jako zdroj vzduchu pro akvária do 150 l.
Předností je nízká spotřeba, tichý chod, dlouhá životnost membrány, vysoký výkon
a možnost jeho regulace.
příkon: 6W
výkon: 2x210l/h
hmotnost: 0,67 kg a rozměry: 17 x 10,5 x 8 cm

Prodam Audi A6 2008 3.0TDI 171 KW 3S-line quattro
Audi má najeto něco málo přes 473 xxx tis km.
Rozvody dělány v 220 tis km neřehtají motor bez hluků!!!!
Interier a sedačky neponičené - šibr plně funkční
Má svoje vady nějáké šramy na karoserii nic hrozneho už nějaký ten pátek jezdí. Kola nekopou ale odrěná mistama.
Auto momentálně rozleštěno a nanesený Karnaubský vosk
Okna zatmavená folii
Auto má plnohodnotnou rezervu R17 kolo Audi org.
K autu zimní sada komplet kol nemám na foto org Audi R17
Na autě dělano
- zadni brzdove kotouče + desky ATE Ceramic
- nove zadní lampy
-2x novek pneu continental 255/35r19
- 2x zanovní Michelin 255/35r19
- nový směšovací ventil topení - koupeno v Audi 13185,-
-Nove spodní ramena na přední nápravě
- zanovní kotouče na přední nápravě +- 15 tis najeto
-nový motorek ostřikovaču
- nový držak výfuku
- momentálně po komplet servisu olej motorový , filtr oil, filtr paliv,filtr pyl , filtr vzduchový
- nové tlakové čidlo klimy + doplnění klimy funkční!!!!!!!
- udělaná geometrie
-nová chladící kapalina
- nové čidlo denního svitu
- stěrače
- 1x nový tlumič kufru
- nový motorek naklápění výř. Klapek org.
- nová škrtici klapka org.

Prodám náhradní díly Alfa Romeo 156 2.4 JTD 100kW
kapota, přední světla,zadní světla,zadní víko kufru , boční dveře, zrcátka, disky, motor, vstřikovače, vstřikovací čerpadlo, turbo, alternátor, startér, katalyzátor, jednotka motoru, převodovka, kompresor klimatizace, díly klimatizace, servořízení , servočerpadlo , poloosa, hlavní brzdový válec, posilovač brzd, přední a zadní brzdový třmen, přední náprava, přední těhlice, zadní náprava, podvozkové díly, jednotka ABS, čidlo ABS, boční skla, motorek centrálu, motorek stěrače, ventilátor topení, a spousta další dílů z tohoto vozu.