inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Hudebníci a skupiny

Hudebníci a skupiny - inzerce, prodej, prodám, bazar

Různé CD originál
CD různé žánry originál Bez škrábanců jako nové Cena za kus 15 kč
sk.Tempo
sk.Tempo,zahajuje sezónu 2023.Obsazení 4 hráči.Zahraje plesy ,svadby,večírky a soukromé akce.Hudba všech žánrů.Cena lidová.Tel.
Klávesák- klávesistka - Vidnava
Alter-Rocková kapela z Vidnavy hledá šikovného klávesáka nebo klávesistku. Vlastní tvorba. Zkušebna ve Vidnavě. Více na mail/tel.
STREET #4
No.4
CD z X-Factor originál
Bez škrábanců jako nové Cena za kus 15 kč
Plakát Puhdys
Plakát Puhdys z desky 10 Wilde Jahre, z časopisu Melodie z 80. let, 41,5x29 cm, skvělý stav
Kapela Špejbls Helprs hledá zpěváka
Etablovaný Tribute band AC/DC Špejbls Helprs (25 let na scéně, stovky odehraných koncertů doma I v zahraničí), vyhlašuje konkurz na zpěváka.Hledáme charismatického profesionála nebo nadšeného amatéra, každopádně však s profesionálním přístupem, který zvládne ideálně obě hlasové polohy (Bon Scott, Brian Johnson). Nabízíme pravidelnou koncertní činnost a v neposlední řadě také pohodu v kapele. Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu gary.n@, bližší informace na tel. .
Drummer + wind intruments wanted
Pražská fusion/crossover/jazzová formace hledá percussion/bicí a hráče na dechové nástroje - ostatní odvážní instrumentalisté rovněž vítáni. pf3000@
Hudební Duo
Zahrajeme Vám na akcích jako jsou plesy, zábavy, oslavy, svatby apod. Dlouholetá praxe v tanečních kapelách u nás i v zahraničí.Široký repertoár z tvorby našich i zahraničních kapel různých žánrů (pop, rock,oldies,country,disko,lidovky apod.)Živá hudba - pokud Vaši oblíbenou píseň nemáme v repertoáru a najdete ji ve zpěvníku nebo přinesete noty, na místě vám ji zahrajeme. Obsazení - klávesy, saxofon, kytara, zpěvy včetně vokálů. Více info na našem webu companymusic.
Basa hledá bicí, klávesy a kytaru do jazzu. Vysočina
Basa hledá bicí, klávesy a kytaru do jazzu. Vysočina
Cranes - sada 5 CD
Forever, Future songs, Wings of joy, Loved, Population four.
hledáme kontrabasistu- basistu
Zdar! S kapelou Šmykňa hledáme kontrabasistu. Jedná se o souborovou kapelu (zájezdy, festivaly) ale samozřejmě hrajeme i kšefty. Na zbohatnutí to není, ale děláme to hlavně jako koníčka.jestli máš chuť,tak se ozvi!!!
Kytarista(tka),klávesák(čka)
Basák a bubeník z Třince hledají do nově vznikajícího projektu kytaristu(tku) a klávesáka (čku) styl Rock,hard Rock,art Rock, prostě něco kolem Rocku ???? je nám kolem 40...
Repro bedny 2ks 2x 400-600W
Prodám Repro bedny 2ks 2x 400-600W
Hledá se kytarista
Zábavová kapela s repertoárem od bigbítu až po country hledá kytaristu, který umí zahrát doprovod i sólo. Zpěv vítán, není ale podmínkou, stačí i vokál nebo druhý hlas. Důležitá je spolehlivost a mít volný čas o víkendech. Hrajeme spíš pro zábavu a vystupujeme na veřejnosti jen tak často, aby nás to nepřestalo bavit. Nejde nám o peníze, ale dobře si zahrát a pobavit publikum.
Hledá se zpěvák se zkušenostma...
styl: moderní metal s prvky groove/electro/core…hutný spodky, melodický zpěv/ co nabízíme: - samozřejmě ten největší bonus je, že se konečně přestaneš nudit, najdeš nové spřízněné duše a začneš něco pořádnýho dělat - plně vybavená zkušebna (PA) se zázemím☕️???? - připravenej materiál, demo nahrávky pošleme do emailu co požadujeme: - hlavně chuť makat! Chceme koncertovat, ne honkat nohama na zkušebně -věk není uplně duležitej, nicmeně kdyz ti bude něco mezi 20-35, tak idealni stav Takže..jestli tě to oslovilo, tak všeho nechej a hned volat nebo psát spěchej..
Hledáme zpívajícího kytaristu
Do party instrumentalistů hledáme zpívajícího spoluhráče s doprovodnou kytarou, který rád zpívá country music a podobné styly, ale i další .... Vše po vzájemné dohodě a v pohodě, věk nerozhoduje (věkově jsme cca 50+).....
inzerce, prodej, prodám, bazar, Hudebníci a skupiny
12345 .. 12