inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Výuka hudby

Výuka hudby - inzerce, prodej, prodám, bazar

Výuka hry na flétnu
Nabízím výuku hry na flétnu, osobně, případně online
Heligonka
Muzikant s 35 letou praxí nabízí výuku hry na heligónku, po domluvě možno i u Vás doma. Preferuji tel. kontakt, mail požívám velmi zřídka.
výuka klavír
Hledáme touto cestou učitele/ku výuky hry na klavír, pro 15-ti letou dceru, která je v Karlových Varech na internátě. Dcera chodila do ZUŠ od 9 let, hra na klavír jí baví, hraje si sama jen tak a myslíme si, že je škoda dál se neposouvat. Nejde nám o žádnou striktní výuku, spíše hraní pro radost. Hraní by mělo probíhat u Vás a být časově přizpůsobeno jejímu školnímu rozvrhu. První návštěvu bychom rádi přišli s ní a domluvili vše na místě. Děkuji za nabídky.
Profesionální výuka hry na kytaru a hudební teorie
Nabízím výuku hry na kytaru a hudební teorie pro začátečníky i pokročilé v Praze. Jsem absolventka a stipendistka prestižní Berklee College of Music (Boston, USA), obor guitar performance a Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka, obor klasická a jazzová kytara. Koncertní činnost: New York (Williamsburg Music Center, Shrine World Music Venue, ShapeShifter Lab), Boston (Outpost, New England Guitar Festival, Cafe 939), Praha (Mezinárodní Festival Koncertního Melodramu, Kongresové Centrum, Jazz Dock), kytaristka pro TUI Cruises. Učitelské úspěchy: Studentka přijata na Berklee College of Music, student na Konzervatoř a VOŠ žka, který zároveň vyhrál druhé místo v celostátní soutěži ZUŠ. Učitelská praxe 11 let (ZUŠ Praha, Guitar Center Natick, MA, USA). Měla jsem možnost pracovat s hudebníky jako je např. Victor Wooten, Steve Bailey, Ben Verdery, Jon Damian a dalšími. Ke studentům přistupuji individuálně, učím všechny hudební styly, improvizaci, hru z listu a ze značek, prstovou a trsátkovou techniku, písně různých žánrů. Ráda studenty připravím k přijímacímu řízení na hudební školy. Cena 800Kč/60 min.
Výuka hry na kytaru
Výuka hry na kytaru pro děti i dospělé. Individuálně i ve skupinách - na míru. Ostrava
Výuka hry na klavír.
Hledáte smysluplné kvalitní využití a naplnění času Vašeho dítěte nebo stojíte o vlastní obohacení života a hluboký odpočinek? Jedinou podmínkou pro moji výuku v tradicích světoznámé ruské klavírní školy je radost, chuť tvořit a rozvíjet se. Začít lze v každém věku! Také připravuji ke zkouškám na konzervatoře, AMU, PedFUK a pod. Těším se! Vzdělání, praxe: absolvent Ruské Akademii hudby v Moskvě (obor klavír), skoro 30-letá pedagogická praxe (z toho 20 let v Čechách). Cena je za 60 minut.
Harmonika
Dobrý den nabízím hraní na harmoniku - heligonku na různé akce. Oslavy narozenin, svatby apod.
Soukr.ZUŠ KIDY KLINECKÝ-HLINSKO
Nabízím výuku hry na:Klavír-keyboard,Akordeon,Zobc.flétnu-soprá n i altovou.Děti od 5let i dosp.zájemci.Mám 25let praxe v ZUŠ,trpělivost, indiv.výuka,součástí je též hudeb.nauka.Hlinsko a okolí,okr:CR,ZR,SY,HB,PU.Volat včas-posl.volná místa!Email:jaroslav.klinecky@ Tel:532661,. Cena 199/h.
Lekce kytary v Brně
Kytara pro začátečníky a mírně pokročilé, děti i dospělí. Nyní i ONLINE. Naučíte se akordy, různé rytmy, doprovody, folkové a populární písničky, časem vybrnkávání, čtení tabulatury, použitelné základy teorie. Hodina výuky za 400 Kč. Písničky k táboráku, nebo Vaše oblíbené písně, které rádi posloucháte na internetu nebo v rádiu. Trpělivost a pohoda.
střech ná klíč plecovy střech tesařstvi
provádíme tesařské práce, atiky, plechové střechy, střechy z keramických tašek, okapy, svody, komíny, nabízíme záruku na co pracujeme Konzultace zdarma -514-416
Výuka hry na klavír, digitální piano a keyboard
Nabízím výuku hry na klavír, digitální piano a keyboard pro děti od 5 let, mládež i dospělé včetně hudební nauky. Jde mi o to, aby děti i dospělé hraní především bavilo a přinášelo radost. Mám 32 let praxe. Vyučuji také online.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Výuka hudby
1