pergola 5x3 - strana 2
Počet nalezených inzerátů PERGOLA 5X3: 858 - strana 2

Prodej, domy/rodinný, 162 m2, Kamenice , Herálec, Havlíčkův Brod [ID 46519]
Prodáme krásný nově postavený dům nedaleko města Humpolec. Dům se nachází v obci Kamenice, tato poloha je unikátní zejména z důvodu výborné dopravní dostupnosti na dálnici a krásné přírody, která je v okolí domu. Nedaleko obce Kamenice je obec Herálec s dobovým zámkem, pole, lesy a nekonečno míst pro dlouhé procházky. U domu je k dispozici , zahradní domek umístěný v přední části parcely, bazén 5x3( skládací) a cca 75 m2 zámkové dlažby o výšce 60 mm, stavební řezivo na dvě pergoly 5x3, oplocení ( pletivo na dokončení plotu kolem celého domu. V domě je kuchyňská linka, jídelní souprava z masivního dubu. U domu je instalované tepelné čerpadlo vzduch voda ( do podlahového topení). K parkování slouží dvě parkovací místa vedle domu. Komunikace až k domu je asfaltová z obou stran parcely. Na pozemku je sloup elektrického napětí, u kterého je v letošním roce naplánovaná přeložka. Dům je nadstandartní svým prostorem, velikostí pozemku i nízkou energetickou náročností. Bude vhodným útočištěm pro velkou rodinu s dětmi. Střecha domu je ideální pro instalace FTVE.
Cena: Info v RK
Možnost hypotéky: Ano
Typ domu: patrový
Velikost domu: 5 a více pokojů
Budova: Cihlová
Energetický štítek: B
Stav objektu: Velmi
dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění objektu: klidná část obce
Okolní zástavba: obytná
Poloha objektu: samostatný
Podlaží celkem: 2
Celková plocha: 226
Plocha pozemku: 732
Užitná plocha: 162
Voda: dálkový vodovod
Topení: lokální elektrické
Komunikace: asfaltová
Zařízený: částečně
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 30m2
Sklep: Ne
Garáž: Ne
Parkovací místo: 2
Datum nastěhování: 08.12.2022
Rok výstavby: 2022
Rok kolaudace: 2022
Sítě: telefon, internet
Doprava: silnice

Prodám Turnigy Integrated PCB Mikro-Quad (Kit), Popis: tento malý ale brilantně navržený Mikro-Quad je vybaven integrovaným rámem PCB, jednoduše našroubujete motory a poté připájíte ESC přímo k rámu, součástí desky je integrovaný systém distribuce energie, díky které je možné nainstalovat jednu z nejhezčích instalací elektroniky, veškerý montážní materiál je součástí sady. Stavebnice obsahuje: 1xTurnigy Integrated PCB Mikro-Quad (Kit),4x regulátor rychlosti Turnigy Plush 6A/BEC/6g, 4x motor HexTronik Outrunner 2300KV/20g, 6x vrtule červená 5x3(CW/CCW), 6X vrtule černá 5x3(CW/CCW), vše nové nepoužité v originálních obalech, vhodné pro modeláře s vlastní RC soupravou nejméně 4 kanálovou se zkušenostmi s modely kvadrocoptér, cena za celou sadu je 1200kč včetně poštovného a dobírky
Poznámka pro zkompletování je třeba přidat/přikoupit Lipol baterii 2S/7,4V/800mAh, vícerotorovou řídící desku a přijímač s RC vysílačem

Predám originálnu HP redukciu na nabíjačku HP z rozmeru 4.5x3 na rozmer 7.4x5.0.
Na dobierku posielam po uhradení poštovného 3,50€ vopred na účet, je to záloha proti nepreberačom.

Broskvoň a Nektarinka
Prostokořenné sázeníce
Broskvoň 249kc
Nektarinka 249kc
Osobně Pňovice 240
PSČ 78401
Odběr možný každý den prosím volejte předem
Doprava po celé ČR !!!
Platba předem od 159kc
Dobírka od 199kc
Broskvoň 'Redhaven' - středně raná, samosprašná, výnosná odrůda. Jedná se o kříženec odrůd Halehaven a Kalhaven. Nenáročná na stanoviště s velmi chutnými plody. Odolná proti nízkým teplotám v době květu. Větší plod je jemně plstnatý, slupka je nažloutlá a velká část je pokrytá výrazným červeným líčkem. Dužnina žlutá, okolo pecky načervenalá, dobře oddělitelná od pecky u zralých plodů, aromatická. Sklizeň nastává obvykle od 5. do 10. srpna. Odrůda je středně odolná proti kadeřavosti broskvoní. Jde o nejčastěji vysazovaný druh meruněk.
Pěstování: Pro broskvoně vybereme slunné, dostatečně otevřené stanoviště, nejlépe v nadmořské výšce do 250 m.n.m., orientované na jih a zároveň chráněné proti severním větrům. Půda by měla být sušší, humózní, vápenatá a živná, s pH 6,5-8, středně těžká až písčito-hlinitá. Broskvoně lze pěstovat i ve vyšších polohách (nad 450 m.n.m.), zde je ale opravdu nutný správný výběr stanoviště. Čtvrtkmeny a zákrsky vysazujeme nejčastěji do sponu 5x3-4m.
Broskvoň 'Inka' - pozdně zrající odrůda, která je středně odolná proti mrazu a proti kadeřavosti. Plody jsou velké až velmi velké a oválné. Slupka je tmavě žlutá a pokrytá červeným ruměncem. Dužnina je krémově žlutá, šťavnatá a lehce odlučitelná od pecky. Dozrává kolem 20.srpna, plody jsou vhodné pro přímý konzum.
Pěstování: Pro broskvoně vybereme slunné, dostatečně otevřené stanoviště, nejlépe v nadmořské výšce do 250 m.n.m., orientované na jih a zároveň chráněné proti severním větrům. Půda by měla být sušší, humózní, vápenatá a živná, s pH 6,5-8, středně těžká až písčito-hlinitá. Broskvoně lze pěstovat i ve vyšších polohách (nad 450 m.n.m.), zde je ale opravdu nutný správný výběr stanoviště. Čtvrtkmeny a zákrsky vysazujeme nejčastěji do sponu 5x3-4m.
Nektarinka ´Harco´ - velmi odolná, samosprašná odrůda se středně velkými, souměrnými plody, s výrazným, téměř celoplošným tmavě červeným líčkem. Dužnina je jasně žlutá, středně pevná, šťavnatá, lehce oddělitelná od pecky. Chuť je sladká a výborná. Ovoce dozrává od poloviny srpna. Je dobře odolná vůči chorobám a mrazu.

HP Power Pack Plus 18000mAh, M6H77AA#ABB
Pokud již máte například k Vašemu notebooku HP adaptér s modrým konektorem o rozměrech 4,5 mm x 3.0mm, lze pořídit samostatnou powerbanku bez adaptéru a použít pro nabíjení Vaši stavající. Pokud ovšem nemáte tento adaptér nebo chcete další, zvolte variantu s adaptérem.
Cena za kompletní sestavu 649Kč
Cena za Powerbanku 349Kč bez napájecího adaptéru (nutno nabíjet HP adaptérem 4,5 mm x 3.0mm)
* Stylová powerbanka od značky HP která zvládne nabíjet současně až tři telefony a jeden notebook!
* Obrovská kapacita - 18000mAh.
* Snadné skladování kabeláže v brašně která je součástí powerbanky.
* Skvělá volba na cestování
Chtete vyčnívat z davu s netradiční power bankou? Společnost HP jí pro vás má. Originální power banka, která uspokojí nejen váš mobilní telefon nebo tablet, ale i váš notebook! Se svou vysokou kapacitou 18000mAh toho dokáže nabít opravdu hodně. Můžete totiž nabíjet až čtyři zařízení najednou, z toho jeden notebook. Rozhodně potěší svým speciální provedením, jelikož horní část baterie je napojena na brašnu, do které snadno schováte napájecí konektory, případně i adaptér. O stavu baterie vás budou informovat rtyři led diody. Pokud hodně cestujete, tak tato netradiční power banka je pro váš správná volba.
Parametry a specifikace výrobku:
*Výstup:1x USB 1,0A, 1x USB 2,1A, 1x USB C 3,0A, 1x výstup pro notebook (konektory 4,5x3,0mm a 7,4x5,0mm)
*Maximální výstupní výkon/napájení: 65W
*Produktové označení: M6H77AA#ABB
*Výrobce: HP
*Hmotnost výrobku: 0,48kg
*Stav: pouze rozbalené - záruka 12 měsíců.
Obsah balení:
*HP Power Pack Plus 18000mAh
*Nápájecí adaptér HP 19V
*Kabel USB Type-C
*Napájecí kabel k notebooku
*Adaptér koncovky 4,5x3,0mm na 7,4x5,0mm
*Kabel micro USB
*Úvodní příručka
Zaslání je možné po celé ČR, cena dopravného:
85Kč - Zásilkovna (platba předem)
135Kč - DPD (platba předem)
180Kč - DPD (dobírka)

Nabízím rozličné nové letecké vrtule, které mi tu zůstaly po létání jako náhradní díly po dronech, které jsem kdysi porůznu provozoval. Většina se hodí i na běžná letadélka.
Po všemožných přestavbách již tyto náhradní díly nepoužiji a tak nabízím za symbolickou cenu k prodeji.
Co mi tu zbylo:
1.
Gemfan Propeller 5x3 RED (CW/CCW) (v sadě po 2) Pytlík za 20 Kč. K mání 3 sady.
Koupeno zde:
2.
Gemfan Propeller 6x4.5 Orange (CW/CCW) (v sadě po 2) Pytlík za 20 Kč. K mání 3 sady.
3.
Quanum Carbon Fiber Propeller with DJI Fitting 8x6 (CW/CCW) (v sadě po 2) Luxusní tuhé vrtule, nikdy jsem je nemusel měnit. Sada za 70 Kč. K mání 2 sady.
Koupeno zde:
4.
GemFan Bull Nose 3545 GRP/Nylon Propellers CW/CCW Set Orange (v sadě po 4) Obyč vrtule na malý dron, ten jsem nikdy nepostavil. Sada za 20 Kč. K mání 2 sady oranžové a 1 zelená.
K vyzvednutí v Hradci Králové, případně zajistím zaslání na pobočku Zásilkovny.

Prodam slunecnik pivni do zelena 3.5x3.5 Cena 4500kc 1x hola kostra 2500kc samostatny stojan 1000kc, Party Stan 4999 kc

Prodám úplně nový zahradní domek o rozměrech 3,5x3 m. Domek disponuje dvoukřídlými prosklenými dveřmi a a jedním proskleným oknem. Domek je velmi praktický, co se týče letního posezení, uskladnění nářadí či zahradní techniky. Jelikož je síla materiálu 28 mm, je domek robustní a bytelný. Díky zámkovým výřezům na palubkách je montáž domku velmi jednoduchá a zvládne ji v podstatě každý. K domku je kompletní spojovací a střešní krytina(vše v ceně).
Po domluvě mohu zařídit dopravu přes známého.

Prodám nový nepoužitý, zabalený zahradní domek o rozměrech 3,5x3 metry ze síly materiálu 28mm, domek má dvoukřídlé prosklené dveře, 1 fixní okno (výplň sklo), součástí je veškerý spojovací materiál, dveřní kování a jako základ na střechu pískovaná lepenka.Po domluvě mohu zajistit dopravu..

Prodám venkovní markýzu celokazetovou ISOTRA DAKOTA, rozměr 5x3,5m, konstrukce antracit RAL 7016, látka šedá ORCH 8396, markýza se otevírá elektronicky, ovládání dálkovým ovladačem, otřesové čidlo. Jedná se o profesionální výrobek, původní cena 90tis.Kč, 5 let v provozu

NEMOVITOST V REZERVACI
Nabízíme k prodeji prostornou, zrekonstruovanou chalupu o užitné ploše 320m². Jedná se o velmi výhodnou investici, u které výnos při současné kapacitě činí přes 10% ročně, po navýšení kapacity lze předpokládat jeho značný nárůst. Nemovitost se nachází v malebné obci Červená Voda na pomezí Orlických hor a Jeseníků v blízkosti velkého lyžařského areálu Buková Hora a Dolní Morava. Chalupa je řešena jako dvoupodlažní. Z provozního a funkčního hlediska je rozdělena na společenskou a soukromou část. V přízemí naleznete plně vybavenou kuchyň s jídelnou, koupelnu se dvěma sprchovými kouty, dvěma umyvadly, vanou a toaletou. Centrum veškerého dění se však odehrává ve společenské místnosti. Nechybí zde stolní fotbálek, pingpongový stůl, elektronické šipky či vzdušný hokej. Druhé patro chalupy slouží jako klidová část. Mimo toaletu a koupelnu se zde nachází tři neprůchozí ložnice, které jsou koncipovány jako dva třílůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový pokoj. Chalupa tedy aktuálně pojme až deset osob. V aktuální chvíli probíhá dostavba dalších pokojů a od jara bude kapacita navýšena až na šestnáct osob. Budova je postavena ze smíšeného zdiva, má polovalbovou střechu s původní střešní krytinou. Stropy jsou trámové, krovy z modřínu. Okna jsou plastová, osazena trojskly. Vytápění zajišťují krbová kamna s výměníkem a elektrokotlem. Společenská místnost a spodní koupelna jsou vyhřívány teplovodním podlahovým topením. Plyn je na hranici pozemku, přípojka není realizována. Co se týče venkovních aktivit, objekt disponuje volejbalovým hřištěm, trampolínou a dětským hřištěm. Přidanou hodnotou je zcela jistě i pergola. Na své si zde také přijdou milovníci wellness, kteří zcela jistě ocení vířivku značky Wellis až pro pět osob. Pro ty aktivnější zde čeká krytý, venkovní bazén s tepelným čerpadlem, filtrací a osvětlením o velikosti 5x3 metrů. V obci se nachází základní a mateřská škola, potraviny, restaurace, pošta, lékárna a kino. Vyhlášena je především pro velké množství sjezdovek a ski areálů, mezi které patří např. skipark Červená Voda, ski areál Šanov a resort Dolní Morava. Cena nemovitosti je 8.500.000,- Kč a to včetně naší odměny a veškerého právního servisu. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás kontaktujte.
ev.č.: 0327
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
dle vyhlášky č.264/2020 Sb.
druh objektu: smíšená
stav objektu: velmi dobrý
typ domu: patrový
zastavěná plocha (m2): 372
užitná plocha (m2): 320
plocha parcely (m2): 372
počet podlaží objektu: 2

Prodám rodinný dům v poklidné části Ostravy (Petřkovice) s výhledem na Beskydy. Celková plocha pozemku včetně domu je 2116m2. Dům je celý podsklepen a má dvě nadzemní podlaží, které lze využívat jako 2 bytové jednotky s vlastním sociálním zařízením i kuchyní. Ve 2. nadzemním podlaží (2 až 4+1) je navíc půda, kterou lze využít jako další místnost. První nadzemní podlaží je situačně 3+1. K domu patří další budova o ploše 36m2, která je vedena jako garáž s 2. n.p., které je možno využít jako další jednotku nebo celkově předělat na menší domeček (pozemek s garáží má vlastní parcelní číslo). Od roku 2007 do 2015 na domě postupně probíhaly rekonstrukce. V roce 2007 proběhla výměna oken a střechy, zateplení a omítky byly provedeny v letech 2010 - 2012, plynový kotel je stejně jako druhý kotel na tuhá paliva z roku 2010, v roce 2013 proběhlo napojení na kanalizaci a byly nově svedeny okapy, v roce 2014 byla kolem domu nově položená zámková dlažba, umístěn bazén a postavená pergola. Poslední výraznější změnou byla v roce 2015 nově vybudovaná přístupová brána s brankou. Dům je samozřejmě připojen k elektřině, vodě, plynu, kanalizaci i k internetu. Rozlehlý pozemek je celý oplocen a nachází se na něm již zmíněná garáž či pergola, dále pak velký skleník a několik plodících stromů a keřů (ořechy, třešeň, višeň, jabloně, kiwi). Na pozemku je také zvlášť oplocená část (původem pro slepice), kterou lze využít pro domácí mazlíčky nebo jiné aktivity. Zbytek pozemku tvoří např. jezírko a další listnaté a jehličnaté stromy. Součástí pozemku je také příjezdová cesta k bráně domu opatřená protiskluzovou vrstvou. Situačně je dům umístěn poblíž křižovatky, která vede na Ostravu – Centrum, Hlučín, Ludgeřovice a Ostravu – Hošťálkovice. Autobusové zastávky jsou vzdálený 3-5 minut chůze, potraviny 5 minut chůze, restaurace a fotbalové hřiště 5 minut chůze, škola a centrum Petřkovic 20 minut chůze (nebo 2 zastávky autobusem), Landek Park je vzdálen 15 min chůze a Outlet arena Moravia je vzdálena 20 min chůze.
Jako majitel nabízím dům pouze k přímému prodeji a nepřeji si být kontaktován žádným realitním makléřem, finančním poradcem ani dostávat jakékoliv jiné nabídky služeb. Obě strany si tak ušetříme náš čas, děkuji za pochopení.
Další informace a případné osobní prohlídky jsou možné pouze po vyplnění dotazníku a kontaktování přímo majitelem. Na více informací a osobní prohlídku se nevztahuje žádný právní nárok.
Odkaz na dotazník:
ps: Telefonní číslo je zde záměrně smyšlené z důvodu předcházení spamu ze strany realitních makléřů, finančních poradců atd.

*TOP NABÍDKA!*
Realizujeme hliníkové pergoly od profesionálů.
Nabízíme prémiovou výrobu a kvalitu za nejlepší ceny na trhu!
Obhlídka a zaměření GRÁTIS!
Hliníková pergola s 16mm dutinkovým polykarbonátem, nebo bezpečnostním sklem až ve třech variantách: čirá, mléčná, kouřová.
Naše pergoly máme ve dvou základních barevných provedeních a to RAL7016 mat antracit nebo RAL8017 lesklá hnědá. Ostatní barvy jsou za příplatek +15%.
* LED osvětlení v hodnotě 297 € GRÁTIS!
* Doprava a montáž GRÁTIS!
Výhody hliníkových pergol:
*Moderní a elegantní design
*Bezúdržbový materiál
*Ochrání před nástrahami počasí
*Dlouhá životnost materiálů
*Množství variant
*Produkt na míru
Pracujeme po celé České Republice
Pro více informací nás najdete také na naší webové stránce
Cenová nabídka, obhlídka, poradenství Vám po celé ČR nabízíme zcela ZDARMA.
Neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle:
+421 910 102 748
marketing@

Nabízíme zateplenou pergolu se stáním pro karavan o celkovém rozměru 7 x 6m.
Obývací část s kuchyňským koutem je o rozměru 7 x 3,50m, lůžková část, umístěná v karavanu, má plochu 7 x 2,5m. Zde je možnost udělat pevnou podlahu a karaven, který je součástí prodeje, používat samostatně. Jsou zde nové rozvody elektřiny.
Na konstrukci pergoly byly použity hranoly 10x10cm. Podlahu tvoří broušená prkna 3 cm. Zateplení stropu a stěn je provedeno minerální vatou 10cm. Střechu pokrývá trapézový plech s ochranným nátěrem. Okapy jsou z pozinku. Fasádu tvoří z broušená opalovaná prkna. Dveře, okenice a okna o rozměru 110x110cm s dvojitým izolačním sklem jsou vyrobeny na zakázku. Celý objekt se snadno rozebírá a opět skládá. Všechna spojení pomocí vrutů. Kompletní výkresová dokumentace k povolení dočasné stavby. Pergola je celoročně obyvatelná, vytápění elektrické, nebo plynové. Pozemek nelze prodat ani pronajmout. Rádi vás přivítáme na prohlídce.
Lokalita: Kovářov
Evidenční číslo: 805524
Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná

Prodám zahradu v osadě o celkové výměře 288 m2.
Na pozemku je chatka a pergola. Fotografie jsou z loňského roku. Nyní je zahrada oplocená. Číslo parcely je 1.Pozemek je v dlouhodobém pronájmu od spolku, ale chatka včetně pozemku pod ní je v osobním vlastnictví. Taktéž pergola.

Nabízíme k prodeji novostavbu řadového rodinného domu 4+kk v Kaplici, ulice Polní. Podlahová plocha domu je 155 m2. Dispozice: v přízemí – hlavní obytný prostor spojený s kuchyní a jídelnou, vstup na terasu, technická místnost, samostatné WC. V patře se nachází ložnice, dva pokoje, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. V obývacím pokoji je komín s možností napojení na krb a dále je k dispozici příprava na připojení elektrokotle. Vytápění plynem, v přízemí je podlahové topení a v patře jsou radiátory. V každé místnosti je přípojka na internet a TV. K domu náleží okrasná zahrada o celkové ploše 386 m2, na které se nachází dřevěný zahradní domek, dále je zde hliníková bioklimatická pergola s dálkovým ovládáním a LED osvětlením, pergola zastřešuje terasu o rozměrech 6x 3,5 m, terasa je z exotického dřeva Cumaru (jedno z nejtvrdších materiálů s dlouhou životností). Před domem jsou dvě parkovací stání. Dům je vybaven venkovními elektrickými žaluziemi, které se dají ovládat odděleně a dalším nadstandartním vybavením. V Kaplici se nachází veškerá občanská vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost do Českých Budějovic 30 km, Českého Krumlova 20 km, hraniční přechod Dolní Dvořiště 10 km.
ev.č.: 6753
Info v RK
třída energetické náročnosti budovy: B - Velmi úsporná
dle vyhlášky č.264/2020 Sb.
poloha objektu: řadový
druh objektu: cihlová
stav objektu: novostavba
umístění objektu: klidná část obce
typ domu: patrový
velikost: 4 pokoje
zastavěná plocha (m2): 90
užitná plocha (m2): 155
plocha parcely (m2): 476
počet podlaží objektu: 2

Pro všechny, kdo hledají klid, romantiku, pohodu, relax, samotu..., nabízím možnost pronájmu - jednotlivci, dvojice, rodiny, menší skupinky ...
Originální, krásná, čistá, mongolská jurta, posazená na okraji Moravského krasu, možnost osvěžení v koupacím jezírku, pergola, ohniště, grilovací deska, suché WC, pasivní chladnička.
Dvojpostel s kvalitními matracemi + 2x přistýlka (dle přání i více). Kolo, koně i auto můžete parkovat přímo u jurty.
Atraktivní okolí - Moravský kras - jeskyně-Sloup, Macocha, zámky Rájec-Jestřebí, Lysice, rozhledna Veselice, koupací lom Šošůvka, hrad Blansko, Boskovice, letní kino - Boskovice, nedaleké restaurace...
Na samotě a přece všude kousek.
Romantika pro dvojice, odpočinek v přírodě pro rodiny s dětmi...
Pronájem kompletního vybavení (jurta, pergola, posezení, jezírko, chladnička, grilování...), spacáky vlastní (možnost zapůjčení)..., 4x deky pro horké dny...
1.900,-/jedna(první) noc - jednotná cena za komplet pronájem na jednu noc bez ohledu na počet osob (ideál do 4) - více individuálně možné.
Každá další noc pouze +1.000,-
Např. 2 noci 2.900,-
3 noci 3.900,-...
Pes 100,-/noc
Individuální přístup dle vašich přání.
Přibližná pozice jurty:
49.4334044N, 16.7093536E
rezervace, info:
- ideální domluvit na rezervaci tel:
nebo
obrazové aktuality:
dotazy:
sms/tel:
jurtamorava@
Dárkové poukazy rádi dodáme na vámi určenou adresu.