inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Řemeslné a stavební práce

Řemeslné a stavební práce - inzerce, prodej, prodám, bazar

Tesařské, sádrokartonářské prace
Výroba pergol, altánu, garážového stání, vazby,Sadrokartony, kazetové podhledy, dřevěné obklady,smontování vámi koupeneho nábytku aj.
strojní omítky Olomoucký kraj
Nabízím dodávku strojních omítek všech druhů pro Váš domek. Umíme sádrové gletované, štukové filcované, stěrkové broušené apod. Jihomoravský, Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský kraj. Cena vč. materiálu 300,- až 350,-/m2
Tapetování Pardubice a okolí
Nabízím tapetářské práce,Pardubice a okolí. Více na WWW.tapetování- Tel:
Renovace teracových podlah a schodů
Nabízíme renovace teracových a žulových podlah a schodů, čištění pískovce i mramoru a veškeré kamenické práce
Drobné opravy, montáž demontáž nábytku
montáž demontáž úprava dovoz odvoz nábytku, kuchyně, likvidace starého nábytku, oprava železných věci - svářečka, bruska, atd, montáž svitidel, atd atd dle domluvy.
Malíř Natěrač Roman Bílek
Malíř Natěrač Roman Bílek Malování interiérů/exteriérů Byty,chodby panelových domů,kanceláře,haly společenské obchodní prostory, nátěry fasád RD,atd.. Nátěry dřevěných,kovových,betonových konstrukcí Dveře,okna,zahradní nábytek,přístřešky,chaty,ploty, zábradlí,střechy,vrata,betonové podlahy,atd... Drobné zednické práce Lepení perlinky,stěrkové omítky,štukové omítky,zapravení po elektro/vodo instalaci,stříkání gotele,atd.. Mnoholetá praxe v oboru + profesionální přístup ZDARMA kalkulace,celkové zakrytí podlah a nábytku PRO NEZÁVAZNOU NABÍDKU VOLEJTE
Sanace zdiva proti vlhkosti - Praha a okolí.
Provádíme sanaci vlhkého zdiva všech materiálů (cihla, beton, kámen, opuka, atd.) včetně osekání původních omítek, vyvrtání děr a naložení a odvozu suti. V případě zájmu můžeme provést i zednické začištění po dokončení sanačních prací. Sanace zdiva je důležitá u starších rodinných domů pro zlepšení mikroklimatu uvnitř domu po rekonstrukci a proti omezení degradace zdiva a omítek kvůli vzlínající vlhkosti. Odizolovat lze jak nadzemní část zdiva, tak i podzemní část zdiva či stěny sklepů v celé ploše suterénu. Cena závisí na šířce a materiálu izolovaného zdiva, rozsahu objektu a celkové situaci stavby nad terénem a pod zemí. Používáme ověřený izolační krém Dryzone od společnosti Drytec, který zajišťuje tichý a rychlý průběh sanačních prací.
Stavební práce - řemeslný servis
Nabízíme řemeslné služby... Příklad služeb: Zemní práce minibagrem. Stavební práce všeho druhu - rekonstrukce bytových jader, koupelny, bílení strojem včetne úklidu, půdní vestavby, zámkové dlažby, pergoly, opěrné zdi, základové desky...atd dle domluvy. Zámečnické práce - schody, vrata, okrasné ploty,svařováni různých konstrukcí atd. Instalatérské práce. Elektrikářské práce - kompletní instalace. Veškerý servis domů, bytů, chat i zahrad. Dlouhodobé spolupráce, jsou možné po tel. domluvě.
Provádíme zednické a stavební práce
Dobrý den.Provádíme veškeré stavební práce,Máme auta a veškerou vybavenost,Zednické práce, omítky, perlinka, štuk,Pokládka obklady a dlažby,Malířské práce,zateplování fasád, a tak dále.Dekuj
Trapézový plech 0,6
Různé svitky šedé. Šíře plechu 1m po přeložení čistá míra 96cm.Stříhání na míru do 9m. Vlna T18 síla 0,6 vyrobený z profilovaného ocelového žárově pozinkovaného plechu povrchově upraveného polyesterovým lakem. Kvalitní jako je Satiam a Lindap.Plechová krytina je určena pro zastřešení obytných i průmyslových staveb, přístřešků, zahradních domků atd. Může se též používat k opláštění svislých stěn, v případě T18 i jako materiál pro oplocení. Vynikající korozní odolnost, vysoká barevná stálost. Trapéz, trapézové plechy, plechová střešní krytina, plech. Dopravu si zařizuje zákazník sám.
Pila Velké Karlovicehranoly,fošny,latě,desky,palivo,kůly
PRODEJ stavebního řeziva. Stavba chatek, pergol,lttánů,přístřešků a garážových stání.realizace celá Morava viz foto realizovaných staveb. V nabídce máme různý sortiment stavebního řeziva jako: hranoly, prkna,fošny a střešní latě různých rozměrů v dřevině smrk,jedle,borovice atd. na pile ve Velkých Karlovicích- Bzové Kde můžeme nabídnout příznivou cenu , jak pro velkoodběratele tak pro maloobchodní prodej. Dále v nabídce máme frézovené kůly různých délek a průměrů, štípané i v celých délkách palivové dřevo- měkké i tvrdé, viz foto v příloze. Možnost využít naší dopravu pro rozvoz řeziva i ostatních výrobků. Kontaktní tel: +420 Provozní doba Po-Pá od 6:00 do 18.00 hod.
Obkladačské prácé Praha
Nabízím odborné obkladačské práce se všemi druhy obkladového materiálu Praha a okolí. Dlouholetá praxe v oboru. Máte-li zájem o mé služby, prosím kontaktujte mě. Rád s Vámi projednám vše potřebné, týkající se způsobu provedení prací, jejich trvání apod.
MINI JEŘÁB Málek - Pronájem
Pronájem MINIJEŘÁBU S OBSLUHOU ..... Mini jeřáby jsou žádané pro svoji všestrannost. Hodí se jak pro venkovní práce, tak i pro práce uvnitř budov. Díky malým rozměrům a snadné mobilitě jsou vhodné pro práci ve stísněných prostorech a místech s omezeným přístupem. Nabízíme pronájem mini jeřábu Jekko SPX 532, který patří mezi ty nejmenší a nejuniverzálnější. Projde standardními zárubněmi 80 cm širokými. Jeho velkou výhodou je množství doplňkového příslušenství, jako například dálkové rádiové ovládání, hydraulické i manuální výložníky, háky, kladky a přísavky. Díky svojí konstrukci dokáže zdvihat relativně těžká břemena do vysokých výšek s využitím minimální stabilizační základny. Přitom zůstává práce s ním naprosto bezpečná. Mini jeřáb Jekko SPX 532 je vhodný pro manipulaci a zdvihání břemen včetně zasklívání a osazování skleněných stěn, balkonových dveří i těžkých nadrozměrných oken a skel.
Pronájem kontejnerů TEPLICE
Nabízím přistavění kontejneru na odpady/ suť možno vč. nakládky. Zároveň mohu nabídnout dopravu písků, štěrku, betonu a stavebního materiálu, zemní práce minibagrem . Vše v okolí Teplic, Ùstí n.l., Bilina, Lovosice pro více info mě kontaktujte
Ohřev vody pomocí FV panelů - Fotovoltaika
• Konfigurace a řešení na míru dle Vašich požadavků • Připojení na již stávající bojler nebo instalace nového. • Instalace celá ČR (6,- Kč/km) • Ceny od 55.000,- kč
Zemní a výkopové práce
Nabízím zemní a výkopové, kanalizační, vodovodní a dešťové jímky, kanalizační přípojky, odvodnění pozemku, domů, drenáže.
Výkopové a zemní práce
Výkopové a zemní práce, terénní úpravy. Rypadlo, minibagr JCB 1,4t Lopaty 30cm - 50cm - 90cm svahovací.
Hodinový manžel, řemeslník
Provádím práce kolem domu, na zahradě, řemeslné práce, odvoz dodávkou atd. Louny, Žatec, Most, Chomutov atd.
Zemni a vykopove prace
Provadime veskere zemni a vykopove prace. Vykopy bazenu, jimek, zakladu pro domy, ploty...bouraci a demolicni prace, odvoz a uskladneni materialu. Zajistujeme betonove desky, zaklady domu, operne zdi, pokladku zamkove dlazby vcetne zalozeni obrubniku.
Truhlářské práce. Most a okolí.
Nabízím truhlářské práce na zakázku. Kuchyně Vestavné skříně Postele Kanceláře Dětské pokoje LED osvětlení nábytku. Zaměření zdarma Přijímáme nové zakázky.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Řemeslné a stavební práce
12345 .. 96