inzerce, prodej, prodám, bazar
Domů > Překladatelství

Překladatelství - inzerce, prodej, prodám, bazar

Překlady mezi AJ a ČJ
Nabízím rychlé a kvalitní překlady mezi anglickým a českým jazykem. Uvedená cena je za 1 normostranu, tj. 1800 znaků vč. mezer. Doba dodání závisí na délce textu. Disponuji znalostí angličtiny na úrovni zkoušky CAE, tj. C1. Nabízím také možnost vypracování 1 normostrany jako vzor překladu. Komunikuji rychle, nabídka platí do smazání inzerátu. Vaše požadavky můžete zaslat na moji e-mailovou adresu lenaurbancova@ (telefon je neplatný).
Tlumočení Němčina - Čeština
Nabízím tlumočení z Češtiny do Němčiny a obráceně při obchodních a jiných jednáních. Mám dlouholetou praxi v německy mluvících zemích.
HLEDAM: Native Czech Speaker to help find terrace builder
As a native Czech speaker, you will find and call the best constructor who will build a terrace. Building permission is ready. It will take you 5-10 phone calls and the faster you finish, the more BONUS you will be paid. The duties of this job are; - Find and call constructors to build the balcony - Get the best price - Act as a translator so I can sign the contract - Most likely visit the site once or twice - Work fast to finish 1-2 months You will be working flexibly during business hours when you choose. The faster you find a constructor and get them to start working, the more BONUS you will be paid. If you do it in one month, you will be paid the biggest bonus. Two months will still get a bonus. This job is perfect for anyone looking for a side hustle and extra cash. Students, stay-at-home moms and dads are more than welcome.
Tlumočení, překlady, korektura
Nabízím tlumočení, překlady a korekturu textů z a do španělštiny. Dlouholeté zkušenosti ze Španělska. Korektní a rychlé jednání. Cena dle dohody.
Překlady z/do polštiny, korektura polského jazyka
Jmenuji se Roksana Mitrengová a jsem rodilá mluvčí polského jazyka s plynulou znalostí češtiny. Nabízím profesionální a rychlé překlady z a do polštiny, korektury polského jazyka a taky transkripce video/audio nahrávek. Pokud chcete mně kontaktovat navštivte mé webové stránky
Preklad do rumunstiny
Ponukam preklad do rumunstiny. Mam skusenosti s prekladem web stranok, katalogu, manualu atd. Cena je 175kc za 1NS, pripadne dohodou pri vacsom mnozstve.
UKRAJINŠTINA, RUŠTINA – SOUDNÍ PŘEKLADY A TLUMOČENÍ
Jako zkušený soudní překladatel a tlumočník ukrajinského a ruského jazyka (soudní překlady jsou opatřeny tlumočnickou doložkou, pečetí a podpisem soudního tlumočníka) nabízím překlady nejčastěji těchto dokumentů: • matriční listiny - rodný list, oddací list, úmrtní list • vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství • výpisy z rejstříku trestů, obchodního rejstříku, plná moc • vysvědčení, diplomy, potvrzení o studiu • lékařské zprávy • bankovní dokumenty, potvrzení od finančního úřadu • certifikáty výrobků, technické listy apod. Kromě soudních překladů nabízím rovněž konsekutivní, simultánní, doprovodné tlumočení a šušotáž během různých, nejčastěji vzdělávacích, pracovních, obchodních, a společenských akcí. Jedná se převážně o nostrifikační zkoušky, obchodní a pracovní jednání, semináře, školení, přednášky či doprovázení delegací apod). Oblast působnosti je zejména Jižní Čechy, Vysočina a Praha. Při prvním kontaktu je lepší napsat SMS. Tel. (+420)427322.
Zákaznícka podpora a preklady v maďarskom jazyku
Ponúkam profesionálnu zákaznícku podporu a preklady do maďarského jazyka. Zákaznícka podpora - odpovedanie na e-maily zákazníkov, dvíhanie telefónov /zabezpečím HU tel. číslo/ Ponuka platí pre rôzne e-shopy, ktoré potrebujú zákaznícku podporu. Svoje služby fakturujem. Dohodnúť sa dá aj mesačný paušál. Maďarský jazyk, maďarština, Maďarsko, preklady Nevolať len písať.
Překlad / tlumočení pro španělský jazyk
Překlad veškerých nesoudních textů mezi českým a španělským jazykem. Tlumočení pracovních schůzek, školení, apod. Bohatá denní praxe, zkušenosti z různých oborů. Rychlé jednání, nacenění i vyhotovení zakázky. Cena překladu: 180 - 230 Kč/normostrana v závislosti na náročnosti textu. (normostrana = 1800 znaků včetně mezer) Tlumočení: 320 Kč/hodina + cestovní náklady.
Tlumočení - Španělština, Angličtina
Nabízím tlumočení z a do španělského nebo anglického jazyka. Mohu překládat i ze španělštiny do angličtiny simultáně nebo naopak. Dlouholeté zkušenosti. Zodpovědnost, profesionalita, flexibilita ohledně cestování i na pracovní cesty do zahraničí. Cena dle dohody.
Tlumočení, Překlady s úřední doložkou
Potřebujete přeložit úřední dokumenty s úřední doložkou? Potřebujete tlumočníka na cestu do zahraničí nebo k soudu? Potřebujete urgentně cokoliv přeložit? Nebo se jen zdokonalit v německém jazyce? Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mě zavolat na telefon Jsem Radka Kupcová a přes 30 let se věnuji německému jazyku v mnoha oborech. Často tlumočím u soudu, překládám dokumenty v právních, technických i ekonomických tématech.
Nabízím překlad textů z angličtiny do češtiny a naopak
Nabízím překlad textů z angličtiny do češtiny nebo z češtiny do angličtiny. Mám osvědčení z obchodní angličtiny a státní zkoušku z angličtiny - B2. Cena závisí na délce a náročnosti textu. V případě zájmu mě kontaktujte na email: judlova.l@
Preklady a zákaznícka podpora
Ponúkame kompletný backup pre expanziu Vášho e-shopu od prekladov po následný servis - zákaznícku podporu. Kompletná revízia webu Preklady - od 7€ /normostrana Anglický jazyk, Nemecký jazyk, Poľský jazyk, Maďarský jazyk, Chorvátsky jazyk, Slovinský jazyk, Španielsky jazyk, Francúzsky jazyk, Ruský jazyk, Ukrajinský jazyk, Rumunský jazyk, Bulharský jazyk, Taliansky jazyk.b Zákaznícka podpora - email, telefón ( podľa požiadaviek vieme zabezpečiť zahraničné telefónne číslo) základný balíček začína od 300 € / mesačne. Anglický jazyk, Nemecký jazyk, Poľský jazyk, Maďarský jazyk, Chorvátsky jazyk, Slovinský jazyk, Rumunský jazyk, Bulharský jazyk, Taliansky jazyk
Tlumočení z češtiny do němčiny
Tlumočení z češtiny do němčiny pro firmy i fyzické osoby. Účast na jednáních jak v české republice tak v německé spolkové republice. Cena dohodou. Mobil:0042 0
Překlad rumunský jazyk, rumunština, Rumunsko
Překlad rumunský jazyk, rumunština, Rumunsko Ponúkam preklady z a do rumunčiny. Taktiež z češtiny do rumunčiny. Mám dlhoročné skúsenosti s prekladom web stránok, zmlúv, životopisov, katalógov a rôznych iných dokumentov. 
Realizácia prekladov: - Zo slovenčiny do rumunčiny - Z rumunčiny do slovenčiny - Z češtiny do rumunčiny 
Cena prekladu: 
 1 normostrana: 9 eur = 230 CZK. Traduceri limba română, româna, România Ofer traduceri din și în limba română. De asemenea, din lb. cehă în lb. română. Am experiență de câțiva ani în traduceri de pagini web, contracte, CV-uri, cataloage și alte tipuri de documente. Se traduce: - Din slovacă în română - Din română în slovacă - Din cehă în română Preț de traducere: 1 pagină standard: 9 euro.
Překlad textů z/do ANJ
Nabízím profesionální překlady textů z/do anglického jazyka. Mám za sebou více než 500 překladů různého typu (běžný text, návody na stroje, podklady pro VŠ práce a mnoho dalších). Uvedená cena je za 1 NS, kterou se rozumí 250 slov. Před zahájením spolupráce je možno vypracovat ukázku v rozsahu 1 NS, dle které se můžete rozhodnout, zda mých služeb využijete.
Překlad Angličtiny Češtiny
Prvně posílám překlad, který si můžete zkontrolovat a pak požaduji teprve platbu! Hledáte spolehlivého a cenově dostupného překladatele? Jako student vám nabízím překladatelské služby za rozumnou cenu 74 Kč za normostranu. S vynikající znalostí jazyka a rychlými termíny jsem připraven vám pomoci s překladem vašich dokumentů. Dejte šanci mému přivýdělku a neztrácejte čas s nekvalitními překladateli. Kontaktujte mě nyní na emailu a objednejte si mé služby ještě dnes! Uvádím, že nemohu vystavit fakturu, jelikož je to můj přivýdělek. Pracuju roky na tom, abych byl nejlepší. Baví mne to a překlad, je mým druhým jménem. Přeložil jsem mnoho článků, textů a knih. Výsledek je vynikajicí práce a spolehlivost. Lidé jsou s mým překladem spokojení a mám dlouhodobé zákazníky, kterým překládám od A do Z. Ovládám i velmi odbornou angličtinu z různých odvětví (technické obory nevyjímaje). Po překladu budu rád, když mi dáte zpětnou vazbu, od lidí sbírám hodnocení a podle toho se pak víc a víc zlepšuji.
Překlady z ČJ do AJ a naopak
Vyznačte se mezi ostatními díky mému překladu svých textů z češtiny do angličtiny a naopak. Jako student vám nabízím překlad s pečlivostí a důrazem na detail za cenu, kterou si nemůžete dovolit nechat ujít - pouze 50 Kč za normostranu. Bez vystavení faktury. Můj překlad bude výstižný a srozumitelný pro každého. Zajistím, aby váš text zůstal co nejvěrnější původnímu znění a současně splnil všechny požadavky na styl a jazyk cílového jazyka. Nechte své texty oživnout a dostat se jim do povědomí širšího publika. Kontaktujte mě a nechte svůj text přeložit s láskou a pečlivostí, jakou si zaslouží. Ukažte světu své vynikající nápady a myšlenky v novém jazyce. Své požadavky, mi prosím, zasílejte na email.
Nabizim
Nabízím překlad textu a komunikace ćestina=polscina a take simultálni překlad-BOZP skoleni kurzy technicka podpora .Kordynator uvadeni polskych zamestnancu do provozu.atd...
TLUMOČNÍK NĚMČINY na DPP v Brně.
Školení, obchodní jednání , přejímky strojů, vstupní pohovory, zaškolování personálu, firemní teambuilding , certifikace apod. Pouze na DPP. V případě zájmu, prosím , na E-m : pe.hi@, nebo . Děkuji.
inzerce, prodej, prodám, bazar, Překladatelství
12