povlak na matraci 90x200 - strana 6
Počet nalezených inzerátů POVLAK NA MATRACI 90X200: 1000 - strana 6

Nabízím dětskou kovovou postel s roštem,na matraci 90x200 cm.
Postel je nepoškozená,stav odpovídá novému,požívanà cca 1/2 roku.
Velice jednoduchá montáž,návod součástí,spojovací materiál kompletní.
Pouze osobní předání,bez pošty,bez kurýrní služby.

80 x 200 barva přírodní bez roštu. Postel je vyrobena z přírodního masivu - sušených trámů. Postel je stabilní a velmi pevná. Další rozměry a ceny: 80x200 za 6100,-, 90x200 za 6400,-, 120x200 za 7900,-, 140x200 za 9100,-, 160x200 za 9400,-, 180x200 za 9700,-, 200x200 za 10300kč Výška čela za hlavou cca 70cm, výška čela u nohou cca 49cm, výška postele (vrchu roštu) cca 30cm. Délka postele 2,2m a šířka je vždy + cca 10 cm od matrace (tedy např. postel pro matraci 90x200 je široká cca 100cm) K posteli je možné dokoupit rošt a úložný šuplík ( pod postel) na kolečkách. Je velmi praktický a šetří místo. Za příplatek 800kč možno postel nabarvit do odstínů přírodní, BÍLÁ, DUB,OLŠE A OŘECH + další. Ceny roštů od 600 do 1400 dle šíře. Po domluvě lze zajistit i vyšší výšku atd. Postel je snadno rozkládací, lze ji tedy lehce přepravovat. Čela jsou zvlášť, bočnice také. K posteli je možné vyrobit i noční stolky.

80 x 200 barva přírodní bez roštu. Postel je vyrobena z přírodního masivu. Postel je stabilní a velmi pevná. Další rozměry a ceny: 80x200 za 5800,-, 90x200 za 6000,-, 120x200 za 7700,-, 140x200 za 8800,-, 160x200 za 9100,-, 180x200 za 9400,-, 200x200 za 10000kč Výška čela za hlavou cca 70cm, výška čela u nohou cca 49cm, výška postele (vrchu roštu) cca 30cm. Délka postele 2,2m a šířka je vždy + cca 10 cm od matrace (tedy např. postel pro matraci 90x200 je široká cca 100cm) K posteli je možné dokoupit rošt a úložný šuplík ( pod postel) na kolečkách. Je velmi praktický a šetří místo. Postel je v přípravě pro lak. Za příplatek 800kč možno postel nabarvit do odstínů přírodní, BÍLÁ, DUB,OLŠE A OŘECH + další. Ceny roštů od 600 do 1400 dle šíře. Po domluvě lze zajistit i vyšší výšku atd. Postel je snadno rozkládací, lze ji tedy lehce přepravovat. Čela jsou zvlášť, bočnice také. K posteli je možné vyrobit i noční stolky.

Prodám postel 90x200, masiv borovice,
spolu s matrací Tropico a úložnou zásuvkou pod postel
Cena 3500 Kč

Prodám postel o velikosti 90x200 kupovaná v prosinci 2022 ve Sconto. Používaná zhruba měsíc. Přidám rošt i matraci. Postel je v naprostém pořádku a nezničená. Nyní v rozloženém stavu. Nutný vlastní odvoz.

Postele nebyly použité. Koženka.
Dá se ze dvou 90x200 udělat postel 180x200 pomocí mechanismu (ten dodám).
Nožičky jsou v ceně. Postele jsou s uloženým prostorem.
Cena je za jeden kus. !Matrace nejsou v ceně!
Vlastní doprava z Prahy 3 nebo máme rozvoz za 600 Kč po Praze (bez výnosu do patra).

Prodám matraci 90x200, vysoká 20cm, 3 roky stará, v dobrém stavu. Jedna strana středně tvrdá a druhá tvrdá.

Prodám naprosto novou, ještě z krabic nevybalenou postel Dormeo Mamut. Provedení bílý dub, (ne masiv) rozměr 90x200. Je velmi jednoduchá na sestavení. K posteli nabízím i nevybalený rošt. (Matrace není součástí nabídky) Původní cena postele 6.090 Kč, Dormeo rošt Compact Flex 2.690 Kč (vyrobený z březového dřeva, poskytuje oporu vaší matraci a zajišťuje ergonomickou polohu těla.) Nyní nabízím postel za 3.500 Kč a rošt za 1.500 Kč. Nejde o sadu, lze zakoupit i každé zvlášť. Fota jsou z výše uvedeného důvodu pouze ilustrační, ale naprosto odpovídají skutečnosti.

Prodám 1x komplet do postýlky (polštář a přikrývku), 2x komplet povlečení (2x povlak na polštář, 2x povlak na přikrývku, 2x napínací prostěradlo), matraci a zdarma přidám postýlku (stará ale funkční, bílá). Vše čisté, po jednom dítěti.
Olomouc, Prostějov, popřípadě Brno.

Dobrý den nabízím k prodeji dvojkombinaci kočárku EW Qtro Siver. (4kola)
Kočárek je lehce ovladatelný, krásně se skládá a s nafukovacími koly je vhodný i do terénu. Používaný dvěma dětmi. Kupovaný v roce 2016. Dokoupena prodloužená stíška na sportovní verzi.
Má běžné opotřebení jako jsou škrábance v místě zavírání rukojeti a podobně, možná lehké zatržení na sluneční cloně.
Příslušenství:
✔Korbička + tyč na upevnění
✔Pláštěnka na korbičku
✔Povlak EW na peřinku do korbičky
✔Pláštěnka na sporťák EW
✔Rukávník na madlo (stříbrný)
✔Náhradní povlak na matraci do sporťáku v bílé barvě, šedý jsem nepoužívala
✔Oboustranná vložka do sporťáku šitá
✔Fusak easy walker (stříbrný)
✔Taška ke kočárku originál easy walker(černá) s prěbalovací podložkou
✔Stupínek ke kočarku
✔Držák na pití
✔Nánožník ve stříbrné barvě EW
✔V případě zájmu přidám peřinku a polštárěk v bílé barvě
Cena 12000,-
Osobní odběr Hořice v Podkrkonoší (50801)

Ahoj,
Predam korbicku Cybex Mios, kupovanu v lete 2021 vo Vanda Store. pouzivana 07-2021/06-2022. Nasla by som aj fakturu.
Korbicka je v poriadku, javi drobne znamky pouzivania (fliacik na matraci, co sa schova pod povlak a obcas nejaka smuha na potahu). Ale bola pouzivana v zime, takze farba nijak nevybledla. Pridam k nej v pripade zaujmu 3x povlak na matrac. Samozrejmostou su adaptery na autosedacku (sedeli aj na nase Besafe autosedacku) a plastenka.
Idealne osobne predanie niekde v Prahe, ale asi by sme vymysleli aj poslanie kurierom.

Nabízíme k prodeji matraci Tropico Guard Medical Concept v rozměru Š/D/V 128x180x24.
Matraci lze vyzkoušet na prodejně Domestav Plzeň.
Matraci lze využít na cestování do dodávkového automobilu na přespání. Matraci nelze rolovat.
Zboží je v originálním balení.
Podrobnost:
Matrace obsahuje CubeCare komfortní profilaci, nelepené jádro pro maximální hygienu a omezení pocení.
Tužší strana matrace - Studená pěna Flexifoam® HR-XF (eXtra-Flex = zvýšená pružnost) je vzdušná a díky své pružnosti usnadňuje změnu spánkových poloh bez zvýšené námahy a narušovaného spánku. Tuhá, vzdušná. Díky konstrukci matrace s rozdílnými polovinami potahu (½ s pamětí + ½ s dutým vláknem) si otočením jádra jemně doladíte spaní (systém 4Comfort): Paměťová pěna zvýší pohodlí, klimatizační duté vlákno zvýší vzdušnost a izolaci lůžka.
Poddajnější strana matrace - Studená pěna Flexifoam® HR-XF vyšší tuhosti.
Střední část jádra je tvořena hybridní pěnou – ta je královnou odolnosti, vzdušnosti, termoregulace, pružnosti a přizpůsobivosti (proto se jí říká hybridní – kombinuje výhody všech známých pěn a latexu k tomu). Zónový tvar spojovací vlnky SpineProtector pomáhá chránit pozici páteře díky efektivní distribuci tlaku s odlišením dle tlakových bodů v zónách.

Stroje na výrobu boků matrací: 1 x stroj H222 k prošití boků matrací, 1 x stroj H332 na kompletaci boků matrací, 1 x stroj H330 na prošívání potahů látky, výroby úchytů na matrace.

Prodám úplně novou, jednou použitou, matraci značky Dreamzone. Jedná se dobře větranou, pěnovou, ortopedickou matraci rozměrů 200x90x24 cm. Matrace je sedmizónová, čtyřvrstvá (viz originální popis produktu na foto) s 8cm vstvou kokosového vlákna pro výbornou prodšnost. Jedná se o tvrdou matraci, vhodnou zvláště pro spánek na zádech či břiše. Vrchní vrstvu tvoří paměťová pěna.
Matrace je zcela nová, koupena 11.února 2023 za zvýhodněnou cenu 12'000,-Kč, bez vady a znečištění. Vyvětraná a jednou použitá.
Prodávám z důvodu problémů s rameny kombinované výhradně se spánkem na boku, pro které nakonec není vhodná.
Jen osobní předání. Jsem ochoten matraci do rozumné vzdálenosti odvézt.

Prodám matraci na jednolůžko, zakoupena v obchodním řetězci Jysk. Rozměr je dělaný na míru 90x195 cm, na výšku má 18 cm. Matrace je používána pouze rok, kupovala se pak větší postel a nyní matraci těchto rozměrů nevyužijeme.
Pokud máte jakékoli otázky k matraci, neváhejte napsat.
Pokud budete mít zájem můžeme se domluvit na přepravě, nejlepší by bylo vyzvednout si matraci přímo v Praze.

Prodám postýlku. Materiál dřevo.
Má na jedné straně dvě kolečka. V konstrukci je vybrání (viz foto) v místech, kde stála u zdi u lišty a vypínače.
Rozměry 125x68 cm, výška 102 cm
Prodávám i matraci (myslím, že jde o kokosovou matraci) rozměry 120x60cm, výška asi 9cm
Postýlka jde pro převoz rozložit.
Osobní odběr v Brně.
Cena za postel 250 Kč a za matraci také 250 Kč. Dohromady za 500 Kč.
K postýlce přidám doma dělanou hrazdu pro zavěšení hraček nad postýlku

Prodám postýlku KIMI z e-shopu - madeformoms
Postýlka stala i s kvalitní matrací 22.900,- Kč
Kupovaná 1/2023, dcera v ní ani JEDNOU nespala.
Při rychlém jednání sleva.
Pouze osobní odběr.
Info : KIMI nemá žádné šprušle
Už žádné šprušle na posteli vašeho dítěte! Takto může nerušeně pozorovat svět kolem sebe a především se nezraní, když se mu zasekne noha nebo ruka. Absence šprušlí navíc zabrání tomu, aby se naklánělo přes bok postele.
KIMI je vyrobena z neošetřeného bukového dřeva bez jakéhokoli ošetření
Chtěli jsme eliminovat jakýkoli toxický produkt, který by přišel do styku s vaším dítětem. Zejména na bocích postele, které mají děti tendenci při prořezávání zoubků okusovat. KIMI je proto vyrobena z neošetřeného bukového dřeva bez jakékoliv úpravy, velmi jemně broušeného, nádherně měkkého na dotek.
KIMI lze vylepšovat, aby vydrželo velmi dlouho
Až bude vaše dítě připraveno spát v postýlce pro batolata, může se KIMI ve své upgradovatelné verzi přizpůsobit a přeměnit se na otevřenou postel. Takto můžete KIMI používat jako postel až do 4/5 let věku dítěte.
KIMI lze přizpůsobit
Vyberte si šňůrku, která nejlépe vyhovuje vašemu interiéru. Změňte šňůrku pro druhé dítě nebo se dokonce rozhodněte pro rovné šněrování místo křížového, KIMI se přizpůsobí vašim přáním a vkusu. Můžete si také vybrat matraci, která vám bude nejlépe vyhovovat. Pěnovou matraci CertiPur vyrobenou ve Francii nebo organickou matraci s tvrdší stranou pro miminka a měkčí stranou pro větší děti.
KIMI je krásná!
No, je to tak, vše je otázkou vkusu! Ale ve společnosti Charlie Crane jsou na postýlku KUMI velmi hrdí. Díky svému vzdušnému designu, měkkým a harmonickým křivkám a pozornosti věnované detailům vypadá jako žádná jiná postel a zároveň dokonale zapadne do každého dětského pokoje.